15.05.20, 09:50Grzegorz Braun, poseł Konfederacji, bez maseczki/Polsat News/zrzut ekranu

,,Przedsiębiorcy'' znów w drodze na strajk do Warszawy

Tydzień temu w piątek policja rozbiła w Warszawie „protest przedsiębiorców”. Kolejny jednak ma mieć miejsce już jutro, o godzinie 16. Pojawić się mają chociażby górnicy. Czy i tym razem pojawią się Janusz Korwin-Mikke, Grzegorz Braun oraz Paweł Tanajno?

Sytuacja w tę sobotę może wyglądać, z punktu widzenia epidemiologicznego, groźnie. W rozmowie z naTemat współorganizator przyjazdu przedsiębiorców z Dolnego Śląska stwierdził:

Liczę, że będzie nas tak dużo w sobotę w Warszawie, że służby nie odważą się na takie ruchy jak tydzień temu”.

Zapowiedział on, że z Dolnego Śląska do Warszawy przyjechać ma… nie mniej niż 500 osób.

W rozmowie z portalem dodaje:

To problem, który dotyczy każdej branży. Nawet sektora publicznego. Bo jeśli wpływy do budżetu topnieją, to tu również zacznie się redukcja etatów. Do nas zgłaszają się również osoby pracujące w korporacjach, i te które potraciły pracę. One również chcą jechać do Warszawy”.

Dalej stwierdza, że w sobotę strajkować mają nie tylko przedsiębiorcy, ponieważ to „strajk społeczeństwa, Polaków”.

Pytanie tylko, co owi przedsiębiorcy będą mieli do powiedzenia Polakom, jeśli krótkowzroczność ich działań doprowadzi do wzrostu zakażeń koronawirusem. Niejednokrotnie podkreślano, że skutkiem nagłego przyrostu zachorowań może być powrót do wcześniejszych obostrzeń. Na tym zależy protestującym?!

tag/natemat.pl,Fronda.pl

Komentarze

Jan Radziszewski 2020.05.21 22:32
zboki Lucyfera pocieszę was kara wkrótce spadnie na Sekielskiego wtorek, 19 maja 2020 19 V 2020 Sekielski umrze dokładnie 10 października 2020 Wtorek, 19 maja Zapisz dziecko - Dobrze dziecko, skoro to Cię nie satysfakcjonuje do końca to Sekielski umrze niż będzie rocznica wyboru Jana Pawła II. - Dziękuję Panie Jezu, chwała Tobie Chryste. - Panie Jezu, nie gniewaj się, a jakby tak była dokładna data?, dokładny dzień? - A jaki byś chciał dzień, dziecko? - 10 października 2020. - Tak, dziecko:) Poważny tym razem uśmiech Pana Jezusa. - Dziękuję Panie Jezu, Chwała Tobie Chryste. Dziękuję. -:) Pan Jezus się ze mnie śmieje. - Panie Jezu, Ty się ze mnie śmiejesz, ale ów Sekielski umrze naprawdę 10 października tego roku? - Tak dziecko, 10 października 2020 nastąpi jego zgon. - Dziękuję Panie Jezu. Chwała Tobie Chryste Królu. Cześć i Uwielbienie Bogu Ojcu. -:) Otrzymał Cyprian Polak (Krzysztof Michałowski To cóż panie Sekielski, zostało Ci ponad cztery miesiące życia. Dokładnie cztery miesiące i dwadzieścia dni. Korzystaj z życia i ciesz się sukcesem intensywnie bo aż przez prawie pięć miesięcy. Nażyj się na całego kolego. Trzeba będzie umrzeć w smoleńską półrocznicę, w którym to Smoleńsku brało udział państwo Izrael, wielki wróg Polski i Polaków. Jak ktoś tak kocha Polskę genetycznie jak Ty to musi być i data dobra. Widzisz, nie jesteś zlekceważony jak kto podrzędny. Masz dobrą datę. Oszczędzono Ci też trudu bo człowiek na tej ziemi musi się trudzić, a Ty już nie będziesz musiał aby dorzucać paliwa na rocznicę wyboru Jana Pawła II w 100 lecie Jego urodzin. Może zaczniesz, ale nie skończysz. No, wszakże się tym pocieszysz, że nie wszystek umrzesz ( non omnis moriar) bo zostaną po Tobie Twe dzieła. W rzeczy samej to Cię mogę zapewnić, nie wszystek umrzesz. Tylko rzecz polega na tym iż raczej będziesz w miejscu gdzie będziesz chciał umrzeć i to jak najbardziej wszystek, ale nie będziesz mógł. Będziesz umierał nie mogąc umrzeć. I na tym polega problem. Ale póki co ciesz się życiem. Nie wiem czy życzyć Ci abyś się zdrowo odżywiał. Ciesz się swoją urodą, może będą tacy co w niej zagustują, w tym przede wszystkim niewiasty. Urodą, która przywodzi na myśl państwo Izrael, choć jest to jakaś odmiana arabska wręcz. Coś jak Saudowie?, kryptożydzi.
Walter2020.05.15 17:52
Pragnę przypomnieć, że w czasie rządów PO i PSL politycy z PiS-u uczestniczyli w manifestacjach przeciwko partii rządzącej. W czasie prowadzenie kampanii Bronisława Komorowskiego, posłanka z PiS-u z grupą osób zakłócała je. W tym czasie wszystkie manifestacje antyrządowe miały poparcie polityków z PiS-u. Hipokryzja PiS-u jest ogromna.
Reytan2020.05.15 21:49
Komunisci ZAWSZE kalmia,te czerwone pedofile.
jula2020.05.15 14:24
KOD się przepoczwarzył? W poczwarę.
PIEM2020.05.15 13:00
"Tfu, prywaciarze", co nie? Może w końcu Flądra przejrzy na oczy, przecież wszystkie te "plusy" są wypracowywane przez tych "wstrętnych prywaciarzy", to oni są główną siłą napędową gospodarki, lwia część PKB jest właśnie przez nich wypracowywana. Mam takie wrażenie, że idealnym ustrojem wg Frondy byłby komunizm, no może kato-komunizm, "proletariusze wszystkich krajów...".
sara miriam2020.05.15 16:09
Jęczysz bo nie możesz juz tak okradać pracowników jak za czasów PO- złodziei. Hieny !
PIEM2020.05.15 17:28
Szanowna Pani pudło, ja jestem zwykłym pracownikiem etatowym, proletariuszem pełną gębą można by rzec. Tylko w odróżnieniu od Pani mam świadomość jak działa gospodarka i z czego bierze się dobrobyt w społeczeństwie.
sara miriam2020.05.15 17:50
No ! Ze sklepikarza który co weekend jedzie na daczę, ( benzyna bez Vat , bo w koszta) a pracownica "na czarno" , haruje w sobotę i niedzielę bez ZUS - To były czasy. Co nie?
Matka Polka2020.05.15 12:48
Oczywiście - mówią wprost - im gorzej w Polsce tym lepiej - tylko dla kogo?
kos2020.05.15 11:17
Wystarczy wciągnąć powietrze i jedzie ruskimi onucami. Ale to dobrze , już wiemy kto chce dobra dla Polski, a kto ruski sługus.
Micha\305\202 Jan2020.05.15 18:25
I widzisz, jakim jesteś głupkiem? O 11 błyskasz tą swoją przenikliwością, a parę godzin później trzeba już to odszczekiwać, bo Trzaskoszczak już raz zrobił Was w jajo i teraz każde poparcie będzie się liczyć.
Reytan2020.05.15 21:52
Konfederacje Ruska zdelegalizujemy,a przywodcow,po przywroceniu KS,powiesimy na rocznice Zwyciestwa Pilsudskiego nad wami.
Socjalizm i masoneria2020.05.15 11:00
Tak jak w Marszu Niepodległości bywają zamaskowani prowokatorzy z policji=milicji tak i wśród przedsiębiorców trafiają sie gagatki z KODu. A fronda w interesie komuny z PiSu udaje nierozumnych ćwioków w rodzaju Sakiewicza.... https://wrealu24.tv/film/przedsiebiorcy-mowia-okrutna-prawde-o-tarczy-antykryzysowej-na-zywo-tylko-wrealu
sara miriam2020.05.15 17:46
Wg Policji 70% zatrzymanych nigdy nie prowadzila działalnosci.
Reytan2020.05.15 21:57
Konfederacja I KODomici Jedna Ruska RACJA. SAMI prowokatorzy I agenci. Kurwin,Braunschwein I nazisci.
Stary Krakus2020.05.15 10:18
„Strajk społeczeństwa, Polaków” Przecież to wielka bzdura. W dużej większości wy pracodawcy traktujecie pracobiorców jak niewolników, bo płacicie im grosze, czyli inaczej mówiąc ich okradacie. W każdej firmie jest tzw. wierchuszka, która zarabia wielokrotnie więcej niż reszta załogi, i to ma być sprawiedliwość?
Micha\\\\305\\\\202 Jan2020.05.15 10:32
Tak, to jest właśnie sprawiedliwość. Urawniłowka pokazała już swoją twórczą moc, ale jak widać niektórym ciągle się marzy. Jeżeli ktoś traktuje jeszcze swoich pracowników, jak niewolników, to niech ci "niewolnicy" mają pretensje do rządku, który im taką konkurencję z egzotycznych stron ściągnął.
Reytan2020.05.15 22:12
Nalezy pozbawic zezwolen na dzialalnosc gospodarcza wszystkich masonow I komunistow z Konfederacji. TE pozwolenia na wyzyskiwanie ludzi to PRZYWILEJ,ktory damy tylko katolickim patriotom,ktorzy popieraja Polske. .Rosyjska partie NADLUDZI musimy zdelegalizowac,my katolicy jestesmy ROWNI,bo mamy takie same niesmiertelne dusze,wy masoni od Kurwina.
Maria Blaszczyk2020.05.16 1:37
Sprawiedliwość nie ma tu nic do rzeczy. Ale warto zadać sobie pytanie o cele. Ponieważ polskie dane są tu bezużyteczne, użyjmy amerykańskich. W złotych czasach, gdzieś w 1965 roku menedżer zarabiał miesięcznie ok. 20 pensji standardowych pracowników. To się wydaje rozsądne, prawda? Większe umiejętności, na ogół wykształcenie, odpowiedzialność, itd. Ale w 2018 roku – było to już 278. Jeśli celem jest nabicie sobie kabzy przez szefa - droga może i jest dobra. Jeśli stworzenie dobrze funkcjonującej firmy, gdzie ludzie pracują z oddaniem, gdzie przychodzą, bo chcą, a nie bo muszą zarobić na chleb - to nie sądzę. Osobiście nie podejrzewam, by same w sobie zarobki miały duży wpływ na wydajność pracownika. Tzn. powyżej poziomu, gdy walczy on o przetrwanie. Ale poczucie, że jest wykorzystywany, by szef sobie kupił czwarte ferrari - już może mieć... A to, czy się traktuje ludzi jak niewolników, tylko częsciowo jest skutkiem takiej czy innej polityki. A głównie - poziomu moralnego "przedsiębiorców". Porządny człowiek chce, by innym się żyło jak najlepiej - a egoistyczny gnój nieszczególnie.
Micha\\\\305\\\\202 Jan2020.05.16 11:26
Kolejna próba leczenia covida ebolą. Nie ma przywiązania do miejsca pracy, można zawsze sobie znaleźć lepszą. Już teraz fachowcowi trzeba płacić krocie, więcej niż biurowcom w korporacjach, więc zamiast się użalać nad sobą i dawać upust zazdrości, brać się w garść i doskonalić umiejętności. A poza tym, czy wśród protestujących byli przedstawiciele korporacji, które najbardziej odpowiadają za ten nierówny podział bogactwa.
Dam2020.05.15 11:58
Może gdyby każdy miał możliwość łatwego założenia własnej działalności i nie musiał z automatu dawać na ZUS kasy niezależnie od tego, czy cokolwiek zarobił, to ci "niewolnicy" by z pracy zrezygnowali i zaczęli zarabiać na siebie, a przedsiębiorca by albo zbankrutował, albo musiał zmienić to, jak kieruje przedsiębiorstwem. Nie wpadła do głowy taka myśl? Bo to co piszesz brzmi bardziej jak hasła komunistów oczerniających kapitalizm w Ameryce.
katolicka kretynizacja polski2020.05.15 10:13
Mówią. 500+, ale dzięki degresywnej kwocie wolnej tysiące Polaków płaci o 500PLN wyższy podatek. Mówią obniżyliśmy PIT z 18 na 17%, ale setki tysięcy polaków wpada w 2 próg podatkowy, pomimo, że na skutek inflacji wielu realnie zarabiają mniej. Mówią 13 emerytura, ale wartość waloryzacji nie rekompensuje wzrostu cen żywności.
Reytan2020.05.15 21:59
Walcza ,zeby obalic panstwo polskie,a pioerdola o podatkach. Smierc Wrogom Ojczyzny,i przymusowa deratyzacja.
Micha\\\\\\\\\\\\\\\\305\\\\\\\\\\\\\\\\202 Jan2020.05.15 10:09
Ciekawe, co ów rząd będzie miał do powiedzenia Polakom, jeśli krótkowzroczność jego działań (wybory za wszelką cenę!) doprowadzi do zapaści gospodarczej uniemożliwiającej dalszą walkę o ich zdrowie. I to nie tylko z koronawirusem, ale mnóstwem innych chorób, które nie dały się temu koroniarzowi jakoś wyprzeć.
ZERR02020.05.15 10:14
Zapaść gospodarcza wynika z "walki ze śVirusem". I taki był cel tego przedstawienia.
Dam2020.05.15 11:55
Nie zgadzam się, uważam że bardziej odwzorowuje rzeczywistość cytat "Nigdy nie przypisuj ludzkiej złośliwości tego, co da się wytłumaczyć głupotą."
Reytan2020.05.15 22:13
Konfederacja bedzie zdelegalizowana,bo dazy do Rozbiorow.
pawel2020.05.15 17:27
Macie nowego wspanialego kandydata Trzaskowskiego,wiec nie zamartwiaj sie tak wyborami
Micha\\\\\\\\\\\\\\\\305\\\\\\\\\\\\\\\\202 Jan2020.05.15 18:20
Nie wiem, kto macie kandydata, ale to Wy pisunięta macie problem, bo Trzaskoszczak już raz pokazał, jak się Waszego kandydata ośmiesza. Jaka bieda - trzeba będzie teraz Konfederacji i PSL się podlizywać.
Reytan2020.05.15 22:15
Konfederacja Komuna Ruska Racja I przyjazn na wieki.
PIEM2020.05.15 10:08
Jak mogą spowodować wzrost zakażeń choroby której nie ma ? https://www.fronda.pl/a/wirusolog-o-koronawirusie-walczymy-z-tym-czego-nie-ma,140910.html albo https://www.fronda.pl/a/matka-kurka-biore-urlop-i-lece-do-wloch,141409.html
Reytan2020.05.15 21:48
Konfederacja dazy do eksterminacji Narodu Polskiego na polecenie Putasa. Smierc Wrogom Ojczyzny !
Tfu2020.05.15 10:03
Jutro na frondzie będzie artykuł " Ruskie onuce protestują". A któż to taki te onuce ? Ludzie którzy z powodu wirusa telewizyjnego już stracili swoje miejsca pracy i ci którzy za niedługi czas je stracą. Oczernianie plityków Konfederacji to standard.. PiS boi się wszystkiego co jest na prawo od niego, bo to są konkurencji do zagopodarowania eektoratu prawicowego. Tak więc będą inwektywy, że protestujący to bandyci uliczni, śmierdzące onuce Putina, zaplute karły reakcji i woda na młyn wywrotowców.
sara miriam2020.05.15 10:46
"przedsiębircy" ?To są sępy, które zerowały na padlinie PO. Teraz nie ma padliny , sępy nie moga już gnębić pracowników gdyż Państwo ich chroni. Nie mogąi okradać z Vat skarbu państwa.! I .upa boli.
Dam2020.05.15 11:54
Jesteś pięknym przykładem pelikana, który łyka wszystko co mu władza poda. Dali ci hasło "złodzieje VAT" i już nadajesz, szkoda tylko, że ani razu się nie zastanowiłeś na ile to hasło jest prawdziwe. Podpowiedź - nie jest.
sara miriam2020.05.15 14:12
Przedsiębiorcy pracuja i ratują się nawet w kryzysie. Tak jak w spokoju znoszą kryzys normalni ludzie i zwykli pracownicy. -------------------- Na strajki jeżdzą "prywaciarze". Tych wszyscy znamy. Bezwzględna hołota "nowobogackich"nieudachyników. Hieny.
sara miriam2020.05.15 14:14
ups. "nieudaczników"
Reytan2020.05.15 22:20
Nadludzie z Konfederacji zuruck za Ural. Won za Don,ruska holoto !
stm.2020.05.15 10:46
Kiedyś uważałem Konfederację za Polską Patriotyczną Organizację, obecnie po wypowiedziach niektórych i czynach zmieniłem zdanie. Trzeba mieć naprawdę w głowie nie poukładane aby w dobie epidemii organizować protesty.
Reytan2020.05.15 21:46
Konfederacja to lewicowa partia anarchistyczna,bo tylko Lewica zawsze rozbija panstwo,sieje anarchie,rewolucje I dywersje. A ty antyPolaku,myslisz,ze jak zawiazesz onuce na szyje jak szalik,to przestanie smierdziec ? Agenturalna Konfederacje zdelegalizujemy,a prowodyrow od Putina,po przywroceniu Kary Smierci,powiesimy ! GOWNO SMIERDZI !!!