16.10.15, 15:07

Spot PiS: Kopacz mówi głosem Kamińskiego

Prawo i Sprawiedliwość publikuje internetowy spot, w którym główną rolę odgrywa Michał Kamiński, doradca Ewy Kopacz. To drugi spot z cyklu „Wszyscy ludzie Ewy Kopacz”.

 „To on jest jej głównym doradcą do spraw propagandy, czyli wciskania Polakom kitu. Ubiera się jak bohaterowie kiepskich filmów kryminalnych, nosi zegarki za 37 tysięcy złotych, a piwo pije już od 13 – w końcu ma stresującą pracę” – mówi narrator internetowego klipu.

Pierwszy klip z tego cyklu dotyczył Janusza Lewandowskiego.

Klip na ma celu podkreślenie roli Kamińskiego w kontekście debaty.

- Podczas debaty pani prezes Beata Szydło będzie sobą, natomiast Ewa Kopacz będzie Michałem Kamińskim – mówił Marcin Mastalerek, który odpowiada za przekaz kampanii Szydło.


KZ/300polityka.pl

 

Komentarze

anonim2015.10.16 15:39
- Podczas debaty pani prezes Beata Szydło będzie sobą, natomiast Ewa Kopacz będzie Michałem Kamińskim – mówił Marcin Mastalerek, który odpowiada za przekaz kampanii Szydło." Nie dostrzegacie ironii tego zdania:D Na debacie to powinni się spotkać Kamiński z Mastalerkiem, a panie przy lepieniu pierogów co najwyżej. By nie było nie mam nic przeciwko politykom-kobietom - tylko nie tym, bo te są wydmuszkami i paprotkami.