03.09.20, 09:55Screenshot Youtube - TVP Info / Fot. Platforma Obywatelska RP via Flickr, CC 0

Suski o Trzaskowskim: Być może to ucieczka w pomroczność jasną w razie procesu

Rafał Trzaskowski nie wyklucza możliwości sabotażu jeśli chodzi o przyczynę awarii rurociągu przesyłającego ścieki z lewobrzeżnej Warszawy do oczyszczalni Czajka. W rozmowie z PAP powiedział, że choć nie lub teorii spiskowych, to trzeba brać pod uwagę wszelkie ewentualności. Mocno skomentował to Marek Suski.

Głosy o możliwości dokonania sabotażu pojawiły się także wśród innych polityków opozycji. Co więcej, do prokuratury zawiadomienie w sprawie złożyło Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji. Domaga się sprawdzenia, czy nie doszło właśnie do sabotażu.

W rozmowie na antenie TVP Info Marek Suski oceniając te słowa Trzaskowskiego i innych polityków opozycji totalnej stwierdził:

A być może to jest taka metoda ucieczki w pomroczność jasną czy ciemną. Ostateczna obrona, gdyby doszło do procesu sądowego, żeby uciec w niepoczytalność”.

Dalej stwierdził też, że wszystko to jest skutkiem postępowania Trzaskowskiego, który robi kampanię, jeździ na urlopy czy zakłada ruch, a tymczasem odłogiem leżą sprawy stolicy i co chwila dochodzi do jakiejś katastrofy.

dam/PAP,TVP Info,Wprost

Komentarze

Anonim2020.09.5 22:52
Suski wybitny polityk z zawodu fryzjer-perukarz.No coment.Kabaret
Ela2020.09.4 0:33
Suski, a ty już ogarnąłeś którą stroną się je a którą wydala? Czy dalej Ci się to myli ?
ewrt2020.09.4 0:08
nie cwaniakujcie...tylko zajmijcie się archiwizowaniem dokumentów elektronicznych aby Wasze przetargi nie były przekrętami...o ile mi wiadomo samorządy ani urzędy rządowe nie prowadzą należytej archiwizacji...więc fiku-miku podmieniamy wersję elektroniczną i mamy właściwą wersję papierową....Policja jest bezradna więc odmawia wszczęcia dochodzeń....jak sprawdzić udaremnienie przetargu? nijak...przepis KK martwy jak zdechły ptak...bo nikt nie archiwizuje bo żadna ustawa tego nie nakazuje ani nie ściga...a strony BIP? kto by tam BIPami się przejmował...buahahaaa
A jak2020.09.3 14:37
A jak się okaże, po śledztwie, że po "komisji" sprawdzającej trefną kanalizację nikogo w pobliżu awarii nie było, to może wyjść na jaw, że ktoś z członków tej "komisji" jest terrorystą lub sabotażystą. Krótkie nogi może mieć ta konfabulacja.
Anonim2020.09.3 11:38
Więcej pokory Panie Suski! Życie biegnie dalej. Jak to mówią mądrzy Rosjanie, pożyjemy, zobaczymy?
katolicka kretynizacja polski 🇵🇱2020.09.3 10:20
Marek "Caryca" Suski, pół-pisior, pół-idiota, cały kretyn już jakiś czas temu sam uciekł w niepoczytalność i żyje w świecie absurdu! Gdyby można było przewidzieć katastrofę to Jaruś nie namawiałby brata do lądowania w smoleńsku...
gay2020.09.3 15:37
witaj kochany myślałem że śpisz rusku