02.06.20, 14:16Aleksandra Dulkiewicz, Rafał Trzaskowski/TT

Trzaskowski atakuje duże miasta PO

Kampania Rafała Trzaskowskiego wydaje się skupiać na odzyskiwaniu elektoratu w dużych miastach, tam, gdzie wadzę sprawują politycy Platformy Obywatelskiej.

Na portalu 300polityka.pl możemy przeczytać:

- Rafał Trzaskowski 4 czerwca na zaproszenie prezydent Gdańska Aleksandry Dulkiewicz przemówi do gdańszczan. Jego wystąpienie planowane jest w czwartek o 16:30 na Długim Targu. Sztabowcy chcą utrzymać polityczny moment i wzmocnić sondażową presję na rywali

I dalej:

- Rok temu miał nawet powstać ruch 4 czerwca z inicjatywy Donalda Tuska. To data wciąż symboliczna dla części opozycji i z pewnością i w tym roku będzie mocno przez Trzaskowskiego wykorzystywana jako moment do odwołania się do zmian 1989 roku, w 31. rocznicę pierwszych wolnych wyborów do Senatu i jego przesłania o „Nowej Solidarności”.

A także:

- Sukces wystąpienia Rafała Trzaskowskiego w Poznaniu wywołał falę zainteresowania wśród samorządowców. Sztabowcy kandydata mówią 300POLITYCE o lawinie propozycji od samorządowców na kolejne wystąpienia, także w mniejszych miejscowościach.

 

mp/300polityka.pl

Komentarze

margeritta2020.06.2 23:34
A może po prostu zabiega o poparcie? Czy gdyby Duda planował przemówić do Gdańszczan, też planowałby "atak"?
Zygfryd2020.06.2 18:34
Łże jak wstanie łże jak spożywa śniadanie łże kończąc i łże przed i po obiedzie łże przed kolacją i w trakcie jej spożywania łże kładąc się spać i łże podczas snu by łżeć na nastepny dzień jedno wielkie łgarstwo połączone z niesamowita butą i pychą łgarza to Trzaskowski własnie to on.
gość2020.06.2 18:00
PO może raz jeszcze zmienić swego kandydata. "Powrót do „wariantu Kidawa” jest coraz poważniej brany pod uwagę" miał powiedzieć jeden z polityków KO. Zamiana miała doprowadzić do podziałów w łonie partii, szczególnie wśród struktur lokalnych - w końcu Kidawa została wybrana w oficjalnych prawyborach. Trzaskowski, kandydat kilkugodzinnego spotkania na szczycie nie ma takiej legitymacji partyjnej. Obstawanie przy jego kandydaturze doprowadzi do rozłamu w PO. Możliwy jest jeszcze powrót do kandydatury Kidawy.
harry2020.06.2 15:19
Niech ten cały Czaszkoszki pojedzie na prowincję i do miast mniejszych od Warszawy czy Gdańska. Ostatnio gdzieś spróbował i musiał się ewakuować z miną jak po skręcie jelit. Jest ten filmik na YT. Polska to nie tylko duże miasta.
Jagoda2020.06.3 1:29
Harry, racja, A głos wyborcy na wsi, czy w mieście tyle samo wart, tylko 1 głos! Wczoraj mówili w TV, że na wsi jest 40% wyborców! Myślałam, że mniej? Niech nie podskakuje! Wieś na niego nie zagłosuje! Trzaskowski był teraz w Nowym Tomyślu I GO WYGWIZDALI!
XYZ2020.06.2 14:41
Przecież Duda też może do Gdańska pojechać.
harry2020.06.2 14:34
He, he, he, od mieszania w szklance herbata nie robi się bardziej słodka. Polska to nie wyłącznie te największe miasta. A i w nich powoli zmieniają się preferencje i już tak ogromna miłością do PO i pozostałych 'totalnych" pałają głównie kręgi rodzinne i towarzyskie byłych PZPR-owców, ledwo powłóczących nogami ostatnich UB-eków, SB-eków, oprychów z WSI i innych post-sowieckich służb. Do tego dochodzi cywilizacyjna neo-komunistyczna hołota, głównie młodzież lewacko-tęczowa oraz cała ogromna grupa pseudo-biznesmenów, ich rodzin i wspólników mających głównie na karku strach przed odpowiedzialnością karną za jeszcze nie ujawnione machlojki. Ci, którzy już zostali ujawnieni, niejako z przydziału muszą w każdej sytuacji poprzeć "totalnych" w myśl doktryny Naumanna. W tych wyborach taki podział będzie już całkiem widoczny i w istocie wybory te to będzie walka o wolną i suwerenną Polskę lub krainę ciemnych interesów i fortun rosnących w imię prawa uzgadnianego nocami na cmentarzach czy stacjach benzynowych.
Suweren2020.06.2 16:23
Mam nadzieję, że to wasze siermiężne pierd**** przeminie wkrótce jak pył na wietrze.
jula2020.06.2 14:21
Wystąpienie Tuska było mierne, co trzeba mieć w głowie aby łyknąć tę gadkę szmatkę Trzaskowskiego? Aplauz jest za michę, za benefity z miejskiej kasy, za zlecenia na kokosy.
Suweren2020.06.2 16:22
Że ty się nie wstydzisz pisać takich rzeczy, codziennie łykając pustosłowie Morawitza.