19.05.20, 20:54Jacek Sasin/YT/PiS

Sasin: Trzaskowski też walczy z pamięcią o ofiarach katastrofy smoleńskiej

Już w pierwszych dniach po ogłoszeniu Trzaskowskiego jako nowego kandydata PO w wyborach prezydenckich bije z jego wypowiedzi buta, chamstwo, zarozumiałość i absolutny brak szacunku do jego przeciwnieków politycznych. Przechwala się przynależnością do grupy Bilderberg, staszy dziennikarzy, obraża prezydenta i nie szanuje pamięci o zmarłych.

Jacek Sasin w rozmowie z Michałem Adamczykiem w „Gościu Wiadomości” TVP Info powiedział o nim:

- Rzeczywiście trudno tutaj znaleźć jakąkolwiek logikę. Trudno to zrozumieć. Ale mnie to jakoś nie dziwi ta wypowiedź [o ulicy Lecha Kaczyńskiego]. Prezydent Trzaskowski jest tutaj godnym następcą Hanną Gronkiewicz-Waltz, która przez wiele lat walczyła z pamięcią po ofiarach katastrofy smoleńskiej i nie tylko nie godziła się na ulicę imienia Lecha Kaczyńskiego, na obchody rocznic katastrofy smoleńskiej pod Pałacem Prezydenckim, kazała straży miejskiej wyrzucać do śmieciarek tulipany, które Polacy i warszawiacy składali ku czci Marii Kaczyńskiej.

Dodał też:

- Walczyła (HGW – red.) również z możliwością zbudowania pomników, zarówno ofiar katastrofy smoleńskiej, jak i prezydenta Lecha Kaczyńskiego.Tutaj Rafał Trzaskowski nie wprowadził żadnych nowych standardów i dzisiaj jeżeli mówi o tym, że byłby gotów jako prezydent poprzeć czy apelować o ulicę śp. Lecha Kaczyńskiego w Warszawie, to oczywiście robi to tylko po to, żeby uciec od odpowiedzialności za te ostatnie 10 lat, kiedy w Warszawie on i jego poprzedniczka robili wszystko, żeby tego uczczenia nie było

 

mp/tvp info

Komentarze

PIS PO PSL SLD Nowa Lewica 2020.05.31 12:26
PiS “reglamentuje” posłów Konfederacji w Sejmie Przez obostrzenia wynikające z pandemii rządzący chyba bardzo zatęsknili za długo zamkniętymi cyrkami, więc postanowili, że zorganizują go sobie w Sejmie. Władza w sposób skandaliczny i niesprawiedliwy zdecydowała, że zamiast dwóch posłów na sali plenarnej #Konfederacja może mieć tylko JEDNEGO posła. Jednocześnie zwiększyli liczbę miejsc dla swoich posłów (do 28) oraz Koalicji Obywatelskiej (do 16) i Lewicy (do 6). Mało tego poseł Grzegorz Braun został też ukarany obcięciem części pensji poselskiej za mocne słowa prawdy o ministrze Szumowskim,który kompletnie się pogubił, wymyślając kolejne absurdalne obostrzenia, zakazy i nakazy, a do tego zamieszany jest w afery finansowe. Nergal wczoraj powiedział chwaląc Hołownie że " satanista będzie szanował katolika który wyznaje poglądy ekumeniczne który buduje mosty" . Iście zastanawiające Ani zaborcy, ani okupanci nie zatrzymali nigdy pielgrzymki ! PIS tego dokonał https://image-media.gloria.tv/placidus/c/37j9h1mdlhfji2gn8sr986nvzkjtisbqtg5w9w8.jpg
Franciszek2020.05.20 10:44
Sasin, oddaj pieniądze za bezprawnie wydrukowane karty wyborcze!
MaxFiend2020.05.19 22:43
Sasin, nie ściemniaj. Nadal brak nazwiska Izabeli Jarugi-Nowackiej na tablicy upamiętniającej ofiary katastrofy smoleńskiej w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów.
ryszard2020.05.20 7:03
Ona nie była pracownikiem kancelarii prezydenta.
MaxFiend2020.05.20 19:12
A co ma do tego Kancelaria Rezydenta RP?
ryszard2020.05.19 22:24
Grupa Bilderberg, to nie areopag światowej oligarchii. Skład tego najwyższego areopagu pozostaje bowiem absolutnie ukryty. Aby jednak wpływać na losy świata potrzebują oni wysoko postawionych najemników, działających już pod własnym nazwiskiem (prezydentów, szefów organizacji międzynarodowych, faktycznych decydentów w składach organów największych banków, korporacji i finansowych central państwowych). Grupa Bilderberg, jest luźną nieformalną strukturą, służącą m. innymi do organizowania naboru takich najemników.
YETI2020.05.19 21:48
Pis to przestępcy i sutenerzy? niemożliwe to tacy patrioci.Tylko czemu co drugi rządzący ma z żoną rozdzielność majątkową?
katolicka kretynizacja polski 2020.05.19 21:06
Cała Polska zasyrana pomnikami, ulicami, placami imienia niedojdy lesia kaczyńskiego a PiSdzielcom jeszcze mało! jeszcze więcej tego kaczego łajna chcą!
Grizzly2020.05.19 21:05
10 lat mieli skur... na uczczenie Kaczyńskiego ulicą jego imienia, dzisiaj ten oszust paltformiany to oczywisty hochsztapler!
usuńcie ten komentarz!2020.05.19 21:10
A co Kaczyński takiego zrobił? Lech.
Grizzly2020.05.19 21:18
Z ujami, przygłupami i prowokatorami nie dyskutuję bo szkoda zwyczajnie klawiszy!
avanturnik2020.05.19 21:40
To uważaj grizzly, by cię psy nie pogryzły :-P A chu­jem to zapewne sam jesteś, tępy pisowski trolu.