30.06.20, 07:12fot. Screenshot/ youtube

Teraz potrzebują wsparcia? Budka przeprasza za Marsz Niepodległości

Ledwie ogłoszono wyniki II tury, a sztab Rafała Trzaskowskiego rozpoczął „przymilanie” się do wyborców. Co bardziej zadziwiające do wyborców kompletnie dalekich ideowo czyli do Konfederacji. Nagle przestał im przeszkadzać „faszystowskie treści”. Jednym z polityków, którzy chcą uzyskać głosy Bosaka jest Borys Budka.

W rozmowie z Polsat News powiedział o uczestnikach Marszu Niepodległości: „To były bardzo małe grupy osób, których później zachowanie rzutowało na cały Marsz Niepodległości”.

Zadziwiające, że gdy były premier Belgii mówił w europarlamencie o „60 tys. neonazistów” to PO broniła euro deputowanego, a nie Polaków.

Przypominamy, że sam Rafał Trzaskowski, będąc już prezydentem Warszawy w 2018r. próbował zablokować Marsz Niepodległości. Warte przypomnienia jest, że obchodziliśmy wtedy 100 rocznicę odzyskania niepodległości, a w marszu wzięło udział ok. 250 tys. osób.

ks/ TVP INFO/TT

Komentarze

Joanna2020.06.30 9:43
W tej chwili PO jest w stanie obiecać wszystko, nawet to, że po zwycięstwie Trzaskowskiego Ziemia zmieni kierunek swoich obrotów. Dla PO każda obietnica jest możliwa, bo PO-wcy I TAK OBIETNIC NIGDY NIE SPEŁNIAJĄ! A prawda o Marszach Niepodległości jest taka, że PO niszczyła je ZAWSZE, atakowała (nawet fizycznie!) jej uczestników, nie mówiąc o brutalnych komentarzach, oskarżeniach o faszyzm i publikowanie tych opinii na forum światowym. PO sprowadzało z Niemiec prawdziwych faszystów z Antify, by atakowali polskich patriotów (w tym rodziny z dziećmi) świętujących swoją Niepodległość. Ppor. MO - Gawor (prawa ręka Trzaskowskiego) - pod pretekstem rzekomych haseł faszystowskich - rozwiązywała warszawski już trwający Marsz Niepodległości. Podobnie we Wrocławiu prezydent - członek PO przygotował zasieki, które czekały w gotowości (zanim cokolwiek się podczas Marszu wydarzyło), Marsz Niepodległości zatrzymać i rozwiązać. Tak się też stało! Oburzyło mnie oświadczenie pana Bosaka, że Konfederacja nie poprze nikogo w II turze wyborów. Nie wiem, w co gra pan Budka. Czy to tylko infantylna jeszcze wiedza o polityce czy jednak coś więcej... Jeśli pan Bosak byłby dzisiaj w stanie to wszystko zapomnieć, przyjąć koniunkturalne przeprosiny Budki (spóźnione o dwa lata), a więc śmiać się w twarz Polskim Patriotom uczestniczącym, obrażanym, pobitym w Marszach Niepodległości i kolaborować z antypolską agendą niemieckich interesów czyli PO, to znaczy, że i jego patriotyzm jest koniunkturalny, albo - co gorsza - że ten "patriotyzm' ma jakieś drugie dno. Nie dajmy się nabrać na przeprosiny Budki, człowieka o miedzianym czole, który dla kariery jest w stanie obiecać wszystko, a za chwilę głosić antypolskie poglądy u boku Mazguły (żołdaka stanu wojennego). Dość tych kłamstw! Przestańcie w końcu nas - Polaków uważać za ciemną masę, która rzekomo nic nie wie, niczego nie rozumie i da się złapać na wasze fałszywe obietnice!!!
fedcb2020.06.30 9:37
Borysowi brakuje tylko piwa i byłaby "budka z piwem"
walfemar2020.06.30 9:37
Następny kameleon - do Zoo !
Andrzej2020.06.30 8:46
Budka na przeprosiny trochę za późno. Co idziesz tylko po głosy wyborców ? A tak krytykowałeś marsz niepodległości.
Jahu2020.06.30 8:21
hehehe... fałsz cuchnie jak Wisła po Trzaskowskim i jak ty to Platfusie Guyowi Verhofstadtowi wytłumaczysz? Myślisz idioto,że nie pamiętamy jak mówiliście o 60tyś faszystów?
Agnieszka2020.06.30 8:14
No cuda :) No to jak czas cudów to czas cudów, więc teraz czekam, żeby przeprosiła pani Romaszewska - doradczyni prezydenta Dudy.
babcia2020.06.30 7:53
Fałszywy człowiek