27.10.15, 10:02

To nie żarty. Chrześcijanie celem "uchodźców" z ISIS

„Sunday Express" ostrzega, że terroryści z IS ukrywający się wśród uchodźców mogą przedostać się do Wielkiej Brytanii. Londyn zadeklarował, że przyjmie 20 tys, uchodźców. Gazeta pisze, że jeśli wśród nich będą członkowie IS, wówczas Wielka Brytania musi liczyć się z zamachami terrorystycznymi na jej terytorium.

O działaniach IS miał poinformować jeden z członków tej organizacji, który został przemycony do obozu dla uchodźców, ale postanowił porzucić Państwo Islamskie, po tym jak zobaczył, że chrześcijanie robią bardzo dużo, by pomóc uchodźcom, którzy wyznają islam.

Pracownik obozu, który opowiedział tę historię, pragnie pozostać anonimowy twierdząc, że w przeciwnym razie jego życiu mogłoby zagrażać niebezpieczeństwo.

Twierdzi on, że niedoszły zabójca z IS zrezygnował z prowadzenia dżihadu, po tym jak zobaczył, że Syryjczycy są bardzo dobrze traktowani przez chrześcijan. Mężczyzna miał ujawnić następnie kierownictwu obozu, że IS prowadzi akcję wysyłania do takich miejsc wytrenowanych zabójców - ich celem mają być chrześcijanie.

Twierdzi on również, że do obozów dla uchodźców przenikają handlarze ludźmi, którzy podejmują próby porywania młodych dziewcząt, które następnie są sprzedawane jako seksualne niewolnice.

Pracownik obozu przyznał, że nie jest zaskoczony tym, co usłyszał od niedoszłego terrorysty. - Członkowie muzułmańskich gangów przybywają do nas jako uchodźcy, ale w rzeczywistości chcą realizować swoje cele. Są jak mafia. W obozach dochodzi nawet do zabójstw, a uchodźcy boją się informować o nich, nawet jeśli są bezpośrednimi świadkami zbrodni - relacjonował.

 

MT/Rp.pl 

Komentarze

anonim2015.10.27 10:32
Norek, wróć lepiej do kanału, boś głupi.
anonim2015.10.27 10:34
tam od dziecka maja mowione ze zydzi i chrzescijanie to ...... wiec nie musza szkolic https://www.youtube.com/watch?v=gq2P4e1acXM
anonim2015.10.27 11:45
Niby uchodźcy nie mają dokumentów i są w pewnym sensie anonimowi i o to chodzi. Brytyjczycy chcą przyjąć 20 tyś. uchodźców, nie wiem czy im pogratulować krótkowzroczności i głupoty.
anonim2015.10.27 12:02
"Słyszeliście, że powiedziano: Będziesz miłował swego bliźniego, a nieprzyjaciela swego będziesz nienawidził. A Ja wam powiadam: Miłujcie waszych nieprzyjaciół i módlcie się za tych, którzy was prześladują; tak będziecie synami Ojca waszego, który jest w niebie; ponieważ On sprawia, że słońce Jego wschodzi nad złymi i nad dobrymi, i On zsyła deszcz na sprawiedliwych i niesprawiedliwych. Jeśli bowiem miłujecie tych, którzy was miłują, cóż za nagrodę mieć będziecie? Czyż i celnicy tego nie czynią? I jeśli pozdrawiacie tylko swych braci, cóż szczególnego czynicie? Czyż i poganie tego nie czynią? Bądźcie więc wy doskonali, jak doskonały jest Ojciec wasz niebieski." (Mt 5,43-48)
anonim2015.10.27 13:47
@Gerald Uwielbiam protestantów, którzy dosłownie traktują wszystko, co zawarte jest w Piśmie Świętym ;) Największym nieszczęściem chrześcijaństwa pozakatolickiego jest to, że każdy może sobie swobodnie interpretować słowa Jezusa, każdy jak chce. Gratuluję! Pozwól się zarżnąć, siebie i swoją rodzinę w imię źle pojętej miłości bliźniego. A może profilaktycznie sam się zarżniesz, wtedy twoi umiłowani wrogowie nie popełnią grzechu?
anonim2015.10.27 15:56
@Credo "Uwielbiam protestantów, którzy dosłownie traktują wszystko, co zawarte jest w Piśmie Świętym" Mt 19,12 też? ;-) @Norek9 "Latami szkolili agenta [...] wsadzili go w 30-to letnią łódź lub ponton [...] zamiast po prostu kupić mu fałszywe dokumenty i bilet na samolot. " Im nie chodzi o to, żeby w Europie zabić kilkaset osób. Im chodzi o to, żeby była jak największa wrogość do muzułmanów tutaj. To znaczy, że wśród uchodźców będą bojownicy, chociaż raczej mięso armatnie. Tak w ogóle to proponuję przeczytać (wszystkim) "Black Flags" Warricka przed wypowiadaniem się o ISIS.
anonim2015.10.28 17:16
Drogi Igorku, nie ucz ojca dzieci robić. Przeczytałeś tylko ten jeden fragment czy całość? A pamiętasz coś o rzucaniu swoich pereł przed wieprze?
anonim2015.10.28 19:49
Drogi Credo, przeczytałem całość, a ten i sporo innych fragmentów nawet w oryginale. Jestem po prostu ciekaw czy znasz jakichś protestantów, którzy potraktowali dosłownie ten akurat werset. ;-)