29.12.21, 10:11Fot. Screenshot Twitter SG

To pierwsza taka doba na granicy polsko-białoruskiej!

Minionej doby, po raz pierwszy od wielu miesięcy, czyli od początku trwania kryzysu migracyjnego nie miała miejsca jakakolwiek próba siłowego przekroczenia polskiej granicy z terytorium Białorusi.

„Wczoraj na granicy polsko-białoruskiej nie stwierdzono żadnej próby nielegalnego przedostania się na terytorium Polski” – poinformowała w mediach społecznościowych Straż Graniczna.

Na odcinkach ochranianych przez SG w Narewce i Czeremsze grupy liczące nawet 30 osób podchodziły pod linię granicy, ale na widok polskich patroli wycofywały się” – czytamy dalej w komunikacie SG.         

 

ren/twitter

Komentarze

Maybe2022.01.11 19:51
Może z powodu prawosławnego okresu świątecznego?
przypadek?2021.12.29 13:55
Emil skutecznie ponastraszał nachodzców swoimi brutalnymi fantazjami.
JakaArmiaTakieZwycięstwoNadBosymWrogiem2021.12.29 13:44
Bose głodne dzieci nie atakowały szyszkami, więc bohaterskie szwejki Płaszczaka mogły zająć się ciągnięciem druta pod osłoną zarośli. Potem do szałasu z gałęzi, pół litra i zakopać się w liściarce przy usypiającym wyciu Górniakowej i rzężeniu władzoliza Pietrzaka.
Żyd Anonim2021.12.29 11:24
Od urodzenia cierpię na ostry oraz przewlekły syndrom antypolonizmu i antyklerykalizmu. Osoba Matki Bożej wywołuje u mnie wściekłość, bo to Ona pokonała tego, którego jestem kundlem, jazgoczącym na tym forum od lat. Podobnie JP2, który tyle ludzi na całym świecie uchronił od piekła. Wielcy święci, szczególnie św. Siostra Faustyna i Padre Pio, to dla mnie tylko "pyerdolnięci psychole". Gdy słyszę słowa: "Boże Miłosierdzie", "Eucharystia", "katolicka Polska" to mam drgawki, wysypkę i permanentną $raczkę. W każdym księdzu widzę pazernego pedofila, który naiwnych straszy piekłem. Marzy mi się rozwalenie "tego kraju" i przerobienie go na nasz Polin, w którym byłoby normalnie, tzn. kościoły jako Muzea Ateizmu, księża w obozach, my bylibyśmy panami, a goje pracowaliby na nas. Oczekuję więc propozycji, bo mi się skończyły pomysły. Bluzgam w kółko to samo, rechoczę głupkowato "buhahahaha", słowem robię tu z siebie durnia, i to jeszcze na oczach gojów oraz katolików.
sl_ko2021.12.29 10:32
Może szalony białoruski kołchoźnik, pokazał im nagrania z rewelacjami dezertera, o rzekomym masowym mordowaniu migrantów przez Polaków? Zaczynam się zastanawiać, czy ten dezerter, to przypadkiem nie robota naszych służb?
Co ty pleciesz, chłopie?2021.12.29 19:06
Jaki przypadek, opanuj się! Nad matką też się Emil przypadkiem znęcał, alkohol i narkotyki to też brał przez przypadek?? ..I za to też jest skazany na kilka lat! To też przypadek!???? Ja myślę, że to ty przypadkiem nic nie myślisz!!