25.02.14, 10:01Fot. Flickr

Stanisław Pięta dla Fronda.pl: Społeczna akceptacja homozwiązków nie wpłynie na seksualne zachowania normalnych, dojrzałych mężczyzn

Fronda.pl: Prof. Mark Regnerus, autor słynnych badań na temat wychowywania dzieci przez pary homoseksualne, twierdzi, że legalizacja małżeństw homoseksualnych skłoni normalnych mężczyzn do dewiacyjnych zachowań seksualnych oraz do poszukiwania "otwartych" związków. Zgadza się Pan z tym twierdzenie?

Stanisław Pięta, poseł PiS: Uważam, że profesor Regnerus może mieć rację. Nie potrzeba szczegółowych wywiadów, aby na podstawie nawet pobieżnej obserwacji wyciągnąć takie wnioski. Uznanie seksualnego zachowania dewiacyjnego, przyczyniającego się do dystrybucji groźnych chorób i oraz wpływającego na wzrost niektórych rodzajów przestępczości, nie mówiąc już o zmianach charakterologicznych czy psychologicznych, skutkuje rozchwianiem systemu moralnego i destrukcją obyczajów. Z tym, że dotyczy to nie tylko mężczyzn, ale także kobiet.

Prof. Regnerus twierdzi ponadto, że jeżeli społeczeństwo uzna gejowskie zachowania seksualne za coś normalnego, to nastąpi wzrost praktyki analnych stosunków seksualnych wśród osób heteroseksualnych.

Nie uważam, aby społeczna akceptacja homozwiązków wpływała na seksualne zachowania normalnych, dojrzałych mężczyzn. Problem dotknie raczej młodzieży, która będzie rozwijała się w zaburzonym środowisku. Na tym polu destrukcja tradycyjnego wychowania, wymuszanie akceptacji dla zboczeń, lansowanie homozwiązków jako modnych i oczekiwanych przyniesie olbrzymie szkody. Upadek instytucji małżeństwa monogamicznego, w którym rodzice zapewniają odpowiednie przygotowania dzieci do dorosłości, będzie miał opłakane skutki nie tylko dla obyczajowości, ale także dla dzietności, a w konsekwencji dla gospodarki. Bardzo prawdopodobny jest wzrost zachorowań na AIDS i groźne choroby weneryczne, a to dodatkowo osłabi społeczności rezygnujące z tradycyjnego modelu rodzinnego zakorzenionego w chrześcijaństwie.

Zatem gejom nie należy się akceptacja?

Akceptacja gejów nie jest objawem tolerancji ale infantylności, podatności na presję i krótkowzroczności. Homokultura wraz aprobatą dla aborcji i eutanazji prowadzi cywilizację judeochrześcijańską do degeneracji i upadku. To jasne jak słońce.

Prezydent Ugandy Yoweri Museveni podpisał dziś ustawę penalizującą niektóre praktyki homoseksualne. Geje mogą zostać skazani nawet na karę dożywotniego pozbawienia wolności. Jak Pan ocenia takie rozwiązanie?

Uważam, że Prezydent Ugandy Yoweri Museveni ma nie tylko prawo, ale i obowiązek ratowania swojego narodu przed wymarciem na skutek rozplenienia się AIDS. To, co w Europie wydaje się nam drastycznym naruszeniem praw człowieka, w Afryce jest koniecznym działaniem podjętym w stanie wyższej konieczności. Poza tym należy pamiętać, że Uganda jest niepodległym i suwerennym państwem, a więc ma prawo przyjmować takie rozwiązania prawne, które za najlepsze uznają obywatele tego państwa. Jestem przeciwnikiem organizowania jakiejś akcji nacisków na Ugandę. Szanuję decyzję ich parlamentu i prezydenta. Lepiej będzie, jeśli tzw. "wolny świat" zajmie się ratowaniem biednych Koreańczyków mordowanych bezlitośnie przez komunistycznego psychopatę w Korei lub pomocą dla chrześcijan prześladowanych przez "nietolerancyjnych" muzułmanów. Uganda uczyniła to, co było konieczne i chwała jej za to. Cieszę się, że Ugandyjczycy nie ulegli naciskom państw i organizacji propagujących homozwiązki, natomiast dobrze, że zrezygnowali z karania homoseksualistów-recydywistów, roznoszących AIDS i deprawujących młodzież, śmiercią.

Not. M

Komentarze

anonim2014.02.25 10:55
homoseksualizm jest poważną chorobą psychiczną
anonim2014.02.25 11:12
LGBT pozostawiają po sobie zanik wrażliwości w ludzkich sumieniach przez zachowania homoseksualne. Środowiska LGBT nastawiają się na formację dzieci a nie zmianę starych byków. Wzrost praktyk analnych stosunków seksualnych wśród osób heteroseksualnych, może wynikać z mody.
anonim2014.02.25 11:18
Pod światłem światowych lewicowych rządów, ludzkość najbardziej była prześladowana. W imię wolności i równości. Te hasła nadal są przynęta dla dzisiejszej moździerzy. --------------- http://chomikuj.pl/nbogdanus/E-BOOKI+KATOLICKIE RAPORT REGNERUSA, Jak różne są dorosłe dzieci wychowywane przez rodziców żyjących z związkach homoseksualnych
anonim2014.02.25 11:30
@AirWolf Nie rozważam tych tematów w kategorii, kto wygrał. Dlatego bo wiem ze rozmawiam z ludźmi przegranymi lecz mającymi nadzieję. Kierując się twoją logiką myślenia z zakłamanymi ludźmi raczej się nie wygrywa, bo są odporny na prawdę mimo podanych rzetelnych argumentów. Macie chore dusze, które rzutują na wasze myślenie.
anonim2014.02.25 13:56
http://chomikuj.pl/nbogdanus/E-BOOKI+KATOLICKIE fragment z Raportu Regnerusa str. 29 Podwyższone wyniki dotyczące molestowania seksualnego w grupie LM nie są jedynymi wskaźnikami nasilonej wiktymizacji (proces stawania się ofiarą, pokrzywdzenie). Inne, ogólne pytanie o wymuszonym seksie: “Czy kiedykolwiek fizycznie zmuszony byłeś/byłaś do wszelkiego rodzaju aktywności seksualnej wbrew swej woli” - pokazało znaczące statystycznie różnice pomiędzy grupą badanych z rodzin nienaruszonych biologicznie (IBF) a grupą LM (i GF). Powyższe pytanie było zadawane przed tym o kontakty seksualne z rodzicem lub inną osobą dorosłą i może obejmować te incydenty, ale uzyskane dane liczbowe wskazują na dodatkowe okoliczności. 31% badanych z grupy LM (matek-lesbijek) stwierdziło, iż w pewnym momencie swego życia, byli zmuszani do seksu wbrew swej woli, w porównaniu do 8% z grupy IBF (rodzina złożona z matki i ojca) i 25% z GF(oców-gejów). Wśród badanych kobiet 14% z IBF było zmuszane do seksu, w porównaniu z 46% z grupy LM i 52% z GF (obydwie te różnice są statystycznie istotne z IBF).
anonim2014.02.25 14:24
@AirWolf Raport jest dla ciebie niezrozumiały, to nie moja wina, wystarczy czytać ze zrozumieniem. Dlatego prof. Regnerus był napiętnowany z powodu tego raportu. Twoje pyskówki nic tu nie pomogą, ludzie amią czytać i wyciągać wnioski. Pozdrawiam
anonim2014.02.25 16:35
Dla tych co wolą słuchać niż czytać. Badanie dzieci homoseksualistów - Mark Regnerus http://www.dailymotion.com/video/xxnnkp_badanie-dzieci-homoseksualistow-mark-regnerus_tech ============================= http://ruchlgbt.pl/news/prof-mark-regnerus-srednio-co-trzecie-dziecko-wychowywane-przez-ojca-geja-lub-matke-lesbijke-jest-homo/ Średnio co trzecie dziecko wychowywane przez ojca geja lub matkę lesbijkę jest homo lub biseksualne – czytamy w „Rzeczpospolitej”. Do tego wniosku doszedł amerykański badacz prof. Mark Regnerus z University of Texas w Austin. Kilka lat temu opublikował on obszerny artykuł w 41. numerze prestiżowego czasopisma socjologicznego Social Science Research. Celem jego badania były dorosłe dzieci wychowywane przez rodziców żyjących w jednopłciowych związkach. Profesor z University of Texas w Austin rozesłał wcześniej przygotowaną ankietę do ponad 15 tysięcy respondentów, którzy są w wieku 18 do 39 lat. Aż 3 tysiące osób odpowiedziało na nią, z których wyodrębnił „osiem grup wychowywany przez różne typy rodzin – m.in dorosłych, którzy wzrastali w pełnych heteroseksualnych rodzinach oraz wychowywanych przez matki lesbijki lub ojców gejów” – czytamy w „Rzeczpospolitej”. - Dorośli deklarujący posiadanie homoseksualnych rodziców częściej niż ci wychowani w rodzinie heteroseksualnej, miewają myśli samobójcze, problemy z prawem, częściej sięgają po narkotyki, mają kłopoty w związkach. Częściej także zdradzają swoich partnerów – mówi Mark Regnerus. Czytaj więcej: Pseudobadanie Marka Regnerusa, który uważa, że 1/3 gejów gwałci dzieci. Badanie nie przeprowadził na gejach. Dr Andrzej Margasiński z Akademii im. Jana Długosza w Częstochowie, tłumacz raportu prof. Marka Regnerusa mówi, że szokujące są również kwestie związane z doświadczeniami seksualnymi. - 31 proc. dzieci wychowywanych przez matki lesbijki i 25 proc wychowywanych przez ojca geja podało, że byli przez rodziców zmuszani do seksu wbrew swej woli – mówi w Rzeczpospolitej. Aż 40 procent dorosłych wychowywanych przez matki lesbijki i 30 procent przez gejów uważa się dzisiaj za osoby homoseksualne lub biseksualne. Proszę pamiętać, że należy brać poprawkę na badania prof. Marka Regnerusa, który ostro krytykuje społeczność LGBT i jest znany z ostrych, homofobicznych wypowiedzi na temat homoseksualistów. Według nas badania Marka można zaliczyć do tych wątpliwych i należałoby dobrze sprawdzić zasadność wysuniętych wniosków.
anonim2014.02.25 16:54
Komisja Uniwersytetu stwierdziła rzetelność raportu. Na tym kończę tę jałową gatkę z oszołomami. ======== http://translate.google.pl/translate?hl=pl&sl=en&u=http://www.utexas.edu/news/2012/08/29/regnerus_scientific_misconduct_inquiry_completed/&prev=/search?q%3DUniversity%2BOf%2BTexas%2BFeedback%2BReport%2BRegnerus%26client%3Dfirefox-a%26hs%3DHoM%26rls%3Dorg.mozilla:pl:official%26channel%3Dsb%26biw%3D1024%26bih%3D598 Tlumacz google University of Texas at Austin Kończy zapytanie w sprawie zarzutów nierzetelności naukowej 29 sierpnia 2012 AUSTIN, Texas - University of Texas w Austin ustalił, że nie jest uzasadnione formalne dochodzenie w sprawie zarzutów nierzetelności naukowej złożonej wobec współpracownik profesora Mark Regnerus dotyczących artykule lipca w czasopiśmie Science badań społecznych. Zgodnie z wymogami zmienionym Podręczniku procedur operacyjnych, uczelnia przeprowadziła dochodzenie w celu ustalenia, czy oskarżenia sformułowane przez pisarza Scotta Rose miał zasługi i uzasadnione formalne postępowanie wyjaśniające. Po konsultacji z czterech członków panel doradczy składający się z wysokich rangą członków wydziału uczelni, Biuro Wiceprezesa ds. Badań zawarte w raporcie na temat 24 sierpnia, że ​​nie ma wystarczających dowodów uzasadniających dochodzenie. Provost i wiceprezes Steven Leslie przyjęła raport na wtorek i uznaje sprawę za zamkniętą z perspektywy instytucjonalnej. W ramach badania, uniwersytet zatrudnił dr Alan Cena do zapewnienia, że ​​dochodzenie zostało przeprowadzone prawidłowo i rzetelnie. Cena, prywatny konsultant, jest były dyrektor współpracownik Urzędu Research Integrity w amerykańskiego Departamentu Zdrowia i Opieki Społecznej. Cena stwierdził, że zapytanie było traktowane w sposób zgodny z polityką uczelni i wskazany proces był "również zgodne z federalnych wymogów regulacyjnych dochodzeń w nierzetelności badawczej." Zarzuty podniesione przez Rose objęte definicją uniwersytetu nierzetelności naukowej, który stanowi, w części, że "zwykłe błędy, dobre różnice wyznaniowe w interpretacji lub wyroki danych, sporów naukowych i politycznych, w dobrej wierze opinii osobistych lub zawodowych lub prywatnych moralne lub zachowania etycznego i poglądy nie są wykroczenia. " Tak jak w przypadku wielu badań uniwersyteckich, Regnerus 'nowych struktur rodzinnych Badanie porusza kontrowersyjny i bardzo osobistych kwestii, które obecnie jest przedmiotem rozmów przez społeczeństwo. Uczelnia oczekuje społeczność naukowa będzie nadal oceniać i zgłaszać się na ustaleniach artykułu Regnerus i popiera taką dyskusję.