12.01.22, 10:51fot. pixabay.com

Szokujące! Ciało 86-latki ukryte przez rodzinę w schowku za szafą

To miała być normalna służba. Sprawdzenie informacji. Jednak odkrycie policjantów z Sokołowa Podlaskiego zaskoczyło nawet ich samych. W specjalnym schowku za szafą okryli ciało 86-latki. Zostało ono tam ukryte przez córkę kobiety, która twierdziła, iż nie pochowała matki ze względu na jej wierzenia.

Kilka dni temu policjanci z sokołowskiej komendy pojechali do Sterdyni, gdzie mieli sprawdzić informację o przebywaniu w jednym z domów osoby zaginionej. Kiedy policjanci byli na miejscu nikt nie otwierał im drzwi. W międzyczasie policjanci przeprowadzili rozmowę z jednym z mieszkańców, podczas której ustalili, że w mieszkaniu powinny przebywać dwie kobiety, jednak starszej z nich nikt nie widział co najmniej od roku.

Policjantów zainteresował fakt, iż mimo mrozu w domu było otwarte okno od strony ulicy. Funkcjonariusze w związku z tym podjęli dalsze próby dostania się do domu. Po kilkudziesięciu minutach drzwi otworzyła im kobieta. W domu był też zaginiony mężczyzna, który oświadczył, że przebywa tam dobrowolnie. Policjanci postanowili sprawdzić również informację na temat drugiej z mieszkanek domu. W czasie rozmowy z kobietą starali się uzyskać wiedzę, gdzie przebywa jej matka. Kobieta twierdziła, że 86-latka wyprowadziła się z domu. Ta wersja jednak nie przekonała policjantów.

Policjantów zainteresowały drzwi zabite deskami do kolejnego pomieszczenia w budynku. Wyczuli też nieprzyjemny zapach unoszący się w domu. Policjanci usunęli deski, następnie przeszli do pomieszczenia, w którym była szafa zastawiający drzwi do kolejnego pokoju. Ku zdziwieniu policjantów w pomieszczeniu były kolejne drzwi, także zastawiona szafą, a otwór był szczelnie zasłonięty kocem. Po usunięciu przeszkód i wejściu do trzeciego już pokoju funkcjonariusze dokonali makabrycznego odkrycia — na łóżku leżały zwłoki ludzkie w daleko posuniętym stanie rozkładu.

59-latka stwierdziła, że nie pochowała matki z uwagi na jej wierzenia. Na miejscu wykonane zostały oględziny pod nadzorem prokuratora z Prokuratory Rejonowego w Sokołowie Podlaskim. Na razie nie wiadomo, w jaki sposób zmarła kobieta oraz czy do zgonu przyczyniły się osoby trzecie. Wyjaśni to zarządzona sekcja zwłok. Będzie też między innymi wyjaśniane, czy 59-latka pobierała emeryturę za swoją zmarłą matkę.

 

mp/policja.pl

Komentarze

Szlomo2022.01.12 14:17
Tacy właśnie są Polacy.
Po 11...2022.01.12 13:36
Dałbym głowę, że ta córka głosowała na PIS i była ochrzczona.
Dobrze poinformowany2022.01.12 13:55
Muszę Cię rozczarować. Błędny trop. Była niepraktykującą Żydówką, głosowała na PO, czytała Wyborczą i oglądała TVN. Ale szukaj dalej. Znając Cię - coś na nią znajdziesz. A może była przebranym za Żydówkę księdzem-pedofilem? To już coś! Reszta to tylko kwestia wyobraźni. Postaraj się. Elektorat PO, Bruksela oraz Soros liczą na Ciebie.
Anonim2022.01.12 14:05
To raczej nie przesądza zachowania bo każdy jest nadal wolny po chrzcie i robi co chce np w większych miastach większość mimo ze ochrzczona to zachowuje się jak poganie i popierają zabijanie nienarodzonych istot ludzkich.
Żyd Anonim - wieczny nudziarz2022.01.12 12:43
Od urodzenia cierpię na ostry oraz przewlekły syndrom antypolonizmu i antyklerykalizmu. (Wyssałem to z mlekiem matki.) Jest to moja ewidentna mania prześladowcza. W szczególności, Osoba Matki Bożej wywołuje u mnie odruchową wściekłość, bo to Ona pokonała tego, którego jestem kundlem, jazgoczącym na tym forum od lat. Podobnie Jan Paweł II, który tyle ludzi na całym świecie uchronił od piekła. Wielcy święci, szczególnie św. Siostra Faustyna i Padre Pio, to dla mnie tylko "pyerdolnięci psychole". Święty męczennik Maksymilian Kolbe to "antysemita" (bo 3 razy napisał niewygodną prawdę o Żydach). Gdy słyszę słowa: "Boże Miłosierdzie", "Eucharystia", "cud Eucharystyczny", "Niepokalane Poczęcie", "Ewangelia", "różaniec", "katolicka Polska", "Radio Maryja" to od razu wpadam w szał; ponadto mam drgawki, wysypkę i permanentną $raczkę. W KAŻDYM księdzu widzę chciwego na kasę pedofila, który, dla własnych, materialnych lub politycznych korzyści, straszy naiwnych prostaków piekłem i wiecznym potępieniem. Każde niepowodzenie w "tym kraju" - prawdziwe, domniemane czy choćby zmyślone - cieszy mnie niezmiernie. Marzy mi się więc rozwalenie "tego kraju" i przerobienie go na nasz Polin, w którym byłoby normalnie, tzn. kościoły jako Muzea Ateizmu, knajpy, a najlepiej burdele, a księża w obozach pracy. My bylibyśmy panami, a polaczki-goje pracowaliby na nas. Oczywiście, ten wspaniały plan nie jest do realizacji natychmiast, a to przez ten okropny PIS i polaczków podatnych na propagandę Rydzyka. Ale powolne rozmywanie polskości oraz chrześcijaństwa w unijnej neomarksistowskiej euro-papce - kto wie? Z pomocą Tuska i rodzimej Targowicy powinno to skutecznie zadziałać. Oczekuję więc propozycji, bo mi się skończyły pomysły. Bluzgam w kółko to samo, cynicznie ironizuję, rechoczę głupkowato "buhahahahaha", słowem robię tu z siebie durnia, i to jeszcze na oczach gojów oraz katolików!
jula2022.01.12 12:29
Córka albo chciwa albo niespełna rozumu. Tak czy siak niespełna rozumu
Anonim2022.01.12 16:58
Córka czekała aż dostanie swoją emeryturę? to jakieś menelstwo musi być.
Nie ze względu na ateizm?2022.01.12 11:45
Jakże to tak?
PodlaskiKołtunKatolickiWegetujeZaPaństwowe2022.01.12 11:43
Zabita dechami, zastawiona szafą i śmierdząca. Wódą, rzygami, kołtunem. Polska ciemnoty PiSowskiego elektoratu, nauczonego wegetować z ukradzionej renty i państwowej jałmużny.
PodlaskiKołtunKatolickiWegetujeZaPaństwowe2022.01.12 12:49
Zabita dechami, zastawiona szafą i śmierdząca. Wódą, rzygami, kołtunem. Polska ciemnoty POwskiego elektoratu, nauczonego wegetować z ukradzionej renty i państwowej jałmużny.
kłamiesz, pisowcze2022.01.12 12:55
:-P
Po 11 ...2022.01.12 11:09
Wierzenia oraz związane z nimi praktyki religijne powinny być szanowane przez polską władzę. W końcu ta wolność wpisana jest w Konstytucję. Jeśli urzędnik będzie się wtrącał w religijne życie tej rodziny, to sprawa powinna trafić do sądu. Każda religia ma prawo tak postępować ze swoimi zmarłymi, jak im wiara podpowiada. Precz z mieszaniem się świeckiego państwa, w religijność Polaków!!!