21.11.19, 11:52

TVN nie opublikował wywiadu z Nowak. ,,Jak łatwo można manipulować w państwa telewizji''

Barbara Nowak, kuratorka oświaty w Małopolsce opublikowała w mediach społecznościowych nagranie z wywiadu, którego udzieliła TVN24. – Zawsze reaguję, gdy mam zgłoszenie, że dziecku dzieje się krzywda – tłumaczyła Barbara Nowak. Jak się okazuje, TVN24 nie wyemitowała tego wywiadu.

Małopolska kurator oświaty tłumaczyła w wywiadzie podstawowe fakty dotyczące ankiety, którą skierowała do uczniów jednego z krakowskich liceów. Pytania skierowane do młodzieży miały dotyczyć m.in. tego, czy nauczyciele podczas lekcji opowiadają o swoim życiu prywatnym, czy przeklinają bądź prezentują swoje poglądy polityczne. Oczywiście antypisowskie media zrobiły burzę, sugerując, że "uczniowie nie chcą donosić na nauczycieli".

TVN24 nie wyemitowało rozmowy z kurator oświaty, co skłoniło Nowak do opublikowania rozmowy przez nią zarejestrowanej.

– Proszę sobie wyobrazić, co będzie, jeśli któryś z uczniów zauważył, jak łatwo można manipulować informacją, chociażby w państwa telewizji. Może ktoś zechce zrobić to samo i zwrócić się do państwa, żebyście zareagowali w zupełnie zmyślonej sytuacji – mówi kuratorka oświaty

 

 

Komentarze

Maria Blaszczyk2019.11.21 17:00
http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114883,25428606,telewizja-republika-ocenzurowala-wlasny-material-po-tym-jak.html?fbclid=IwAR0SDjZoXJaXb0nuXsA7wXU3tdXYIBQnhVEgF49ZxTdaT8xIV_2UtvZlX9Q#a=351&c=160&s=BoxNewsImg4
smacznego 2019.11.21 17:23
gazjeta donosi? i ty to łykasz?
Przeciw kretynom2019.11.22 7:25
A u was biją murzynów
precz z esbeckim TVN 2019.11.21 16:22
Należy odebrać koncesje TVN-owi !!! oglądanie tego syfu i bezrefleksyjne łykanie manipulacji szarlatanów z ul. Wiertniczej, powinno spotykać się ze społeczną infamią, tak samo jak kiedyś, za okupacji, chodzenie do niemieckiego kina. Jak oglądasz TVN, to wszystko co tam zapodają traktuj zupełnie na odwrót, no może z wyjątkiem pogody. Jak o kimś/o czymś TVN mówi że jest łotrem, albo to coś złego, to wiedz, że ten człowiek to porządny człowiek a rzecz/zjawisko, jest pozytywne, wtedy to ma sens. Brawo dla Pani kurator !!!
Urszula2019.11.21 14:48
Co za głupkowata kurator. Nauczyciel ma nauczyć, lekcja trwa tylko 45 minut, a więc za mało aby trwonić czas na jakieś ideologie. Nie wyobrażam sobie aby zarywać czas na lekcji tematyką, która nie jest związana z przedmiotem. Bardzo złe zdanie o nauczycielach ma ta pańcia. I ktoś taki jest kuratorem. Współczuję nauczycielom i dyrekcji, których próbuje się przedstawić jako najgorsze zło na ziemi. Ale bym pogoniła taką osobę.
pograj se lepiej w gre 2019.11.21 16:24
ty w ogóle nie słuchałeś tego co ona mówiła, a jak słuchałaś, to nie zatrybiłaś, tłuku jeden
Dam2019.11.21 14:09
Telewizja republika nie opublikowała reportażu który zrobiła o mężczyźnie, który przygarnął dziewczynkę z zespołem downa, a której wcześniej nie chciało 30 rodzin po tym, jak się okazało, iż jest on homoseksualistą. Ale przynajmniej telewizja republika i TVN są prywatne, TVP puszcza propagandę za nasze pieniądze.
Tasman2019.11.21 14:19
TV Republika wyemitowała ten reportaż. Skasowali go, gdy wyszło na jaw, że ów dobry człowiek jest gejem.
Dam2019.11.21 14:53
Masz rację, przepraszam. Chociaż nie wiem ,czy to lepiej czy gorzej.
MirekT2019.11.21 13:53
Piotr Nowak , przestań brać tabletki antykoncepcyjne, bo to niezgodne z Nauką Kościoła !!! Proboszcz z wikarym cię oszukują, że po wizytach u nich na plebanii zajdziesz !!!!!!
Tasman2019.11.21 12:43
TVN nie opublikował wywiadu, aby zaoszczędzić pani Nowak kompromitacji. Nie oszukujmy się, ta morda deformy edukacji (to nie jest określenie obraźliwe wg. podobno profesor, pani Pawłowicz) kompromituje się na każdym kroku, więc TVN nie musi już przykładać do tego ręki (kamery). Przykłady: - to absolwenci (nie aktualni uczniowie LO) kierowali skargi do pani kurator. Ściślej – troje absolwentów! Jacy? Tego się nie dowiedzieliśmy, ale mogą mieć i po pięćdziesiąt lat; - ci absolwenci czują się dziś zagrożeni w tej szkole (sic!); - podobno kilkudziesięciu uczniów (na około 400) odpowiedziało na ankietę, reszta potraktowała ją tak jak trzeba. Brawo uczniowie!; - na pytanie, co w programie TVN jest manipulacją, pani Nowak nie potrafi sensownie odpowiedzieć. Podobno to, że w program wmontowano jej wcześniejsze wypowiedzi (sic!); - dla pani kurator ważne jest bezpieczeństwo dziecka, tylko nie potrafi sprecyzować, gdzie jest ono zagrożone. Sama mówi: „nie wiem czy te zarzuty są prawdziwe” (sic!). - to już kuriozum: „Ja nie sprawdzam, co jest po kolei”, „Szkoła nie jest miejsce prezentacji poglądów politycznych”; Kodeks honorowy mówi, że nie bije się leżącego i tu TVN wykazał się wyjątkową delikatnością.
VIP2019.11.21 12:08
Wierzę że koncesja TVN nie będzie przedłużona i ta antypolska telewizja zniknie z polskich ekranów telewizorów. Tak zmanipulowanej telewizji chyba nie ma nigdzie na świecie. Ta wyszkolona przez elity lewackiego ateizmu w kłamstwach i manipulacjach stacja urabia, podburza i nastawia na siebie Polaków. 90 % CZASU ANTENOWEGO TO PROMOCJA PO-WSKIEJ AGRESJI I NIENAWIŚCI, KOMUNISTYCZNYCH RODEM Z PRL KOMENTARZY i WYWIADÓW URABIANYCH pod ustawki - kto to ogląda???? Ta stacja to lepsza wersja putinowskiej propagandy, będąca tubą jednej antykatolickiej, nienawidzącej księży wizji politycznej Polski, która promuje zboczeństwa, łamanie przykazań Bożych, propaguje klientelizm uzasadniany tym, że POLACY to gorszy sort Europy.
Björn Karlsson2019.11.21 12:07
Wy-pie-rda-lać stąd na onet.pl wy czerwone bydlaki, wy pomyleńcy, złodzieje i zdrajcy, wy wieprze i lochy czerwonej i tęczowej zarazy. WON !!!!!!!!!
Leszek 2019.11.21 12:06
A PiS z panem Kurskim to tylko druga strona tej samej monety. Co tak boja sie Konfederacji, nawet przerywaja transmisje z Sejmu gdy ma wystapienie posel Bosak . Rownoczesnie ocenzurowano w telewizji i radio. Popatrzcie kogo zapraszaja do programow publicystycznych dalej dziala cenzura. Pis to djabel ktory sie w ornat ubral i ogonem "razem" na msze dzwoni. Klamstwo krotkie ma nogi.
Piotr Nowak2019.11.21 12:06
Sketyna znowu zaczął się uśmiechać do kamer ! Widmo obciachu minęło po tym jak Tusk zrezygnował z kandydowania na prezydenta RP. Schetyna mówi o zwolennikach PO: Okradliśmy ich z miliardów, podnieśliśmy im podatki i wiek emerytalny, doprowadziliśmy wiele polskich rodzin na skraj ubóstwa, zdradzaliśmy ich kraj w UE, doprowadziliśmy do bezrobocia ponad 10% i „wyeksportowaliśmy” za granicę ok. 3 mn Polaków, wiele afer korupcyjnych hulało po kraju systematycznie – a oni i tak na nas głosują !!! To niebywałe ! To zdumiewające ! Powszechnie mówi się, że głupszymi od członków PO są ich wyborcy ! I to prawda. Tak głosują przybysze ze wschodu (ZSRR i Rosja), i z zachodu (Niemcy) ! Sketyna - jedno z najgłupszych wystąpień szefów partii i klubów parlamentarnych. Totalny przygłup ! jego dni sł juś policzone ! Tacy debile nie mogą być politykami !!!
Mirek T2019.11.21 12:03
Panie Antoni Macierewicz, niech pan jak najszybciej wraca do pracy. Bez pana nie da się wyplenić komunizmu z Polski. Tylko pan może to zrobić dobrze i w czasie 4 lat. Oni (komuniści) mogą podróżowaź po całej Europie tylko z dowodem osobistym, do USA bez wiz, do Rosji bez niczego - a siedzą i smrodzą komunizmen w Polsce. Ich trzeby jakoś ruszyć, zachęcać do szansy tak jak robiła to Anna Komorowska, albo wręcz deportować !
MirekT2019.11.21 13:49
Nowak ty ku-rwo znowu mnie udajesz !!!
Maria Blaszczyk2019.11.21 17:02
Nie, nie... On udaje też Piotra. I Stacha. I jeszcze parę osób... Piotr niewinny.
Albert2019.11.21 12:02
Tam, w tej PO-sr-an-ej partii politycznej nie ma już mormalnych ludzi. To same PO-je-by. Oto przykłady : 1. Były marszałek senatu Borusewicz, przydomek „samolocik”, latał samolotem rządowym z W-wy do Gdańska, żeby wypuszczać psa, 2. Obecny marszałek senatu Grodzki, od samego początku kadencji posiada przydomek „łapówkarz”. Pierwsza osoba od której zarządał łapówki w wys. 500 USD już się zgłosiła, 3. Burmistrz dzielnicy Praga, przydomek „jeździec z otwartym oknem”, niestety siedzi, ale swoi sędziowie nie pozwolą mu długo siedzieć. Neumann mówi, że będą o niego walczyć jak o niepodległość, 4. Senatorów Gawłowskiego i Kwiatkowskiego czekają procesy, ale Neumann pracuje nad tym, aby przygotowania trwały jak najdłużej, 5. Tusk spietrał i ogłosił, że nie będzie kandydował na prezydenta. Tchórz i zdrajca PO. Tam już nie ma komu kandydować. Same debile ! Co za patologia ?!
Konfederata2019.11.21 12:00
Za poprzednich rządów TVN przodowało w manipulacjach i dalej jest to absolutna czołówka oczywiście. Ale od czasu rządów PiS to TVP miażdży resztę konkurentów. O ile wcześniej Goebbels kiwał głową z zaświatów w aprobacie to teraz tylko japę otwiera w niemym podziwie.
Urszula2019.11.21 11:59
Norymberga dla komunizmu iTVN-u !!! Za likwidację polskiego podziemia niepodległościowego, za organizację antysemickich czystek, za rozkazy strzelania do bezbronnych robotników, za zdradę przyjaciół i ojczyzny.
Pisbusters2019.11.21 11:55
Ten obóz szkodzący Polsce, zwany PO lub POKO musi jak najszybciej opuścić scenę polityczną w naszym kraju, a wielu z nich z zarzutami zdrady stanu stanąć przed TS. Członkowie tej zarazy tak zagalopowali się w anty-PIS-ie, że dla nich ratunku już nie ma, bo ich demokracja polega na manipulacji. To co oni uprawiają to żadna polityka, a kłamstwa, nienawiść, zło i zdrada, którą posługują się w UE . I jak do tego dodać ich złodziejstwo i korupcję na skalę niebotyczną, bo w wysokości setek MLD zł i brak zdolności rządzenia państwem, to wyłania się obraz antypolskiej mafii politycznej ! To wrogowie Polski ! W dużych miastach mafiozi z PO są stowarzyszeni ze starym układem esbecko-postpeerelowskim. Ci ludzie zmienili język polityki na język nienawiści. Oni chcą Polaków patroszyć, dorzynać, strząsać z drzew, taplać w błocie ... Jeśli chcemy mieć Polskę jako strefę wolną od nienawiści, to oni muszą odejść prędzej czy później w zapomnienie obłożeni anatemą do trzech pokoleń !
Stachu2019.11.21 11:55
Polskę trzeba oczyścić z komunistycznego śmiecia, kłamców, złodziei i zdrajców, czerwonej i tęczowej zarazy ! Z tymi pasożytami nie można prowadzić dialogu. Oni nie mają nam nic do powiedzenia, a jeśli już to faszerują Polaków kłamstwami, manipulacjami i nienawiścią, wymyślają głupoty, szczują, a na prawdę reagują agresywnością. Tutaj nawet utylizacja nic nie pomoże. Powinniśmy zachowywać spokój, nie zapraszać ich do mediów, nie przekonywać ich, nie dyskutować z nimi. Oni nie potrafią normalnie rozumować i nie usłuchają żadnych argumentów. Najsmutniejszą rzeczą, wręcz niewiarygodną jest jednak to, że nadal ok. 30% polskojęzycznych osobników popiera tych przestępców . To smutne, ale oni mają przestawione mózgowia, inaczej – mutacja myślenia. ! Do nich nie dociera NIC ! Proszę sobie wyobrazić, że nawet ludzie wykształceni, ba profesorowie, ludzie mediów, aktorzy, celebryci, itd. zachowują się jak pacjęci w domach wariatów. To obóz zdrady narodowej, który powinien być wyeliminowany z życia publicznego.
hela2019.11.21 17:09
Ciebie i twoją rodzinę w pierwszej kolejności zapakować do bydlęcych wagonów i won do twojej Rosji.
lady chapel2019.11.22 6:39
"Trzeba to anulować, bo my przegramy" - tak wyglądało wczoraj głosowanie w polskim bajzlu (sejmie) w sprawie KRS. HAŃBA!!Kto oglądał czy słuchał - szok... Witek biedna i nieporadna, co rusz podpowiada jej ktoś co robić i jak przeprowadzać obrady. Powtarza głosowanie gdy okazuje się, że wynik dla PiSu jest niekorzystny, gdy głosowanie przegrane. HAŃBA! https://twitter.com/i/status/1197656663710404608