26.07.21, 06:53Fot. screenshot - YouTube (Reuters, Radio Maryja)

,,To priorytet dla Ameryki’’. Chollet: Biden osobiście interesuje się sprawą TVN

W rozmowie z „Rzeczpospolitą” doradca Sekretarza Stanu USA, Derek Chollet przekonywał, że prezydent Joe Biden osobiście, z zainteresowaniem śledzi kwestie dotyczące przedłużenia koncesji dla TVN. Zapewniał, że Stany Zjednoczone traktują tę kwestię priorytetowo.

Doradca Sekretarza Stanu USA Derek Chollet odbył trzydniową wizytę w Warszawie, której przewodnim tematem były kontrowersje wokół przedłużenia koncesji należącej do amerykańskiego Discovery stacji TVN24. Amerykanin udzielił wywiadu „Rzeczpospolitej”, w którym przekonywał, że administracja Joe Bidena do tej pory wiele zrobiła dla relacji z Polską.

- „Dziś Polska jest silną demokracją, łączą nas wartości, interesy. Pracujemy wspólnie w wielu obszarach: polityce, gospodarce, obronie, energetyce. W ciągu sześciu pierwszych miesięcy administracji Bidena udało się wiele zrobić na rzecz naszych relacji. Przyjechałem tu, aby wyznaczyć agendę na przyszłość dla sekretarza stanu Antony'ego Blinkena i prezydenta Joe Bidena”

- mówił.

W wywiadzie poruszono też sprawę związaną z koncesją dla TVN.

- „Nie chcę spekulować, jak to się tu rozwinie. Mogę tylko powiedzieć, jakie przesłanie przekazałem polskim przyjaciołom: to jest priorytet dla Ameryki! Jesteśmy przekonani, że licencja dla TVN, TVN 24 powinna zostać odnowiona”

- stwierdził.

Zapewniał, że sprawa osobiście interesuje prezydenta Joe Bidena.

- „Nie będą wchodził w szczegóły. Ale zwrócę uwagę, że czołowe amerykańskie media śledzą tę sprawę. A dzieje się tak z powodu wagi, jaką mają dla nas relacje polsko-amerykańskie. Republikanie i demokraci zdają sobie sprawę z wartości tego sojuszu i chcą go utrzymać”

- podkreślał.

kak/rp.pl

Komentarze

Filip2021.07.26 18:55
W 2015 roku PiS wygrał wybory dzięki programowi 500+ i trzem kłamstwom, tj. o zamachu w Smoleński, o Polsce w ruinie i o luce VAT-wskiej. Organizacją lotu do Smoleńska zajmował się Jacek Sasin. Lech Kaczyński wysłał Karola Karskiego po powrocie z Gruzji do prokuratora, żeby złożyć doniesienie na pilota za odmowę lotu nad tym krajem w warunkach wojennych. Piloci byli po tym incydencie pod silną presją. Antoni Macierewicz nie wierzy w zamach, ale powołał podkomisję, żeby okłamywać wyznawców PiS-u. W 2015 roku gospodarka była w dobrym stanie, dlatego rząd PiS-u mógł zrealizować program 500+. Informacja o dużych pieniądzach uzyskanych od mafii VAT-wskich była kłamstwem. W 2007 roku kiedy Jarosław Kaczyński był Premierem jedynym krajem w UE mającym większą lukę VAT-wską od Polski była Holandia (obecnie Niderlandy). Posłowie z PiS-u nie zgodzili się, żeby komisja sejmowa ds luki VAT-wskiej zbadała również okres rządów ich partii. Polityka rozdawnictwa w zamian za kupowanie sobie głosów, doprowadziła do coraz większego zadłużenia finansów publicznych. Dzięki kreatywnej księgowości prowadzonej przez Mateusza Morawieckiego informacja o deficycie budżetowym jest znacznie zaniżana. Rządy Zjednoczonej Prawicy pod względem ilości afer, korupcji, nepotyzmu, kumoterstwa i marnotrawienia publicznych pieniędzy, przebiła wszystkie dotychczasowe ekipy rządzące. W ostatnich wyborach parlamentarnych Zjednoczona Prawica dostała około 43% głosów, a w ostatnim sondażu 29%. Wszystkie niekorzystne informacje dla ekipy rządzącej przekazywane są przez niezależne media, a nie powołane do tego służby zależne od PiS-u. W związku ze spadającymi notowaniami Jarosław Kaczyński pragnie pod pretekstem "repolonizacji" przejęć niezależne media, żeby powstrzymać przepływ niekorzystnych dla rządzących informacji. Dla utrwalania swojej władzy pragnie przejąć niezależne media, żeby kłamać, manipulować i oczerniać opozycję.
Foster2021.07.26 16:26
Wypowiedź przedstawiciela rządu amerykańskiego (doradcy Sekretarza Stanu). "Myślicie, że wyrzucicie nas z TVN, ale będziecie mogli kupić nasze czołgi, to się mylicie. Żadnych poważnych interesów długo nie zrobicie". To jak jest z tymi czołgami ?
Goń bolszewika2021.07.26 15:30
Jako wyborca też interesuję się sprawą TVN. Jako Polak nie oglądam tej szczujni już kilka lat, ale partia na którą głosowałem powinna "coś" z tym zrobić
Shalom TVN2021.07.26 14:56
Właścicielem POlskiego TVN jest obecnie amerykańskie Discovery Inc. gdzie Prezesem i Dyrektorem Generalnym jest David Zaslav urodzony w 1960 r. w żydowskiej rodzinie z Brooklynu w Nowym Yorku …
Mejer2021.07.26 11:39
[email protected]ć tą firmę widmo z przestrzeni publicznej RP.
Jan Kowalski2021.07.26 11:32
Jan Kowalski również osobiście interesuje się sprawą telewizji TVN. Szczególnie Jana Kowalskiego interesuje fakt, że prawny właściciel TVN Grupa Discovery jest firma Polish Television Holding BV zarejestrowana na lotnisku w Amsterdamie, nie zatrudniająca ani jednego pracownika. I to jest sedno problemu. Czy firma widmo zlokalizowana na lotnisku bez pracowników to DEMOKRATYCZNY STANDARD AMERYKAŃSKI. Chyba jedna nie, więc może osobiście prezydent USA nakaże przenieść firmę widmo do USA i zmieni tę fałszywą nazwę na American Television Holding BV.
kibic2021.07.26 11:20
Chyba aż taki głupi nie jest !!!
konserwant2021.07.26 11:04
Ciekaw jestem czym interesuje się pan Joe Biden w chwilach wolnych od pracy - gdy nie interesuje się TVN-em ?...
rabbi inoCenty stinkfurtz2021.07.26 13:44
.... no co robi .... dzwoni do mnie i pyta czy przedtem moze sie sprysnicowac ... noooo jak nie moj Zaklad POPOgrzebowy "Radosc" ... w Auschwitz ... trzyma wysoki standart ... rothschyldow .... szalom
Hanys GórnoŚląski2021.07.26 10:58
O ile dotychczas byłem sceptyczny co do odebrania koncesji dla te-wał-en, o tyle po tym dictum ze strony usa jestem pewien że tej koncesji nie powinno się przedłużyć. Mało tego: należy oficjalnie zrezygnować z zakupu czołgów w usa. Amerykanie powinni zrozumieć.
NEOS com pl2021.07.26 10:56
Amis go Home.Pejsate hazary won za Don !!!!
man.of.Stagira2021.07.26 9:25
BIDEN, ten pedofiliac i jegomość który ma kłopoty kognitywne natury medycznej? To TEN? ...//
Aldona2021.07.26 9:17
Jeżeli pan sekretarz pana sekretarza pan Chollen mówi prawdę to raczej tylko potwierdza ,że pan Prezydent Biden jest prezydentem dużych szemranych kapitałów , demokrację i wolność słowa ma w głębokim poważaniu , Wolność Słowa łamana w amerykańsch gigantach interenetowych i cenzura tej wolności to jest zgodne z Konstytucja USA a firma TVN zarejestrowana na lotnisku wAmsterdamie niezatrudniająca ani jednego pracownika to jest amerykański uczciwy podmiot gospodarczy !!!!!!! USA sprzedało Polskę w Jałcie a w 2021 USA sprzedało Polskę Niemcom i Rosji . USA złamało i całkowicie zaprzeczyło nie tylko temu co z Polsce zaoferowały ale co więcej zdestabilizowały całkowicie sytuację energetyczną w Europie . Polacy nie są niewolnikami na sprzedaż w USA rasizm skończył się dopier na przełomie 2020/2021a Polska Demokracja jest najstarsza w Europie.
T.2021.07.26 9:05
Co zaszczyt, taki wykwit intelektu zainteresował się głupimi Polakami!
Anonim2021.07.26 9:14
widocznie nie docenił twojego intelektu przygłupie
Osobiście to bym2021.07.26 8:56
Durnia w D E U P E Ę.
robaczek2021.07.26 11:26
czyli jednak męski seksik
Darek2021.07.26 8:46
Podsumowując, PiS wmanewrował nas w wojnę z Niemcami, Francją, Białorusią, Czechami, Litwą, Szwecją i Izraelem, a teraz jeszcze z USA. Jedynie Rosja popiera PiS i chętnie sprzedaje nam węgiel, ropę oraz gaz, banując jednocześnie polskie produkty na swoim rynku, ale oficjalnie relacje nawet z Rosją mamy zimno-wojenne. Jedynym sojusznikiem jaki nam został to Węgry Putina / Orbana i słynne San Escobar.
Anonim2021.07.26 8:56
Synek jakie zioła dzisiaj piłeś , że takie dyrdymały wypisujesz.
robaczek2021.07.26 8:58
a dziadek mysli ze jak pierdnie jakims glupim komentarzem to odwroci uwage od swojego nieudacznictwa ................................................ TAK.................................. WLASNIE TAM WAS PIS WPĘDZIŁ ............................................................... w objęcia putina i orbana................... w imie ITNERESÓW PARTII.................................... poważnie nic wam to dziadki nie przypomina??? ......................... CZY MOZE O TO CHODZI ZE W SYSTEMIE ala PRL SIE CZUJECIE JAK W DOMU ............... CZASY WASZEGO DZIECINSTWA SIE PRZYPOMINAJA ........................ to znacie................. partyniactwo, cwianiactow, kumoteria, marni powiatowi biznesmeni/zlodzieje, .............. z wszyskimi konflikt..................... BO POSKI CHAM MUSI MIEC TAK JAK ŁON CHCE ...... I BASTA!!! .............. mali jestescie...........bardzo malutcy
rychu2021.07.26 8:56
Ty to inteligencją nie grzeszysz opanowałeś juz tabliczke mnożenia tzw humanisto ?
Anonim2021.07.26 9:15
lewactwo to jest jednak gen zaprzaństwa
Palestyna2021.07.26 8:44
Ciekawe ile jest w Polsce obcego tałatajstwa żydow hitlersynow i kacapów ?
taka prawda2021.07.26 8:42
Amerykanski rzad Bideta to nie jest rząd amerykanski .Departament stanu to 95% zydow sekretarzami stanu na 15 osmiu jest żydami .Wiceprezydent Kamala ma męża żyda .Spiker Pelosi ma męża żyda .
harry2021.07.26 8:38
Czyli działacze PiC dostaną ban na wjazd do USA. Coś jak bonzowie dyktaturek środkowoamerykańskich
olo2021.07.26 8:44
Im to wisi. Działacze PiC pojada sobie na wczasy na Krym przepuścić zarobione rubelki, zwłaszcza że już przestali nawet ukrywać, że prowadzą nas na wschód.
west2021.07.26 8:37
Dałeś Putinowi NS2, nici z TVN !
ala2021.07.26 8:35
Panie Biden, pan idzie na emeryturę! Dlaczego opodatkowanie wpływów z reklam w krajach zachodniej Europy jest czymś normalnym i nikt tam nie wrzeszczy o zamachu na wolność, niezależność i pluralizm ? U nas zagraniczne koncerny medialne uważają, że podatków w Polsce, tak jak u siebie, płacić nie powinny. Podwójne standardy? Obłuda i hipokryzja? Podobny podatek funkcjonuje w innych krajach zachodnich. Totalni bronią bogatych, którzy odprowadzają podatki w rajach podatkowych.....
MaxFiend2021.07.26 8:34
Skoro przeszkadza wam amerykański TVN, to po co wam stacjonujące w Polsce amerykańskie wojsko? Jeżeli nie chcecie obecności USA, to radźcie sobie sami :-D
Roman2021.07.26 9:54
A "dżinsy" wolno nam nosić ?
MaxFiend2021.07.26 10:25
Wolno, onuce też.
robaczek2021.07.26 8:23
JAK TAM PRAWICZKI ? ............................. KOLANA NIE BOLĄ OD TEGO KLĘCZENIA PRZED WSZYSTKIMI ?? ;] ........................................................ ta wasza duplomacja to taka potężna!!!!!................................................ szacuneczek dziadki !! ;] ................. JESTEŚMY POTĘGĄ!!! .......................... nieudacznicy
olo2021.07.26 8:22
Jeszcze rok temu o tej porze, każde słowo „Wujka Sama” było dla PiCu święte. Dziś PiC wysyła „Wujka” do domu pakując mu do walizki cały telewizor. Ciekawe, czy kolekcje żołnierzyków też upchnie? Czemu „Wujek” miałby zostawiać akurat ją? Nasuwa się pytanie kto Wujka Sama zastąpi? Orban, Erdogan, Kim Dzong Un a może jednak treser polarnych niedźwiedzi? Może nowe pudełko ołowianych żołnierzyków podeśle dziadek Mróz. Teren jest już mu znajomy.
Anonim2021.07.26 8:24
Za pobyt żołnierzyków płacimy z własnej kieszeni...
bękart wojny2021.07.26 8:16
jednak PIS to idioci, przecież ambasador USA w Polin publicznie tym przygłupom powiedziała "ręce precz od tvn", PIS narobił syfu i teraz aby udobruchać amerykanów (żydów) zaoferował się kupić ich czołgi bez przetargu i to jeszcze najdrożej ze wszystkich krajów, i tak za to zapłaci głupi polski goj,
Roman2021.07.26 8:12
Kiedy słyszę, że TVN to rzekomo największa amerykańska inwestycja, zastanawiam się, ile warta jest współpraca z tą całą Ameryką. Nie trzeba być Sherlockiem Holmes'em, aby domyślić się, że to stacja założona za pieniądze ukradzione w ramach afery FOZZ. Jest to klasyczny ośrodek kształtowania opinii publicznej, a zaledwie w małej części kanał informacyjny. Amerykanie zaś potrzebują Polaków do prowadzenia działań dywersyjnych przeciwko Rosji lub USA zależnie od bieżących amerykańskich interesów. Krótko mówiąc, mamy robić z użytecznych frajerów, do czego zresztą od lat się rwiemy. Pytanie na dzisiaj: czy rzeczywiście istotne jest, że sprawie TVN'u osobiście przygląda się Józio Biden ?
Roman2021.07.26 8:43
Miało być naturalnie: "przeciwko Rosji i UE", a nie "przeciwko Rosji i USA".
oficer LWP2021.07.26 8:07
to cały PIS ma już pełne gacie swojego guano, PIS dzielnie rozwiązuje problemy, które sam stwarza
sjp2021.07.26 8:24
Towarzyszu oficerze za dużo Tuska słuchacie bo ciągle tylko PiS to , PiS tamto.
oficer LWP2021.07.26 8:46
nie wiedziałem, że obecnie premierem jest Tusk i to PO odstawia cyrk z koncesją dla TVN i w ubiegłym tygodniu do KRRiT udał się Tusk a nie nic nieznaczący Suski, moja wina nie jestem na bieżąco, przecież w 2019 roku wygrała PO i Tusk
rabbi inoCenty stinkfurtz2021.07.26 8:03
... ja bym tam oddal ten ...tvn .... razem z urodzynymi fyrera .... amikowemu pryzydentowi .... oni jeszcze Auschwitz nie widziely ... hehe szalom
sjp2021.07.26 8:02
Można by odpowiedzieć amerykanom, że wobec postępowania prezydenta USA w sprawie NS2 polski prezydent ponownie przejrzy kontrakty zbrojeniowe zawarte z USA i rozpocząć rozmowy z Francją na temat budowy elektrowni atomowej.
oficer LWP2021.07.26 8:11
już PIS odpowiedział podnosząc tobie o 12% cenę taniego amerykańskiego gazu,
Wynocha2021.07.28 18:08
ty q rwo komunistyczna bo ci reszte renty weżmiemy
Babka klozetowa2021.07.26 8:01
Czy Biden nie ma już niczego lepszego do roboty? Lokalne żydki aż tak na niego napierają? Cóż, pranie mózgu gojom to ich sport narodowy, ale bez przesady. TNV won!
Jawny2021.07.26 7:58
Który rząd pozwoliłby sobie na działalność dywersyjnej stacji TV w swoim kraju? Teraz pytanie szczegółowe (i dość retoryczne) do Anonima vel AAAtomka vel masa_innych_nicków: Czy Izrael tolerowałby u siebie nadającą po hebrajsku stację plującą ich rząd, a sterowana np. z Polski?
AAAtomek2021.07.26 7:46
Na wyścigach konnych tak jak w polityce jest zasada, że jak się postawi worek pieniędzy na złego konia to się wszystko przegrywa. PiS postawił na Trumpa i przegrała Polskę.
Nie tragizuj to USA przegrają2021.07.26 7:57
Wygra koń z Chin z ruskim dżokejem...
AAAtomek2021.07.26 8:31
Imperia powstają i upadają.
cal.502021.07.26 15:58
Ty za to postawiłeś na klepanie po nabiale po balustradach balkonowych. Jak na tym wychodzisz, to widać, słychać i czuć. Ogarnij się człowieku, jeszcze masz czas się wyleczyć z komunizmu i lewackiego bełkotu, który zalewa ci mózg. No chyba, że zostałeś kapelą tego forum, to wtedy inna sprawa, raczej beznadziejna.
AAAtomek2021.07.26 7:44
Czy władze polskie wysłały gratulacje Bidenowi z okazji wygrania wyborów prezydenckich w USA czy jeszcze nie?
gracz2021.07.26 7:47
Wygrania?, wolne żarty, bezczelnego sfałszowania to tak.
AAAtomek2021.07.26 8:35
Coś takiego jak Anżej w zeszłym roku?
Masz wodę w mózgu2021.07.26 8:00
Czy geopolityka zależy od składania gratulacji? Chiny i Rosja złożyły "gratulacje" Bidenowi a i tak razem wkrótce wydymają USA. Po drugie - czy on w ogóle pamięta kto mu co mówi i kiedy?
AAAtomek2021.07.26 8:33
Przestań swojemu sąsiadowi mówić dzień dobry. Gwarantuję ci, że po jakimś czasie będzie podchodził do ciebie z dystansem.
Anonim2021.07.26 8:44
Ale Sleepy Joe nie pamięta czy mu mówiłeś dzień dobry czy nie.
AAAtomek2021.07.26 8:34
Tak, mam wodę w mózgu, jak każdy człowiek (woda+tłuszcze)
🦄⚡️🏳️‍🌈Polak Ateista Dumny Gej🏳️‍🌈⚡️🦄2021.07.26 7:36
https://www.youtube.com/watch?v=Latka0hu-t4&t=2951s
🦄⚡️🏳️‍🌈Polak Ateista Dumny Gej🏳️‍🌈⚡️🦄2021.07.26 7:37
Siostrzeniec premiera pinokio-Morawieckiego o konusie z Żoliborza Jarosławie Kaczyńskim.
Anonim2021.07.26 7:45
Z czego ten gej jest taki dumny? A może to pomyłka i miało być durny?
🦄⚡️🏳️‍🌈Polak Ateista Dumny Gej🏳️‍🌈⚡️🦄2021.07.26 7:47
prawactwo jak zwykle nie błyszczy rozumkiem :)
Anonim2021.07.26 7:52
Czy ta duma geja wynika z okolic krocza, czy ma jakieś wyższe podstawy?
🦄⚡️🏳️‍🌈Polak Ateista Dumny Gej🏳️‍🌈⚡️🦄2021.07.26 7:55
znów brak aktywności szarych komórek prawaka :)
Anonim2021.07.26 8:28
No pochwal się, z czego ten gej jest taki dumny - napisał książkę, a może chociaż przeczytał? Bo jak na razie to udowadniasz, że to jednak literówka.
🦄⚡️🏳️‍🌈Polak Ateista Dumny Gej🏳️‍🌈⚡️🦄2021.07.26 9:34
Skoro potrafisz napisać dwie linijki na frondzie tzn, że masz też dostęp do wyszukiwarki google :)
T2021.07.26 7:34
A powinien interesować się teraz i to bardzo intensywnie sprawą swojego zbawienia! Ale on myśli, że będzie żył wiecznie i śmierci nie ma. No to się zdziwi niebawem.
Czytar2021.07.26 7:28
Z materiału w Faktach TVN wynika, że jeżeli nie zostanie przedłużona im koncesja, to Amerykanie zrobią coś strasznego. Nie powiedzieli co, ale domyślam się, że zbombardują Warszawę. A jeśli to nie pomoże, to znowu ambasadorem zrobią panią Żorżetę. TSUE wystąpi do KE o kolejne sankcje . Po nasłaniu Tuska mogą nam jeszcze przysłać Rostowskiego i Bieńkowską !
To są ostatnie podrygi USA2021.07.26 7:32
Przypominam, że kiedy marna administracja waszyngtońska znalazła sobie chłopca do bicia w postaci Polski (bo na wagę cięższą już są za słabi) Chiny budują MIESIĘCZNIE więcej okrętów wojennych niż Francja przez cały rok. Do tego Chiny budują ponad 100 silosów na atomowe pociski balistyczne które dosięgną Ameryki.
taka prawda2021.07.26 7:27
Amerykanski rzad Bideta to nie jest rząd amerykanski .Departament stanu to 95% zydow sekretarzami stanu na 15 osmiu jest żydami .Wiceprezydent Kamala ma męża żyda .Spiker Pelosi ma męża żyda .
Lucy2021.07.26 7:25
Czy Biden pamieta co jadł na sniadanie ?Niestety wokół takiego prezydenta jak Biden zaczyna sie pojawiać kamaryla róznej masci która usiłuje załatwiac swoje własne interesy
Maciej Piwowar2021.07.26 7:22
ŻADNYCH USTĘPSTW.Ustępując wobec TVN,odraz ustępuje naciska wobec Izraelitów. Ale Mamy Sojuszników,szlak by to TRA-----------.
emigrant2021.07.26 7:22
Stara zagrywka zachodu na Polakach jak bedziecie posluszni to my was poklepiemy. Niech sobie sledza co my robimy. Jak nie bedzie tvn to amerykanie ciagle benda mieli darmowy dostep do TV_TRWAM i do Rodio Maryja. Wszyskie wiadomosci o polsce i na swiecie tam znajda.
Precz z kłamstwem2021.07.26 7:20
Niech się Ameryka odczepi od holenderskiej firmy TVN!
Biden to pikuś - co pokaże Kamala???2021.07.26 7:19
Straszą nas Bidenem jak kiedyś ZSRR Stalinem. Biden ma albo Alzheimera albo sklerozę. Przewraca się na schodach do Air Force One lub bełkocze przed kamerami w Białym Domu. On się zapomina podczas publicznych wystąpień a co dopiero miałby "śledzić" sprawę tvn. Pojawiają się głosy, że Biden odejdzie przed końcem kadencji z powodów zdrowotnych. Pytanie kto po nim zostanie prezydentem? Oczywiście wiceprezydent Kamala Harris - lewaczka, która ma męża Żyda. Otoczenie Bidena przypomina francuskich jakobinów z czasów "terroru jakobińskiego" we Francji. Ci ludzie to absolwenci lewackich amerykanskich uczelni z wypranymi mózgami, dla których najważniejsza jest propaganda lgbt i nowy zielony ład. Coś mi się zdaje, że z takimi ludźmi USA zostaną ograne przez Chiny, Rosję a nawet Iran i Koreę Północną. Demokracja amerykańska jest w fazie ciężkiego kryzysu - zmierza w stronę bananowej republiki.
mistrz2021.07.26 7:18
Dla Wyznawców z Rządu Wyznaniowego priorytetem jest teraz współpraca gospodarcza i sojusz polityczny z sołectwem Piaski
Suweren2021.07.26 7:13
Nowy (kolejny) wróg PiS - USA. Robi się coraz ciekawiej.
TVN wtrącał się do naszej polityki2021.07.26 7:28
Przyszło ci do głowy że stacje z obcym kapitałem jeżeli mają serwisy informacyjne 24h mogą wpływać na politykę w kraju w którym nadają? Chcą nadawać w Polsce niech sobie puszczają filmy, seriale, programy rozrywkowe, muzyczne ale bez kreowania w Polsce polityki bo tvn ewidentnie przestał być bezstronny tylko stał się tubą propagandową za cudze pieniądze. To tvn - jedyny w swoich programach (na TTV) przemyca propagandę lgbt i gender.
Suweren2021.07.26 16:56
Tyle lat TVN jest na rynku i nikt przez to nie zginął. A TVP wystarczyło kilka pierwszych lat.
Anonim2021.07.26 8:56
jaki znowu nowy - przecież imperialistyczne USA to odwieczny wróg komunistów, a PiS to przecież kontynuacja PZPR. Nic zatem nowego w tym nie ma
jle_ffm2021.07.26 7:12
Pisowski rząd i Kaczyński wchodząc w konflikt z USA o TVN szkodzą Polsce (nie pierwszy zresztą raz). Amerykanie im nie darują tej zniewagi i prędzej czy później to odczujemy, niestety.
czytaj dyplomatycznie2021.07.26 7:12
w Okrągłym Pokoju oglądają TVP Info
od dawna przyglądam się tobie2021.07.26 7:09
amerykańska POchewko
Obiektywnie2021.07.26 7:08
TVN to antypolska szczujnia, i nie ważne kto w Polsce rządzi lub będzie rządził ......... zadaniem TVN-u jest sianie fermentu i skłócanie Polaków
mistrz2021.07.26 7:22
A co robią Holeczka Danuta Ziemie Krzysztof, Jakimowicz Jarosław, Ogórek Magdalena i Katolicki Kościół?
Jasio Bida2021.07.26 7:07
Wania Antonim obserwuje i monitoruje tiebia
Portofino2021.07.26 7:03
My interesujemy się tym, co on robi i co z tego?
Palestyna2021.07.26 7:00
Mysmy sie bardzo interesowali Nord Stream i co ? Biden nam odpowiedział -jajco
skuter2021.07.26 7:02
Więc teraz powiedzmy mu to samo kiedyś w końcu to szyderstwo musi się skończyć sprzedali nas drugi raz i zrobią to kolejny dla własnych interesów kiedy my zaczniemy robić interesy a nie tylko szukać psełdo przyjaciół