31.03.18, 21:03zdj. screen TVP Info

Tak Tusk 'gaworzył' z Morozowskim. Oto 'niezależne' dziennikarstwo TVN!

TVP Info opublikowało dość ciekawy materiał filmowy. Widać na nim szefa Rady Europejskiej i zarazem byłego premiera Polski, Donalda Tuska w bardzo serdecznej rozmowie z dziennikarzem TVN24, Andrzejem Morozowskim. 

Przypomnijmy, że Tusk udzielił wczoraj wywiadu w programie Morozowskiego. Były premier bronił tam zatrzymanego niedawno Jacka K.- byłego wiceministra w swoim rządzie, a także poinformował, że po zakończeniu kadencji w Brukseli nie wyklucza powrotu do polskiej polityki- jako że już za rok będzie w kraju, Tusk stwierdził, że nie zamierza jedynie "oglądać telewizji". 

"Donald Tusk unikał kamer Telewizji Polskiej, ale znalazł czas na towarzyską rozmowę z dziennikarzem jednej z komercyjnych stacji telewizyjnych"-podała TVP Info. Wywiad został przeprowadzony w Europejskim Centrum Solidarności w Gdańsku.

"TVP Info chciało zapytać Donalda Tuska o wsparcie, jakiego udzielił Jackowi K. i o to, czy jako były premier czuje się odpowiedzialny za stratę 21 miliardów zł z budżetu państwa. Donald Tusk unikał jednak kamer Telewizji Polskiej. Czas znalazł natomiast na towarzyską rozmowę z dziennikarzem jednej z komercyjnych stacji telewizyjnych" - informuje Telewizja Publiczna w materiale zatytułowanym  "(Nie)zależne dziennikarstwo. Serdeczna rozmowa Tuska z redaktorem TVN-u".

 

yenn/TVP Info, Fronda.pl