Krzysztof Stanowski udał się do Wielunia, aby porozmawiać z burmistrzem o skandalicznej gali MMA VIP, której twarzą jest były szef mafii pruszkowskiej Andrzej Zieliński pseud. „Słowik”. Na miejscu na dziennikarza czekał organizator gali – Marcin Najman. Między dziennikarzem a byłym sportowcem od dawna dochodzi do napięć, toteż atmosfera w Wieluniu zrobiła się gorąca.

Krzysztof Stanowski z „Kanału Sportowego” stanowczo krytykuje zaangażowanie byłego gangstera w galę MMA VIP i zachęca do bojkotowania organizującej ją federacji.

- „Niech Pruszków wypier**** z naszego życia. Polska przeszła chemioterapię po tym raku i długo stawała na nogi, i teraz nie chcemy nawrotu”

- mówił niedawno na Kanale Sportowym.

Dziś dziennikarz udał się do Wielunia, aby porozmawiać z burmistrzem tego miasta o mającej odbyć się tam gali MMA VIP. Przed ratuszem czekał na niego Marcin Najman. Postanowił zapytać Stanowskiego o rzekome promowanie „bandytów” przez „Kanał Sportowy”.

- „Wziąłeś na twarz tej organizacji symbol najbardziej zbrodniczej organizacji w Polsce. Nie możesz zasłaniać się Biblią, nie możesz się zasłaniać innymi przestępcami, żeby powiedzieć, że Ty robisz dobrze. To jest szczyt hipokryzji. (…) Mnie nie interesuje Gromda, bo nie interesują mnie podrzędni przestępcy”

- odpowiedział mu Stanowski.

kak/Facebook Kulisy Powiatu, wPolityce.pl