14.10.18, 14:06

To będzie SKANDAL! Sekstaśmy ministra rządu PO

Istnieją trzy sekstaśmy zarejestrowane w restauracji "Sowa i Przyjaciele" - informuje portal Onet.pl. Jak twierdzą dziennikarze, na jednym z nich znajduje się wiceminister w rządzie PO-PSL.

Portal informuje o trzech taśmach, które znajdują się w aktach śledztwa ws. afery podsłuchowej. Potwierdzać mają to takrze zeznania kelnera z restauracji "Sowa i Przyjaciele" Łukasza N.

Co ważne nagrania są wyłącznie materiałami dźwiękowymi, nie ma żadnych informacji jakoby były tam zaintalowane kamery video.

Według dziennikarzy portalu Onet.pl pierwsza sekstaśma zawiera fragmenty uprawiania seksu przez znaną Polkę oraz lobbystą związanym z Platformą Obywatelską. W drugim zaś przewijać się ma znany biznesmen oraz dwie kobiety.

Najważniejszą sekstaśmą ma być jednak nagranie numer 3. To właśnie na nim odnaleźć można wiceministra odpowiedzialnego za gospodarkę w rządzie Platformy Obywatelskiej i PSLu.

Onet informuje, iż urzędnik ma świadomość istnienia nagrań. Redakcja nie zdecydowała się jednak ujawniać jego tożsamości.

mor/onet.pl/Fronda.pl