22.06.21, 09:47

PSL ma nowego senatora. Kolejne transfery?

Senator Kazimierz Michał Ujazdowski ma przejść do Koalicji Polskiej. Ujazdowski był dotychczas nieformalnie związany z Platformą Obywatelską.

Ujazdowski formalnie jest bezpartyjny, jednak w ostatnich wyborach zdobył mandat z list Koalicji Obywatelskiej. Teraz postanowił przejść do ludowców.

O planach Ujazdowskiego poinformował Michał Biernacki z PSL na antenie Polsat News.

- Będzie efekt śnieżnej kuli, będziemy się zwiększać, będziemy zwiększać swoją aktywność i poparcie społeczne -  stwierdził.

Podkreślił, że decyzja Ujazdowskiego to nie jest żadna tajemnica, podobnie jak nie było tajemnicą przejście do PSL wyrzuconego z PO Ireneusza Rasia.

- Nam nie chodzi o transfery. Nam chodzi o to, żeby budować pewne środowiska polityczne, które będą z nami współpracowały. Jesteśmy otwarci na wszelką współpracę - stwierdził Biernacki. Wskazał, że cel PSL to zbudowanie silnego centrum, które będzie mogło stanowić dla Polaków alternatywę dla wojny PO z PiS.

Sama PO zaś mierzy się z poważnym kryzysem wywołanym strategią partii wobec głosowania w sprawie Funduszu Odbudowy.

jkg/polsat news

 

 

Komentarze

joanna2021.06.22 12:55
Ujazdowski to człowiek bez kręgosłupa, a mówiąc bardziej potocznym językiem - karierowicz. Przechodzi z partii do partii, bez cienia wstydu, z uśmiechem i z zarozumiałym pomysłem, jak ''ratować'' Polskę. Nie mam do TAKICH osób ani szacunku, ani zaufania.
Alojzy Cedzidło2021.06.22 11:05
Transfery ... W moim mniemaniu zwykły geszeft o przetrwanie . A ja idiota myślałem, że Sejm , Senat pilnuje interesów Polski a więc naszych.,Polaków . W moim nie politycznym rozumieniu sprawy, w tym naszym Cyrku na naszym utrzymani , powinny być tylko dwa podziały . Frakcja rządząca państwem i opozycja . Frakcja rządząca i opozycja która ma patrzeć na ręce władzy . Patrzeć wspólnie , obojętnie pod jakim są sztandarem . Interes państwa powinien być sprawą nadrzędną. Tymczasem w tym " Cyrku " , jak w starej prawdzie z ta skorą na niedzwiedziu. Każdy rwie po kawałku dla siebie. Przy czym pomocne są tu te transfery ..Przykro to powiedzieć , ale za tą " skórą " kryje się niezła kasa . Nasza kasa dla nich. a nie interes państwa . I tak se też myślę ilu z tych politycznych geniuszy zostało by przy polityce , gdyby ich wynagrodzenie było na naszym poziomie . Czrzasty to nie moja bajka , ale jego przodkowie z czasów PRL -u mimo swej głupoty byli uczciwsi. Za półdarmo , społecznie .....Czarzasty już się ' podszkolił".
Janusz Barwinek2021.06.22 10:53
Karierowicz o chorych poglądach!
ja2021.06.22 11:27
ten dziad niech troche popracuje przskakuje z partii do partii i tak zlecialo gnojasowi tyle lat pasowaloby troche zakasac rekawy
Jacyś2021.06.22 10:53
No ten pan to już chyba wszędzie był i zapewne jeszcze nie wie do końca, gdzie chciałby się ulokować. U mnie ma zero zaufania.
B.2021.06.22 10:28
Jasiów Wędrowniczków w naszym sejmie nie brakuje. Ujazdowski to jeden z nich: Unia Demokratyczna, Partia Konserwatywna, Przymierze Prawicy, PiS (wiceprezes), Polska Plus, ponownie PiS, następnie współpraca z PO i KO - to tylko niektóre przystanki Ujazdowskiego. Przecież to błazen nie poseł, podobnie jak kamiński czy gowin. Trzeba postradać rozum, żeby głosować na takie "persony".
MT(*)2021.06.22 10:26
Zaliczył już siedem albo osiem partii, jest szansa, że w tej kadencji zaliczy jeszcze ze trzy. Cały obraz "totalnych". I ten ich paranoiczny bełkot, że to "przechodzenie" z jednego do drugiego tworzy nową jakość i przysparza poparcia. Słowem, totalni idioci. Ale tacy sami ich wybierają. I to jest ta najważniejsza linia podziałów politycznych w Polsce - Normalni Polacy kontra polsko-języczni paranoicy.
B.2021.06.22 10:29
Pełna zgoda!
Anonim2021.06.22 10:44
To sprawdź, ile partii zaliczył np. taki Rychu "Uczciwy i Bezinteresowny Obatel" Czarnecki...😁😁😁
Barbara Engelking-Boni2021.06.22 10:17
Mam ostatecznie rozwiązanie wszystkich problemów. Należy wyciąć w pień polaczków, ponieważ „dla Polaków śmierć to kwestia biologiczna, naturalna, śmierć jak śmierć. Dla Żydów to była tragedia, dramatyczne doświadczenie, metafizyka”.
kibic2021.06.22 10:08
Przechodni Kazimierz. Ma jeszcze szanse do Hołowni, Czarzastego, Mikkego itd. aż trafi do rynsztoka jako odpad polityczny !!!
gracz2021.06.22 10:04
Pewnie, od żłoba do żłoba, byle żreć i nic nie robić.