28.09.15, 15:55

Szydło: Mi nie zależy na stołkach!

Na antenie Telewizji Polskiej Jarosław Kaczyński powiedział, że jeżeli Beata Szydło będzie dla Polski dobrym premierem, to bez wątpienia będzie sprawować swój urząd przez cztery lata. Zaznaczył jednak, że jeżeli zaczęłaby prowadzić złą politykę, to może stać się inaczej, bo "ważny będzie interes Polski".

Słowa prezesa PiS skomentowała później sama Beata Szydło. "Nigdy nie zrobię niczego, żeby złamać tą moją umowę z wyborcami, żeby mi zaufali" - wskazała. "Ja do stołków nigdy nie byłam i nie będę przyspawana" - dodała polityk PiS.

"Jeżeli kiedykolwiek zrobiłabym coś, co byłoby niezgodne z programem Prawa i Sprawiedliwości, z programem, z którym idę do wyborców, jeżeli sprzeniewierzyłabym się moim wyborcom, będę wiedziała, co zrobić" - mówiła.

Jarosław Kaczyński przekonywał jednak, że jest przekonany, iż Szydło poradzi sobie z wyzwaniem, jakim jest sprawowanie urzędu premiera rządu polskiego.

bjad/TVP Info

Komentarze

anonim2015.09.28 16:10
Pewnie, że nie zależy jej na stołkach... zależy jej na JEDNYM bardzo konkretnym stołku.
anonim2015.09.28 16:38
O i juz jest furtka, ktora bedzie mozna wykorzystac zeby po paru miesiacach Prezes mogl objac funkcje premiera.
anonim2015.09.28 17:52
Jarosława cos musialo ostatnio zdenerwowoac i wyszedl z ukrycia-wyszedl i pokazal stara znajoma wszystkim twarz- powiedzial jasno-bedziesz grzeczzna bedziesz premierem-bedziesz nie grzeczna to cie zdejme"---- do tego jeszcze Prezydent kraju pod oslona nocy jedzie na audiencje do Prezesa- do czego to doszlo.... jarosław rzadz!!!
anonim2015.09.28 20:10
Z zacytowanego tekstu wynika, że pani Szydło wypowiedziała się po poprawnie po polsku. A tu jakiś niedouk redagujący notatkę daje tytuł, z którego wynika, że mówiła z błędami. Frondowym niedoukom mówimy stanowcze NIE! Do szkoły - uczyć się polskiego.