14.08.15, 10:56

TVP odmawia wyemitowaniu spotu PiS

No to zaczyna się kolejna odsłona atakowania PiS i Beaty Szydło.

Telewizja Polska, opłacana z naszych pieniędzy, odmówiła wyemitowania najnowszego spotu w ramach kampanii referendalnej Prawa i Sprawiedliwość. Powód? Jak informuje "Fakt", który powołuje się na PAP, wynika, że TVP uznała, iż spot nie nawiązuje do żadnego z referendalnych pytań. W najnowszym spocie PiS Beata Szydło oświadczyła, że chce, by wrześniowe referendum zawierało trzy dodatkowe pytania: o wiek emerytalny, o obowiązek szkolny 6-latków oraz o prywatyzację lasów państwowych. – Dlaczego chcę, żeby zadano te pytania? Ponieważ was słucham i chcę dla was dobrze pracować. To obywatele decydują, jakiej chcą Polski – wyjaśniła Szydło.

Według TVP żadne z pytań Szydło nie nawiązuje do kampanii referendalnej. 

Oto jak TVP zaczyna otwartą wojnę z PiS.

mm/fakt.pl

Komentarze

anonim2015.08.14 11:03
Polszewiki mysla, ze w ten sposob wygraja wybory. Oni sie z dnia na dzien coraz bardziej kompromituja.
anonim2015.08.14 11:26
Wojtek 83 Proszę nie kłam. Kościół nie jest opłacany z twoich podatków. Zapoznaj się z przepisami a potem zabieraj głos bo źle wypadłeś. A może myślisz o nauce religii? Ale to nie jest finansowanie Kościoła tylko nauki dzieci na żądanie ich rodziców. Tak jak kierwowcą autobusu miejskiego może zostać każdy, również ksiądz, tak samo nauczać może każdy tzn. również ten kto nie jest księdzem.
anonim2015.08.14 11:53
@ArturCezary Z tego co wiem to kościół dostaje pieniądze na różne cele z państwowej kasy (a co do religii w przedszkolu/szkole - u mnie w mieście nikt się nie pytał czy chcę posłać dzieci, trzeba biegać samemu i załatwiać jak się nie chce posłać dziecka, co i tak nie zmienia faktu że religia dalej w szkole jest).
anonim2015.08.14 11:55
@zibi33 trzymaj mordę w kuble bo tam jej miejsce, spadaj na inny portal i wyp...rdalaj np. na Białoruś lub do Izraela skoro w jednym z postów plułeś na Naród polski razem z Żydem Zebem. Czy to jasne śmieciu?
anonim2015.08.14 11:59
Zibi O tym jakie jest zdanie danej partii politycznej na temat referendun ogloszonego przez skompromitowanego Prezydenta Komorowskiego moze decydowac tylko i wlacznie ta partia. Zadne prawo o tym nie mowi! I nie ma nawet mozliwosci o tym mowic. Tresc spotu zamieszczonego przez dana partie moze podlegac tylko i wylacznie ocenie obywateli a nie urzednikow tvp. To co robi teraz tvp to jest skrajna autokompromitacja. Urzednicy tvp nie maja prawa decydowac o tym na jakie problemy polityczne chca zwracac uwage poszczegolne partie polityczne. To jest ewidentny skandal na miare Jerzego Urbana. Polszewicy grzebia sobie bardzo gleboki grob. Oj bardzo gleboki.
anonim2015.08.14 13:24
Moi Drodzy, przypominam, że to klasyczny przykład problemów z socjalizmem: publiczna (za przeproszeniem) telewizja postępuje wbrew woli wielu podatników utrzymujących ją. To kant istniejący w tysiącu odmian i przykładów, kiedy politycy tworzący takie instytucje cynicznie kłamią o "publicznej służbie", a naprawdę tworzą instytucje służąca ich PRYWATNYM celom, za które przymusowo muszą płacić liczni inni. Co z tym zrobić ? Oczywisty wniosek nasuwa się sam, i jest on jednym z głównych powodów dla których wzorowe media toruńskie (utrzymują je ci, którzy sami chcą i w imieniu których one przemawiają) tak nieuczciwie i zajadle są atakowane przez resztę. Proszę zauważyć, że te inne, rzekomo prywatne media jak Agora czy ITI, są mocno dofinansowywane z publicznej kasy.
anonim2015.08.14 13:39
Zibi Z roboty to zarzad tvp wyleci i to jeszcze przed wyborami! Wyleci w wyniku pozwu sadowego wystosowanego przez wladze PIS.
anonim2015.08.14 14:00
W Polsce toczy sie debata polityczna w zwiazku z rozpisanym przez Prezydenta RP referendum. Ta debata dotyczy takze sensownosci tego referendum oraz sensownosci zawartych w tym referendum pytan. W tej debacie publicznie podnoszone sa postulaty dopisania nowych pytan, zmiany terminu referendum albo nawet jego odwolania. Ta dyskusja ma charakter bardzo wazny dla polskiego zycia publicznego. Arbitralna decyzja wladz tvp kneblujaca usta jednemu z podmiotow tej debaty to jest czysty skandal! To jest ewidentny powrot do metod stalinowskich! Za to wladze tvp powinny poniesc konsekwencje karne!
anonim2015.08.14 14:43
Zibi Od ogłaszania wyroków sądowych są w Polsce sądy a nie prezesi telewizji publicznych. Jeżeli ktoś na antenie jakiejś telewizji złamał prawo to powinien za to odpowiedzieć przed sądem a nie być sekowanym przez urzędników publicznej telewizji! Jak masz podejrzenia, że ktoś w Polsce naruszył prawo, to zgłoś to na prokuraturę, jak nie to możesz sobie co najwyżej poszczekać. Szczeniaku!
anonim2015.08.14 15:58
TVP odmawia wyemitowania ZA DARMO, bo spot nie dotyczy pytań w zaplanowanym referendum, jak pani Szydło wyłoży kasę to będzie po problemie. W reakcji frondy i PiSu widać co nas może czekać, jak PiS dojdzie do władzy.
anonim2015.08.14 16:14
@krycha Czy ty mi się oświadczasz w ten dziwny sposób? Niestety, żonę można mieć tylko jedną.... zibi33 kilka dni temu napisał w jednym z postów w odniesieniu do Polaków, że to po...rdolony naród. Daruj więc sobie te uwagi o bluzgach. Po za tym lewusy, a szczególnie nienawistnicy w stos. do tradycji polskiej, KK, patriotyzmu, to wróg. Można być ateistą i lewusem, ale można również szanować to co z Polską jest związane ponad 1000 lat. Krycha wyślij link do swojego zdjęcia.
anonim2015.08.14 16:19
Zibi, tym stwierdzeniem: "co do torunskich mediów - tam jest jeden guru calej tej sekty, on narzuca jak ma byc i koniec, prulralizmu tam nie znajdziemy, jedynie słuszną drogę, każdy myślący inaczej to wróg, a na pewno żydo-mason i genderowo-zboczeniec. " Skompromitowałeś się zupełnie. Masz rydzykofobię, a to co napisałeś jest czystą konfabulacją. Profesor Ireneusz Krzemiński badał tą sprawę naukowo i ku jego zaskoczeniu, Radio Maryja jest bardzo pluralistycznym medium: http://ekai.pl/wydarzenia/temat_dnia/x23109/radio-maryja-badania-podwazaja-czarny-pr-rozglosni/ Z tego powodu oraz prywatnego jej finansowania napisałem, że jest wzorowym przykładem.
anonim2015.08.14 17:37
@zibi Masz tu swoje słowa: "zibi33 Sie 8, 2015, 4:45 po południu popieprzeni ludzie przeciez Jezus jest żydem...czy Jego też tak wyzywacie ???? jak zebrzydowskiego, ale popierd....ny narod......" Podaję link do dyskusji: http://www.fronda.pl/a/nasz-drogi-prezydent-bronislaw-komorowski,55195.html
anonim2015.08.14 19:05
No to telewizyjne łebki się posypią po wyborach... I bardzo dobrze, może się wreszcie coś zmieni
anonim2015.08.14 19:42
@krycha☺ Czy ty swoje sny erotyczne opisujesz? brrrr.... O facecie z kotkiem, bródką i krótkimi paluszkami....? Dziewczynko, nikt cię nawracać nie ma zamiaru żaden kato talib, bo i po co? To co robisz to twoje życie i twoja prywatna sprawa. Co mnie to, że żyjesz bez ślubu itd., może nawet pies cię ebać, to twoja sprawa, byleś na skwerze tego nie robiła. Nie podoba ci się polski naród razem z tym niemotą zibim, to spadaj tam gdzie ci będzie dobrze.
anonim2015.08.14 20:28
Widzisz kryśka, z wami tzw. lewusami, liberałami moralnymi, czyli ludźmi ułomnymi bez poglądów, lub jak zwał tak zwał te chwasty, jest taki problem, że nienawidzicie własnego narodu. Nie ma u was takiego pojęcia, macie w dupie czy Polska będzie silna, czy też w ogóle jej nie będzie. Was nie zaakceptowałby żaden szanujący się naród dla którego ważne są wartości. W takiej np. Ukrainie gdzie trzeba pokazać obecnie kim się jest mieli byście kulkę. Jesteście jak bezwolna masa, choroba, chwasty. Musicie być, bo takie są okoliczności przyrody.... ale czym was mniej tym lepiej. Zrozumiałaś trochę biedna krycho?
anonim2015.08.14 20:49
Wojtek, pierd..isz jak potłuczony. W przypadku TVP masz rację, ale gdzie twoja kasiora idzie na kościół i na który ??? Upały ci zaszkodziły ???
anonim2015.08.14 21:46
Wymienić kadrę i dziennikarzy w TVP, bo nie potrafią być obiektywni.
anonim2015.08.18 10:33
To ja odmowie ogladania tvp:D