20.08.20, 11:10Fot. via Pixabay - kevinsnyman

Przemoc popłaca? Aktywiści LGBT zebrali już 400 tys. złotych

Stop Bzdurom założone przez Zuzannę Madej, pseudonim Łania, w którym działa także aresztowany w związku z atakiem na kierowcę i furgonetkę fundacji Pro - Prawo do Życia Michał Sz., zebrało niemal 400 tysięcy złotych dzięki zbiórkom. Jak pisze na łamach wprost.pl Marcin Dobski – w opisie jednej z nich poinformowano wprost, że aktywiście zbierają na… życie.

Aktywiści ze Stop Bzdurom prowadzą stronę internetową, profile w mediach społecznościowych oraz zbiórki na naprawdę dużą skalę – wskazuje autor i dodaje, że jednocześnie ów twór nie ma żadnej siedziby czy osobowości prawnej, w przeciwieństwie do innych organizacji walczących o „prawa LGBT”. Nie musi zatem rozliczać się z zebranych środków.

Na stronach zbiórek czytamy jedynie, że pieniądze mają być przeznaczone na „dalsze dzikie akcje” czy prawników. Autor wskazuje to, że jest to sprzeczne z regulaminem zrzutka.pl, gdzie istnieje punkt mówiący o zakazie prowadzenia zrzutek na cel sprzeczny z prawem.

Dobski dodaje też, że zamiast zarabiać pieniądze w pracy jak wszyscy obywatele tego kraju – Stop Bzdurom na codzienne utrzymanie zbiera pieniądze przez internet, o czym napisano na stronie jednej ze zbiórek na Firefund.net, gdzie uzbierano 86 tys. złotych. Działacze nie pracują, rzucili studia, ale jak pisze autor tekstu:

[…] dobrze zarabiają na łamaniu prawa, bo de facto ono przyniosło takie zyski”.

dam/wprost.pl,Fronda.pl

Komentarze

Prawda.2020.08.21 8:59
Czytajac komentarze lewactwo czy kolorowego idiotycznego bractwa, napewno mozna, zrozumiec ze to jest najglupsza czesc polakow , ktorzy tylko do jednego pasuja-- z gownem wojuja i wcale sie nie przejmuja.Stale te same ataki na katolikow wypisuja i pojecia nie maja, ze nic nie osiagaja.Nienawisc ich pozera alle jak male dzieci , tupia, biegaja, wyzywaja.swinstwami bluzgaja ale dalej w tym samym gownie sie obracaja.
gerytrewa2020.08.20 21:10
a jak bosak i pieniądze ze zbiórek, które prze***ebał? A nie, czekaj, to wasz kumpel więc jemu wolno
Benny Benassi2020.08.20 17:27
Niekoniecznie przemoc. Po prostu szum medialny. Przypomnieli o sobie wszystkim lewakom z Polski i z za granicy. A Michałek się tylko cieszy że do pierdla poszedł. Wyjdzie męczennikiem. Może nawet książke napisze jak Hitler w Landsbergu
Izydor2020.08.20 16:57
Katoprawactwo mierzy wszystko swoją miarą i jest oczywiste że przecież oni muszą te pieniądze ukraść. Jak Rydzyk ukradł pieniądze ze zbiórek na stocznie to przecież żadnego katoprawaka nie dziwi bo sam by tak zrobił. Ksiądz pieniądze zamiast na remont kościoła wydał na nowy samochód dla kochanki? Każdy katoprawak by tak chciał. Szumowski zajumał pół miliarda a koledzy z partii pistdowatej uchwalają podwyżki w środku globalnego kryzysu. Nie ma problemu każdy porządny katoprawak jak by mógł to też by ukradł.
Artur2020.08.20 12:02
Demokracja polska posiada wiele wad, choć ta akurat nie jest jej immanentną cechą. Można powiedzieć, że jest to antydemokratyczne zjawisko: ktoś kto nie pracuje a nawet okrada innych pod pozorem różnego rodzaju prospołecznych zbiórek może więcej zmienić w naszej rzeczywistości niż osoby uczciwie pracujące i tworzące naszą gospodarkę. Powiem więcej, podczas gdy większość tworzy gospodarkę, część nierobów korzysta z ich pracy zajmując się wydumanymi czasami problemami i przejadając te ciężko zarobione przez społeczeństwo pieniądze i niszcząc budowany dobrobyt. Coś trzeba z tym zrobić i nie chodzi tu o wymyślanie nowego ale o egzekwowanie prawa i jego uszczelnianie. Każda publiczna zbiórka podobnie jak ma to miejsce w przypadku rynku papierów wartościowych musi być rozliczona a wydatki dokładnie skontrolowane -uliczne żebractwo jest zabronione, pora zlikwidować internetowe.
Darek2020.08.20 12:17
To był cytat z Łukaszenki?
Izydor2020.08.20 16:58
Autor miał chyba na myśli kościół katolicki.
Suweren2020.08.20 16:40
A ruj cię obchodzi komu daję pieniądze. Z tacy też będziesz rozliczał, czy ma to być nowy obwiązek, ale tylko dla wybranych (czyli wszystkich poza kościółkiem i klepiącymi biedę biskupami)?
matis892020.08.20 11:57
Za PO LZPKNTB praktycznie nie było, to dzięki lewackiemu i promasońskiemu PISowi dostają oni wiatr w żagle.
Piotruś2020.08.20 12:17
Cechą po której można rozpoznać masonerie jest przede wszystkim walka z Kościołem, najczęściej pod pozorem walki z klerykalizmem. Oczywiście PiSu to nie może dotyczyć. Jednak są konkretne osoby, które otwarcie głoszę swój antyklerykalizm - tam szukaj powiązań masońskich. Przy okazji "głos wolny wolność ubezpieczający" kierowany przez Jażdżewskiego, przyjaciela Tuska to ważna wskazówka bo ten tytuł jest związany z jednym z największych polskich masonów niejakim Leszczyńskim. Polecam źródła historyczne których ogrom jest w sieci.
matis892020.08.20 13:24
Masoneria dzisiaj sama kreuje dobry medialny obraz Głowy Watykanu Bergoglio. Cechą po której można rozpoznać masonerie jest przede wszystkim wspieranie masońskich projektów i brak zwalczania ich. Czyli LZPKNTB za PISu ma się najlepiej, PIS wspiera satanistyczny projekt masońskich państwa bezgotówkowego do Znamienia Bestii i wstęp do państwa bezgotówkowego czyli cyfryzacja służby zdrowia, cyfrowe prawo jazdy itp., aborcja i invitro za PISu mają się dobrze, PIS oficjalnie aborcję popiera, i za PISu do szkół wchodzi gender. PIS to partia jeszcze bardziej promasońska i lewacka od PO. A teraz PIS robi masońską propagandę wirusową dla celu masońskiego szczepienia.
jula2020.08.20 11:52
Poczekajmy, aż macherzy od losu rozkradną.Vide fundusze KOD, samochód dla sprawcy kolizji z Panią Premier Beatą Szydło
hahahaha2020.08.20 11:40
Mnie tęczowa propaganda nigdy nie przekona i tym samym ani szatan, ani komuna mnie nie pokona.
Look who's talking ...2020.08.20 11:34
Ten schemat działać będzie jedynie do czasu, gdy ktokolwiek jeszcze będzie chciał pracować i zajmować się takimi "nieorzecznościami" jak handel, usługi czy produkcja. Mentalność "aktywistów" takich jak "Łania" i "Margot" - w istocie pary leni i nieudaczników, nie różni się w zasadniczy sposób od "Grażyn" i "Januszy" trudniących się dziecioróbstwem i wypełnianiem formularzy związanych z otrzymywaniem "pińćset". Jeśli wszyscy będą chcieli być "aktywistami LGBT" / "stypendystami 500+" zamiast pracować na swoje utrzymanie, to skąd będą się brać pieniądze na zrzutki / na 500+ ?
NarodowiecNS2020.08.20 11:43
500+ jest na dziecko, które żyje, a lgbt otrzymują dobrowolne dotacje od idiotów na narkotyki. Podobnie do lgbt zbiera owsiak
Suweren2020.08.21 10:21
Ale pińćset plus na Ojczystą to już co innego, nie?
ROBOTNICZAkrew2020.08.20 11:32
Jaka kurva przemoc? Powstańcy hitlerowcom też czynili przemoc?
Benny Benassi2020.08.20 17:40
Tak, tylko zwróć uwage za co ta przemoc czyniona była. Czy my najechaliścmy i podbiliśmy królestwo gejów? Czy ich eksterminujemy? Czy wywozimy ich z okupowanych ziem gejowskich do Polski na przymusowe roboty? Stu gejów za jednego polaka? To weź nie porównuj, ok?
Darek2020.08.20 11:23
Przydałby się link do zbiórki skoro juz o tym piszecie. Także jak ktoś chce wpłacić to link tutaj: https://zrzutka.pl/ex3vfh
gość2020.08.20 11:22
Wspieranie akcji szkalujących prawactwo to nie tylko przyjemność, ale i obowiązek.