07.08.18, 16:25Zdjęcie ilustracyjne. Źródło: Pixabay, domena publiczna, CC0

'Rodzice' sprzedawali syna pedofilom. Spędzą za kratami 12 lat

Zapadł wyrok w szokującej i bulwersującej sprawie, która miała miejsce w Niemczech. Berrin T. i jej partner Christian L. przez wiele lat sprzedawali syna kobiety pedofilom.

Para zostala aresztowana w ubiegłym roku, a 9-letni obecnie chłopiec trafił do rodziny zastępczej. Proces "rodziców" rozpoczął się w czerwcu. Właśnie zapadł wyrok skazujący parę na 12 lat więzienia. 

Dziecko mogło nawet przez kilka lat doświadczać molestowania seksualnego. Berrin T. i Christian L. "sprzedawali" chłopca pedofilom z całej Europy poprzez tzw. "dark net" (strony internetowe, z których korzystają przestępcy). Sąd w Freiburgu, na podstawie dowodów przedstawionych przez oskarżycieli uznał, że para jest winna gwałtu na dziecku, molestowania seksualnego, zmuszania do prostytucji oraz dystrybucji dziecięcej pornografii. 9-latek był również ofiarą przemocy psychicznej ze strony opiekunów. 

Chłopiec już raz został odebrany "rodzicom". Wrócił do nich jednak w związku z błędami w pracy opieki społecznej. Opiekunowie dalej wykorzystywali dziecko. 

yenn/spiegel.de, Fronda.pl