03.02.14, 17:51Fot. archiwum Fronda

Samorządy walczą z gender!

„I dobrze, że społeczeństwo się budzi i wywiera nacisk na polityków, którzy usiłują wprowadzić ten program” – skomentował dla „Rz” ks. Dariusz Oko.

Jedna z pierwszych uchwał zapadła w Jaworze na Dolnym Śląśku. Radni zapewnili, że opowiadają się przeciwko wszelkiej dyskryminacji, ale jednocześnie „wyrażają swój sprzeciw wobec próby narzucenia obcej naszej kulturze, tradycji i normom społecznym ideologii, która niszczy integralność płci i rodzinę”.

Podobna w treści rezolucja została podjęta przez radę w Piasecznie, w której większość mają politycy Prawa i Sprawiedliwości. „Odbieranie rodzicom prawa do wychowania dzieci zgodnie z najważniejszymi wartościami, jakie wyznają” radni nazwali wprost „łamaniem Konstytucji RP”.

Tymczasem Łukasz Krawczyńskiej, szef klubu Platformy Obywatelskiej w radzie Piaseczna, nazwał rezolucję wymierzoną w gender „skandalem”. Zdaniem radnego PiS, Jerzego Lenieca, krytyka rezolucji ma na celu zniechęcić przeciwników gender do walki.

Rezolucja z Piaseczna trafi m. in. do minister edukacji narodowej, a także do wszystkich jednostek oświaty i kultury w kraju.

Z kolei radni z Ostrołęki własną uchwałę przeciw gender chcą wysłać prezydentowi, premierowi, kuratoriom oświaty i ośrodkom zdrowia. Tamtejsi politycy uważają, że tworzy się obecnie dokumenty, które tylko z pozoru służą dobru obywateli, a w rzeczywistości są po prostu destrukcyjne.

O sprawie trzeba mówić głośno, bo jak wskazuje Ryszard Żukowski, w Polsce różne przepisy wciela się w życie po cichu a następnie ukrywa. Dodał, że Polacy nie zgadzają się na stosowanie wobec najmniejszych dzieci standardów w sprawie np. masturbacji.

Ks. Dariusz Oko powiedział „Rz”, że promocja gender ma dwie twarze. Z jednej strony zachwala się równość wszystkich ludzi, a z drugiej rozposzechnia się homoseksualizm, biseksualizm, kazirodztwo i pornografię.

Miejmy nadzieję, że tak odważni i świadomi wielkiego niebezpieczeństwa gender samorządowcy znajdą się w każdym polskim mieście i powiecie.

NIE BĄDŹ BIERNY W WALCE Z IDEOLOGIĄ GENDER. POLUB PROFIL "STRAŻ PRZECIW GENDER"

Pac/rz

Komentarze

anonim2014.02.3 18:28
TĘPIĆ TO PLUGASTWO
anonim2014.02.3 18:35
Żadne programy i prawa wdrażane od górnie, nie mają racji bytu, jeżeli są odrzucane oddolnie przez społeczeństwo.
anonim2014.02.3 19:53
Najlepiej kilka odrębnych rządów, konstytucji, legislacji, sądów, wedle wiary.
anonim2014.02.3 20:22
@Fascination, atena: Gratuluję, świetnie się spisaliście. 110% normy w komentarzach po linii Partii, szefowie są dumni. Możecie iść spać.
anonim2014.02.4 8:50
Fascination Lut 3, 2014, 9:25 po południu usuńcie ten komentarz! "@Marek90: Dlaczego tak ciężko Ci uwierzyć w to, że ktoś może myśleć inaczej, niż Ty?" Między myśleniem a narzucaniem swych myślowych mrzonek/o gender /-jest piramidalna różnica!. Myślenie nie boli.