05.04.14, 15:41Katastrofa smoleńska

TVP i TVN odrzuciły spoty o katastrofie smoleńskiej

TVP i TVN nie chcą wyemitować spotów, które miały upamiętnić czwartą rocznicę katastrofy smoleńskiej. PiS chciało ich emisji na warunkach komercyjnych. Obie telewizje zgodziły się z sugestiami Państwowej Komisji Wyborczej. PKW wskazała, że w spotach są obecne niedozwolone elementy kampanii.

„Ze zdumieniem dowiedziałem się, że są wątpliwości odnośnie publikacji naszych materiałów telewizyjnych” – powiedział Joachim Brudziński z PiS portalowi wpolityce.pl. „Te materiały miały na celu poinformowanie Polaków o uroczystościach organizowanych 10 kwietnia i zaproszenie mieszkańców Warszawy i okolic do uczestnictwa  w uroczystościach związanych z czwartą rocznicą katastrofy smoleńskiej. A telewizje dopatrują się w tym kampanii wyborczej” – mówił Brudziński.

Polityk oburzył się, że telewizje zapraszają Donalda Tuska do swoich programów, a nie chcą wyemitować komercyjnych przecież spotów PiSu. Brudziński uważa jednak, że pomiędzy prawnikami wciąż toczą się negocjacje. Sprawa nie jest więc jeszcze ostatecznie stracona.

Pac/wpolityce.pl

Komentarze

anonim2014.04.5 16:48
TVN jest na usługach starych komuchów a TVP nie jest TV Publiczną Polską tylko sprzedajną krową
anonim2014.04.5 17:44
ten Smolensk już chyba nas ostatecznie na zawsze podzieli,straszne
anonim2014.04.5 19:31
Należy czym prędzej odsunąć od władzy Donalda Tuska i jego świtę gdyż to oni blokują odgórnie postępowanie wyjaśniające, co się dokładnie stało w SMOLEŃSKU gdzie śmierć poniósł POLSKI PREZYDENT
anonim2014.04.5 22:20
Przeciez ekspert Jarek ostatnio powiedzial, ze w Polsce jest tylko jedna telewizja, czyli Republika i Trwam:) To po co chca sie reklamowac w jakichs niszowych stacjach?
anonim2014.04.5 22:39
Katastrofa w Smoleńsku to rok 2010 kwiecień i rocznica będzie w kwietniu czy to się komu podoba czy nie . Wybory do parlamentu europejskiego - 4 lata po katastrofie więc był czas uzgodnić termin by nie kolidował z rocznicą . PIS obojętnie co by zrobił : tańce przy ognisku , wyjazd na Antarktyde itd. Wszystko to będzie nazwane kampaniją wyborczą .Interesujące , że inne ugrupowania stronią od kampanii do parlamentu europejskiego .
anonim2014.04.5 22:42
A tu tyle wypowiedzi komuszych! Najlepiej łagry zbudować! I stalinowskie metody górą!