02.09.14, 19:28fot. Fronda.pl

Ruszają szkolenia internetowe Fronda.pl i Instytutu Globalizacji

W październiku ruszają kursy online dla tych, którzy chcą stać się katolickimi liderami opinii w swoich środowiskach. Dzięki długoletniemu doświadczeniu Instytutu Globalizacji udało się stworzyć kilka programów, dzięki którym można zapoznać się z najważniejszymi zagadnieniami współczesnego świata polityki, religii i gospodarki. Dodatkowym atutem jest fakt, że wszystkie kursy można odbyć nie ruszając się sprzed ekranu komputera.

– Przede wszystkim zapraszamy na kurs anty-gender, cieszący się dużą popularnością. Wśród wykładowców kursu są m.in. ks. prof. T. Guz, ks. prof. Dariusz Oko, czy ks. dr Marek Dziewiecki – tłumaczy dr Tomasz Teluk, prezes Instytutu Globalizacji. – Szkolenie miało bardzo dobrą opinię wśród osób, które chciały bronić dzieci przed gender w swoich społecznościach lokalnych – dodaje.

Do wyboru są także cztery niezależne kursy w ramach Akademii Liderów Opinii. Tutaj wykładowcami są ks. prof. Waldemar Chrostowski, red. Tomasz Terlikowski, red. Grzegorz Górny, ks. dr Robert Skrzypczak, ks. prof. Andrzej Zwoliński, prof. Grzegorz Kucharczyk, prof. Andrzej Nowak, prof. Bogdan Musiał, dr Cezary Mech czy Rafał Ziemkiewicz.

– Zakres tematyczny kursów jest bardzo szeroki od filozofię po teologię. Z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie i zyska argumenty do dyskusji z adwersarzami – zachęca Tomasz Teluk.

Każdy, kto zapiszę się do końca września na hasło Fronda.pl otrzyma zestaw książek ufundowany przez Instytut Globalizacji. Studiować można w dowolnym czasie i miejscu. Platforma do studiowania jest intuicyjna i bardzo prosta w obsłudze, nie trzeba posiadać dodatkowych umiejętności obsługi.

Aby zapisać się na kurs należy wypełnić formularz na stronie www.globalizacja.org, lub wysłać zgłoszenie na e-mail: [email protected]. Wszelkich informacji udzielamy pod nr tel. 600 023 118.


Instytut Globalizacji jest prywatnym wolnorynkowym instytutem spraw publicznych założonym w 2006 r. Organizacja prowadzi niezależne badania z zakresu ekonomii, energetyki, nowych technologii i globalizacji.W 2009 r. Instytut Globalizacji otrzymał Nagrodę Wolności Templetona w Waszyngtonie w dziedzinie „etyka i wartości”.

Komentarze

anonim2014.09.2 20:47
szkoda że nie darmowy nie stać mnie na takie kursy
anonim2014.09.2 21:24
Co to jest ten kurs anty-gender? Czy to te zajęcia na strzelnicy, o których mówił Grzesiek Braun?
anonim2014.09.3 6:50
Może redaktorzy Frondy zapisaliby się na kurs języka polskiego? A następnie na kurs dziennikarstwa. A tak toa nieuki będą uczyć nieuków.