08.01.16, 08:01(fot. FLICKR/ SBAMUELLER/ CC BY-SA 2.0)

TO JAKAŚ MASAKRA! Nie tylko Niemcy i Austria. W Finlandii również doszło do napaści i molestowań kobiet przez imigrantów!

W noc sylwestrową w Helsinkach odnotowano niespotykaną skalę molestowania seksualnego kobiet – poinformowała fińska policja. – Takich przypadków nigdy wcześniej nie było. To całkowicie nowe zjawisko – powiedział agencji AFP Ilkka Koskimaki, zastępca komendanta stołecznej policji.

Funkcjonariusze, którzy patrolowali helsińskie ulice w noc sylwestrową odnotowali  "wiele przypadków molestowania seksualnego". Jak pisze "The Telegraph", trzy przypadki napaści seksualnych  zgłoszono po zajściach na największym dworcu w stolicy Finlandii, gdzie zebrało się ok. 1000 imigrantów, głównie Irakijczyków. Trzech podejrzanych aresztowano.

Zastępca komendanta stołecznej policji, Ilkka Koskimaki, powiedział w rozmowie z agencją AFP, że nigdy wcześniej ani w Sylwestra, ani przy żadnej innej okazji nie dochodziło do podobnych sytuacji. – To całkowicie nowe zjawisko w Helsinkach – przyznał.

Z komunikatu fińskiej policji wynika, że zidentyfikowano 16 podejrzanych, w znacznej części "pochodzenia północnoafrykańskiego", a po dziesiątkach przypadków napaści na kobiety w noc sylwestrową zarejestrowano 120 skarg.

Z kolei w Niemczech nawet kilkaset kobiet mogło paść ofiarą przemocy seksualnej ze strony imigrantów w czasie nocy sylwestrowej w trzech miastach: Kolonii, Hamburgu i Stuttgarcie. Tylko w Kolonii mówi się o około 80 poszkodowanych. Imigranci molestowali kobiety, zrywali z nich ubrania, wyzywali je, okradali i próbowali zgwałcić. Niemiecka prasa zauważyła temat dopiero, kiedy na jaw wyszło, że na policję zgłasza się tłum ofiar przemocy.

za: telewizjarepublika.pl

Komentarze

anonim2016.01.8 11:08
i niech ktoś jeszcze napisze, że rządy nacjonalistów w Europie są zagrożeniem;) bez tego Europa zdechnie!