03.04.19, 16:14zdj. screen Youtube

Seksafera Niesiołowskiego. Polityk w piątek usłyszy zarzuty

Poseł Stefan Niesiołowski ma w piątek usłyszeć zarzuty w słynnej już seksaferze z łódzkimi biznesmenami. Poinformowało o tym radio RMF FM. 

Polityk, według ustaleń śledczych, pomagał łódzkim przedsiębiorcom zawierać milionowe kontrakty na dostawy miału węglowego i fosforytów do Grupy Azoty. Biznesmeni owdzięczali się... organizowaniem i opłacaniem spotkań Niesiołowskiego z prostytutkami. Według prokuratury, w latach 2013-2015 poseł odbył co najmniej 30 takich spotkań.

W lutym do Sejmu wpłynął wniosek o zgodę na pociągnięcie polityka do odpowiedzialności karnej. Stefan Niesiołowski zrzekł się immunitetu na początku marca. Jego obrońca, mecenas Ryszard Kalisz, w przeszłości ważny polityk SLD, przekonuje, że poseł UED jest niewinny. 

Jak informuje RMF FM, w najbliższy piątek Niesiołowski ma usłyszeć zarzuty w łódzkiej prokuraturze prowadzącej śledztwo w sprawie seksafery. Polityk nie przyznaje się do winy

RMF FM informuje, że w najbliższy piątek Stefan Niesiołowski został wezwany do łódzkiej prokuratury, która prowadzi śledztwo w sprawie seksafery z jego udziałem. Poseł ma tam usłyszeć zarzuty. On sam do niczego się nie przyznaje.

yenn/RMF FM, Fronda.pl

Komentarze

Jan Radziszewski2019.04.4 10:12
Nie należy się martwić żydzi wkrótce zostaną na 100 % pewne ukarani - NMP 25.03 br Trójca Święta nie może was zbawić na siłę. Obecnie trwa oczyszczanie polskiego Narodu. Polacy są obecnie najbardziej znienawidzonym Narodem przez demony, dlatego buntują one przeciw wam prawie cały świat. Mimo wszystko chcę, abyście przebaczali waszym winowajcom, módlcie się za waszych wrogów, zwłaszcza o to, aby nawrócili się Żydzi. Nadszedł czas, kiedy przetrwa na świecie tylko ten człowiek z tego Narodu, który się prawdziwie nawróci do Boga, inni zostaną pochłonięci przez ogień z nieba i ognie piekielne. Zginą całkowicie te Narody, które trwają w wielkiej bucie i pysze. Zagłada grozi Niemcom, częściowo Austriakom, Holendrom, Duńczykom, Krajom Skandynawskim, wielu krajom Azjatyckim i większości stanów USA. Jeżeli się nie nawrócą, zakończą swoje istnienie, znikając z powierzchni ziemi. Szatan przejął rządy większości krajów na ziemi, przez ludzi masonerii . Oni to dyktują wszelkie zmiany i szykują oddanie świata synowi zatracenia, Antychrystowi
JaKi2019.04.3 18:18
Muszą być mocne faktury i nagrania,mocniejsze niż jakiegoś Austriaka.
Cogito ergo sum2019.04.3 17:47
Człowiek sam się upodlił. Żal. Kaczyński to miał nosa, że nie wpuścił go do PiS.
Jurny Stefan2019.04.3 17:23
Gdy tylko znajdę się w więzieniu to zażądam mocnego tapczanu i 3 ku**w dziennie !
Cipak2019.04.3 17:13
W sprawie seksafery?? Czyli co? Ma zarzut, że "Stary człowiek a moż/rz/e ???