14.04.15, 07:19Bronisław Komorowski (fot. media)

TVP zorganizuje debatę prezydencką. Będzie Komorowski?

Jak informuje na Twitterze wydawca "Wiadomości" i TVP INFO Grzegorz Sajór, kandydaci muszą potwierdzić obecność na debacie najpóźniej na 24 godziny przed jej terminem.

Na razie nie wiadomo czy w debacie weźmie udział urzędujący prezydent Bronisław Komorowski, o co apelowali wcześniej politycy opozycji.

Jak podaje portal 300polityka.pl, debata będzie podzielona na 3 obszary tematyczne - politykazagraniczna i bezpieczeństwo, rozwój gospodarczy i społeczny oraz wizja i ustrój państwa. Dyskusja potrwa 90 minut.
 
W TVP rozlosowano również terminy wywiadów z kandydatami na prezydenta w porannych i wieczornych programach publicystycznych telewizji publicznej. Wywiady zostaną przeprowadzone w dniach od 22 kwietnia do 7 maja w audycjach emitowanych „na żywo” na antenach TVP: "Polityka przy kawie" i "Dziś wieczorem".Wywiady będą miały formułę jeden na jeden - informuje IAR.

All/IAR

Komentarze

anonim2015.04.14 12:18
komorowskiego na pewno nie będzie i niech się Andrzej Duda nie zapisuje na ten numer TVP. To jest chwyt aby ciebie drogi Andrzeju dobić, przecież idziesz do źródła pogardy.
anonim2015.04.14 13:33
Komorowski tchórzy i ma w nosie swoich wyborców i Polaków, mają go wybrać na zasadzie lemingów PRL za TVN i GW.