28.10.15, 17:24

Sataniści przyznają, że małżeństwa homoseksualne to ich "sakrament"

Rzecznik organizacji The Satanic Temple (TST), Lucien Greaves przyznał, że „homoseksualne małżeństwa” to ich "sakrament" a aborcja zajmuje wysokie miejsce pośród priorytetów ich wiary.

Rewelacje satanisty Greavesa pojawiły się w wywiadzie jakiego udzielił dziennikowi „The Detroit Metro Times”.

Powiedział w nim m.in. że "walka o prawa gejów" są dla satanistów kluczowe: " Jesteśmy zaangażowani w kwestie społeczne, a walka o prawa gejów jest ruchem, który w szczególnie wspieramy. Osiągnęliśmy na tym polu ogromny postęp, chociaż wciąż jest wiele do zrobienia". I dalej: członkowie TST chcą udzielać „ślubów” parom jednopłciowym w stanie Michigan: " TST chciałoby pouczyć gubernatora Michigan Ricka Snydera na temat Konstytucji i Pierwszej Poprawki, przeprowadzając śluby homoseksualne w stanie Michigan. Dla nas małżeństwo jest sakramentem – powiedział Greaves. " Małżeństwa udzielane przez członków TST ma dla nas wyjątkowe znaczenie i ogromną wagę".

Satanic Temple znana jest także z tego, że zabiega o umieszczenie rzeźby Behemota – szatana przedstawianego z głową kozy w otoczeniu dwójki dzieci – w budynku lokalnej legislatury w Oklahomie. W innym wywiadzie dostępnym na LSN, Greaves wychwalał, że aborcja jest zgodna z przekonaniami satanistów. Zapowiedział, że zamierza pomóc kobietom w zwalczaniu przepisów pro life. Tłumaczył, że „ograniczenie aborcji narusza satanistyczne przekonania religijne”.

mod

Źródło: cnsnews.com, LSN, examiner.com, AS./pch24.pl

Komentarze

anonim2015.10.28 17:31
Nic nowego. Kazdy to wie.
anonim2015.10.28 18:56
"Rzecznik organizacji The Satanic Temple (TST), Lucien Greaves przyznał, że „homoseksualne małżeństwa” to ich "sakrament" a aborcja zajmuje wysokie miejsce pośród priorytetów ich wiary." Jakoś mnie to nie dziwi. Niech Ci (również tu komentujący) popierający "małżeństwa" homoseksualne i zabijanie nienarodzonych, niech zastanowią się z kto również popiera te nienormalne, nienaturalne rzeczy. Niech pomyślą z kim trzymają. Na refleksję nigdy nie jest za późno.
anonim2015.10.28 19:20
Cieszmy sie,ze Pan zechcial wybrac nas do chwaly niebieskiej bo straszne kary czekaja na tych co sluza zlemu.Chwala Panu!
anonim2015.10.28 19:55
@kors ty jesteś upośledzony od urodzenia czy mialeś ciężkie zabawki i niedomagasz???
anonim2015.10.28 20:25
kors to wyjedź tam nikt tu cię na siłę nie trzyma trollu, będziesz mógł razem z nimi wyznawać satanizm
anonim2015.10.28 20:40
Wasz, wasz bez dwóch zdań... A AnitkaF jak zwykle w służbie szatana, ona zawsze broni i usprawiedliwia wszystko co złe. Jeśli zabijanie niewinnych ludzkich istnień uważasz za jakąkolwiek wartość to jesteś mocno walnięta na umyśle..
anonim2015.10.28 20:48
@RobertW Tylko, że w jedzeniu chleba nie ma nic złego więc i nic szatańskiego.. a w zabijaniu niewinnych dzieci czy małpowaniu przez dwóch zboków sakramentu małżeństwa owszem..
anonim2015.10.29 5:05
@AnitaF, Lubiniak napisal: "Niech Ci (również tu komentujący) popierający "małżeństwa" homoseksualne i zabijanie nienarodzonych, niech zastanowią się z kto również popiera te nienormalne, nienaturalne rzeczy. Niech pomyślą z kim trzymają. Na refleksję nigdy nie jest za późno." Gdzie tu moja mila blad w logice? @steveminion, tu nie chodzi o nienawisc. Szoste przykazanie brzmi: "Nie cudzoloz". Czy to para (wspol)zyjaca bez slubu uczynionego w Bozej obecnosci, czy para osob tej samej plci, (wspol)zyjaca ze soba, cudzoloza. Ta pierwsza
anonim2015.10.29 7:10
Jak słyszę ludzi, którzy mówią o aborcji jako o usunięciu płodu i jeszcze do tego używają argumentu o wolności religijnej, logice i ciemnogrodzie to się pytam na jakim etapie człowieku twoim zdaniem pojawia się życie? bo jeśli ktoś uważa, że życie zaczyna się np. w 4 miesiącu ciąży, albo jak się komórki mózgowe wykształcą u dziecka, albo po porodzie to zgodnie z tą logiką mogłoby oznaczać, że taki np. KORS lub ROBERTW18 jeszcze się nie ukształtował w człowieka bo z wypowiedzi można wywnioskować, że wszystkie zwoje się jeszcze w głowie nie skręciły! Po drugie - aborcja to nie jest sprawa tylko kobiety. Do powstania dziecka potrzeba również mężczyzny. Ja się pytam gdzie są wówczas te hojraki, które często przyczyniają się do aborcji bardziej niż kobieta pozostawiając ją samą sobie. Mężczyzno- Ty również odpowiadasz za ABORCJĘ i śmierć własnego dziecka! co do homo to nienormalne, gdy procent zaburzonych seksualnie osób próbuje wmówić ludziom, że normalne jest to, co normalne nie jest. WHO wykreśliło z listy chorób homoseksualizm paroma głosami osób, które jak się okazało były homoseksualne. To tak jakbym uznała, że cukrzyca to nie choroba, dogadała się z paroma osobami, przegłosowała i choroba wykreślona zostałaby z listy chorób- i to nic, że ludzie chorują, na liście choroba skreślona, zatem jej nie ma. Nie wmawiajcie z łaski swojej ludziom, że ktoś kto myśli dolną partią ciała, z pominięciem mózgu jest normalny. Tym ludziom trzeba pomóc a nie utwierdzać ich w zaburzeniach. Sataniści dążą do zburzenia wszystkiego co związane jest z pięknem rodziny, relacji i miłości. Tego chce szatan. KORS wybacz ale mam wrażenie, ze Ty i Tobie podobni, którzy wypowiadają się tu w taki butny i negatywny sposób- jesteście piekielnie samotnymi i nieszczęśliwym ludźmi...
anonim2015.10.29 9:48
QRobertW18 masz skrzywione poczucie estetyki i brak umiejętności czytania ze zrozumieniem, co kwalifikuje Ciebie w rozwoju intelektualnym na poziomie 6-latka, powinieneś zienic portal albo odpalić MiniMini, no ale trudno się dziwić jak się Tobie jeszcze zwoje nie skręciły dobrze (p.s. apropo Twoich zwojów - czytaj post wyżej)
anonim2015.10.29 10:03
Cytując RobertaW18" "To, że zarodek/płód genetycznie ludzki żyje, nie jest tym samym co stwierdzenie, że istnieje "animal rationale". Nie znaczy też, że ta istota wie cokolwiek o świecie zewnętrznym, ma uczucia, wolną wolę itd."- stwierdzam, że to najgłupsza rzecz jaką w życiu przeczytałam. A wiesz, ze już w momencie zapłodnienia i połączenia komórek wiadomo było jaki będziesz miał kolor oczu, włosów, ton głosu, talenty, marzenia? Nie na etapie wytworzenia się Twojej wątroby, tudzież mózgu lub po urodzeniu. Kod genetyczny jest jak z góry napisany program komputerowy. A zatem ISTNIEJESZ - od momentu zetknięcia komórek. Ale idąc Twoim tokiem myślenia nadal ewoluujesz....może jeszcze nawet nie zaistniałeś...
anonim2015.10.29 13:41
piekło na Ziemi
anonim2015.10.31 12:13
Fronda jak zawsze na tropie ubiegłorocznych sensacji (wywiad jest z maja 2014) - przecież Greaves w wywiadzie mówi tylko, że "małżeństwo to sakrament". Czyli to samo co kościół katolicki. A że sataniści nie różnicują między homo i hetero? Kościół episkopalny też nie.
anonim2015.11.8 1:59
Każdy grzech śmiertelny jest sakramentem Szatana dot szczególnie grzechów głównych - a komunią diabelską są narkotyki.