30.04.14, 09:31Kadr ze spotu Polski Razem (fot. YouTube)

"Tęcza". Nowy spot Jarosława Gowina

W nowym spocie Polska Razem przypomina, że w wielu krajach przyjęcie paramałżeństw homoseksualnych to pierwszy krok do adopcji dzieci przez homoseksualistów. I dodaje, że koalicja Leszka Millera, Donalda Tuska i Janusza Palikota próbowała narzucić takie rozwiązanie. Podkreśla, że jest polityk, który miał odwagę skutecznie się temu przeciwstawić.

W klipie wyborczym przypomniane zostało sejmowe przemówienie Jarosława Gowina, wtedy jeszcze ministra sprawiedliwości, który uznał projekty o związkach partnerskich za sprzeczne z 18 art. Konstytucji. Gowin przekonywał, że UE nie może żadnemu państwu członkowskiemu narzucać rozwiązań na temat tego, kto może, a kto nie może adoptować dzieci.

Polska Razem zapewnia, że wbrew trendom, które próbuje narzucić europejska lewica, będzie bronić polskich wartości.

Beb


Komentarze

anonim2014.04.30 9:58
Gender+LGBT= Great and Endless L..ubrication! Dżenderyzm+Eldżibityzm= Wielka i Nieskończona M..ASTURBACJA!
anonim2014.04.30 10:04
Koleś nie zauważył, że pedalska Tęcza ma sześć a nie siedem barw. Szkoda.
anonim2014.04.30 10:38
Tusk nie zaprzeczył że wziął łapówkę.! Donald Tusk umie grać na ludzkich uczuciach. Moim zdaniem to Donald Tusk doprowadził do rozkładu państwa - mówi Nelli Rokita w wywiadzie dla "Polska The Times". I dodaje, że "Tusk chętnie oddałby całą Polskę Unii Europejskiej" Trudno się nie zgodzić .Wziął kasę nie za darmo!
anonim2014.04.30 11:14
@TTWE Skoro "małżeństwa" homoseksualne nie są zdefiniowane prawnie, znaczy to, że, z punktu widzenia prawnego para gejów to dwie osoby stanu wolnego, a takie mogą adoptować dzieci.
anonim2014.04.30 11:32
Dwóch gejów dwie lesbijki odpiszą sobie ulgę podatkową.Państwo zapłaci im również za adoptowane dzieci.Kasa, kasa...A my drodzy parafianie płacić ,płacić....Zabrać dziecko z rodziny niewydolnej finansowo, oddać mądrym gejom na wychowanie. "Róbta co chceta" namawiał Owsiak. Masakra to mało powiedziane!
anonim2014.04.30 13:51
Kanapa Gowina łasi się do konserwatywnych wyborców. Mam nadzieję, że wyborcy nie zapomną jego konformstycznej i tchórzliwej postawy ws. projektu zakazu aborcji.
anonim2014.04.30 15:56
Gowin to idiota. Nie wszystkie projekty zakładały adopcję dzieci przez PARY homoseksualne (jeszcze nie małżeństwa). Spot wyborczy ma na celu strasznie małżeństwa homoseksualnymi jako "pierwszym krokiem do adopcji dzieci przez homoseksualistów" i ukrycie niekompetencji Gowina jako ministra sprawiedliwości - który tak jak posłanka Pawłowicz niesłusznie zarzucał niekonstytucyjność projektom samych związków partnerskich, nawet nie adopcji.