06.07.20, 16:27Łukasz Karpiel, redaktor portalu PCh24.pl/YT/PCh24TV · Polonia Christiana

Tylko u nas! Łukasz Karpiel o cenzurze na YouTube filmu na temat LGBT ,,Ich prawdziwe cele''

Łukasz Karpiel: Osią ataku ruchów LGBT oraz ideologii gender są rodzina i najmłodsze dzieci

Mariusz Paszko, portal Fronda.pl: Portal Pch24.pl jest producentem filmu pt. „Ich prawdziwe cele”, który po kilku dniach został zdjęty z Youtuba pod pretekstem szerzenia mowy nienawiści. Dlaczego Pana zdaniem ocenzurowano Wasz film?

Łukasz Karpiel, redaktor portalu Pch24.pl: Film „Ich prawdziwe cele” wyprodukowany przez portal PCH24 to dokument. Przy jego produkcji postawiliśmy sobie cel, żeby pokazać właśnie prawdziwe cele ruchów LGBT, ideologii gender oraz tych, którzy tę ideologią wspierają i wdrażają ją w życie. Chcieliśmy też pokazać proces historyczny rozwoju tej ideologii i tych ruchów, a mianowicie, że to co się dzisiaj to widzimy jako „produkt finalny” jest efektem przyjętych założeń antropologicznych czy też filozoficznych i że ten proces trwa już od jakiegoś czasu. Takim przełomowym momentem dla ideologii LGBT był rok 1968, a konkretnie rewolucja '68 roku i tak krok po kroku, cel po celu kolejne barykady, kolejne punkty oporu w świecie tradycyjnych społeczeństw są łamane. Natomiast nasz świat, który znamy, który został stworzony przez Boga próbuje się zmienić według powziętych wtedy założeń.

Osią ataku ruchów LGBT oraz ideologii gender są rodzina i najmłodsze dzieci.

Jakich ekspertów zaprosiliście Państwo do tego filmu?

Zaprosiliśmy do tego filmu kilku znanych z mediów ekspertów, ale też naukowców jak prof. Rybę czy prof. Skrzydlewskiego. Na łamach dokumentu wypowiadają się na przykład pan red. Lisicki czy pan Witold Gadowski.

Oczywiście również i my jako portal Pch24.pl zabieramy głos w tym filmie.

Jak doszło do blokady filmu „Ich prawdziwe cele” na YouTubie?

Zamieściliśmy film „Ich prawdziwe cele” na kanale youtube’owym i po kilku dniach ten film miał już dobrze ponad 70 tys. wyświetleń. Nagle w sobotnie popołudnie tydzień temu okazało się, że tego filmu nie ma. Film został usunięty przez YouTube i pojawiła się informacja, że jest to kwestia szerzenia nienawiści oraz że film nie spełnia standardów.

Jak to możliwe?

To jest oczywisty przykład przeczulenia YouTube'a na wszystkie kwestie związane z tematyką LGBT. Wszystko, co mówi się w sposób - w ich opinii - niepoprawny, w sposób który nie promuje tej tęczowej agendy, kiedy pokazuje się prawdę, kiedy mówi się krytycznie o LGBT, kiedy zwraca się uwagę na różne problemy, na to, że w ogóle jest to ideologia, to wtedy YouTube jest bardzo czujny i działa dość szybko. Co ciekawe, od początku część widzów, którzy obejrzeli film, komentowali go i pisali, że ciekawe jak szybko YouTube ten film usunie. Część z nich domagała się nawet w komentarzach, żeby ten film usunąć jak najszybciej. Potrwało to zaledwie kilka dni i – jak już wiemy - tego filmu na YouTube nie ma.

Czy uważa Pan, że jest to przykład cenzury stosowanej przez YouTube?

Oczywiście jest to cenzura, ponieważ ten sam YouTube nie jest już tak wrażliwy, kiedy w sposób wulgarny i bluźnierczy krytykowany i ośmieszany często jest katolicyzm. Czy na przykład, kiedy plugawi się jakieś symbole święte dla katolików, YouTube tego zdaje się nie widzieć i przymyka na to oko. Sam Pan wie, że nie jest to pierwszy przykład, kiedy YouTube uderza w takie media, które starają się mówić niezgodnie z tęczową agendą, niezgodnie z polityczną poprawnością. Przekonało się o tym już wielu publicystów na YouTubie, jak na przykład red. Lisicki, czy red. Gadowski. Państwo na pewno też macie doświadczenie w tym względzie.

Ja osobiście przeprowadziłem wywiad z jednym z publicystów, który to wywiad został zdjęty po kilku godzinach. Jako powód także była podana mowa nienawiści, a podobnie jak Wy mówiliśmy o faktach, a kiedy były to nasze prywatne opinie, wyraźnie to podkreślaliśmy.

Widać z tego jasno, że to jest taka zorganizowana akcja wymierzona w media niezależne. Tutaj pojawia się bardzo ważna rzecz. Widać tu wyraźnie jaka jest duża potrzeba budowania mediów niezależnych. Takich mediów, które są oparte o finansowanie z pieniędzy i dobrej woli widzów czy też czytelników. My takim medium jesteśmy, dlatego mogliśmy sobie pozwolić na tego typu działanie, na produkcję tego typu filmu. To jest bardzo ważne, bo kleszcze tej cenzury są bardzo widoczne, zwłaszcza tej cenzury dotyczącej tematów LGBT, ale i nie tylko. Wiemy jak YouTube i Facebook reagują na kwestie związane z obroną życia, czy jakiejś próby analizy spraw związanych choćby z Islamem itd. To pokazuje jak ważne są media niezależne.

Czy Wasz film „Ich prawdziwe cele” można teraz gdzieś jeszcze obejrzeć?

Oczywiście. Ten film jest nadal dostępny na naszym portalu PCH24.pl. Na głównej stronie jest do niego bezpośredni odnośnik.

Bardzo się cieszymy, że media zainteresowały się tą sprawą i pojawieniem się tego filmu, jak też cenzurą i zdjęciem tego filmu z YouTuba i jego cenzurą.

Czy w filmie poruszany jest temat finansowania ruchów LGBT?

W tym dokumencie temat jest nieznacznie tylko dotknięty. W kilku wypowiedziach mec. Kwaśniewskiego jest pokazane, że to jest ważne, że stoją za tym korporacje, że ktoś te pieniądze daje. Jest ten wątek jedynie zaznaczony na razie, bo przecież widzimy na własne oczy, jak znaki firmowe różnych korporacji w czerwcu zmieniały się na tęczowe, a logotypy były ozdabiane tęczowymi symbolami. Niektóre korporacje po prostu wyraźnie pokazują, że wspierają te ruchy i nie będą szczędzić na ten cel środków. Także ten wątek jest zaznaczony, ale z pewnością wymaga on tworzenia kolejnych materiałów i tego typu rzeczami będziemy się na pewno zajmować.

Czy jest poruszany na przykład wątek, że do rady głównej na Facebooku weszła kobieta, która jest związana ze skrajną organizacją islamską?

Nie, wydaje mi się, że nie.

Czy Wasz film ma wydźwięk ideologiczny i pokazuje, jakie są prawdziwe cele ideologiczne ruchów LGBT oraz ideologii gender?

Jak najbardziej tak, ale też pokazujemy jakimi środkami te cele ideologiczne się osiąga. Poruszona jest kwestia edukacji seksualnej, domagania się coraz to nowych szerszych praw dla LGBT. Jest poruszona kwestia taka jak zwalnianie ludzi, którzy ją krytykują, jak na przykład sytuacja, która miała miejsce w polskim oddziale IKEI itd. Są bardzo konkretne wypowiedzi prof. Ryby, czy prof. Skrzydlewskiego wskazujące na to, że to jest etap rozwoju tej myśli marksistowskiej. Są poruszone zagadnienia wkładu ideologii Gramsci'ego i wojny kulturowej. To są kolejne etapy wprowadzania LGBT i gender w cywilizacji i z tym mamy do czynienia obecnie.

Dziękuję za rozmowę

Komentarze

Już raz przeżyłem komunę2020.07.8 9:11
Tchórze . Boją się Żydów, boją się LGBT, boją się WHO, boją się UE. Ale jakoś milczą o tym, co ich uderza bezpośrednio: inflacja, piekło w szkołach, praktyczny brak dostępu do lekarzy specjalistów, gigantyczne ceny mieszkań, bezrobocie, upadające firmy. Ale od tego jest rząd, który wylewa na te tematy oceany kłamstw, jak za komuny. A wy w to wierzycie. No to zobaczycie co się będzie działo w ciągu najbliższych lat.
Anonim2020.07.8 3:54
Panu Michalkiewiczowi pod rozwagę.
Jan Radziszewski2020.07.7 15:42
Ot mądry inaczej żydzie _ NIE Ma większych pedofili niż żydzi !!! Nawet Prawo Talmudu o tym mówi + + Co rodzynki diabła myślicie, że żydzi to jedyni sprawiedliwi i w tym względzie zachowują się inaczej tzn zgodnie normami obyczajowymi ? Talmud księga ważniejsza niż PISMO św. tak uczy ! +++ "Trzyletnia córka goja /nie żyda/ może być gwałcona przez żyda " (Aboda Sarah 37a.) "żyd może gwałcić dziewczynę nie żydówkę, ale nie może jej poślubić" /Gad . Shas. 2..2.) "żyd może nadużywać nie żydówkę udając wb niej , że to jest normalne" /Maimonides Jak Chaseka 2,2. żyd może robić z nie- żydówką, co mu się tylko podoba! Może ją traktować jak kawałek mięsa (Nadarine 20, B.)
Jan Radziszewski2020.07.7 16:04
Za dużego wyjarałem za małego obciągnąłem
***2020.07.7 16:36
Od razu widać że jesteś fałszywy.
Walter2020.07.7 11:28
Tocząca się kampania wyborcza nie może usprawiedliwiać promowania postaw antyzdrowotnych i szkodliwych dla zdrowia społeczeństwa, a doraźny interes polityczny nie może być ważniejszy niż zdrowie Polaków" - napisała w oświadczeniu Okręgowa Izba Lekarska w Warszawie. To reakcja na wypowiedź prezydenta Dudy na temat szczepień. Wczoraj podczas zorganizowanej przez TVP debaty w Końskich prezydent Andrzej Duda stwierdził, że "absolutnie nie jest zwolennikiem jakichkolwiek szczepień obowiązkowych".
***2020.07.7 16:40
"Tocząca się kampania wyborcza nie może..." jak nie może jak może. I co z tego że powiedział. Przecież tylko debile nie zrozumieli co miał na myśli.
NOWY PROGRAM: PEDOFIL +2020.07.7 9:42
"Czy w sutanie, czy też bez, pedofil z pis fajny jest!". Adrian oglasza nowy program pomocowy dla wyborców. wnioski sklada sie na parafiach u ksiedza proboszcza. najbardziej doswiadoczna instytucja w PL w tym biznesie! Adrian obiecuje roztoczyc nad programem parasol ochornny!" nasz pedofil jest lepszy od waszego!!!!
polio2020.07.7 10:32
wiem ,że są różne fobie, ale ta twoja jest już nie do wyleczenia.
Jan Radziszewski2020.07.7 15:40
Ot mądry inaczej żydzie _ NIE Ma większych pedofili niż żydzi !!! Nawet Prawo Talmudu o tym mówi + + Co rodzynki diabła myślicie, że żydzi to jedyni sprawiedliwi i w tym względzie zachowują się inaczej tzn zgodnie normami obyczajowymi ? Talmud księga ważniejsza niż PISMO św. tak uczy ! +++ "Trzyletnia córka goja /nie żyda/ może być gwałcona przez żyda " (Aboda Sarah 37a.) "żyd może gwałcić dziewczynę nie żydówkę, ale nie może jej poślubić" /Gad . Shas. 2..2.) "żyd może nadużywać nie żydówkę udając wb niej , że to jest normalne" /Maimonides Jak Chaseka 2,2. żyd może robić z nie- żydówką, co mu się tylko podoba! Może ją traktować jak kawałek mięsa (Nadarine 20, B.)
Moshe von Cvel2020.07.7 6:58
Ideologia gender i wynikająca z niej ideologia LBGTQ ++++ powstała i jest finansowana przez lewicowe środowiska żydowskie. W Israel oficjalnie na flagach LGBTQ widnieje gwiazda Davida lub flagi te sa połączone. Firmy których właściciele są żydzi , syjoniści sponsorują ta ideologię i traktują ją jako narzędzie do walki z Kościołem Katolickim .Celem jest odwieczne dążenie syjonistów do przejęcia kontroli na narodami ich ziemią i surowcami naturalnymi. Najlepszym przykładem jest Naród Palestyński , który przez syjonisłów znalazł się w gettie apartheidu w Israel. Jedyna skuteczna formą przeciwstawienia się LGBTQ jest odniesienie sie do psychiatrii i seksuologii gdzie są to zaburzone osobowości
fedcb2020.07.7 6:27
Obecnie cenzura jest wszechobecna! Kiedyś czytając na interii przedruk z GW skojarzyło mi się, że pisze jak "gadzinówka" z okresu niemieckiej okupacji, więc napisałem, używając tego słowa. Potem sprawdzałem wielokrotnie i za każdym razem interia wycina komentarze ze słowem "gadzinówka". Czuję się, jakby dalej była okupacja niemiecka, która cenzuruje wszystko, co nie podoba się okupantowi!
Robertes2020.07.6 22:37
Pan Panie Rafale T. chce być prezydentem wszystkich Polaków. Pan chce budować wspólnotę? Jeżeli 40% Polaków w ogóle nie poszło do wyborów; skoro z pośród głosujących, na Andrzeja Dudę głosuje 45% Polaków, uprawnionych do głosowania jest 30 milionów. POliczmy: 12 milionów Polaków nie głosuje wogóle - pozostaje 18 mln. z czego ponad 8 milionów głosuje na Andrzeja Dudę. Natomiast jak być prezydentem wszystkich skoro POprzeć Pana może 9 mln Polaków i reszta uznawać POprawności rządzenia nie będzie skłonna? Nie było jeszcze prezydenta wszystkich i takiego nie będzie.
Robertes2020.07.6 22:36
04-07-2020 - Jestem przeciw adopcji dzieci przez pary jednopłciowe; w tej akurat kwestii zgadzam się z ubiegającym się o reelekcję prezydentem - powiedział w sobotę w Kaliszu kandydat KO na prezydenta Rafał Trzaskowski. Teraz to podtrzymuje mówiąc: jeżeli chodzi o kwestię adopcji, że ja jestem przeciw takiemu rozwiązaniu, I DODAJE "natomiast wie pani wszystko się dzisiaj zmienia" I choć jest przeciwny, to z UBOLEWANIEM żali się mówiąc, że "Pan Prezydent Andrzej Duda postanowił wpisać związki jednopłciowe do konstytucji". Przecież propozycja Prezydenta jest inna - Przysposobić razem może wyłącznie małżeństwo, które jest w polskiej konstytucji zdefiniowane w artykule 18., czyli jest to związek kobiety i mężczyzny. (…) To, co dodane, że nie może przysposobić małoletniego osoba pozostająca we wspólnym pożyciu z osobą tej samej płci. A więc Pan Rafał mija się z prawdą. I należy w tym momencie parafrazować mistrza: jestem "przeciw" a nawet "za".
Po 11 ...2020.07.7 6:48
PiSiu znowu zaplątał się w swoje krótkie, kacze nóżki. Jednocześnie twierdzą, że nie chcą identyfikować i dawać specjalnych praw homoseksualistom, ale równocześnie ich prawnie identyfikują i prawo do adopcji odbierają. Zobaczcie jaka będzie jazda w sądach po wprowadzeniu takiego prawa. No ... np jest małżeństwo, ale facet po kilku latach pożycia z żoną, odkrył w sobie pociąg do panów i na potęgę bzyka się z kolesiami w tęczowych klubach. I ta para małżeńska postanawia dorobić na +500 i chce adoptować trojaczki z domu dziecka. W sądzie będzie wesoło, bo jest hetero małżeństwo, mąż nie jest we wspólnym homoseksualnym pożyciu (bo często zmienia partnerów) więc chyba bez problemu dostaną dzieciaki. Tak to się kończy jak idioci psują prawo.
Anonim2020.07.6 21:15
Karpiel a gdzie mas bułecke
leszczyna2020.07.6 21:32
Film "Ich prawdziwe cele" jest nadal dostępny na YouTube: https://www.youtube.com/watch?v=ZkI0zWLAcpk
JAN2020.07.6 20:55
LGBT TO NIE LUDZIE TO IDOLOGIA KOMUNA ZDECHŁA WYMYŚLILI TERAZ LGBT IDEOLOGIA NEOMARKSISTÓW
Topek2020.07.6 19:41
Trwa debata Duda - Trzaskowski Trzaskowski konkrety, fachowość i rzetelność Duda Propaganda, atak, cyrk prowadzącego i ciągłe powtarzanie się
Foster2020.07.6 19:57
To dobrze, że nie ogladalem. Za to odpowiedzi Trzaskowskiego na pytania dziennikarzy słuchałem z całą rodziną z otwartmi ustami. Rafał Trzaskowski zasoczył mnie na plus: otwarty, merytoryczny, twardy, łebski chlopak. Nadaje się na Prezydenta.
Jan2020.07.7 5:46
Na pytanie o kartę stambulską (zobowiązuje administrację publiczną do obligatoryjnego nauczania że dziewczynka może być chłopcem a chłopak dziewczynką) przez 2 minuty pierniczył o niczym a na koniec , gdy dziennikarz stwierdził, że nie odpowiedział na pytanie stwierdził że czas na następne pytanie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Taki z niego chojrak i cwaniak!!!!!!!!
dobrze2020.07.7 6:05
że go Duda ułaskawił
ed2020.07.6 19:14
LGBT="Люди-инвалиды"
Foster2020.07.6 19:03
Czy to prawda, że Michał Anioł był gejem ?. Oczywiście jest to pytanie retoryczne. Pomyślmy..... ile dobra, ile znakomitych dzieł, ile wynalazków wdrożono, jaki postęp cywilizacyjny osiągnieto, m.in. dzięki monogamistom. Dlatego nigdy nie zapomnę Panu Prezydentowi tego jak z zatysfakcją w oczach na spotkaniu przedwyborczym pozbawił tych ludzi przymiotu człowieczeństwa. Powiedzenie "to nie ludzie - to ideologia" przejdzie do annałów głupoty politycznej.
Anonim2020.07.6 19:19
Nie męcz się. Twoje udawane oburzenie nikogo nie wzrusza, a to czego nigdy prezydentowi nie zapomnisz, to tylko twój problem, chociaż twoje słowa to zapewne zwykłe nieszczere bzdurzenie.
Krakus2020.07.6 19:33
Wiem, wg Ciebie lepiej ułaskawić pedofila :P
Hiob2020.07.7 5:49
I po co ta złośliwość, nie ułaskawił pedofila tylko skrócił, na wniosek pokrzywdzonej, zakaz zbliżania się do niej. Mózg ci wyprał TVN!!!!!!
że co2020.07.7 6:05
trzaskę?
leszczyna2020.07.6 21:28
Postęp cywilizacyjny osiągnięto dzięki monogamistom? Jeśli tak, to nie dzięki gejom, bo oni nie mają nic wspólnego z monogamicznym małżeństwem.
Zarabiaj na walucie pandemi2020.07.6 18:47
Hej, Zacznij zarabiać prawdziwe pieniądze w domu Dosłownie nic nie robiąc! Nie pytaj jak- Zobacz na własne oczy! Wystarczy się zapisać tutaj: https://bit.ly/2VNyUzS Darmowe konto demo dzięki któremu postawisz pierwsze kroki! Zyskaj więcej... Wpłać pierwszy depozyt! A analitycy zrobią wszystko już za Ciebie! W ciągu dnia można otrzymać zwrot!
myku2020.07.6 18:27
Pisałem przed emisja na jakimś portalu ze na 100% ocenzurują i tak zrobili
Darek2020.07.6 22:21
Ale odkrycie... Przecież YouTube zawsze usuwa materiały łamiące regulamin serwisu, to tak jakby się dziwić że pedofil musi odpowiadać za swoje zbrodnie. Chociaż czekaj, zły przykład, w Polsce nie musi.
Ninel2020.07.7 2:51
Chyba coś ci się pomerdało. Pedofile od dekad cieszą się ochroną i opieką postępowych i lewackich Państw UE, które nawet dostarczają im w zinstytucjonalizowany sposób dzieci do resocjalizacji. Oporne zaś dzieci, niechętnie wywiązujące się z obowiązku resocjalizowania pedofilów, są surowo karcone przez Policję. Tak jest w twoim wymarzonych świecie, w Polsce jest inaczej. W Polsce jedyną osobą, która może ubłagać za pedofilem, jest jego ofiara po osiągnięciu pełnoletności. Wiadomo, katolicy potrafią wybaczać w swoim imieniu. Nie to co lewaki - oni wybaczają wyłącznie w cudzym imieniu. W swoim potrafią tylko siać nienawiść.
Foster2020.07.6 18:08
Ta dyskusja prowadzi do nikąd, oni w tym szambie się czują nakomicie. Można by parafrazując pana prezydenta powiedzieć "to nie ludzie - to ideologia".
Mała152020.07.6 17:45
Nazywajmy ich faszystami a jakiej geje czy lgbt. Kolejny raz mówię
Styki2020.07.6 17:31
https://www.youtube.com/watch?v=LV-EJQzWr4M Polecam znakomity wyklad Wincentego Laszewskiego o proroctwach.
katolicka deratyzacja Polski2020.07.6 17:06
Te koncerny wspierajace eutanazje,aborcje i LGBT powinnismy wykonczyc bojkotem gosopodarczym.
Anonim2020.07.6 17:29
No jest pewien problem... Korzystasz z Windowsa czy Androida na przykład...
Anonim2020.07.6 17:52
Z Linuxa, a komórę mam przedpotopową 3310. I nie mam żadnych problemów.
katolik2020.07.6 16:54
aborcja+gender+in vitro =zagłada homo sapiens
To ja,2020.07.6 16:49
Urszula - Rafalala - oficyjer LWP - Lesiu Keller-Krawczyk polecam moje usługi: obciągam i połykam!🌈
katolicka kretynizacja polski 🇵🇱2020.07.6 16:41
jeżeli zgraja nienawistników, anty polaków, zwyczajnych zdrajców, atakuje LGBT to znaczy, że byli gwałceni przez księży!
katolicka kretynizacja polski 🇵🇱✡️2020.07.6 16:47
To ja "Leszek" Keller-Krawczyk polecam moje usługi: obciągam i połykam! 🏳️‍🌈
zzzz2020.07.6 16:29
NARODOWCY, WYBORCY PANA BOSAKA WZYWAJĄ DO GŁOSOWANIA NA A. DUDĘ. Zobacz spot, PRZEKAŻ DALEJ WSZYSTKIM ZNAJOMYM. https://www.youtube.com/watch?time_continue=8&v=bHFvJXDHMvQ&feature=emb_logo