12.09.14, 10:59Fot. sxc.hu

Seks-edukacja, pedofilia i histeria wokół projektu ustawy

Gdyby w seks-edukacji chodziło wyłącznie o edukację, o wiedzę i przekazanie podstawowych informacji o ludzkiej płciowości, to nie byłoby powodów do histerii. Projekt ustawy, podpisany przez ćwierć miliona Polaków (też jestem jego sygnatariuszem) nie zawiera w sobie przecież nic, co zakazywać by miało edukacji. „Karze grzywny, ograniczenie wolności, albo pozbawienia wolności do lat 2, podlega kto publicznie propaguje lub pochwala podejmowanie przez małoletnich poniżej lat 15, zachowań seksualnych, lub dostarcza im środków ułatwiających podejmowanie takich zachowań” - głosi projekt.

Jeśli więc wszelkiej maści pontoniarze nie propagują i nie zachęcają do podejmowania stosunków seksualnych nieletnich i nie dostaraczają im środków ułatwiających takie decyzje, to nie powinni się niczego obawiać. A jeśli podnoszą (wraz z politykami SLD, Twojego Ruchu i PO) takie larum, to dowodzą tym tylko, że w istocie zajęcia, które tak ich zachwycają niewiele mają wspólnego z edukacją, a są jedynie deprawacją dzieci, zachęcaniem ich do podejmowania aktów seksualnych. Z takich działań zadowoleni zaś mogą być – jeśli mowa o dzieciach poniżej 15 roku życia – tylko zboczeńcy. Nikt normalny nie chce przecież, by dzieci współżyły ze sobą i nie zachęca ich do tego.

Dobrze się więc stało, że projekt ustawy uczynił jawnymi skrzętnie ukrywane zamysły serc i umysłów seks-edukatorów i ich polityczno-medialnych obrońców. Teraz nikt nie może mieć już wątpliwości, że im nie chodzi o edukację, ale o to, by zachęcać do seksu. Zakazanie tego byłoby końcem pontonów i innych tego typu organizacji, a ich pedofilolubni liderzy siedzieliby w więzieniach... Teraz nikt już nie może udawać, że nie wie, o co im chodzi. Histeria jaką podnieśli powiedziała wszystko.

Warto też zwrócić uwagę na totalitarne zapędy seks-edukatorów. Strona konserwatywna jasno deklaruje, że to rodzice mają wychowywać dzieci. Jeśli więc ktoś chce kupić swojemu czteroletniemu dziecku pluszową waginę lub peniska – to nie widzę przeszkód. Owszem uznam takiego kogoś za kretyna, ale nie zamierzam mu tego zabraniać. Jeśli ktoś chce, żeby jego dzieci deprawowali pontoniarze, niech wysyła je na zajęcia pozalekcyjne, po godzinach do Pontonu. Niech uczy go w domu, albo na kursach zakładania prezerwatyw na banany i ogórki, a nawet niech szkoli go z niestandardowych zachowań seksualnych. Nie ma sprawy. Tylko nie w szkole, i nie za moje pieniądze. Mnie zaś proszę zostawić prawo do wychowywania dzieci zgodnie z moim, a nie lewackim światopoglądem. Zachowanie tej wolności wymaga zaś, żeby w szkole nie było takiego przedmiotu.

Tyle, że lewicy nie chodzi o wolność i nie chodzi o edukację, a o to, żeby narzucić pewną opcję światopoglądową i pewien rodzaj deprawacji dzieci. One mają być odebranie rodzicom i zepsute od najmłodszych lat. A powód jest niezmiernie prosty, aby zniszczyć Kościół, tradycję i zasady moralne trzeba zniszczyć moralność jednostek. Najprościej zaś to zrobić promując rozpustę wśród najbardziej niewinnych dzieci. I tym właśnie zajmują się seks-edukatorzy i ich obrońcy.

Opowieści o tym, że szkolenia z masturbacji czy odkrywania przyjemności mają pomóc w walce z pedofilami – to zaś kompletne kuriozum. Jeśli dziecku od najmłodszych lat wpaja się przekonanie, że każda forma zboczenia jest w porządku, że seks oralny, analny i każdy jest OK, a one mają prawo do masturbacji, to co złego mają one widzieć w tym, że jakiś wujek zaproponuje im wzajemną przyjemność? Jeśli ktoś próbuje przekonywania, że deprawacja ma chronić przed zboczeńcami (swoją drogą mowa przecież o odmiennych skłonnościach, a nie o zboczeniach), to zwyczajnie kłamie. I trzeba to powiedzieć zupełnie jasno.

I na koniec powiedzmy zupełnie otwarcie. Opowieści o tym, że seks-edukacja ma chronić przed niechcianymi ciążami, to zwyczajna lewacka nowomowa. Owa niechciana ciąża to bowiem dziecko, a nie stan zdrowia matki. Poczęcie nowego człowieka jest jednym z celów aktu seksualnego. I jeśli ktoś nie jest gotów do podjęcia odpowiedzialności za nowe życie, to nie powinien podejmować aktów seksualnych. Tego trzeba nauczyć dzieci, a nie tego jak zakładać gumkę na banana, czy jak szprycować się truciznami, które pod nazwą środków antykoncepcyjnych sprzedają nam koncerny farmaceutyczne. One, oczywiście też będą wyły, bo sprzedaż środków, które niczego nie leczą, jest istotnym źródłem ich dochodów. Ale nie ulega chyba wątpliwości, że od zysków koncernów, zadowolenia pedofilów i zachwytów nihilistów ważniejsze jest dobro naszych dzieci. Przynajmniej dla mnie tak jest.

Tomasz P. Terlikowski

Komentarze

anonim2014.09.12 11:34
"Karze grzywny, ograniczenie wolności, albo pozbawienia wolności do lat 2, podlega kto publicznie propaguje lub pochwala podejmowanie przez małoletnich poniżej lat 15, zachowań seksualnych, lub dostarcza im środków ułatwiających podejmowanie takich zachowań” - głosi projekt." Jest to zbyt ogólne i nieścisłe, dlatego w takiej formie nie może przejść. Podawanie informacji na temat sposobu korzystania z prezerwatyw mogłoby zostać uznane za "dostarczanie środków" (czyli wiedzy). Widać, że celowo zostało skonstruowane w nieprecyzyjny sposób, żeby potem móc się powoływać na takie prawo. Poza tym dawniej dziewczyny 14 letnie wychodziły za mąż, a ciężko powiedzieć, że cała ludzkość była pedofilna.
anonim2014.09.12 12:29
"Kolejna próba zaatakowania środowiska LGBT oraz odwrócenia uwagi od problemu pedofilii w Kościele."Próba bardzo zakamuflowana.
anonim2014.09.12 12:31
@Kamykowa Niezupełnie, biorąc pod uwagę logo akcji (tęcza używana zwykle przez LGBT) oraz stronę stoppedofilii.pl
anonim2014.09.12 12:33
"Owszem uznam takiego kogoś za kretyna, ale nie zamierzam mu tego zabraniać.Jeśli ktoś chce, żeby jego dzieci deprawowali pontoniarze, niech wysyła je na zajęcia pozalekcyjne, po godzinach do Pontonu. Niech uczy go w domu, albo na kursach zakładania prezerwatyw na banany i ogórki, a nawet niech szkoli go z niestandardowych zachowań seksualnych. Nie ma sprawy. Tylko nie w szkole, i nie za moje pieniądze." panie T. w takim razie religie też powinno się usunąć ze szkoły. Jeśli ktoś chce przekazywać swoim dzieciom takie bajki to proszę bardzo. Też nie będę mu tego zakazywał. Ale nie w szkole i nie za moje pieniądze.
anonim2014.09.12 12:34
@ sstaszek44 "Tak z ciekawości,to w jakim wieku Maryja ( wg. przekazów i tradycji) już była w ciąży i mając ile lat urodziła Jezusa?" Pewnie wszyscy wiedzą, ale warto przypomnieć - 13 do 14 lat.
anonim2014.09.12 12:40
@maria.lu Masturbacja, tak jak każde inne uzależnienie prowadzi do zmian w ludzkiej psychice. Dlatego jak każde zniewolenie jet groźna, w szczególności dla młodego, rozwijającego się mózgu. Każdy kto twierdzi, że jest to nieszkodliwa norma okresu dojrzewania jest ignorantem lub pożytecznym idiotą pracującego na rzecz przemysłu pornograficznego, będącego częścią mechanizmów kontroli społecznej
anonim2014.09.12 12:43
@Draegloth Wszyscy wiedzą... Ja nie wiem, poproszę o źródło.
anonim2014.09.12 13:14
@krzysiek No przecież właśnie o tym mówię.
anonim2014.09.12 13:17
@marekwu "Masturbacja, tak jak każde inne uzależnienie" Jeżeli jest uzależnieniem. Tak samo jak alkohol - nie każdy kto pije się uzależnia. Podobno można uzależnić się nawet od hazardu.
anonim2014.09.12 13:35
A jeżeli rodzice właśnie milczą? Jeżeli właśnie o tym aspekcie życia nie potrafią z dziećmi rozmawiać? Czy nie lepiej jednak, żeby dzieci mogły się o tym czegoś dowiedzieć nie ze stron internetowych, które otworzyć może każdy i to nawet bez pytania "jeśli jesteś pełnoletni/a najedź myszą na YES a jeżeli nie jesteś pełnoletni/a, to na NO" i proszę uwierzyć, tam nie ma pogadanek o tym, jak trzymać się za ręce...? Wiem, pytanie retoryczne. Wszystko lepsze od nauk zboczonych seks-edukatorów... Po co ja to w ogóle piszę? "Tylko nie w szkole, i nie za moje pieniądze. Mnie zaś proszę zostawić prawo do wychowywania dzieci zgodnie z moim, a nie lewackim światopoglądem. Zachowanie tej wolności wymaga zaś, żeby w szkole nie było takiego przedmiotu." To napisane przez Pana zdanie. Wystarczy usunąć jedno słowo i owo zdanie mogłoby się odnosić do innej, może mniejszej lub dużo mniejszej, lecz przecież istniejącej, grupy dzieci, których rodzice czegoś nie chcą, ale alternatywy w dalszym ciągu - w wielu miejscach - NIE MA...
anonim2014.09.12 15:27
@maria.lu Kończyłem wydziały artystyczny i pedagogiczny. Dość dobrze znam podręczniki psychologii, jak też wiem w jaki sposób były prowadzone badania do ich stworzenia i w jaki sposób ewoluowały. Pozwolę sobie zachować odrębność zdania w tej kwestii. Norma rozwojowa to powinno być zachowanie czystości i skromności. Tak przynajmniej rozumie to Kościół katolicki, który jest ostatnim szańcem przeciwko tendencyjnej i wyuzdanej cywilizacji śmierci. A propos uzależnień. To czy można być trochę uzależniony? Czy można być trochę w ciąży? Uzależnienia mają charakter subiektywny ale totalny i ze swojej natury wciąż podnoszą wymagania ilościowe i jakościowe bodźców, ponieważ wciąż zwiększa się tolerancja na nie. To są klasyczne uzależnienia behawioralne. Problem w tym, że ta początkowo lekceważona " norma rozwojowa" nigdy nie zostaje zaspokojona i przeradza się wciąż, w coraz to nowe zachowanie kompulsywne a w skrajnej postaci w chorobę dwubiegunową. Świat ze swoją prędkością konsumpcji i ciśnieniem życia jest katalizatorem tych niebezpiecznych zjawisk.
anonim2014.09.12 15:42
maria.lu; won stąd zboczeńcu-pedofilu!!!!
anonim2014.09.12 15:46
a właściwie -won wszyscy zboczeni pedofile, którzy się tu z rozkazu waszego pana-kudłatego -zgromadziliście i wyjecie z zachwytu; na szczęście śmierć skończy i wasze okrutne zboczone wybryki i staniecie na wieczność -ja się nie nawrócicie, w waszym plugawym świecie i demony będą was uczyły masturbacji i nie będzie to miłe...jeszcze trochę , śmierć przyjdzie na każdego!
anonim2014.09.12 15:48
jak wielką nienawiścią trzeba żyć, panowie posłowie aby odrzucić tak klarowny projekt... waszych dzieci to tez dotknie , zobaczycie niedługo, na własne życzenie
anonim2014.09.12 15:57
#maria.lu http://zuzashop.pl/wibratory/501-257.html Podoba ci się?Kup se! Zastąpi ci chłopa lub lesbe.
anonim2014.09.12 16:00
#maria.lu. Wypadłoby byś sobie ręce umyła po wyjęciu z gaci nim napiszesz do frondy. Czuć do tej pory śmierdzącymi śledziami.
anonim2014.09.12 16:21
Popieram w 100% dokładnie o to chodzi jak napisał T. Terlikowski, brawo. Osobniki wypowiadający się za demoralizacją dzieci nie dostrzegają w tym nic zdrożnego. W wynika to z zakłamanego serca, bo prawość rozumienia tych rzeczy została zasłonięta im przez Boga. Z powodu ślepoty duchowej, kierują się pseudo wartościami i bronią je. Tylko prawi rozumieją te sprawy w sercu.
anonim2014.09.12 16:23
#Mniemanologia Tfuj wpis równy poziomem "marszałkini " Jechać równo po obrońcach moralności katolickiej to ci nie żal i nie wstyd. Obie z marycha lut godnyście wibratorowego chłopa Palikota!
anonim2014.09.12 16:34
# Kajdanki Wrz 12, 2014, 4:29 po południu "Ondraszek, a skąd ty znasz takie sklepy? Czyżbyś był stałym klientem?" Z książek "seks edukatorów" -głoopi cioolu!
anonim2014.09.12 16:38
@maria.lu Właśnie wpisem "ty śmieciu" dała Pani absolutne świadectwo kultury osobistej. Szkoda... Polemika stała się bezcelowa.
anonim2014.09.12 17:23
Panie redkatorze, ja nawet nie wiem czy logiczne argumenty do Pana trafiaja (nie wierze parzac na bzdury ktore Pan wypisuje) ale moze do innych trafia. Jesli demokratyczne glosowanie nazywa Pan histeria ... to prosze brac te tabletki przez pol za mocne dla Pana. Jesli z faktu glosowania, odmiennego zdania wysnuwa Pan wniosek: " Im nie chodzi o edukację, a o zwyczajną deprawację. " to bardzo prosze tez nie palic tego ziola bo dla Pana za mocne. I prosze tez sie pochylic (o ile starczy dobrej woli i inteligencji) nad zapisem: "lub dostarcza im środków ułatwiających podejmowanie takich zachowań". Mnie sie na glowie wlos jezy. Ale spoko spoko, skoro Pan wierzy w Boga to On Pana rozliczy.
anonim2014.09.12 17:25
A jeszcze jedno, takich bzdur juz dawno Panie pisal, cytuje: "Strona konserwatywna jasno deklaruje, że to rodzice mają wychowywać dzieci. Jeśli więc ktoś chce kupić swojemu czteroletniemu dziecku pluszową waginę lub peniska – to nie widzę przeszkód." Nawet mi sie nie chce komentowac bo to uraga mojej inteligencji.
anonim2014.09.12 20:25
Witam Panie doceńcie jak tam pańska praca doktorska.Na frondzie się pan udziela Myśli Pan ze jest pan anonimowy a narodowcy to głupki? Pamięta pan jak do ... d pewnego studenta pan się dobierał i dostał w mordę w FRANTIC CLUB . Jeszcze od dziewczyny tego studenta w pape dostał . z liścia .Dwa lata temu to było .Dziś widzę że LBG trzeba działać bo doktorat nie przejdzie .Czyli jak za komuny .
anonim2014.09.12 20:32
Mam nadzieje że z wszystkimi pedofilami edukatorami spotkamy się nie długo .Na pewno dojdzie do masowych protestów ekonomiczno kulturowych boję się jak armia się zachowa .Jako rezerwista będę wraz z kolegami po stronie narodu.
anonim2014.09.12 21:11
@stoneage A ty spadaj z katolickiego portalu,pedalski smieciu!
anonim2014.09.12 22:32
@nitro2012 Co,"partner" dziś nie dał,trolowaty zboczku?
anonim2014.09.12 23:34
#maria.lu Kóń sie śmieje! Pisze szybciej jak myśli. @merekwu Dla mnie smieciem jest ktoś, kto kobietę albo w ogóle innego człowieka nazywa "pedofilem".
anonim2014.09.12 23:50
Bardzo dobrze że zablokowali ten projekt. Pod pozorem "walki z pedofilią" i "innymi dewiacjami które już tylko czekają za ścianą by nas zbałamucić genderami" i innymi idiotycznymi problemami chce się wprowadzić skuteczną cenzurę na ludzi którzy twierdzą że masturbacja (zjawisko seksualne, a więc w myśl ustawy propagowanie tegoż grozi karą więzienia) jest w gruncie rzeczy zjawiskiem naturalnym i efektów niepożądanych jest zbyt mało by uznać tą czynność za szkodliwą. Panie Terlikowski, tutaj Polska nie państwo totalitarne. Można sobie twierdzić samemu, na łamach gazety czy gdziekolwiek indziej że masturbacja jest szkodliwa, ale zakazywać przeciwnego zdania prawnie? Jeśli chcecie walczyć z pedofilią to edukujcie młodzież aby nie podejmowała się żadnych kontaktów z ludźmi z internetu.
anonim2014.09.13 0:08
Ale jazda. Lewicowe "postępaki" chcą innym wmówić, że nie rozumieją artykułu; że nie rozumieją, do czego prowadzi seks edukacja. Paradne!
anonim2014.09.13 0:21
#Anonymous Masturbuj się dalej! Widocznie nie wiesz jaki to wpływ ma na twój rozwój emocjonalny,A czy wie o tym twa partnerka o ile taka z przyczyn tej tej ułomności manualnej -egocentrycznej posiadasz
anonim2014.09.13 7:34
#Myslacyinaczej A kochasz także inaczej?
anonim2014.09.13 11:12
Ponad 250 tysięcy osób zauważyło zagrożenie dla swoich dzieci tylko garstka inteligentnych inaczej na tym forum i koalicja zbuków myśli inaczej ....
anonim2014.09.15 13:43
Tomuś odkrył nową dziedzinę wiedzy w której jest specjalistą i może głosić OCZYWISTE prawdy, seksuologia i psychologia dziecięca co za człowiek renesansu...
anonim2014.09.15 13:55
Anita... po co to pisać, Terlikowski zarabia na struganiu głupa w celu kierowania grupką czubków i religijnych oszołomów... no cóż praca jak każda inna, jeden sprzedaje staruszkom garnki, Terlikowski sprzedaje informacje kogo należy nienawidzieć z kim walczyć, kogo obrażać i pomawiać o najpodlejsze intencje. Terlikowski to człowiek w moim odczuciu godny największej pogardy, a gdyby naprawdę wierzył w Boga to bałby się jego sądu.
anonim2014.09.15 16:00
To może lepiej, żeby księża przychodzili "pocieszać" robótkami ręcznymi te dzieci? No oczywiście, to jest jak najbardziej na miejscu. Jak dzieci są smutne, to ksiądz się nimi "zajmie", ale jak już przychodzi osoba wykwalifikowana to o nie, oburzenie, "nie za moje pieniądze", lepiej dawać na tacę i wspierać takie degenerację. Dlatego protestantyzm jest o niebo lepszy, jak mają ochotę, to się nie kryją i jeszcze wykorzystują dzieci. Porażka
anonim2014.10.1 12:50
sodoma i gomora