06.05.19, 07:50

Rafał Trzaskowski ujawnia polityczne plany Donalda Tuska?

Donald Tusk nie zbuduje własnej partii politycznej ani nie stanie na czele opozycji - zapewnia w rozmowie z tygodnikiem "Wprost" prezydent Warszawy, Rafał Trzaskowski.

"Z całą pewnością [Tusk] nie myśli o tym, by budować polityczny ruch alternatywny do istniejących partii politycznych, bo zależy mu na wygranej opozycji, a nie rozpraszaniu głosów" - stwierdził dosłownie Trzaskowski.

Według warszawskiego prezydenta Donald Tusk "oczywiście zamierza pozostać w grze" bo jest "bardzo poważnym politykiem o silnej pozycji". Tusk "jednak sam jeden nie odmieni naszej sceny politycznej w cudowny sposób", powiedział. "Może zdecyduje się na start w wyborach prezydenckich" - dodał Trzaskowski.

Polityk ocenił też, że opozycja ma szansę wygrać z PiS i odsunąć tę partię od władzy o ile tylko będzie "grać do jednej bramki".

bsw/wprost

Komentarze

renata2019.05.6 12:03
znamy ta bramke - odsunac PiS od wladzy - a to sa samobuje
Zygfryd2019.05.6 12:01
Układ mafijno gejowski rządzący Warszawą już układa swoje rządzenie dla siebie i dla niejakiego niemca Tuska jedeyne miejsce dla tych ludzi to cela więzienna z widokiem na lustro oraz mania wyższości i pokory dla Narodu
to sa bracia i siostry malej wiary ale duzej pazer2019.05.6 9:11
Warszawa i Gdansk to miasta opanowane przez zydokomune na uslugach kacapow i bolszewicach Dla nich polskosc to nienormalnosc.Natomiast normalnoscia jest branie srebrnikow koszernych za zdrade polski i polakow
Jan Radziszewski2019.05.6 9:06
Oj piekło dla Donalda Tuska się kroi tzn przygotowuje na jego nieszczęście gdy nie wygra popadnie w depresję która może go w końcu wtrąci do piekła a gdy nawet jak wygra wybory Prezydenckie - to one padną mu na mózg powodując indolencję umysłową która również spowoduje że do piekła wpadnie wraz z Antychrystem Antonio T synem Bp i hebrajskiej zakonnicy Tj z przeklętego sex związku cudzołożnego .
dobrze wam tak warszawiacy2019.05.6 9:04
to jest tak jak do wladzy wybiera sie dzieciaki dzialajacych z tylu i wbrew wiekszosci
Cogito ergo sum2019.05.6 8:48
Najpierw ten Jażdżewski stanął pod latarnią Tuska i puścił bąka a teraz pod tą samą latarnią staje warszawski Piotruś Pan. Wiecie kto stoi pod latarnią.
dobrze wam tak warszawiacy2019.05.6 8:35
ten trzaskowski to czlowiek bez wyrazu mial reprezentowac polakow a reprezentuje mniejszosc zydowska i gejowska.
Mathilda2019.05.6 8:30
Za to Trzaskowski, już prezydent innego stopnia, widzi światlaną przyszłość D.Tuska jako prezydenta ... patrząc przez kolorowe okulary
Urszula2019.05.6 8:36
Widać bierze przykład z PiSdzielców, którzy wiedzą co Tusk myśli, o czym rozmawia i jakie ma plany choć nie pytali go o to i Tusk jeszcze o tym nie mówił. Takich jasnowidzów ma PiS.
dobrze wam tak warszawiacy2019.05.6 8:41
kultury buraku zydowski
Mathilda2019.05.6 16:50
Pusta studnia głośno huczy i się toczy by pouczyć. Skończyłaś ... to spuść? P.S. Co ty pleciesz, że bierze przykłady⁉️, przecież on przykładem świeci, łamiąc X Przykazań i gorsząc dzieci. Nie powiem z kogo ty nieszczęsna bierzesz przykłady, bo wzloty intelektu ujawniłaś, kiedy Maryji w Jej Święto bluźniłaś. Do żadnej partii NIE przynależę, a głos oddam na Bożych Patriotów, i takim zawierzam i zawierzę. Apage satanas‼️ Niech Miłosierny Bóg obdarzy cię Łaską przejrzenia, przemiany, przebaczenia i pokuty ... bo żniwa wielkie i blisko... Unosisz się pychą ? szkoda na cię czasu i to wszystko. Bye, bye