16.02.20, 13:47Beata Szydło/FB/Andrzej Duda

Szydło: polityczny photoshop kontra prawdziwy prezydent!

Wczoraj na konwencji oficjalnie otwierającej kampanię prezydencką Andrzeja Dudy, głos zabrała szefowa jego pierwszej zwycięskiej kampanii prezydenckiej, obecnie europoseł Beata Szydło. Powiedziała między innymi:

- Polityczny photoshop będzie wmawiał różne prawdy w tej kampanii, ale prawdziwy kandydat, prawdziwy prezydent to nie ten, który jest podrasowany photoshopem, ale ten, który słucha zwykłych Polaków i który się z nimi spotyka, wsłuchuje się w ich głos.

O prezydencie Andrzeju Dudzie powiedziała, że dotrzymał swoich obietnic i dodała:

- Byliśmy dumni z prezydenta, dumni z człowieka, który codzienną ciężką pracą udowadniał, że przyszłość ma na imię Polska. 

Zagrzewała też do kolejnej wzmożonej walki:

- Teraz przyszedł moment, że musimy ponownie udowodnić, że jesteśmy biało-czerwoną drużyną, której przewodzi Andrzej Duda

Dosyć ostro skrytykowała kandydata PSL Władysława Kosiniaka-Kamysza:

- Mówi o sobie, że jest nadzieją Polski, a wcześniej odebrał tę nadzieję wielu Polakom, którym podwyższył wiek emerytalny, bo to przecież forsował w rządzie i przeprowadził w rządzie Platformy i PSL-u Władysław Kosiniak-Kamysz.

 

mp/Telewizja Republika

Komentarze

TĘPA BROCHA KTÓRA DO NIEDAWNA KARMIŁA KURY2020.02.16 18:19
NIECH BECIA "WIZAŻ" ZA 140 KAWAŁKÓW JUŻ ZAWRZE WSIOWY RYJ BO SIĘ PORZYGAĆ MOŻNA.
lol2020.02.16 18:12
Ale 2 mld zł na telewizję zamiast na onkologię to jest ok? Umierajmy na raka oglądając tureckie grzechy Fatmagul...
Glaudiusman2020.02.16 18:08
Brawo Beata Szydło, która potrafisz zwyciężać wszystkich pozorantów.
anonim2020.02.16 16:56
TYLKO ANDRZEJ DUDA DAJE GWARANCJĘ ROZWOJU POLSKI - JESTEM DUMNY Z TAKIEGO PREZYDENTA - GŁOSUJĘ NA DUDĘ !!
Lech Keller-Krawczyk ty Żydzie prowokatorze!!! 2020.02.16 16:11
Czy to możliwe, że "Leszek" to jest 𝐋𝐞𝐜𝐡 𝐊𝐞𝐥𝐥𝐞𝐫-𝐊𝐫𝐚𝐰𝐜𝐳𝐲𝐤 - pedofil , wymyśla dziesiątki pseudonimów udaje antysemitę sam będąc Żydem z NKWD-wskich Żydów. Ależ oczywiście, że tak! Kim on już nie był, ale zawodzi go wyobraźnia. Poskakałeś Lesiu napier.... głupot na temat swego "katolicyzmu" mały, pękaty żydku... No dość tego ty debilu. I znowu zmarnowałeś dnie i noce na bullshit. Zaraz w 'odwecie" pojawi się: "oficer LWP - andrzejhahn - Urszula" może nawet sam "PolishPatriot". Co za kretyn - sierpem obrzezany "konfederata"!
Leszek 2020.02.16 16:11
PiS PiS!!!! Polska oddał 80% spornego terytorium, czyli 715 z 3600 km kw. Odbyło się to na mocy umowy międzypaństwowej podpisanej 19 listopada 2018 r. przez szefów dyplomacji obydwu państw. "Nierówny" podział "szarej strefy" to rzekoma rekompensata, na mocy której właścicielem całej podmorskiej rury, także na duńskich wodach terytorialnych, aż po plażę na wyspie Zelandia jest operator polskiego systemu przesyłowego gazu Gaz-System. Supper Pis Pis!!!! SKANDAL! PiS oddał polską część Bałtyku Danii! . Co dostali w zamian? nord stream 2? PiS !!!! Duda moze sie uda PiS!!!
Pisowiec2020.02.16 15:51
Tylko Andrzej Duda!!!! Naprzód!!!! W trosce o losy Ojczyzny na bok odsunął własne dylematy, odrzucił własne ambicje, tylko los Polski leży mu na sercu!!!!! Cnota skromności i posłuszeństwa przełożonym u niego jest jedną z najważniejszych!!! Zawsze wspiera linię reform planowanych przez naszą Partię. Zawsze wspiera również Kościół! To są rzeczy nierozerwalne!!!!! Kościół-Polska-PiS!!!! Wielka Triada!!! Naprzód Polsko, naprzód PiS, naprzód Prezydent Andrzej Duda!!!!!!!!
lol2020.02.16 18:17
Fanatyzm jest przekleństwem narodu.
Lech Keller-Krawczyk ty Żydzie prowokatorze!!! 2020.02.16 15:37
Czy to możliwe, że "Leszek" to jest 𝐋𝐞𝐜𝐡 𝐊𝐞𝐥𝐥𝐞𝐫-𝐊𝐫𝐚𝐰𝐜𝐳𝐲𝐤 - pedofil , wymyśla dziesiątki pseudonimów udaje antysemitę sam będąc Żydem z NKWD-wskich Żydów. Ależ oczywiście, że tak! Kim on już nie był, ale zawodzi go wyobraźnia. Poskakałeś Lesiu napier.... głupot na temat swego "katolicyzmu" mały, pękaty żydku... No dość tego ty debilu. I znowu zmarnowałeś dnie i noce na bullshit. Zaraz w 'odwecie" pojawi się: "oficer LWP - andrzejhahn - Urszula" może nawet sam "PolishPatriot". Co za kretyn - sierpem obrzezany "konfederata"!
Leszek2020.02.16 15:12
Głupki jak grzyby się pojawiają ,gdy się na nie pies wysika. . W lesie jest zakaz pedałowania, a ta kanalia dalej rżnie głupa. Zrób sobie głombie lewatywe, to ci się rozum przewietrzy. Dziadek małpa w powietrzu się zalatwiał, dlatego taki głupi jesteś.
Lech Keller- Krawczyk ty Żydzie prowokatorze!!!2020.02.16 14:52
Czy to możliwe, że "Leszek" to jest 𝐋𝐞𝐜𝐡 𝐊𝐞𝐥𝐥𝐞𝐫-𝐊𝐫𝐚𝐰𝐜𝐳𝐲𝐤 - pedofil , wymyśla dziesiątki pseudonimów udaje antysemitę sam będąc Żydem z NKWD-wskich Żydów. Ależ oczywiście, że tak! Kim on już nie był, ale zawodzi go wyobraźnia. Poskakałeś Lesiu napier.... głupot na temat swego "katolicyzmu" mały, pękaty żydku... No dość tego ty debilu. I znowu zmarnowałeś dnie i noce na bullshit. Zaraz w 'odwecie" pojawi się: "oficer LWP - andrzejhahn - Urszula" może nawet sam "PolishPatriot". Nie pajacuj Żydzie obrzezany "konfederato"!
mona2020.02.16 14:50
https://filmvod.pl - To Największa wyszukiwarka legalnych filmów i seriali online! Znajdziesz tam filmy takie jak: 365 Dni (2020) Czy Legiony 2019 Setki filmów w jednym miejscu a to wszystko z dożywotnim dostępem. Polecam jak najbardziej!
Konfederata2020.02.16 14:44
Konfederacja to partia pro-rosyjska, przeciwna NATO i UE, a ich przywödcy to fircyki polityczni o poglądach iście niezrównoważonych ! Pomimo to, że jest to grupa ludzi wykształconych, mających sytuację polityczna w Polsce jak na dłoni., to ci, że tak powiem debile zamiast promować siebie i ich program , a jeśli już chcieli krytykować to lewaków, postkomuchów czy zboczków, przyczepili się jak rzep psiego ogona do PIS-u – i huzia na Józia ! https://vod.gazetapolska.pl/20504-marian-kowalski-konfederacja-szkodzi-polsce-neokomuna-ktos-tu-chyba-bierze-forse-z-rosji-i
Lech Keller-Krawczyk ty Żydzie prowokatorze!!!2020.02.16 14:43
Czy to możliwe, że "Leszek" to jest 𝐋𝐞𝐜𝐡 𝐊𝐞𝐥𝐥𝐞𝐫-𝐊𝐫𝐚𝐰𝐜𝐳𝐲𝐤 - pedofil , wymyśla dziesiątki pseudonimów udaje antysemitę sam będąc Żydem z NKWD-wskich Żydów. Ależ oczywiście, że tak! Kim on już nie był, ale zawodzi go wyobraźnia. Poskakałeś Lesiu napier.... głupot na temat swego "katolicyzmu" mały, pękaty żydku... No dość tego ty debilu. I znowu zmarnowałeś dnie i noce na bullshit. Zaraz w 'odwecie" pojawi się: "oficer LWP - andrzejhahn - Urszula" może nawet sam "PolishPatriot". Co za kretyn!
KKK2020.02.16 14:43
Prosimy wszystkich czytelników i komentatorów Frondy o ignorowanie sku-rwiela, który wabi się Leszek. Ten przygłup, zresztą bardzo produktywny, kasuje pienądze od PO i będzie robił hejt tak długo jak będą mu płacić ! Ten osobnik to typowy upierdliwy rasista, psychicznie chory. Prosimy nie czytać i nie komentować jego wypocin. Prosimy go ignorawać i przechodzić do swoich komentarzy !!! Napisaliśmy już petycję do moderatora Portalu o indentyfikację jego IP numeru, odnalezienie danych personalnych i blokadę czy ewentualne ukaranie tego szczocha.
Leszek 2020.02.16 14:29
Prezydent 2020 Krzysztof Bosak. Wstap do RUCHU NARODOWEGO Dosyc zadow kretynow, chazarow, kalmykow, ruskiejonucy w zydowskim bucie.
Polak Ateista Dumny Gej2020.02.16 14:25
Przy takiej Broszce grafik miałby pełne ręce roboty, a efekty i tak nie byłyby zadawalające....
Leszek 2020.02.16 14:24
Pora skonczyc z majaczeniem, to przejdzie ,to tylko korona wirus. Temperatura spadnie powroci rozum , spokojnie bez nerwowych ruchow. PiS was zaszczepi. Ufaj PiS oni chca twojego dobra. To nic ,ze ich dzieci w hollywood sie nie szczepi. Wy goje, mniej niz swinie trzeba was szczepic. Glosuj na Dudka Krasnoludka . PiS gwarantem szczepien, przeciw Korona wirus.
Turogniew syn Bladwinga2020.02.16 14:20
Popaprańcy i Sromota #DudaExit #wyPADzPałacu
katolik2020.02.16 14:04
My, Polacy, mamy najlepszego i najgodniejszego Prezydenta wszechczasów – to Andrzej Duda ! Tyle co ten człowiek tylko przez kilka lat zrobił dla Polski – to ogromne osiągnięcia. Nie będę wymieniał poszczególnych jego zasług, bo lista jest bardzo długa, ale w dziedzinach takich jak bezpieczeństwo Polski i pokoju na świecie, służbę Polakom, reprezentowanie państwa polskiego, propagowanie przedsiębiorczości i biznesu, obronności kraju oraz rozwoju Polski i Europy nasz Prezydent brał czynny, intensywny i systematyczny udział ! To jest Prezydent wszystkich Polaków – jedynie z wyjątkiem tych, którzy tego nie chcą lub sobie tego nie życzą. To są w większości ludzie pochodzący ze wschodu (Rosja) lub zachodu (Niemcy). Oni pochodzą od innej małpy. Andrzej Duda jest naszym kandydatem na Prezydenta III RP na drugą kadencję. Niech Bóg ma go w swojej opiece !!!
lol2020.02.16 18:14
Ci ludzie, którymi gardzisz "katoliku", są również obywatelami tego kraju i mają prawo mieć inne zdanie od Ciebie.
Urszula2020.02.16 14:02
Ponad połowa Polaków uważa, że prezydent Andrzej Duda wygra wybory prezydenckie już w pierwszej turze - wynika z sondażu SW Research dla rp.pl. Aż 55,8 proc. respondentów odpowiedziało "tak". Przeciwnego zdania było 37,4 proc. badanych. Zdania w tej sprawie nie miało 6,8 proc. Osób. Pierwsza tura wyborów prezydenckich odbędzie się 10 maja.
Marcin №2020.02.16 15:07
nie wiem czy sie czego cieszysz czy płaczesz, w końcu"Polakiem" nie jesteś ;P A z resztą do kogo piszę... Ula, tobie juz odj**ało totalnie, zrób remont podwozia, bo nadwozie, juz stracone
Urszula2020.02.16 15:43
Ten osobnik, który posługuje się moim nickiem to typ rodzaju męskiego. Pewnie jest transem. Prawdziwa Urszula nie popiera PiS nawet w 0.00001%. To taki mój, Urszuli, znak rozpoznawczy. Ale że facetowi odj....... to fakt.
Katolicka Kretynizacja Polski2020.02.16 13:59
Brocha za swoją "codzienną ciężką pracę" przyznała sobie premię bo jak twierdziła jej się należało! także przyszedł moment by pokazać faka temu towarzystwu wzajemnej adoracji i pognać ich w PiSdu! wyPAD!
moderator2020.02.16 14:03
Ops ! Uwaga debil na Portalu !!! Prosimy nie komentować !
yo! 2020.02.16 14:48
Pisze się "oops" dziadziu. Przynajmniej dwa "o".
frondziarskie bzdury2020.02.16 15:00
Przed wykrzyknikiem nie stawia się spacji!
Piotr Nowak2020.02.16 13:57
Być może Polska będzie jeszcze miała lepszych prezydentów niż obecny, ale jestem pewny po stokroć, że tak mądrego i tak wspaniałego Prezydenta jakim jest Andrzej Duda Polska nie miała nigdy !!! Poacy, nie dajmy sobie takiego człowieka odebrać przez któregoś z niemądrych lewackich kandydatów ! Pójdzmy wszyscy do urm wyborczych 10 maja 2020 i wybierzmy jeszcze raz Andrzeja Dudę. Przekonajmy znajomych, zabierzmy ze sobą wszystkich członków rodziny, sąsiadów, niepełnosprawnych do punktów wyborczych i pomóżmy im głosować . To jest dozwolone w sali głosowań. Ci, którym przywrócono połączenia kolejowe czy autobusowe – jedźcie na wybory, bo gdy przyjdą, nie daj Bóg, ci „inni” to zlikwidują wszystko – wszystko co jest dla nas Polsków dobrem !!!
loki2020.02.16 16:10
Dno i wodorosty.
Stach2020.02.16 13:56
Jeśli po konwencji wyborczej Prezydenta Andrzeja Dudy 15.02.2020 w Warszawie jeszcze ktoś jest niezdecydowany na kogo powinien głosować w wyborach prezydenckich 10 maja, to znaczy, że nie jest Polakiem, ale jest głupi i już nigdy się do niczego nie przekona !
Leszek2020.02.16 13:56
Ci z Targowicy też nazywali się Polakami, ale to nie byli Polacy lecz zdrajcy Ojczyzny. Dosłownie to samo dzieje się dzisiaj ! Dzisiaj ich europosłowie i członkowie bandy 4 ugrupowań totalnej opozycji to nie Polacy, a zdrajcy naszej Ojczyzny ! Różnice są niewielkie, bo tamci jeźdźili do Moskwy, a ci jeżdżą do Brukseli. Oni mają własne stacje telewizyjne, w tym TVN, prasę, w tym GW, a nawet własne bojówki. Dzisiejszych zdrajców popiera jeszcze około 5 MLN polskojęzycznych osobników, szczególnie w dużych miastach, którym głównie TVN odebrał rozum. Europosłowie tej bandy waczą nieustannie przeciw Polsce, domagając się sankcji i karania własnej Ojczyzny za rzekome łamanie praworządności. Ci zaś w kraju są przeciwni wszystkiemu co jest dobrem, kłamią notorycznie i zieją nienawiścią do Polaków pragnąc zemsty za kolejno przegrane wybory. Oni nie mają nam nic do powiedzenia i nie powinni zajmować się Polską ! Nadchodzi czas, kiedy Polacy wyjdą na ulice manifestować przeciw totalnej opozycji, co będzie ewenementem w skali światowej !!!
Leszek2020.02.16 13:55
Ci, którzy krytykują obecnego Prezadenta Andrzeja Dudę – to świry, którym TVN odebrał rozum ! To nie są Polacy, lecz potomkowie najczęściej sowietów. Oni chcą żeby jakiś rusek czy głupek był prezydentem Polski. To ludzie opętani nienawiścią i prędzej czy później będą musieli opóścić Polskę, bo tutaj dla nich nie ma miejsca ! Będziemy im proponować busz w południowym Sudanie. Tam znajdą najlepsze warunki ich dalszego „rozwoju” !!
Felek2020.02.16 14:55
Leszku to tobie propaganda PiSowska odebvrala rozum. Prezydent jest osoba publiczna wiec jego dzialania moga podlegac krytyce. Zostal wybrany przez spoleczenstwo i zyje z naszych pieniedzy wiec kazdy ma prawo go oceniac. A ja oceniam go jako miernego prezydenta na sznurku partii a nie wszystkich Polakow. Szczegolnie jak sobie przypomne jak mu krzesla nie dali W USA u Trumpa gdzie symbolicznie dalo to obraz jego zalosci.
loki2020.02.16 16:09
Patologia głosuje na Adriana Maliniaka.
Leszek2020.02.16 13:54
Renciści i emeryci, dostaniecie 13-tkę i to już w kwietniu dzięki posłom PIS-u, którzy odrzucili poprawki PO blokujące wypłatę „Jarkowego” i przegłosowali całą ustawę o wypłacie pieniędzy dla was. Pamiętajcie jednak o tym i nie głosujcie nigdy na PO, bo oni zabiorą wam wszystko – zabiorą i podwyższą ponownie wiek emerytalny !!!
HSP2020.02.16 14:21
Leszku, nie głosuj na PiS bo PiS mnie okrada i zamiaat zwyczajnie rewaloryzowac emeryturu o te pińcet Jarkowe robi Show jaki to jest dobry i znów rozdaje moje pieniądze. Ja wiem, że patologia nie kuma i,że rozwiązania systemowe to zwrot chiński dla patoPolaków ale weź pod uwagę, że są ludzie myślący w tym kraju.
Urszula2020.02.16 15:39
Emeryci rezygnują z 13-ki i proszą o powrót do cen takich jakie były za PO.
lol2020.02.16 18:10
A może by tak zamiast 13 emerytury ściągnąć podatek od emerytury? Czemu człowiek ma dymać całe życie i odkładać na coś, od czego również będzie musiał mieć pobierane pieniądze? Przecież to jest chore... nie mówiąc o 2 mld na telewizję, a nie na onkologię, ale o tym się na tym portalu nie mówi...
Firast2020.02.16 13:52
Szydło i jej wizaż za 160 tys. zł — pamiętamy.