16.01.22, 09:01Fot. Łukasz Błasikiewicz/Kancelaria Sejmu, via: Flickr CC 2.0

Sondaż: tracą najwięksi, w Sejmie więcej partii

Zgodnie z wynikami najnowszego sondażu przeprowadzonego przez IBRIS na zlecenie serwisu Onet, wybory wygrałoby Prawo i Sprawiedliwość, odnotowując przy tym jednak spadek poparcia. W Sejmie znalazłoby się 6 partii.

Gdyby wybory odbyły się w najbliższą niedzielę, na Zjednoczoną Prawicę (w składzie PiS i Solidarna Polska) głos oddałoby 30,1 proc. badanych. Oznacza to zwycięstwo w wyborach, jednak wiąże się ze znacznym (1,9 pkt proc.) spadkiem poparcia.

W dalszym ciągu PiS utrzymuje jednak znaczną przewagę nad drugą w zestawieniu Platformą Obywatelską. Na PO głos oddałoby 20,1 proc. ankietowanych, co również oznacza spadek o 1,9 pkt proc.

Na trzecim miejscu znajduje się Polska 2050 z poparciem 12,1 proc. badanych - partia Hołowni odnotowała minimalny wzrost poparcia (0,3 pkt proc.).

Duży wzrost odnotowała z kolei czwarta w zestawieniu Konfederacja, na którą głos oddałoby 8,6 proc. badanych. Oznacza to wzrost poparcia o 1,5 pkt proc. w stosunku do poprzedniego badania przeprowadzonego w listopadzie.

Do Sejmu trafiłyby jeszcze Lewica z poparciem 7,3 proc. (wzrost o 0,3 pkt proc.) oraz Polskie Stronnictwo Ludowe z poparciem 6 proc. (spadek o 0,4 pkt proc.).

jkg/onet

Komentarze

matis892022.01.16 18:40
Przypominam, szatanistyczny lewacki PIS prócz aborcyjnych, demonicznych szczepionek Antychrysta i masonerii oficjalnie wspiera i reklamuje cyfrowe państwo bezgotówkowe Antychrysta i Nowego Ładu NWO do Znamienia Bestii. Wspieranie lewackiego PISu to już wybieranie Antychrysta przeciwko Chrystusowi. Szatanistyczny PIS wprowadza usługi, zapomogi dostępne tylko drogą cyfrową dążąc do cyfrowego zniewolenia Polaków, bezgotówkowego państwa Antychrysta i jego Znamienia Bestii.
matis892022.01.16 18:39
Pan Jezus w Orędziach Ostrzeżenie przestrzegał przed TRUJĄCYMI SZCZEPIENIAMI i je przepowiedział 17.06.2012r. tak samo jak przepowiedział obalenie Benedykta XVI i ustanowienie Fałszywego Proroka ........... ,,Moja droga umiłowana córko, plany masońskich grup przejęcia światowych walut są coraz bliższe ukończenia. Ich nikczemne plany obejmują również nowe globalne szczepienia, które spowodują choroby na całym świecie, wywołujące cierpienia na skalę nie widzianą nigdy wcześniej. Unikajcie takiego nagle ogłoszonego globalnego szczepienia ponieważ będzie was ono ZABIJAĆ.......''
matis892022.01.16 16:54
FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~97% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~97% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~97% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~97% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~97% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~97% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~97% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~97% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~97% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!
matis892022.01.16 18:40
DO LEWACKIEGO PODSZYWA i LEWACKICH TROLOWNI partii POPIS----: Pan Jezus w Orędziach Ostrzeżenie przestrzegał przed TRUJĄCYMI SZCZEPIENIAMI i je przepowiedział 17.06.2012r. tak samo jak przepowiedział obalenie Benedykta XVI i ustanowienie Fałszywego Proroka ........... ,,Moja droga umiłowana córko, plany masońskich grup przejęcia światowych walut są coraz bliższe ukończenia. Ich nikczemne plany obejmują również nowe globalne szczepienia, które spowodują choroby na całym świecie, wywołujące cierpienia na skalę nie widzianą nigdy wcześniej. Unikajcie takiego nagle ogłoszonego globalnego szczepienia ponieważ będzie was ono ZABIJAĆ.......''
Anonim2022.01.16 16:39
Posłowie: PiS - 187, KO - 119, Polska 2050 - 63, Konfederacja - 39, Lewica - 30, PSL - 23 i Mniejszość Niemiecka - 1 To z kim koalicja ? Z Tuskiem czy Hołownią.?
TYLKO PO prawdziwa POLSKA, nie SOWIECKO-NIEMIECKA.2022.01.16 18:31
A po co koalicja. Jak wyborcy będą chcieli to WYGRYWA PO, tworzy Rzad i będzie WSZYSTKIEGO cała masa, wszystko ZA DARMO, każdy dostanie od PO WILLĘ, MERCEDESA albo ROLLS ROYCA, każdy będzie PIĘKNY, ZDROWY, nie będzie musiał PRACOWAĆ, w POLSCE będzie cała masa INŻYNIERÓF, LEKAŻÓF, I INFORMATIKÓF, którzy z radością będą pracowali na nasze WYPŁATY i EMERYTURY. BĘDZIE PIĘKNIE i WSZYSCY dzięki PO będziemy mieli ZNOWU po DWADZIEŚCIA LAT. Oj jak za PO i PZPR (teraz SLD) będzie CUDOWNIE. Nie będą już nad BAŁTYK PCHALI się DZIECISKA aby psuć powietrze. Będą tylko wyborcy PO i SLD, i PENSJONATY będą dla każdego ZA DARMO, nawet wczasy darmowe przez 12 miesięcy w roku.
Szlachta2022.01.16 16:36
https://youtu.be/7wChlvZbXjY
katolik2022.01.16 16:30
SSPIS PO PSL SLD chce wcześniejsze wybory bo--- nazista Bill Gates, kótry jest autorytetem w sprawie mordu i nikt go nie zamyka zamierza podawac przymusowo ludziom chemię genetyczną która będzie na wiruy działać kilka lat, co absolutnie jest niewskazane-- dlatego SSPIS PO PSL SLD zapewniając ciagłosć władzy już w tym roku -- dokona przymusu wyszczepienia nową chemią !!! BRONMY SIE !!!
Filip2022.01.16 16:22
Kończy się era PiS w Polsce? Koalicja Jarosława Kaczyńskiego notuje najniższe od miesięcy poparcie wyborców i niebezpiecznie zbliża się do... oddania władzy opozycji. A cóż to się wydarzyło na naszym podwóreczku politycznym? Małe trzęsienie ziemi, niezrozumienie obywateli, gospodarczy kryzys, inflacja i drożyzna? Rządzący myśleli, że gdy naobiecują Polakom pieniędzy, Polacy znów w to uwierzą i będą wychwalać ich pod niebiosa. Nie wychwalają, jest wręcz przeciwnie. Poparcie dla PiS systematycznie spada i dziś osiągnęło wynik tak niski, że Jarosław Kaczyński może dostać palpitacji serca. Nie będzie już więcej rządzenia? Skończy się (nie)dobra zmiana? Do władzy dojdzie opozycja? Albo PiS coś zrobi, albo czeka ich sromotna porażka.
Tylko PO prawdziwe POLSKIE, nie NIEMIECKO-RUSKIE2022.01.16 18:32
Za to za następnej władzy LIPNEGO PO będzie WSZYSTKIEGO cała masa, wszystko ZA DARMO, każdy dostanie od PO WILLĘ, MERCEDESA albo ROLLS ROYCA, każdy będzie PIĘKNY, ZDROWY, nie będzie musiał PRACOWAĆ, w POLSCE będzie cała masa INŻYNIERÓF, LEKAŻÓF, I INFORMATIKÓF, którzy z radością będą pracowali na nasze WYPŁATY i EMERYTURY. BĘDZIE PIĘKNIE i WSZYSCY dzięki PO będziemy mieli ZNOWU po DWADZIEŚCIA LAT. Oj jak za PO i PZPR (teraz SLD) będzie CUDOWNIE. Nie będą już nad BAŁTYK PCHALI się DZIECISKA aby psuć powietrze. Będą tylko wyborcy PO i SLD, i PENSJONATY będą dla każdego ZA DARMO, nawet wczasy darmowe przez 12 miesięcy w roku.
matis892022.01.16 16:22
Plandemia, nie leczenie na inne choroby i aborcyjne eksperymenty szczepionkowe to zbrodnia przeciwko ludzkości.
matis892022.01.16 16:22
Przypominam, szatanistyczny lewacki PIS prócz aborcyjnych, demonicznych szczepionek Antychrysta i masonerii oficjalnie wspiera i reklamuje cyfrowe państwo bezgotówkowe Antychrysta i Nowego Ładu NWO do Znamienia Bestii. Wspieranie lewackiego PISu to już wybieranie Antychrysta przeciwko Chrystusowi. Szatanistyczny PIS wprowadza usługi, zapomogi dostępne tylko drogą cyfrową dążąc do cyfrowego zniewolenia Polaków, bezgotówkowego państwa Antychrysta i jego Znamienia Bestii.
matis892022.01.16 16:21
Pan Jezus w Orędziach Ostrzeżenie przestrzegał przed TRUJĄCYMI SZCZEPIENIAMI i je przepowiedział 17.06.2012r. tak samo jak przepowiedział obalenie Benedykta XVI i ustanowienie Fałszywego Proroka ........... ,,Moja droga umiłowana córko, plany masońskich grup przejęcia światowych walut są coraz bliższe ukończenia. Ich nikczemne plany obejmują również nowe globalne szczepienia, które spowodują choroby na całym świecie, wywołujące cierpienia na skalę nie widzianą nigdy wcześniej. Unikajcie takiego nagle ogłoszonego globalnego szczepienia ponieważ będzie was ono ZABIJAĆ.......''
matis892022.01.16 16:17
FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~97% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~97% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~97% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~97% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~97% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~97% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~97% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~97% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~97% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!
katolik2022.01.16 15:47
najważniejsze jak ktoś podał inf-- ze sąd we Francji uznał chemię gentyczną za EKSPERYMENT I wziecie jej za SAMOBÓJSTWO. Dla niewyszczepionych to informacja o charakterze obrony, dla wyszczepionych pech poddania się manopulacjom masońskim i podpisania zgody na eksperyment !
Anonim2022.01.16 15:25
Traci pisbolszewia !!!!!! Ludzie maja dość złodziejstwa i tępej propagandy !!!!!
duch azorka2022.01.16 15:25
nawet gdyby PIS chcąc ratować swoją ,, masę upadłościową ,, rozpisało wybory to do do urny Polacy staną po wypłatach i wpłatach za nośniki energii i zakupach w sklepach .Przekaz telewizyjny nie będzie kontatybilny z rzeczywistością .. Żeby wygrać PIS musiałby zaczarować rzeczywistość znaczy się sałszować wybory .
Łącznie 63%2022.01.16 15:07
Czyli w czasie wyborów każda partia dostałaby o 1/3 głosów więcej. PIS 40, Konfederacja pod 12 ... czyli sondaż ma nakierować Totalsów na połaczenie sił abuy wspólnie swoimi 48% zdobyć włądze. (nie przejdzie im wszak w społeczeństwie scenariusz, ze totalsi się przed wyborami z Konfederacją spikną...jak na Węgrzech)
katolik2022.01.16 15:31
jeżeli konfederacja dokona zdrady i połaczy sie z jakąkolwiek szmatą z SSPIS PO PSL SLD to znaczy, ze sa niewarci głosu !!!!!
TYLKO PO prawdziwa POLSKA, nie SOWIECKO-NIEMIECKA.2022.01.16 14:56
Za to za następnej władzy LIPNEGO PO będzie WSZYSTKIEGO cała masa, wszystko ZA DARMO, każdy dostanie od PO WILLĘ, MERCEDESA albo ROLLS ROYCA, każdy będzie PIĘKNY, ZDROWY, nie będzie musiał PRACOWAĆ, w POLSCE będzie cała masa INŻYNIERÓF, LEKAŻÓF, I INFORMATIKÓF, którzy z radością będą pracowali na nasze WYPŁATY i EMERYTURY. BĘDZIE PIĘKNIE i WSZYSCY dzięki PO będziemy mieli ZNOWU po DWADZIEŚCIA LAT. Oj jak za PO i PZPR (teraz SLD) będzie CUDOWNIE. Nie będą już nad BAŁTYK PCHALI się DZIECISKA aby psuć powietrze. Będą tylko wyborcy PO i SLD, i PENSJONATY będą dla każdego ZA DARMO, nawet wczasy darmowe przez 12 miesięcy w roku.
Anonim2022.01.16 13:25
Te sondaże są po to by się ludzie podniecali? Jak pornografią w kiblu?
Anonim2022.01.16 13:14
Jak wygra PIS to nadal czeka nas ich dalsza swawola, bezkarne okradanie i zadluzanie kraju oraz zwalanie wszystkiego na Tuska. A moze jeszcze powtorka z zamykanych lasow
Anonim2022.01.16 13:22
Napisz zatem co bedzie jak wygra PO.Poprzednim razem wzieli OFE i 2 lata emerytury.Nie wspominamy o "dziełach" Rostowskiego
Anonim2022.01.16 13:37
kiedys pisowskie bilionowe dlugi trzeba bedzie splacic, nie wiem co bedzie, na pewno bedzie mniejsza inflacja. Wszystko na kredyt to kazdy potrafi
Anonimie…2022.01.16 13:40
PO ma za słabą moc, by rządzić samodzielnie. Musi powstać szeroka koalicja prodemokratyczna od liberałów po socjalistów.
Anonim2022.01.16 12:20
Działania rządu oceniam na ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ ⭐️⭐️⭐️
Anonim2022.01.16 12:35
Dobrze że nikogo to nie obchodzi biedronko
Anonim2022.01.16 13:48
Dobrze, że ja to mam w pompie, ważne aby mieć ubaw z durnych PiSdzielców...😀😀😀
in curo memoram2022.01.16 12:12
Upadek Gierka zaczął się w 1976, gdy podwyższył cenę cukru.
TYLKO PO prawdziwa POLSKA, nie SOWIECKO-NIEMIECKA.2022.01.16 12:21
Za to za następnej władzy LIPNEGO PO będzie WSZYSTKIEGO cała masa, wszystko ZA DARMO, każdy dostanie od PO WILLĘ, MERCEDESA albo ROLLS ROYCA, każdy będzie PIĘKNY, ZDROWY, nie będzie musiał PRACOWAĆ, w POLSCE będzie cała masa INŻYNIERÓF, LEKAŻÓF, I INFORMATIKÓF, którzy z radością będą pracowali na nasze WYPŁATY i EMERYTURY. BĘDZIE PIĘKNIE i WSZYSCY dzięki PO będziemy mieli ZNOWU po DWADZIEŚCIA LAT. Oj jak za PO i PZPR (teraz SLD) będzie CUDOWNIE. Nie będą już nad BAŁTYK PCHALI się DZIECISKA aby psuć powietrze. Będą tylko wyborcy PO i SLD, i PENSJONATY będą dla każdego ZA DARMO, nawet wczasy darmowe przez 12 miesięcy w roku.
ala2022.01.16 11:46
Będzie Polska jak będą wygrane przez PIS wybory! Zagranica doceniła to, co robi nasz Rząd z PiS-u! Ciekawe, kiedy to zrobi totalna opozycja PO-KO? Polski rząd PIS zrobił bardzo wiele dla kobiet, rodzin, dzieci, emerytów, rencistów, polskiej armii, polskich żołnierzy, dla rolników, dla lekarzy, dla nauczycieli i pielęgniarek. PIS jako jedyna rządząca partia zadbał o Polaków i Polskie interesy na arenie międzynarodowej.
Maciej Piwowar2022.01.16 11:27
PiS Wygra.Ale z Braku KOALICJANTA Rządził nie Będzie. Bo Solidarna Polska z Poparciem 4,9--9% NIe Będzie w Koalicji.Dojdzie do Zjednoczenia Partia Republikańska + Solidarna Polska + Federacja dla Rzeczpospolitej poparcie 10-16%.
Tylko PO prawdziwe POLSKIE, nie NIEMIECKO-RUSKIE2022.01.16 12:22
Za to za następnej władzy LIPNEGO PO będzie WSZYSTKIEGO cała masa, wszystko ZA DARMO, każdy dostanie od PO WILLĘ, MERCEDESA albo ROLLS ROYCA, każdy będzie PIĘKNY, ZDROWY, nie będzie musiał PRACOWAĆ, w POLSCE będzie cała masa INŻYNIERÓF, LEKAŻÓF, I INFORMATIKÓF, którzy z radością będą pracowali na nasze WYPŁATY i EMERYTURY. BĘDZIE PIĘKNIE i WSZYSCY dzięki PO będziemy mieli ZNOWU po DWADZIEŚCIA LAT. Oj jak za PO i PZPR (teraz SLD) będzie CUDOWNIE. Nie będą już nad BAŁTYK PCHALI się DZIECISKA aby psuć powietrze. Będą tylko wyborcy PO i SLD, i PENSJONATY będą dla każdego ZA DARMO, nawet wczasy darmowe przez 12 miesięcy w roku.
Anonim2022.01.16 12:37
To przejdą do PiS bo zobaczą że w tam nic nie bedzie z konfitur
🦄⚡️🏳️‍🌈Polak Ateista Dumny Gej🏳️‍🌈⚡️🦄2022.01.16 11:13
Najważniejsze, że PiSda traci.
Anonim2022.01.16 13:24
W sondażach? Jesteś dzieckiem z piaskownicy na blokowisku?
POkatoliku2022.01.16 10:48
A ja zagłosuje na tych co zlikwidują KRUS , przywileje emerytalne i sprzedadzą wszystkie spółki skarbu państwa tak żeby politycy ich rodziny i znajomki nie żerowali na nich. no i żeby nie pojawiały się maile typu Cześć wujku.
katolik2022.01.16 10:47
Masonskie szmaty SSPIS PO PSL SLD myślą, ze istnieją i będą istniec !!! To jakieś społeczne nieporozumienie aby mordercy rządzili, szlag ich trafi !!!! Logicznym jest ze mordercy Polaków nie mogą rządzić, bo to by oznaczało, ze Polacy to naród popierający nazizm jak kiedyś naród niemiecki popierał HITLERA, uzależnieni mentalnie fizycznie psychicznie społecznie od swego oprawcy --- gestapo SSPIS PO PSL SLD--- uwierzenie w kolejne klamstwo SSPIS PO PSL SLD i Polacy bedą na zawsze skończeni jako naród!!!!!!!!!! Ale żeby to zrozumieć co nazisci zaplanowali, trzeba mieć rozum, a nie jak >20 mln poddalo sie dobrowolnie mordowi--- podwójnemu zabójstwu chemią genetyczną i za 2-3 lata oczy im się otworzą jak będą mieć rózne choroby !!! CZY HOLOCAUST NARODÓW w czasie II wojny nic Polaków nie nauczył
matis892022.01.16 11:06
Walnij sobie kielicha konfederacyjny szmaciarzu
matis892022.01.16 16:21
DO LEWACKIEGO PODSZYWA i LEWACKICH TROLOWNI partii POPIS----: Pan Jezus w Orędziach Ostrzeżenie przestrzegał przed TRUJĄCYMI SZCZEPIENIAMI i je przepowiedział 17.06.2012r. tak samo jak przepowiedział obalenie Benedykta XVI i ustanowienie Fałszywego Proroka ........... ,,Moja droga umiłowana córko, plany masońskich grup przejęcia światowych walut są coraz bliższe ukończenia. Ich nikczemne plany obejmują również nowe globalne szczepienia, które spowodują choroby na całym świecie, wywołujące cierpienia na skalę nie widzianą nigdy wcześniej. Unikajcie takiego nagle ogłoszonego globalnego szczepienia ponieważ będzie was ono ZABIJAĆ.......''
Styki2022.01.16 10:46
Chrzescijanie bierzcie przyklad z Kanady:https://www.o2.pl/informacje/poruszajace-zdjecie-sprzed-kosciola-wierni-kleczeli-na-mrozie-6726592689015776a
pedalska kretynizacja polska2022.01.16 10:08
FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to SZCZEPANY /// ~97% trupów po SARS w całej EU to SZCZEPANY. Robicie nam SZCZEPANY PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda GATESA
Po 11... na dachu matisa892022.01.16 9:44
Anonim 2022.01.15 21:18 FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to SZCZEPANY /// ~97% trupów po SARS w całej EU to SZCZEPANY. Robicie nam SZCZEPANY PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda GATESA ================================================================================
matis na dachu892022.01.16 9:40
Anonim 2022.01.15 21:18 FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to SZCZEPANY /// ~97% trupów po SARS w całej EU to SZCZEPANY. Robicie nam SZCZEPANY PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda GATESA ================================================================================
katolicka kretynizacja polski 🇵🇱2022.01.16 9:32
Łukaszenka na początku też miał poparcie, wiadomo do czego doszło. A u nas jak widać nadal co trzecia osoba popiera PiSdowatych zdrajców i złodziejów!
Tego we Frondzie nie ma.2022.01.16 9:25
Skrzyknęła znajomych na protest przeciwko "lex TVN". Ma stanąć przed sądem. Mieszkanka Kożuchowa (woj. lubuskie), która na swoim profilu w mediach społecznościowych zachęcała znajomych do wzięcia udziału w proteście przeciwko "lex TVN", dostała wezwanie na komisariat. Zarzucono jej, że zorganizowała nielegalne zgromadzenie. Sprawa ma znaleźć finał w sądzie.
LookSkyWalker2022.01.16 9:22
PSL-PO-PIS-Lewica jedna Targowica!!!
Bezwyzwaniowy2022.01.16 9:52
To są cztery frakcje tej samej partii, zaprojektowanej już w Magdalence, z tym że początkowo te postsolidarnościowe miały być jedną, ale nie dało się uniknąć formalnego podziału.
prawda was zaboli2022.01.16 11:22
Pozwolę sobie przypomnieć, że każdy, kto traktuje Konfederację Targowicką jako synonim zdrady narodowej, powinien pamiętać jak istotną rolę odgrywali w niej biskupi, z prymasem na czele...