27.09.19, 20:21zdj. screen Youtube

'Salonowi' puszczają nerwy... Olejnik w AMOKU!!! Atakuje wyborców PiS, wydaje wyrok na Banasia

W felietonie na łamach "Gazety Wyborczej" redaktor Monika Olejnik z TVN24 ubolewa nad stanem państwa polskiego i- przy okazji- atakuje wyborców PiS za to, że nie chcą "przejrzeć na oczy". 

"W ciągu tych czterech lat nagromadziło się tyle afer, że można przebierać jak w ulęgałkach. Od 1989 r. nie mieliśmy jeszcze rządu, w którym jeden z najważniejszych urzędników ma kontakty z gangsterami"-pisze dziennikarka. 

W dalszej części felietonu Olejnik sama wydaje wyrok na szefa NIK, Mariana Banasia. Nie tylko oskarża byłego ministra finansów o układy z przestępczami, ale i "wie" już, jaki będzie wynik toczącej się wciąż kontroli CBA. 

"A politycy PiS udają, że nic się nie stało. Mówią, że to kryształowy człowiek, a on sam – że to zemsta i prowokacja"-czytamy w felietonie prowadzącej "Kropki nad i". 

"Może takie są teraz standardy, że gangster może być kumplem polityka i można z nim wchodzić w biznesowe układy"-zastanawia się dziennikarka. Na koniec atakuje wyborców za to, że ośmielają się dalej głosować na PiS. 

„Czy naprawdę suweren nie widzi, co oblepia nasze państwo? Czy wystarczą te miraże, że Polacy będą zarabiać na poziomie Niemców? Czego jeszcze potrzeba, jakiej afery, żeby ludzie przejrzeli na oczy? Czy dalej będzie: »Polacy nic się nie stało«?”-pisze Monika Olejnik. 

Jak widać wściekłe ataki na polityków PiS w jej programie i próby ich zakrzykiwania nie wystarczą. Teraz trzeba uderzyć jeszcze w wyborców...

yenn/TVN24, Fronda.pl

Komentarze

student - sympatyk konfederacji 2019.10.3 10:13
https://www.youtube.com/watch?v=OdNc3KJmDfM&t=1s PAPA Pis ;*
Ja2019.10.2 18:29
A KTO normalny czyta Gó.. o Wyborcze!!!!????
Io 2019.10.2 15:07
TVN to esbecka telewizornia, założona przez TW Mewa i TW Konarski, na zlecenie Kiszczaka pod patronatem Urbana. Ten kto tam pracuje, i o tym wie, plasuje się na poziomie niższym niż k.... w burdelu
and2019.10.2 12:58
Kasy już im zaczyna brakować, a i pozycja osłabła to piszczy lumpenarystokracja. PIS święty nie jest, ale czym innym jest złodziej kieszonkowy , a czym innym seryjny morderca.
Beno2019.10.2 11:07
Monika Olejnik, zejdź na ziemię i zobacz ile ludzie zarabiają dzisiaj, a ile zarabiali jeszcze prze czterema laty. Nie patrz na rzeczywistość z perspektywa twojego grubego portfela. Dzieje ci się krzywda? Siedzisz ciągle przy korycie i krytykujesz, że nie można już tak kraść jak kiedyś, że sprawiedliwość dopada coraz więcej przestępców, że coraz mniej korupcji, że w końcu nadeszły nienajlepsze czasy dla przestępców, których często popierasz. Weź się w końcu za rzetelne dziennikarstwo i zacznij słuchać ludzi tych zwykłych, a nie tych z góry, którym niby dzieje się krzywda, bo nie mogą już tak oszukiwać i kraść jak to robili wcześniej. Skończ z uprawianiem iluzyjnej polityki, a zajmij się prawdziwymi problemami zwykłych ludzi. Skończ również z arogancją i butą z jaką traktujesz rozmówców. To nie PRL, to nie są standarty w dzisiejszym cywilizowanym świecie.
XXYZ2019.10.1 23:27
Kiedy ktos wezmie sie za te bande POwcow i ich media i rozpedzi to towarzystwo na 4 wiatry. To po prostu samo zlo, klamstwo, nienawisc, zboczenia, przekrety finansowe. Kibitki mozna wyciagnac z muzeow. Pani Ziobro - po wyborach ostro do roboty !
Wojciech2019.09.30 21:41
Resortowej panny paplanina.
M.2019.10.1 23:57
Raczej resortowej zdziry he he he he he
Jan Radziszewski2019.09.28 22:55
Biedna czeka ją taki los Wizja ukochanej Babci Opuszczaliśmy się niżej. Opuszczaliśmy się do samego dna piekła. W jednym z kręgów zobaczyłam swoją Babcię. Tak, mamę mego Ojca. Moją dobrą, czułą, wspaniałą Babcię. Demon szczypcami wyciągał jej język. Szczypce rozżarzone. Od tych szczypiec zapala się język i całe ciało zwęgla się. I kiedy proch z ciała powinien się rozwiać i męczarnię się skończą, ona znów – demon otwierał szczypce, język wypadał i na tym miejscu proch się łączył i – ona znów stawała się tą, co poprzednio. I męczarnie trwały dalej. Ona krzyczała, ale powiedzieć nic nie mogła. Patrzyła na mnie wytrzeszczonymi oczami i wyciągała ręce. Nie mogłam na to patrzeć. Ponieważ pomóc jej w niczym nie mogłam. Nie mogłam wyciągnąć do niej rękę i ochłodzić jej język. Okazuje się, ona przeklinała. Ona przeklinała. Zrozumiałam, dlaczego z nią nie przyjaźnili się sąsiedzi. Strasznie to mówić. Boleśnie to mówić. Jej syn, mój Ojciec, znajdował się w raju, a jego mama całą wieczność będzie przebywać tu. Nie mogłam się ruszyć z miejsca. I gdyby nie Anioł, to chyba stałabym i stałabym tam. Płakałabym i krzyczałabym. Krzyczałabym zamiast niej. Nie wiem, jak znaleźliśmy się jeszcze niżej. 1 uzupełnienie ze świadectwa w cerkwi „Źródło życia”: … Odwróciłam się i zobaczyłam oczy mojej Babci. Tylko co w Niebiosach widziałam mego Tatę, jej syna. On, jak głownia, wyrwana z ognia, a moja miła Babcia, u niej tyle ikon było, ona umiała tyle modlitw, a teraz wielki demon szczypcami wyciąga jej język. Od rozpalonych szczypiec zaczyna się on palić. Powoli, powoli spala się, ogień pełznie do krtani. Z początku ona krzyczy, potem chrypi, wypala się, wypala się cała, całe jej wnętrze i w końcu pęka, został tylko popiół … zaraz się on rozwieje, - miałam nadzieję - , miałam taka nadzieję, że on się rozwieje. Ale, nie. Popiół spada kupką, szczypce rozwierają się i spalony kawałeczek języka spada na ten popiół i ona znów powstaje, odtwarza się. I męczarnie rozpoczynają się od nowa. Już ponad 30 lat ona jest tam, a dalej – wieczność. Rzuciłam się, aby pomóc jej. Czułam, że mam wilgotna rękę, tę, za którą trzymał mnie Anioł. Chciałam chociaż tylko trochę ugasić, ugasić ten płomień. Ale napotkałam postawioną przeszkodę. I nie zdołałam dotknąć, a ona… ona patrzyła na mnie, ona błagała mnie oczami
Albert2019.09.28 16:17
"W ciągu tych czterech lat nagromadziło się tyle afer, że można przebierać jak w ulęgałkach." A dokładnie to 216. PIS aferę przykrywa kolejną aferą i tak w kółko.
oszołom z radia maryja2019.09.28 14:39
Monisia! czas na emeryturę!
obs.2019.09.28 12:20
Jej ojciec, Tadeusz Olejnik, od 1955 był funkcjonariuszem Milicji Obywatelskiej, później był pracownikiem Służby Bezpieczeństwa MSW, w którym dosłużył się stopnia majora, czy ktoś kto ma takie pochodzenie może być uczciwym?, ona zakłamanie, fałsz, obłudę, poniżanie i wyśmiewanie innych np. wyborców PIS ma w genach, to lewacka komunistka o skłonnościach faszystowskich, knuje, knebluje, itd. to krzykliwa miernota dziennikarska, która warczy na polaków bo nikt ze zdroworozsądkowych myślących wyborców PiS jej nie posłucha, to obrzydliwe łajno ta persona non grata w RP.
Maria2019.09.28 11:04
BIEDNA KOBIETA. POMOŻE TYLKO MODLITWA. DUŻO MODLITWY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
some man2019.09.28 9:03
Stokrotka nadal pracuje na rzecz swoich mocodawców! Trudno oczekiwać czegoś innego z tej SB-ckiej stajni.
POLA..2019.09.28 9:02
Za PiS glosuja POLACY rozumni , myslacy a nie POstkomuna pani POwinna spojrzec na swoja dzilalnosc ideologiczna ktora jest destrukcyjna dla POLSKI i POLAKOW,TYLKO NIE MYSLACY POzbawieni krzty przyzwoitosci glosuja na partie,ktora prawie wysprzedala POLSKE a z POLAKOW uczynila niewolnikow zabierajac im wszystko ,a teraz probuje sie odebrac psychike ale POLACY UODPORNIENI SA NA NISZCZENIE DUSZY KTOS CZUWA NAD NAMI plytkosc niby inteleggentooow czyni z nich blaznowPOLACY TO MADRY NAROD I NIE DA SIE WIECEJ UNIKCZEMNIC !!!!!!!!!!
Prorok2019.09.28 7:56
Mazowiecki przeklety niech bedzie za gruba kreske.Trzeba bylo do piatego pokolenia wyrznac ta bolszewicka zaraze.
Zygfryd2019.09.28 7:32
TVN zawsze była szczujnią antypolską stacją tyle złośliwosci i zaklinania rzeczywistosci co w TVN nigdzie nie ma a Olejnik już czas posuwa i myśli że dalej jej puste zwoje mózgowe mają urok na tępe masy i może wmowić łgarstwa i kłamstwa jak jej pasuje , na szczescie Naród juz nie jest taki głupi kiedy istniała tylko jedna telewizja i jeden front .
anonim2019.09.28 6:41
Moja, wynikająca z obserwacji ocena KO,PO jest jednak bardzo określona. Oczywiście zrozumiałam, że zarówno Kidawa-Błońska jak i Schetyna zapewniają mafiozów i uwłaszczonych komunistów o zapewnieniu im bezpieczeństwa!
anonim2019.09.28 6:32
A co do strachów Schetyny, to i tak uważam, że lepiej mieć głowę niż jej nie mieć, nawet jeżeli niektórym tyłek przetrzepie, bo bez głowy wszyscy zginiemy.
anonim2019.09.28 6:28
A co do rządzących i gangsterów: Geremek, Balcerowicz, Kwaśniewski et consortes! Doskonale Pani wie i kłamie z pełną świadomością! Nie wiem czy we wszystkich opozycyjnych ekipach jest ktoś kto z gangsterami nie miał konszachtów! Wszak komuniści ich produkowali: działalności rabunkowa służb na Zachodzie, kpi sobie Pani ?
anonim2019.09.28 6:20
Neomarksizm, następna twarz degenerującej i niszczącej wszystko bolszewii, bo awanse nie są merytoryczne, ale ideologiczne.
anonim2019.09.28 6:18
A już najlepszy wyczyn to bankructwo Warszawy, tak będzie z całą Unią jeżeli się nie opamięta, bo z jednej strony fałszywa ideologia, a z drugiej brakoróbstwo, chęć łatwego zysku i całkowity brak odpowiedzialności!
babcia2019.09.28 3:35
Ta Pani sączy jad od 30 lat. Wiecznie żywa.
Jan Radziszewski2019.09.28 1:57
NMP 12.09.2019 Polacy, jako wasza Pani i Królowa ostrzegam was, szatan zawziął się na was, na wasz Naród i chce za wszelką cenę was wyniszczyć. Ludzie masonerii i iluminatów czynią wszystko, by was ogłupić, szczują, napuszczają celowo i z premedytacją jednych przeciwko drugim, płacąc „demonstrującym” niemałe pieniądze. Rządzą wami ludzie bez kręgosłupa moralnego, patrzą jedynie na doraźne korzyści. Chcą doprowadzić polski Naród do masowej depopulacji. Chcą oni, by jak największa liczba was zakończyła swoje życie, tak by oni mogli swobodnie przejąć waszą Ojczyznę, oraz liczne bogactwa polskiej ziemi. Najsmutniejsze w tym jest to, że wielu polskich biskupów i kardynałów intronizowało w tajemnicy Lucyfera na króla, swojego pana i władcę i wcielają teraz w praktyce, masoński mistrzowski plan zniszczenia Kościoła Świętego od wewnątrz. Zwykli ludzie coraz mniej mogą liczyć na swoich kapłanów, a agenci Masonerii i Mosadu, oraz różnych innych wywiadów wielu państw, pracują usilnie, aby skłócić wszystkich ze wszystkimi, a zwłaszcza polskie duchowieństwo. Gro środków na ten cel przeznaczają Niemcy i bogaci żydzi chazarscy. "" a więc miłujący nas jakoby obecnie szwaby i żydzi chcą nas wyrżnąć a w tym dziele diabelskim pomaga im - miłująca jakoby Polskę i Polaków koalicja " PO KO "
anonim2019.09.27 23:25
https://www.cda.pl/video/91547360
OZ2019.09.27 23:07
Dla Olejnik w sam raz - kąpiel chłodząca w ściekach kumpla Trzaskowskiego
Olej2019.09.27 23:05
Nasze państwo jest od dawna oblepione, również takim ,,dziennikarstwem'' urbanowym, Ktokolwiek się bierze za zdzieranie g...........a brudzi sobie łapy. I ci co tkwią w g.........ie po szyję i używają żurnalistów do okadzania, wrzeszczą; patrzcie on ma brudne łapy - aferzysta. Poniekąd tak, że w ogóle się za to zabrał. A wyżej wskazana karierantka z polecenia komitetu partii, od towarzysza pułkownika, zajmuje się tym co umie najlepiej od peerelu, - okadzaniem g.........a.
Jahu — Bóg Hebrajczyków2019.09.27 22:53
יה
krzysztof2019.09.27 22:50
W STANACH MÓWIĄ ŻE JAKAŚ Z TVN-U MA BYĆ WYWALONA
/2019.09.27 22:56
Nie krzycz.
o, yenny2019.09.27 22:23
To chyba redaktorek yenn w amoku. Atakuje wersalikiem i trzema wykrzyknikami.
B522019.09.27 22:10
monika postkomuna szadziła tym krajem od 89 roku daj jej odpocząć bo się zmęczyła okrutnie
M.2019.09.27 22:07
Normalna rodzina wg radykalnych kato-scierw= Banas i dzi*wki jeczace . Jakie to katolickie... Zgodne z wartosciami PiS, Marty Kaczyñskiej, Kurskiego, Rafala P......
B522019.09.27 22:14
nie możliwości aby to pisał 100% człowiek spytaj szanownej mamusi czy nie usiadła na asfalcie bez majtek w zoo przy wybiegu małp
M.2019.09.27 23:15
Jestes zbyt glupi, zeby mnie obrazic. A co ja niezgodnego z prawda napisalem? Prawda w oczy kole?
Bogus\\\\\\\\\\\\\\\\305\\\\\\\\\\\\\\\\202aw 2019.09.28 0:20
M. ! Piszesz, że prawda w oczy kole? Takis prawdomówny?? To wytłumacz nam , co w twoim słowniku znaczy słowo: " kato-ścierwa" ! W naszym nie ma takiego wyrazu ! Nawet słowo słowo " kałolubny" ładnie brzmi!
M.2019.09.28 0:24
Radykalni katolicy, którym jakby dac dostep do broni, to byloby gorzej niz w USA... Katolików normalnych (jako ludzi wierzacych) szanuje i to bardzo.
M.2019.09.28 0:25
Radykalni lub obludni/dewoci. Typu pani Marta K.
Bogus\\\\\\\\305\\\\\\\\202aw 2019.09.28 0:15
B52! Przecież ten powyżej , to Keller Lesio! Przecież to jego słownictwo ! Zeby nie chciał, to i tak go poznamy ! Obojętnie, czma jedną M." czy "durnego geja"
Naczelny2019.09.28 1:10
Chory psychicznie słowiczku, ile masz tu nicków?
Toni2019.09.27 21:51
Stokrotka daj sobie na zatrzymanie twój czas jak brylowałaś z komunistą Urbanem juz nie wróci,gdyby nie on nie byłabyś zadną dziennikarką, bo masz tylko wykształcenie zootechnika i byś w zoo z małpami pracowała. Teraz stara ruro baw się lepiej z wnukiem wyjdzie ci to na dobre.
Lublinianka2019.09.27 21:48
Córeczka MO-wca i majora SB III Departamentu MSW, mieszka obok Jaruzelskiej w jednej z warszawskich kamienic, którą nielegalnie zreprywatyzowała Gronkiewicz-Waltz, skończyła WETERYNARIĘ, a gdy publicznie zaczęto wypominać jej brak dziennikarskiego wykształcenia, dorobiła sobie papier na studiach podyplomowych 😂😂😂😂😂😂 Może przypomnijmy tej "dziennikarce" jak biegała za młodu z Lisem po sejmie, gdy Tusk, Wałęsa i Pawlak zrobili sobie NOCNĄ ZMIANĘ i obalili rząd Olszewskiego??? Tak dorobiła się limuzyny BMW, a kpi sobie z ciężko pracujących ludzi, że chcieliby zarabiać na poziomie Niemców 😕😕😕😕😕
Olin2019.09.27 21:45
TW "Stokrotka" kapowała polna, a nad nią szumiał tatuś z UB....
Jahu2019.09.27 21:42
Trzaskowski rozwozi po całej Polsce g.... więc jeśli pyta pani co oblepia Polskę to odpowiedź jest prosta warszawskie g....., kobieto od 89r. Polską cały czas rządzili gangsterzy i 4 lata temu w końcu dostali kopa w d....
anonim2019.09.27 21:39
Bo Banaś niewinny. Morawiecki junior ma dowody.
o, yenny2019.09.27 21:27
Źle: … polskiego i- przy okazji- atakuje… Prawidłowo: … polskiego i — przy okazji — atakuje…
katolik2019.09.27 21:25
Dno moralno-społeczno-polityczne popslsldwiosnanowoczesna nie wejdą do sejmu.Zagadka.Wygra Bóg i Maryja.Bój to jest nasz ostatni,o Polskę.Mądrzy i Silni Polacy głosują za PIS!!!
2019.09.27 21:23
Ja też nie rozumiem. Jak można się przypierrdalać do szefa Najwyższej Izby Kontroli, który prowadził sobie tylko burdelik wraz z ozłoconym kolegą pozbawionym szyi. Przecież to norma. Nic złego. ;)
PePe2019.09.27 22:53
Tak Piotrusiu, ja też nie rozumiem jak można przyp... się do szefa NIK, ustawiacza konkursów kumpla Jasia Burego.
KONSTYTUCIA to ja = Bolek OTUA to nie ja2019.09.28 0:39
O panie kolego to nie tak. Pamietam jak bylo, bo mam profesoruf i docentuf jak mrufkow. My chdzilim do rurznych miejsc alem tak nie smierdzialo jak po parach u ciebie. Jak popilim to z rana uwno tylko było czuć. Rzyc tego geja polskiego może biesz tego drugiego.
JS2019.09.27 21:22
ogłupiały naród który się sprzedał za pińcet plus, jak k_rwa na pigalaku, na inne k_rwy nic nie powie i będzie jeszcze na nie głosował!
qwerty2019.09.27 21:29
q rwa to jest twoja matka
Jakotakotototam2019.09.27 21:38
plac pigal to po polsku ale na "pigalaku" to po rosyjsku
PePe2019.09.27 21:49
Ulewa się dziecku?
schetynek2019.09.28 0:04
twoja matka sprzedala sie za 5 zl...i tez jej nikt nir chce...
Bogus\\\\305\\\\202aw 2019.09.28 0:08
SZEREGOWY, Mucholubny! Wyzywasz od k...w osoby, których nie znasz ! A JAK CIEBIE NALEŻAŁOBY NAZWAĆ? SAM SIE OKREŚLASZ JAKO DEBIL, WIĘC TWOJE WPISY SĄ DEBILNE, G......NO WARTE! POZA TYM , JAK NALEŻY NAZWAĆ TAKIEGO ZBOCZEŃCA, CO GWAŁCI OD DAWNA DZIECI !??? Podaj 1-jeden rzeczowy powód na to że jesteś lepszy? Słucham ! Pedofilu! ??
***2019.10.2 20:19
Nie tylko ten naród jest "ogłupiały". Są jeszcze: Niemczy, Anglicy, Skandynawowie, pewnie Belgowie, Holendrzy itd. itd. Dobrze że chociaż Ty, nie jesteś ogłupiały.
PePe2019.09.27 21:21
Monisiu do tej stajni Augiasza, jaką wyprodukowało PeŁo to PiS nie dorośnie choćby rządziło jeszcze 100 lat i jakiśtam jeden czy drugi Banaś tego nie zmieni, choćbyście się zes ... rali. Ale rozumiem, tyle trudu, tyle pracy od świtu do nocy a cała para w gwizdek. To może być frustrujące. Tylko nie rzygnij pianą Moniu, wypij melisę to trochę pomaga.
Jarek2019.09.27 21:20
Pani Olejnik atakuje tych, którzy wspierają zdrajców Polski. Żołnierze wyklęci mordowali takich, jak wyborcy PiS, ale pani Olejnik nie jest taka...
schetynek2019.09.27 21:19
ubecko sowiecka zaraza olejarka i TVN....
KONSTYTUCIA to ja = Bolek OTUA to nie ja2019.09.28 0:34
Pani Olejniak, proszem mniej oleju bom siem nie zgadzam w tvn temaciem. PiS to dal nie swojem, ukradl nam polakom. Pani siem trzyma dobrzem alem to nie upowarznia do tekiech konkluzjiem. Oblepiajaiom nas te co chcom tal jak my. No.
MJ2019.10.2 10:58
Dokładnie tak się wysławia młody wykształcony z wielkiego miasta.