16.04.19, 06:20screenshot twitter

Tak wyglądało zawalenie się głównej iglicy Notre Dame

Francuskim strażakom udało się na szczęście ugasić potworny pożar, który trawił wczoraj paryską katedrę Notre-Dame. Jednym z momentów, który zostanie w naszej pamięci na zawsze, jest zawalenie się głównej iglicy. To widok, który wstrząsnął ludźmi na całym świecie.

Po tym, jak runęła objęta ogniem iglica, spadł niemal cały dach katedry. Moment zawalenia się iglicy zarejestrowali obecni na miejscu ludzie, którzy obserwowali akcję gaśniczą.

Oto nagranie:


dam/twitter,Fronda.pl

Komentarze

anonim2019.04.16 6:53
Piękny widok... Chwała Panu!!!
add2019.04.16 13:17
Człowiek który sieje nienawiść nie powinien miec serca w avatarze. Jestes bardziej obłudny niz ci katole których obrażasz
Hanys2019.04.16 6:46
Dawniejsza "pierwsza córka Kościoła" stała się po "rewolucji" pierwszą prostytutką świata. Kraina tchórzy, zdrajców i kłamców zapatrzonych w siebie, swoje skisłe wina i śmierdzące bagnem potrawy i dziadowskie samochody.
CZY TO NIE ZNAK FRANCUZI ZE TRACICIE KORZENIE WIAR2019.04.16 6:43
FRANCUZI W SRODE POPIELCOWA NIE POSZLISCIE DO KATEDRY NAPOSYPANIE GLOWY POPIOLEM WIEC PROCHY KATEDRY PRZYSZLY DO WAS.
SIOSTRO FRANCJO OBUDZ SIE2019.04.16 6:37
FRANCJO BOG CIE UPOMNIAL ZE IDAC DROGA BEZPRAWIA I SODOMY ZOSTAWIASZ ZA SOBA TYLKO ZGLISZCZA I MORALNA PUSTKE
Heretyk2019.04.16 11:48
Moralna pustka... Ktoś tu widzę Biblii nie przeczytał. Zobaczmy na biblijną moralność. 1Sm 15:1-3 Potem rzekł Samuel do Saula: «To mnie posłał Pan, aby cię namaścić na króla nad swoim ludem, nad Izraelem. Posłuchaj więc teraz słów Pana. Tak mówi Pan Zastępów: Ukarzę Amaleka za to, co uczynił Izraelitom, jak stanął przeciw nim na drodze, gdy szli z Egiptu. Dlatego teraz idź, pobijesz Amaleka i obłożysz klątwą wszystko, co jest jego własnością; nie lituj się nad nim, lec zabijaj tak mężczyzn, jak i kobiety, młodzież i dzieci, woły i owce, wielbłądy i osły» Wasze bóstwo każe zabijać dzieci, ach jakie to dobre i sprawiedliwe. Z późniejszego kontekstu wynika, że Samuel nie kłamał. Bóg się bowiem rozeźlił, bo nie zabili zwierząt. Zobaczmy dalej na chrześcijańską moralność. Ooo ciekawe jak doskonały Bóg karze za zbieranie chrustu w sobotę... Lb 15:32-36 Gdy Izraelici przebywali na pustyni, spotkali człowieka zbierającego drwa w dzień szabatu. Wtedy przyprowadzili go ci, którzy go spotkali przy zbieraniu drew, do Mojżesza, Aarona i całego zgromadzenia. Zatrzymali go pod strażą, bo jeszcze nie zapadło postanowienie, co z nim należy uczynić. Pan zaś rzekł do Mojżesza: «Człowiek ten musi umrzeć - cała społeczność ma go poza obozem ukamienować». Wyprowadziło go więc całe zgromadzenie poza obóz i ukamienowało według rozkazu, jaki wydał Pan Mojżeszowi. Tak to jest katolicy, jak się wierzy i nawet nie wie w co. Wasze bóstwo to tyran i morderca, takich fragmentów jest więcej, ale nie będę się zbyt rozpisywał. Wstyd, że ateista lepiej zna Biblię niż wy. No pewnie mnie teraz zminusuje armia katoli (nie mylić z katolikami, tych szanuję), tylko najpierw otwórzcie swoje słowo boże.