05.11.21, 09:47Fot. Pixabay

Szkocja. Transpłciowych przestępców przenosi się do więzień dla kobiet

Szkocka Służba Więzienna próbuje tłumaczyć, że w prowadzonej przez nią polityce chodzi o zapewnienie życia „wolnego od wszelkich zachowań transfobicznych i homofobicznych”. Tyle tylko, że obecność transseksualistów w kobiecych celach to „oczywiste zagrożenie fizyczne i seksualne” dla kobiet – odpowiada była naczelnik jednego z kobiecych więzień w Szkocji.

W ostatnich miesiącach w Szkocji aż kilkunastu transpłciowych kryminalistów, skazanych za przemoc lub przestępstwa seksualne zostało przeniesionych do więzień dla kobiet. To efekt polityki, rzekomo antydyskryminacyjnej, jaką pragnie realizować Szkocka Służba Więzienna. SPS po prostu nagminnie przenosi, niejednokrotnie bardzo niebezpiecznych przestępców transpłciowych, którzy pragną zostać osadzeni w placówkach przeznaczonych dla kobiet. 

Zaledwie jeden z 12 osadzonych w ostatnim czasie w kobiecych celach transpłciowych przestępców seksualnych przeszedł operację zmiany płci. Pozostałych 11 po prostu oświadczyło, że w pewnym momencie zidentyfikowali się oni jako kobiety.

„Z mojego doświadczenia wynika, że zawsze jest problemem, gdy osoby transpłciowe mają przebywać w więzieniu z kobietami. Poza oczywistością, którą stanowi zagrożenie fizyczne lub seksualne, to już sam fakt obecności męskich ciał pośród osadzonych, bezbronnych i słabszych kobiet powoduje u nich niepokój i konsternację” – przekonuje Rhona Hotchkiss, była naczelnik kobiecego więzienia w Cornton Vale w Stirling w Szkocji.

Czy na Wyspach Brytyjskich zdrowy rozsądek po raz kolejny przegra z polit-poprawnościowym terrorem?

 

ren/nationalreview.com, The Times, dorzeczy.pl

Komentarze

Palindrom2021.11.5 13:51
Coś namnożyło się w ostatnie dwadzieścia-trzydzieści lat transpłciowców. Czy to jest naturalne, darwinowskie? Obawiam się, że to skutek przejęcia od psychiatrów części kompetencji psychiatrycznych przez biurokratów i polityków – ignorantów.
YORK2021.11.5 12:09
Glupota kroczy przed upadkiem.
SZOK! MEGA MASAKRA!! HIMALAJE HIPOKRYZJI!!!2021.11.5 11:55
"Dziecko waży 485 gramów. Na razie dzięki ustawie aborcyjnej muszę leżeć. I nic nie mogą zrobić. Zaczekają, aż umrze lub coś się zacznie" - tak brzmiała jedna z wiadomości zmarłej kilka dni temu kobiety. „Będziemy dążyli do tego, by nawet przypadki ciąż bardzo trudnych, kiedy dziecko jest skazane na śmierć, mocno zdeformowane, kończyły się jednak porodem, by to dziecko mogło być ochrzczone" - Jarosław Kaczyński (PiS).
NIEDOWIERZANIE! MILIONY PYTAŃ BEZ ODPOWIEDZI!2021.11.5 12:07
Codziennie zabija się 15 osób, z czego większość to mężczyźni.
Palindrom2021.11.5 13:55
Jak chcesz zobaczyć MEGA MASAKRAĘ!!, HIMALAJE HIPOKRYZJI!!! i przeżyć SZOK! – spójrz w lustro.
AAAtomek2021.11.5 11:41
ja też tak chcę
Olo2021.11.5 10:07
To sobie tranzystory poużywają, szkoda tylko kobiet bo są niewinne tej chorej ideologi!