02.12.21, 10:22fot. fb/Hejnowicz Jacek

Tragiczna śmierć strażaków pod Toruniem

Jak informuje Polsat New, pod Toruniem w czwartek rano doszło do tragicznego wypadku, w wyniku którego zginęło dwóch strażaków, a trzech zostało rannych.

Do tego tragicznego zdarzenia doszło w miejscowości Czernikowo pod Toruniem.

Samochód OSP Czernikowo jadąc alarmowo do pożaru sadzy, zderzył się z samochodem ciężarowym” – podaje komunikat Straży Pożarnej w mediach społecznościowych.

Do pożaru jechało pięciu strażaków-ochotników z OSP Czernikowo. Dwóch z nich poniosło śmierć na miejscu, a trzech zostało rannych.

Wśród rannych, dwóch druhów to osoby będące również funkcjonariuszami Państwowej Straży Pożarnej” – czytamy także.

Ratownicy wypełniając swoją misję - niosąc pomoc drugiemu człowiekowi, ponieśli najwyższą ofiarę tracąc życie” – pisze PSP.

Kondolencje dla rodzin zmarłych strażaków złożył już Komendant Główny PSP nadbryg. Andrzej Bartkowiak.

mp/polsatnews.pl

Komentarze

MaxFiend2021.12.2 20:33
Wczoraj na covid zmarło 502 Polaków. To chyba większa tragedia bardziej warta uwagi niż śmierć dwóch osób? Czy się mylę?
zniesmaczony2021.12.2 20:51
śmierć to śmierć tyle w temacie
Dzięki Wam Strażacy!2021.12.2 17:20
...Za poświęcenie ! Wieczny Wam Pokój w Niebie.
Po 11 ...2021.12.2 12:40
Pod Toruniem? No tak to się kończy jak Maryja jest w Radiu, a nie opiekuje się swoim ludem.
Do:"Po11"... Opanuj się, Lechu Keller!2021.12.2 17:42
To znany twój nick, każdy z nas cię zna! Jakim prawem Maryi zwracasz uwagę??? Kimże ty jesteś??? Jako człowiek, jesteś marnym pyłkiem! A oprócz tego, wiadomo, że jesteś ateistą, wiadomo jakiej Nacji!
Do Lesia beznickowca2021.12.2 19:56
Lesiu, słabiutko. Ponabijaj się z małej puszczalskiej Marysi, która starego męża Józia obdarzyła wielkimi rogami, zwalając swoje randki z przystojnym pisarczykiem na niejaką bozię. Każdy chętnie twoje jajeczne parodie przeczyta.
Zamknij swoją "szanowną jadaczkę", Lechu!2021.12.3 19:36
ATEISTO! ---Lechu Keller, to ty nim jesteś! Nie ja!---- Nie będziesz mnie tym obciążał i nie zamierzam brać na barki twoich pedo-przewinień względem obcych dzieci, KK, Boga i Maryi! .... Jestem Katolikiem i nie zamierzam, jak piszesz, nabijać się również z Naszej Najświętszej Matki- Maryi! TO JEST NASZA KRÓLOWA POLSKI, CZY CI SIĘ PODOBA, CZY PODOBA! Wystarczy, że ty bezczelnie to robisz od lat! Zapłacisz za to! Zostaw ten Portal, jazda na swoje pedo-portale!