24.09.21, 19:43fot. pixabay.com

Rosja. Kazał przyjacielowi pedofilowi wykopać własny grób, gdy odkrył, że wykorzystywał jego córkę

- Rosyjskie media poinformowały, że ojciec wykorzystanej dziewczynki, Mieczysław M. przyznał się do ukrycia ciała byłego przyjaciela, ale podtrzymywał, że nie jest odpowiedzialny za jego śmierć. Według agencji RIA Novosti miał zeznać, że Swiridow "nadział się na nóż" – czytamy na portalu onet.pl.

Wersję poparła także żona Miczysława M. Jak powiedziała, między jej mężem i jego przyjacielem doszło do bójki, w trakcie której Swiridow miał sobie uświadomoć, że jest na przegranej pozycji oraz poniesie konsekwencje swoich czynów. W wyniku czego miał on popełnić samobójstwo.

Sprawa wyszła na jaw, kiedy Mieczysław M. podczas jednego ze spotkań ze Swiridowem zauważył, że ten co chwilę nerwowo spoglądał w swój telefon. Kiedy Swidrow zasną M. zajrzał do jego telefonu i odkrył, że na jednym z filmów pornograficznych jest jego dziewięcioletnia córka.

Obecnie – jak podaje „The Sun” – wychodzą na jaw nowe fakty w sprawie śmierci pedofila. Mieczysław M. miał bowiem postawić 32-letniemu pedofilowi ultimatum, które brzmiało, żeten miał zgłosić się na policję sam lub popełnić samobójstwo i miał czas na podjęcie decyzjo do godz. 20 w dniu ich rozmowy.

Swiridow jednak próbował uciec od odpowiedzialności, co zauważył M. Wziął więc łopatę i zaprowadził pedofila do lasu, a tam kazał mu wykopać swój grób. M. zeznał, że w ten sposób chciał zmarłego podofila jedynie nastraszyć.

Na chwilę obecną nie jest jeszcze przez policję ustalona oficjalna wersja przebiegu zdarzeń. Mieczysław M. uchodzi jednak po tych wydarzeniach za lokalnego bohatera. Ma on też pełne poparcie mieszkańców swojej okolicy, a policja zgodziła się nawet na wypuszczenie go z aresztu, aby mógł oczekiwać na rozwój sprawy w areszcie domowym.

mp/the sun, gazeta.ru, onet.pl

Komentarze

Katarzyna2021.09.25 15:13
Zrobiłabym to samo.
Anonim2021.09.25 13:36
Chyba nikt nie jest zdziwiony.
rebeliant2021.09.25 7:41
No i tak powinien zachować się prawdziwy ojciec. A c h u j to niech będzie w d u p e celibatom i ich Bogu Jahwe i tylko jak widzimy ten s k u r w i e l oszust uciekł od tej krzywdy, a się mądrzy, mądrzy i z tych mądrości w końcu wynika martwica całego człowieka - czyli najlepiej to nie uprawiać seksu z kobietami, jak ci gwałcą córkę to udawaj święta dziewicę na chfałkę pana, że nie wiesz co to szabla, a najlepiej to za życia połóż się do grobu w kazamatach.
Palestyna2021.09.25 7:39
Ot i całeLPG to zboczeńcy .Stare homosie już nieatrakcyjne biorą sie za dzieci
Gardze RuSSactwem2021.09.25 0:40
Chyba jedyny przypadek w życiu, kiedy mogę zdecydowanie zgodzić sie z tym ojcem RuSSakiem... Dzieci sa pod specjalna ochrona dorosłych a nie ich dręczeniem!
Anonim2021.09.24 23:55
A pewien lewacki "profesor" twierdzi że należy zacząć zacząć rozmawiać o kazirodztwie.
Ojciec Rydzyk2021.09.25 4:59
"Zgrzeszył to zgrzeszył. A któż z nas nie ma pokus"
Eustachy2021.09.24 20:21
Trzymaj się Mieczysław !Powinni Cię uniewinnić !
katolicka kretynizacja polski 🇵🇱2021.09.24 20:14
parch rydzyk o pedofilii: "Nie dajmy się. To że ksiądz zgrzeszył? No zgrzeszył. A kto nie ma pokus? Niech się pokaże"