18.09.19, 10:00(fot.youtube)

Robert Tekieli mocno do LBGT: W Polsce nie wygracie!

- Ronald Reagan powiedział kiedyś, że dziwnym trafem wszyscy zwolennicy aborcji zdążyli się dziś urodzić. Pomyślałem o tym czytając wpis Krzysztofa Śmiszka na temat prostej definicji rodziny, którą powtórzył za polską konstytucją prezes PiS. Znany z bycia „partnerem” Roberta Biedronia „polityk” powiedział: „Jarosław Kaczyński i jego wizja >prawdziwej rodziny< i prawdziwego Polaka. Panie Prezesie, wyprowadzam Pana z błędu. Każdy zasługuje na szacunek i uznanie przez państwo jego praw!” - pisze na portalu tysol.pl Robert Tekieli

Jarosław Kaczyński nawet się nie zająknął nigdy na temat „prawdziwego Polaka”, a artykuł 18 Konstytucji mówi bez żadnych wątpliwości, że jest dokładnie tak jak prezes PiS mówi: „Małżeństwo jako związek kobiety i mężczyzny, rodzina, macierzyństwo i rodzicielstwo znajdują się pod ochroną i opieką Rzeczypospolitej Polskiej”. Co więcej zgodnie z wykładnią Trybunału Konstytucyjnego „przepisy te zobowiązują organy państwa do podejmowania pozytywnych działań na rzecz wzmacniania więzów między członkami rodziny, a nie ich osłabiania”. 

Polskie państwo ma zatem konstytucyjny obowiązek wspierania rodziny opartej na związku małżeńskim kobiety i mężczyzny. Jest to jedna z zasad ustrojowych Rzeczypospolitej i zgodnie z nią preferowaną konstytucyjnie wizją rodziny jest trwały związek mężczyzny i kobiety, nakierowany na macierzyństwo i odpowiedzialne rodzicielstwo.
Ruch LGBT uderza zatem w polską Konstytucję, w ustrojowe podstawy Rzeczpospolitej i powinien być ścigany na mocy prawa. 

Konstytucja mówi o rodzicielstwie (od „rodzić”), zatem związki homoseksualne oraz „inne” nie będące związkiem jednej kobiety i jednego mężczyzny są w Polsce pozakonstytucyjne. Według polskiego prawodawstwa po prostu nie istnieją i każda próba wprowadzenia w naszym kraju  innych definicji małżeństwa przez unijne agendy jest bezpośrednim atakiem na polską ustawę zasadniczą i bezczelnym atakiem na polskie państwo prawa.

Drodzy i szanowni działacze LGBT i wspierający ich politycy: w Polsce nie wygracie. 

Zresztą na całym świecie wasz pomysł na życie społeczeństw wkrótce upadnie i wszystkie wasze starania staną się jałowe, podobnie jak zabiegi promotorów przemysłu aborcyjnego, „filozofia” gender z jej sex edukacją, radykalny feminizm, ideologiczny ekologizm wraz z „religijnością” wegetariańską, kult multikulti. Przegra też mentalność eutanazjastów. Dlaczego? Globalna rewolucja nihilizmu jest oparta bowiem o błąd antropologiczny i zaprzecza naturze świata. Szerzona przez was antykultura upadnie, tak jak upadła dyktatura jakobinów, nazistów czy jak rozpadło się imperium budowane w myśl zaprzeczającej ludzkiej naturze czerwonej zarazy. Również z tęczowej zarazy zostanie świat wyleczony. Nie ma co do tego żadnych wątpliwości.

Robert Tekieli/tysol.pl

Komentarze

Św. Michale Archaniele wspomagaj nas nieustannie..2019.09.19 7:20
Dla mnie LBGT kojarzy się z bajką nowe szaty cesarza. Dlatego oni chcą przejąć nauczanie i wychowanie dzieci już od najmłodszych lat.
Moly2019.09.19 4:28
Na calym swiecie...? Co Pan wie o calym swiecie? Nic Pan nie wie. Ludzi nie-heteronarmatywni nie sa zaraza. To ludzie. Majacy w 100 %takie same prawa jak osby heteronormatywne.
Dominika2019.09.19 2:46
BIBLIA O HOMOSEKSUALIZMIE. . "....BÓG mówi, ze jest to obrzydliwość/kpł.18,22,20,13/, bezwstyd i zboczenie/ Rz 1,27 , bezeceństwo i zło /Sdz. 19,23/. Jest to grzech przeciwny naturze /Mdr 14,26, a ci którzy się takich czynów dopuszczają plugawia się, będą wyłączeni i ukarani śmiercią /kpł 20,13 i nie posiądą KRÓLEWSTWA BOŻEGO /1Kor 6,9 /........ Grzech ten jest tak obrzydliwy dla mnie, który jestem wieczną czystością ,że przez ten jeden grzech zniszczyłem 5 Miast. Tak wstrętny był mi ten grzech i nie tylko mnie , lecz i samym diabłom / których ci grzesznicy obrali sobie za swych "panów" /, rzucają oni co prawda strzałę pożądliwości ,ale brzydzą się nim.....Biada wam gorszyciele i krzywdziciele dzieci...." Zadeklarowany homo.... Jakub Janiszewski w wywiadzie dla GW powiedział, że badania chorych na AIDS na świecie pokazują, że 60% chorych to homo........ To wynika z gigantycznej rozpusty homo........ To ludzie głęboko nieszczęśliwi, zagubieni w życiu, sponiewierani przez siebie. Badania pokazują, że homo.... zarażają się AIDS 70 razy więcej, niż w normalnych małżeństwach.. Adopcja - to homozbrodnia na dzieciach !
Grzegorz z Domaradza2019.09.18 13:11
Brawo Robert, brawo.
jack2019.09.18 13:11
Już "wygrali". Łażą zasmradzając polskie ulice osłonięci szczelnie policyjnymi tarczami jak jaki "święty żółw". Po każdym takim marszu nienawiści powinna od razu jechać polewaczka aby zmyć pozostawiony przez nich syf. Stać Państwo na policję musi być stać na polewaczkę [przede wszystkim].
Polak Ateista Dumny Gej2019.09.18 12:22
Kwestią czasu jest wprowadzenie w Polsce pełnej równości, tzn małżeństw homo wraz adopcjami + penalizacja homofobii.
ZERR02019.09.18 12:34
to są wasze jawne cele od 1987 Zniesione będą wszystkie prawa zakazujące homoseksualizmu, a w ich miejsce zaczną obowiązywać ustawy propagujące miłość między mężczyznami. Jeśli odważycie się nazwać nas ciotą, pedałem, zboczeńcem, wbijemy nóż w wasze tchórzliwe serca i zbezcześcimy wasze martwe, rachityczne ciała.
Darek2019.09.18 12:48
Nie wiem po co komu potrzebne są małżeństwa homo. małżeństwo dla niektórych stanowi pewną świętość i nie powinno być ruszane. Wprowadźmy związki partnerskie, bo są potrzebne dla pewnej grupy. Z adopcja bym nie szedł a daleko - w homofobicznym społeczeństwie chyba lepiej dla dziecka żeby miało heteroseksualną rodzine zastępczą, dość już się wycierpiało. Nie przemawia do mnie argument że to nie jest wina homoseksualistów, po prostu dobro dziecka. Oczywiscie co innego jeślki chodzi o biologiczne lub juz przysposobione dziecko jednego z parterów - to jedyna sytuacja gdzie adopcja przez drugiego powinna być normą. Skończyły by się marsze, bo nie byłoby o co walczyć, skończyły by się prawne problemy ludzi homoseksualnych, wszyscy byliby traktowani sprawiedliwie i byli szczęśliwi. Niech mi ktos powie czemu nie można normalnie tylko ciągle jakieś wojny religijno - podjazdowe w okół każdej sprawy. To jest chory kraj!
ZERR02019.09.18 13:04
Nie wolno wprowadzac związków partnerskich, bo Sekcie LGBT wcale nie chodzi o związki partnerskie. Nic by się nie skończyło. marsze dopiero by sie nasiliły i stały agresywne i wulgarne jak na zachodzie.
anonim2019.09.18 13:42
Jakoś fakty i zdrowy rozsądek przeczą Twoim słowom. No i skoro ta sekta LGBT nie chce jak piszesz związków partnerskich to wprowadźmy im je na złość, zgodnie z Twoją logiką i będzie git
ZERR02019.09.18 13:53
Wystarczy porównać marsze Tęczowych Koszul z zachodu Europy z rachitycznymi marszykami w Polandii, żeby wiedzieć, co się zmienia po ustepstwach wobec Sekty LGBT - eksplozja kolejnych ządań.
Polak Ateista Dumny Gej2019.09.18 14:04
Małżeństwa potrzebne są parom LGBT z tych samych powodów, dla których potrzebne są parom hetero. Cokolwiek mniej dla homo byłoby przejawem dyskryminacji i sugerowania, że homo to coś gorszego. A że wiemy, że nie jest to nic gorszego to też nie będzie zgody na nic mniej z tego co mają hetero. Marsze się nie skończą tak jak się nie skończyły w krajach z wyemancypowaną społecznością nieheteronormatywną. Przerodziły się w marsze dumy gejowskiej, radosne pochody, karnawały celebrujące równość.
Weronika2019.09.19 1:14
Durny geju ! Dobrze ci radzę - obudź się ! To był sen ! NIGDY Z POLAKAMI NIE WYGRACIE W TYM TEMACIE ! "TU SIĘ ZGINA DZIUB PINGWINA"! PEWNIE ZNASZ TO POWIEDZENIE I GEST KOZAKIEWICZA ?! CHCECIE CHYBA RÓWNOSCI? TAK? TO NAJPIERW POKAŻCIE CZY JEDEN DRUGIEMU UMIE ZROBIĆ DZIECKO ! PRZECIEŻ RÓWNOŚC, TO RÓWNOŚĆ ! Czysta matematyka powinna być NAWET w tym przypadku też zachowana ! Adopcji dzieci się im zachciewa ! A poszli won pedałowac za granicę! Z dzieci chcecie sobie w domu zrobić narzędzie do swojego pedałowania! NIGDY, PRZENIGDY!
LM2019.09.18 14:51
Wy pederaści ! a róbcie sobie ze sobą co tylko chcecie,nawet jedzcie z tych miejsc,ale równi hetero normalnym nie będziecie NIGDY ! i zboczeństwa róbcie sobie tylko we własnym domu won z przestrzeni publicznej z waszymi zboczeniami!
marisa2019.09.18 21:26
KWESTIĄ CZASU TON JEST FAKT ŻE WYKOŃCZY WAS SYFILIZM, AIDS I INNE ŚWIŃSTWA KTÓRE SAMI SOBIE FUNDUJECIE
anonim2019.09.18 11:57
Naprawdę trzeba się modlić w tej intencji
Zephyr2019.09.18 11:44
Ten sztuczny twór budowany przy pomocy ogromnych lewackich środków musi upaść, bo jest ze swej natrury nieakceptowalny dla wszechświata. Kwestia tylko czasu. Ale czas zrobi swoje. I tak jak teraz bezczelnie wychodzą na ulice aby prezentować swoje zepsucie i zdemoralizowanie, tak będą się chować przed światłem, aby nikt nie dostrzegł śmierci, która w nich się panoszy.
Polak Ateista Dumny Gej2019.09.18 12:22
Kwestią czasu jest wprowadzenie w Polsce pełnej równości, tzn małżeństw homo wraz adopcjami + penalizacja homofobii.
M.2019.09.18 11:24
Spokojnie. % Polaków popierajacych zwiazki formalne miedzy osobami tej samej plci systematycznie rosnie. Z kolei % osób chodzacych na msze "sw." systematycznie spada. Slychac wycie? Znakomicie.
ZERR02019.09.18 11:29
Na szczęście proces zinstytucjonaizowanego gwałcenia przez Sektę LGBT jest na tyle powolny, że zanim zniszczycie europę, dojdzie ona do punktu przesilenia demograficznego, i wasze rachuby straca rację bytu. Inaczej pisząc - szybciej Dom nasz Europa się zawali, zanim wy go umeblujecie po swojemu.
anonim2019.09.18 11:43
A ty myslisz ,ze jak ktos nie chodzi do koscioła to popiera zwiazki homoseksualne ,no ja znam sporo atestów ,ktorzy was bardzo nie lubią delikatnie mówiąc Ja jako katolik nie popieram grzechu ,ale nie was jako ludzi nie odrzucam ,a oni to dopiero po was jada. .
Michal2019.09.18 13:14
A wiesz, że w większości krajów w Europie istnieją od dawna regulowane formy prawne takie jak zw. partnerskie czy równość małżeńska ? W Irlandii, równość małżeńska została wprowadzona w powszechnym głosowaniu, w referendum (jedyny przypadek na świecie) ponieważ wymagała tego irlandzka konstytucja. Co więcej ludzie w Irlandii podchodzą do referendów bardzo poważnie. Frekwencja była większa niż w w wyborach do Sejmu w Polsce :) Za równością małżeńską opowiedziała się znacząca większość. Był to gigantyczny nokaut dla Kościoła. Oczywiście PiS stara się izolować ludzi od wiedzy o świecie, od porównań i świadomości. Polska jest tylko małym krajem na mapie Świata. Na Świecie żyje ponad 7 mld ludzi (miliard to 1000 milionów) i wiesz o tym, że większość z tych ludzi nawet nie wie że istnieje takie coś jak Polska i gdzie się znajduje. A tym bardziej kto to jest jakiś pan Guz czy Jędraszewski. Warto czasem zdać sobie sprawę z proporcji i z tego co jest dookoła. Co znajduje się poza naszą tradycyjną polską Latryną
ZERR02019.09.18 13:50
O dawna? Co to znaczy "od dawna"? Ile dekad, ile pokoleń przetrwały te "prawa gejów"? Dekadę? Dwie dekady? Mniej niz dwie i więcej niz cztery nie będzie. Inaczej pisząc - banda frajerów dała sie przecwelić przez Sektę LGBT, i teraz za to zapłacą - śmiercią. Europa Zachodnia jest na drodze bez powrotu - gleby demograficznej wywołanej działaniami Sekty LGBT (i jej protoplastów) nie da się odwrócić.
Dominika2019.09.19 1:24
BRAWO ZERRO, ! Jesteś gość! Dziękuję ci za obronę naszych wartości ! Nie daj się. Czytam to cały czas, widzę, że bardzo ciekawie i mądrze piszesz ! Nie przestawaj !
PePe2019.09.18 11:41
Tak sobie to tłumacz. A wycie to będzie słychać jak dostaniecie wciry niebawem czerwone ściery.
sp2019.09.18 15:56
% związków tej samej płci może przez jakiś czas wzrastać, na fali propagandy, lecz potem spadnie praktycznie do 0, a to wskutek naturalnego wymierania tychże bezpłodnych tworów. Słychać wycie? Znakomicie!
src2019.09.18 19:03
Bzdury!
marisa2019.09.18 21:21
pamietaj marny okruchu ,prochu wszystko przeminie ale słowa Pana Boga nigdy nie przeminą Nawracaj się bo nie znasz ani dnia ani godziny i nie wiesz ile procent dostaniesz na zbawienie CZAS UCIEKA WIECZNOŚĆ CZEKA
tretka2019.09.18 10:49
Święta prawda.!!!
Anonim2019.09.18 10:46
Bo... Z Bogiem nikt jeszcze nie wygrał. A LGBT czy tego chce czy nie walczy z Bogiem. To są fakty. Temat wyczerpany.
M.2019.09.18 11:22
Bogiem? NAjpierw udodownij , ze istnieje. Bo jak na razie cale. zlo na swiecie dowodzi tylko tego, ze albo go nie ma, albo ze ma was wszystkich w dudzie.
PePe2019.09.18 11:39
Sam sobie udowodnij, czy istnieje czy nie. Jeśli tego potrzebujesz. Chyba, że nie umiesz używać mózgu a tylko wiesz do czego d ... wykorzystać.
Zbigniew2019.09.18 18:25
"Udowodnij, że istnieje" - no własnie, atak staje przed poznaniem. W Boga trzeba uwierzyć, istnienia Boga nie udowadnia się, bo w wierze tej idzie o coś innego, to uwierzenie prowadzi do narodzenia z Ducha Bożego/Świętego. Wiara w Boga nie jest wiarą jak inne, jest duchową przemianą. Jak zauważasz zapewne - nie posiadłeś/łaś wiedzy o tych kwestiach. A to dopiero początek. Szczerze zachęcam do ich poznania. Serdecznie pozdrawiam.
Weronika2019.09.19 0:57
M. To nie BÓG robi zło, to wolna wola ludzi, którzy wolą tak żyć, jakby Boga nie było! Stosują zasadę :" róbta, co chceta"! Jak śmiesz obrażać BOGA ! Kim jesteś, że śmiesz stawać ponad Boga! Kopią Lucyfera?? Jak można, opamiętaj się ! Blużnisz Bogu bardzo! W Ewangelii napisane, że tylko jeden stanął w Niebie przeciw Bogu ! Wiesz, że to był Lucyfer, który był bardzo światły i najbliżej Boga ! Pycha go zjadła, chciał rządzić, no i został strącony do piekła ze swoimi towarzyszami!! Obyś poprosił w czas o przebaczenie!
Ethan2019.09.18 10:27
„Małżeństwo jako związek kobiety i mężczyzny…”. Pytanie jest kto i kiedy powinien określać kto jest kobietą a kto jest mężczyzną? Są przypadki w których natura sprawia nam figle. Np. nagłówek taki jak: „cielak z piątą nogą na głowie” nikogo nie dziwi, a nawet cieszy nas wiadomość, że „Cielę z piątą nogą na... głowie znalazło dom. https://www.wprost.pl/swiat/10247839/ciele-z-piata-noga-na-glowie-znalazlo-dom-stwierdzilam-ze-musze-ja-miec.html Natomiast dziwi mnie to, że niektórzy ludzie nie dopuszczają do swojej głowy, że w śród nas (ludzi) też są anomalia. I jak to pogodzić z tym że „Cielę z piątą nogą na głowie znalazło dom”, a okaleczony człowiek przez naturę takiego ‘domu’ znaleźć nie może? Zachęcam wszystkich do uważnego przeanalizowania artykułu: https://natemat.pl/284631,kaczynski-o-kobietach-i-mezczyznach-lekarka-odpowiada-na-slowa-prezesa-pis
ZERR02019.09.18 10:31
lewacy jak zawsze - wyszukuja jakieś marginalne patologie rozwoju i spryciuje usiłuja wyprowadzać z tego normę dla wszystkich. Wybacz, ale przeciętnie ludzie maja dwie nogi i dwie ręce i nie ma powody, aby jeździli przymusowo samochodami konstruowanymi pod jednonogich i jednorękich.
Ethan2019.09.18 10:38
Oczywiście że nie ma potrzeby aby wszyscy „jeździli przymusowo samochodami konstruowanymi pod jednonogich i jednorękich”. Ale z myślą o niepełnosprawnych są też konstruowane pojazdy, i bardzo dobrze, bo oni też chcą cieszyć się życiem.
ZERR02019.09.18 10:43
Lewacy chcą narzucić WSZYSTKIM takie pojazdy, i jeszcze prac mózgi dzieciakom, że tak lepiej. Że im tez wolno smigać jak inwalida. Wy nie zakładacie 'apartheidu', wy zakładacie wbijanie normalnym ludziom w papiery 'rodzic A' i 'rodzic B'. I wmawianie małolatom, ze tez mają prawo do obcięcia sobie nóżki.
Ethan2019.09.18 10:52
Nie wiem o czym ty mówisz. Czy tobie narzucał ktoś z kim masz się żenić? Coś mi tu nie pasuje. Ty nie zmyślaj tylko przeczytaj artykuł i odnieś się rzeczowo do tematu.
ZERR02019.09.18 11:02
Dokładnie tak jest - Sekta LGBT cały czas usiłuje narzucić (przemocą państwową) inne znaczenia słów, co jak pokazał Orewll, jest wymuszaniem okreslonych zachowań. Propaganda to przemoc. Rewolucja semantyczna to przymus. Wy usiłujecie zgwałcić psychiki małych dzieci tak, aby stały sie niezdolne do wchodzenia w normalne relacje i do tworzenia normalnych rodzin. Równie dobrze sutener mógły się tłumaczyć, że on krzywdy swoim "pracownicom" nie robi. W końcu też mogą" założyc rodzinę" i on nie będzie im dyktował, z kim. Myk w tym, że juz nie mogą.
Ethan2019.09.18 11:17
ZERR0, Andrzej Duda (nasz prezydent) jest leworęczny. Gdybyś żył na początku wieku XX, albo wcześniej, to prawdopodobnie byś jego prześladował i zmuszał do dostosowania się do większości. Opamiętaj się, i nie krzywdź ludzi innych niż ty.
ZERR02019.09.18 11:26
Leworęcznośc jest naturalna, i co do zasady nie jest patologią Lgbt nie są naturalne, jest co najwyżej naturalnie wystepującą patologią, której wzorce usiłujecie narzucić.
Ethan2019.09.18 11:44
„Leworęcznośc jest naturalna”, Tak jest, i dzisiaj nas to nie dziwi, ale to nie znaczy, że zawsze ludzie tak myśleli. Czy widzisz teraz jak ludzie muszą walczyć o swoje prawa? Kiedyś niewolnictwo było normą; albo, normą było zabijanie ludzi z albinizmem, bo niby przynosili pecha. Całe szczęście, że nasze pojęcie o ‘patologii’ ciągle się zmienia. Właśnie w tym różnimy się od zwierząt – myślimy, analizujemy i krzywdy ludzkie eliminujemy. Moralność nasza (ludzka) mierzona jest przez: „czy nasze działania minimalizują cierpienia”.
ZERR02019.09.18 11:53
Z tego że kiedys ludzie się w pewnych kwestiach mylili, nie wynika, że zboczenia są "normą". Poza tym - leworęcznośc to jest pewna, drobna patologioa rozwoju. Jeśli by tak nie było to zasady ewolucji sprawiłyby, ze nawet połowa byłaby leworęczna. A tymczasem jest takie tylko 10%. Prawdopodobnie z tego powodu, ze istnieje nieznaczne powiązanie leworęczności z eliminowanym ewolucyjnie homoseksualizmem, który jest już pełnoskalową patologią rozwoju (jeśli oczywiście jest wrodzony, bo większość nie jest wrodzona). LGBT nie walczą o swoje prawa, oni atakuja normalnych ludzi aby narzucic im swoje prawa i odebrac im ich prawa.
Szmaja2019.09.18 12:41
Mnie jeszcze w latach 80-tych za leworęczność ścigali i leczyli z tej patologii, to nie był początek XX wieku tylko końcówka PRL. Niczym się homoseksualizm od leworęczności w tym względzie nie różni - ot cecha odstająca statystycznie od większości populacji, podobnie jak kręcone czy rude włosy.
ZERR02019.09.18 13:02
Podobnie jak mańkuctwo usiłuje się zaleczać dysgrafie czy dyskalkulie. A tym się homo różni - że dewastuje całe życie osobnika porażonego. Jego i często otoczenia. Dość przypomnieć przypadki molestowania "ministrantów". Mańkuctwo niczym - poza niedogodnościami dla mańkuta - nie grozi.
anonim2019.09.18 18:11
Leworecznosc nikomu nie szkodzi ,nie roznosi chorób .
ZERR02019.09.18 21:16
w przeciwieństwie do zboczeń seksualnych
leszczyna2019.09.19 0:43
Homoseksualizm od leworęczności różni się zasadniczo: lewą rękę można pisać tak samo sprawnie, jak prawą, ale stosunkiem męsko-męskim czy damsko-damskim nie osiągnie się podstawowego celu stosunku męsko-damskiego, czyli właściwego użycia narządów rozrodczych do rozrodu.
PePe2019.09.18 11:45
Domu znaleźć nie może i dlatego łazi po ulicy z tęczową szmatą? Czy w neomarksistowskiej symbolice oznacza to "szukam domu"?
marisa2019.09.18 21:13
etan ,dopuść do swojej głowy ,że cielak z piątą nogą to wada genetyczna , a dewiacje lgbt nie są genetyczne co ostatnio potwierdziły badania naukowe,Nie ma genu odpowiedzialnego za homoseksualizm,To głowa nie pracuje jak trzeba i brak wartosci
Ethan2019.09.18 21:38
https://natemat.pl/284631,kaczynski-o-kobietach-i-mezczyznach-lekarka-odpowiada-na-slowa-prezesa-pis
anonim2019.09.18 10:15
LGBT (GENDER) bazuje na ideologii NEO MARKSISTOWSKIEJ - jest to ciąg dalszy marksizmu-komunizmu-bolszewizmu - Z KTÓRYM POLSKA WALCZY OD 1920 r. IDEOLOGIA NARZUCONA POLSCE SIŁĄ po II Wojnie światowej TAKA IDEOLOGIA MUSI BYĆ ZWALCZANA TAK SAMO JAK NAZIZM I KOMUNIZM, jako WROGA LUDZKOŚCI, POLSCE, RODZINIE i POLSKIEJ KONSTYTUCJI JEST WROGIEM POLSKI i POLAKÓW !!!!!!!! ZEJDŹMY Z KANAPY I DZIAŁAJMY NIE DAJMY NASZYCH DZIECI NA POŻARCIE BOLSZEWIKOM - WYWIESZAJMY BANNERY NA SZKOŁACH - "SZKOŁA WOLNA OD LGBT-GENDER" - MY RODZICE RZĄDZIMY W SZKOŁACH - NIE BĄDŹMY BIERNI - RĘCE PRECZ OD NASZYCH DZIECI - NIKT NIE MA PRAWA DEPRAWOWAĆ NASZYCH DZIECI !!!!!!!!!
Michal2019.09.18 15:20
No właśnie, trzeba się modlić za tych ludzi. Polecam też świetny film, co o LGBT+ i Genderystach by powiedział Jezus: https://youtu.be/A2klTfzyf-w?t=468 Z Panem Bogiem!
ZERR02019.09.18 10:15
Może przypomnę kilka smakowitych cytatów z Manifestu Ruchu Wyzwolenia Gejów, sprzed lat, gdy jeszcze Sekta jako ruch marginalny mówiła szczerze o swoich celach i zamiarach: Zdemaskujemy możnych homoseksualistów, którzy udają hetero. Nasza inteligencja czyni z nas naturalnych arystokratów rasy ludzkiej, a arystokraci o umysłach twardych jak stal nigdy nie zadowolą się poślednim statusem. Komórka społeczna zwana rodziną - wylęgarnia kłamstwa, zdrady, przeciętności, hipokryzji i przemocy - zostanie obalona. Wszystkie kościoły, które nas potępiają, zostaną zamknięte. W stworzonym przez nas wspaniałym społeczeństwie rządy będzie sprawować elita złożona z gejowskich poetów. Jednym z wymogów uzyskania wpływowej pozycji w tej nowej homoerotycznej społeczności będzie oddawanie się greckiej namiętności. Każdy mężczyzna zarażony heteroseksualną żądzą będzie automatycznie pozbawiony prawa do zajmowania wpływowej pozycji. Drżyjcie, heteroświnie, kiedy staniemy przed wami bez naszych masek.
anonim2019.09.18 10:47
wymyśliłes to? Co ty masz pod ta bańką. Jak nie zmyśliłes to link, bibliografia
ZERR02019.09.18 10:55
A co, jak dostaniesz oryginał to jak będzie? Odszczekasz? Nie odszczekasz? To wypad.
Hak Ci w smark2019.09.18 12:37
Zerro jak na heteryka bardzo interesuje się sprawami homoseksualistów.
ZERR02019.09.18 12:58
Jak przestaniecie sie wtranżalać gdzie popadnie, z ulgą przestaniemy was zauważać. Dokąd machacie ludziom przed oczami koorową szmatą i grozicie piąchą im i ich dzieciom, będą się z musu 'interesować'.
Hak Ci w smark2019.09.18 13:40
Ja jestem hetero to po pierwsze, boli mnie tylko chora agresją na osoby LGBT. Znam kilka i wiem, że łatwego życia nie mają. Można machać krzyżem, szlikiem z barwami klubu to co komu przeszkadza kolorowa flaga na paradzie. To wolny kraj.
ZERR02019.09.18 13:46
Normalnym Ludziom przeszkadza odbieranie im ich praw, propaganda, indoktrynacja i dobieranie się do dzieci szkolnych. Normalnym ludziom przeszkadza rewolucja marksistowska ukrywająca za obłudnymi hasłami Sekty LGBT. Pracuja oni nad tym, aby przestał to byc wolny kraj.
Hak Ci w smark2019.09.18 14:34
A Ty dalej piszesz jedno i to samo. Jakie prawa ktoś Ci zabierze pozwalając na paradę LGBT? W Holandii już nie wolno heterykom się żenić czy co?
ZERR02019.09.18 14:44
A to, że coraz więcej rozbitych rodzin i coraz więcej dzieci którym wmówiono homoseksualizm i coraz więcej dzieci które przerobiono na "metroseksualne pierdoły". To, że tak sie hoduje człowieka sowieckiego, zewnętrznie podobnego do homo sapiens, ale wewnętrznie całkowicie 'pozbawionego właściwości'.
Madra Polska2019.09.18 10:07
Całe to zamieszanie z LGBT i sukcesywnie przeprowadzany proces deprawowania dzieci i młodzieży służy obniżeniu morale społeczeństwa. Tak postępowali bolszewicy w czasie rewolucji walcząc o umysły obywateli... Teraz robi to układ POPiS-u. Obie partie dążą do stworzenia w Polsce systemu dwupartyjego, na wzór USA. "WE the people" chcą rządzic Polską, a to będzie koniec naszej wolności. Zapraszam do przeczytania tekstów, które ukazują fakty pomijane w mediach... WYJAŚNIAMY NA CZYM POLEGA PSEUDOKONFLIKT MIĘDZY PO I Pis. Tekst trzeba przeczytac uważnie, bo najważniejsze są niuanse... https://madrapolska.blogspot.com/2018/01/kto-popiera-wejscie-polski-do-strefy.html CZEGO NIE ZNISZCZYŁA PLATFORMA, ZNISZCZY PiS https://madrapolska.blogspot.com/2019/09/grupa-energa-sa-z-gdanska-przykadem-na.html