25.11.20, 19:03Fot. screenshot - YouTube

TYLKO U NAS. Witold Gadowski: To nie tylko nacisk na Polskę, Niemcy chcą rozbić raczkującą niezależność Europy Środkowej

Tomasz Poller: Jeśli spojrzeć z jednej strony na działania instytucji unijnych i naciski elit brukselskich na nasz kraj a równocześnie na wydarzenia uliczne, nagłaśniane jako "Strajk Kobiet" trudno nie zadać sobie pytania, czy mamy do czynienia  z przypadkową zbieżnością w czasie czy jednak z czymś nieprzypadkowym i reżyserowanym. Szczególnie, że przywódczynie akcji ulicznych niekoniecznie wyglądają na zbyt rozgarnięte, a nastoletnie dzieciaki malują na kartonach hasła, których raczej same nie wymyśliły...

Witold Gadowski, dziennikarz, publicysta, pisarz:

Musimy zauważyć jedną rzecz. Najpierw następuje zmiana ambasadora Niemiec w Polsce, do Warszawy przychodzi kwalifikowany bezpieczniak niemiecki. I zaczynają się nowe ruchy. Zdechł Komitet Obrony Demokracji i Obywatele Rzeczpospolitej. To wszystko zdechło, nie miało napędu. I naraz odżywają skrajnie lewackie, rozbijające społeczeństwo grupy i hasła lewackich i radykałów. To nie jest przypadek. Moim zdaniem w to wszystko są wsadzone niemieckie łapy. I nie jest to tylko nacisk na Polskę, który jest oczywisty. Oni przede wszystkim chcą rozbić raczkującą niezależność Europy Środkowej, bo to jest dla Niemiec niepożądanym zagrożeniem ich interesów. Czują że mogą więcej. Stracili amerykańskie wędzidła na pięć minut, więc zaczynają szaleć i tworzą "niemiecki związek socjalistycznych republik europejskich". To jest odwzorowanie Związku Sowieckiego: rządy tępych anonimowych biurokratów, te same mechanizmy, te same kulty, te same idee, te same nazwy, komisarze...

A skoro mowa o tych wszystkich akcjach tak zwanego "Strajk Kobiet", to chyba tutaj też są ewidentne podobieństwa. Interesował się Pan lewicową rewoltą drugiej połowy XX w. na Zachodzie...

Mówię o tym od dawna, chyba jako jedyny dziennikarz w Polsce z własnego doświadczenia i z własnych badań. Widzę bliźniacze podobieństwa do rewolty spod znaku Rote Armee Fraktion w Niemczech, czy Action directe we Francji, czy  Brigate Rosse we Włoszech. To jest ten sam posiew lewackiego terroryzmu, oparty gdzieś na ideach Carlosa Marighelli. To jest to samo, to są te same wzorce, dawno sprawdzone, tylko w Polsce skarykaturyzowane, i nieudacznie naśladowane przez aktywistów przyklejających sobie dłonie do bram. Po prostu zbyt głupi są wykonawcy.

Historia powraca zatem w tym wypadku jako farsa, by zacytować klasyka. Jak jednak ta sprawa się potoczy? Jaki może być dalszy scenariusz tych wydarzeń? Czy Polska się obroni?

Rządzący są słabi, sami są nieświadomi własnych wartości i racji, są poddani dyktatowi światowych grup finansowych, co widać choćby w takiej powszechnej implementacji powszechnego szczepienia szczepionkami, które są nieznane i mogą być bardzo szkodliwe. W tym wszystkim nie liczyłbym na rząd, kóry jest pełen bezideowych technokratów, z domieszką karierowiczów.

Pesymistycznie to brzmi...

Ci ludzie nie wykazują hartu ducha, żadnego myślenia strategicznego, odwagi. Nie liczyłbym na wiele ze strony "powszechnego" społeczeństwa, które konsumuje TVN, konsumuje Gazetę Wyborczą, całkowicie zmanipulowane źródła informacji. Trudno się po nich spodziewać, że będą dysponować jakąś autonomiczną refleksją. Nie widzę znaczących sił społecznych, politycznych które mogłby przystąpić do równorzędnej walki z tymi olbrzymimi pieniędzmi, mediami, agresją. Czy można upatrywać nadziei w Kościele? Postawa hierarchii jest niewyraźna, duchowni też są zagubieni, w dużej części czekaja na znaki, które nie nadejdą. Skąd czerpać tę żywotność do walki? Nadzieja w prawdziwych elitach, które powstają, formują się, są świadome tego, co dzieje się nie tylko w Polsce ale i na świecie, w ludziach, którzy chcą być wolni, chcą mieć swoje wartości. Społeczeństwo polskie, w tej warstwie elity prawdziwej, obroni się. Ta walka będzie trwała, to jest ociosywanie społeczeństwa... Przyjdzie czas, gdy prawdziwe elity odegrają swoją rolę.

Komentarze

Jakub2020.11.26 22:50
... i zostaną unicestwione przez państwowe służby, które przez 30 lat są w tym celu rozbudowywane. A PiS zaczęło od ustawy inwigilacyjnej, nakazu rejestracji telefonów, bezkarności policji (zagadkowe śmierci zatrzymanych na komisariatach, morderstwo w Koninie w biały dzień na ulicy), brak ukarania winnych za śmierć G. Przemyka o co do końca swego życia walczył jego niedawno zmarły ojciec, brak wznowienia śledztwa w/s śmierci ks. Jerzego Popiełuszki, brak publikacji Aneksu do raportu WSI, brak raportu podkomisji smoleńskiej p. Macierewicza i inne. Najnowsze, brak opublikowania orzeczenia TK i bezkarne ataki na mieszkanie pani J.A. Przyłębskiej w Berlinie (brak na ten temat dalszych informacji).
jle_ffm2020.11.26 20:04
Pisowcy maja obsesje na punkcie Niemców, nawet Rosja nie jest tak atakowana. W pisowskiej TV oraz kolabrujacych mediach (mi.in we Frądlu) co chwilę pojawia się artykuł na ten temat. To jest taka taktyka stosowana m.in za PRL żeby znaleźć sobie wroga (opozycja, LGBT, EU, itd.), obrzydzić go na maksa suwerenowi (co widać po prymitywnych i niemerytorycznych komentarzach na tym portalu) i potem zrzucić winę za swoje niepowodzenia, głupotę i za łamanie praworządności.
Merida2020.11.26 19:54
Fałszywy dupku, co udaje pobożnego, wstydź się dwulicowy dziadu.
J**** Niemców, Brukselka wyp****ać!2020.11.26 18:28
Hitler kaput, vad der Layen do lamusa historii!
MaxFiend2020.11.26 17:39
Coś takiego jak "niezależność Europy Środkowej" nie istnieje. PiS akurat doskonale o tym wie, bo wielokrotnie dawał temu dowód traktując z buta inne kraje rejonu.
du jüdisches Scheisse2020.11.26 18:04
Küss meinen stolzen, haarigen polnischen Arsch, aber wäsche dich zuerst!
Anonim2020.11.26 17:35
Szwabskie ...syny są chore z nienawiści na taką wyłaniającą się sytuacje geopolityczną. A żeby się uspokoić mogą pocałować swoich muzułmanów w dupę a oni z wzajemnością im zetną pare szwabskich łbów.
OPATRZNOŚĆ CZUWA !2020.11.26 14:13
WOJNA TRWA - w 1683 r. - POLSKA URATOWAŁA EUROPĘ PRZED ZALEWEM ISLAMU - w 1920 r. POLSKA URATOWAŁA EUROPĘ PRZED ZALEWEM BOLSZEWIZMU - w 2015 r. POLSKA RATUJE SWÓJ NARÓD PRZED ZALEWEM IDEOLOGII GENDER, LGBT itp. - od 2020 r. DZIĘKI OPATRZNOŚCI BOŻEJ ANDRZEJ DUDA ZOSTAJE PREZYDENTEM NA II KADENCJĘ i żadne złe duchy i opętani ludzie JUŻ W POLSCE NIE WYGRAJĄ !!POLSKA ROŚNIE W SIŁĘ MATERIALNĄ, SPRAWIEDLIWOŚCI i DUCHA TAK TRZYMAĆ !! BÓG HONOR I OJCZYZNA !! JEZUS JEST PANEM POLSKI, MATKA BOŻA KRÓLOWĄ POLSKI - POLACY TO MĄDRY NARÓD - SURSUM CORDA !
Anonim2020.11.26 12:54
Jak tu miło poczytać , taka sielska kochająca się rodzina.
Anonim2020.11.26 12:07
W każdej wsi jest tzw. wioskowy głupek. W UE tą rolę spełnia Polska, mn. dzięki takim gamoniom jak Kurski i Gadowski.
Anonim2020.11.26 12:18
Ooo... Krynico mundrości... czymże Ci się odwdzięczymy za ten zdrój tombakowych myśli, którymi nas tak obficie obdarzyłeś...
Anonim2020.11.26 14:03
Nie musisz całować w rękę, wystarczy jak uklękniesz.
horacy harkness2020.11.26 19:48
Do pięt nie dostajesz Panu Gadowskiemu gnido bezideowa. Aż wstyd że piszesz po polsku.
AD22020.11.26 10:52
Faktycznie prawda, Doskonałe narzędzie kształtowania opinii oddane w ręce pana Kurskie Przekaz TVP na prymitywnym poziomie, dno programów skierowne nie wiem dla jakich widzów , większość audycji na nędznym poziomie .Prasa w rękach obcych Pozostało niewiele polskich gazet. Dlaczego oddano doskonałe narzędzie kreowania Polski w ręce takich osób . Elity nie mają przebicia kiedy są osamotnione i nie mają narzędzi by dotrzeć do wszystkich osób Środki masowego przekazu pełnią ważną rolę w edukowaniu społeczeństwa
Anonim2020.11.26 12:20
Wiem, wiem... nic nie dorówna TVN-owi w głombi myślenia. W ramach ***** *** i wyp...
Toni2020.11.26 10:48
Takie były plany Hitlera by Niemcy rządzili wszystkimi państwami w Europie i oni nigdy z tych planów nie zrezygnowali. Globalizacja UE właśnie miała doprowadzić do tego, że rząd, wojsko, policja, miała być tylko niemiecka nad wszystkimi, a reszta miała wykonywać to co im oni rozkażą. Nie do takiej UE Polska wchodziła i czas by wyszła z tego szamba jak chcemy zachować niepodległość naszej Ojczyzny Polski.
Ada2020.11.26 9:06
Robić swoje i żądać odszkodowań za II wś
Dam2020.11.26 10:30
Od 5 lat mówią o odszkodowaniach za IIWŚ i nic, tylko mówią. Weź w końcu do wiadomości, że ściemniają, a ty się dajesz nabrać.
JS2020.11.26 7:38
Niemcy nas się BOJĄ ! Wiedzą, że jeżeli Polskiej gospodarki się nie przytnie, nie zgniecie to mogą spodziewać się silnego konkurenta. Druga sprawa to odszkodowania. Jeżeli Niemcy nie wdepczą Polski w unię, jak papierosa w ziemię, to zostaną pociągnięci do odpowiedzialności za zbrodnie, zniszczenia, okrucieństwo. To dlatego płacą swoim działającym dla ich interesu agentom w Polsce. Jeszcze jeden ważny punkt. Nasz kraju musi zostać podporządkowany rządom anty-Chrysta. Panie Jezu przyjdź !
co za brednie wypisujesz2020.11.26 8:02
polska gospodarka to amerykańskie i hinduskie huty, polska gospodarka to niemieckie i włoskie montownie samochodów, polska gospodarka to izraelskie spółki zarządzające wodami, polska gospodarka to brak przemysłu stoczniowego, polska gospodarka to amerykańskie spółki zajmujące się emisją sygnałów telewizyjnych i radiowych, polska gospodarka to amerykańskie i włoskie firmy lotnicze, ..... itd.
3032020.11.26 7:27
W Jugosławii jeszcze gorzej namieszali. Czy kiedy się opamiętają?
Komornik2020.11.26 7:36
Tylko wypłata odszkodowań mogła by ich czegokolwiek nauczyć.
verizanus2020.11.26 10:29
Żeby ich do tego zmusić to trza ich najpierw pokonać ;)
Jan Radziszewski2020.11.26 5:33
Sąd nad Niemcami (…)Marpingen (Niemcy) 1983r takie Maryja podyktowała przesłanie dla Niemców i Europy - „Minęło już przeszło 100 lat od czasu Moich objawień Nie zrozumieliście Mojego przesłania. Wypaczaliście je i ośmieszyliście: należy grzeszyć i nie modlić się! Powiedziałam wam, jak należy żyć po chrześcijańsku i co prowadzi do grzechu. Pokazałam wam piekło dla grzeszników, którzy idą na wieczne zatracenie. (…) Widziało to wielu ludzi. Jednak wasze grzechy wywołały gniew Boga i drugą wojnę światową. O tym także zapomniano. Dzisiejsze występki swoją ohydą przerastają wszystkie z dawnych czasów. Teraz tryumfujecie jeszcze w swoich grzechach, drwicie i bluźnicie. Wyśmiewacie się z Moich przesłań i z wszystkich, którzy się modlą i mają zaufanie do cudownego źródła. Nie dziwcie się, jeśli katastrofa nadejdzie w ciągu nocy. Mieliście tyle czasu, by się nawrócić i poprawić. Kiedy nagle nieszczęście nadejdzie, wasze wołania * Panie, Panie * nie będą miały już znaczenia! Wszyscy zginiecie. Książę tego świata – przeciwnik Boga, uczynił was ślepymi na Boże przykazania i objawienia. Stłumił w was życie duchowe poprzez żądzę zysku i użycia. Wasze życie nie jest już życiem chrześcijan, lecz życiem nowych pogan! Triumfuje grzech, nienawiść, niezgoda, spory, chciwość, wolna miłość, żądza cielesna. Życie chrześcijańskiej rodziny zostało dawno zniszczone. Zaskoczy was wojna i inne nieszczęścia,. Zbliżacie się w waszych strasznych grzechach ku przepaści (…) Stoję płacząc u wrót Niemiec, tak jak Chrystus płakał nad Jerozolimą. Ludzie żyją bez wiary i modlitwy, chrześcijaństwo służy tylko zewnętrznym pozorom. Jakże często upominałam was poprzez Moje objawienia! W żadnych innych czasach dziejów ludzkości nie prosiłam Wszechmogącego Boga o tyle objawień co dzisiaj. Lecz książę tego świata, przeciwnik Boga uczynił was ślepymi na Boże przykazania i objawienia!”
Jakub2020.11.26 22:17
Podobno II WW wywołało kórwiarstwo i skrobanki w Warszawie.
Jan Radziszewski2020.11.26 1:55
nie należy się dziwić że Bóg zapowiada swój sąd nad Niemcami. - „Niemcy nie Mnie pragną” „Dla Niemców mam inne słowa. Zawieszam nad nimi Mój sąd. Ich czyny osądzą ich przed światem. Oczekiwałem od nich wstydu i żalu za to, co uczynili ze sobą i względem innych narodów. Dałem czas na poruszenie sumień, na naprawienie krzywd, na postanowienie zmiany i zwrócenie się ku Mnie. Lecz oni, pewni swej bezkarności , zwrócili się ku światu, na jego bogactwach budując swoją przyszłość. Nie chcą się zmieniać, nie Mnie pragną, lecz władzy , bogactwa i mocy, by znowu powrócić do dawnych błędów. Dlatego nie ostrzegam ich , że przyszłości dla nich już nie ma . Zakończą swój żywot jako państwo w pełni swych nie odpokutowanych win. Nie wygubię wszystkich Niemców, lecz sprawię, że pycha ich zostanie zmiażdżona, bogactwa stracone, kraj zrujnowany, a na większości ziem rozleje się morze . Staną się rozbitkami państwa, któremu wyrwę serce, gdyż stolicę uczynili siedliskiem złych knowań i nienawiści.(..)I nie sądź, że Ja będę ich „ karał”. Ja tylko dopuszczę, aby powróciło i wyładowało się na nich ich własne zło. Zbyt długo służyli nieprzyjacielowi jako narzędzie chętne , posłuszne i gorliwe. Zbyt długo wierzyli , że im wolno przekraczać wszelkie prawa, że sprzyjam ich zbrodniom i wybaczam je. Prawdziwie - od dawna już nie uznają Mnie i nie liczą się ze Mną. Przeciwnie, nazywając się krajem chrześcijańskim szerzą kłamstwo, bo wprowadzili w środek Europy wilcze prawa i jak wilki zginą, aby owce Moje mogły żyć bezpiecznie .”66. / Podobne są więc zapowiedzi - słowa Boga jak dla Asyrii i jej władców.: „A tyś wyrzucony z twego grobu jak ścierwo obrzydliwe, otoczony pomordowanymi, przebitymi mieczem, jak trup zbezczeszczony! Z tymi, których składają na kamieniach grobowego dołu, ty nie będziesz złączony w pogrzebie; boś ty zatracił twój kraj, wymordowałeś twój naród. Na wieki nie będzie wspomniane potomstwo złoczyńców. Przygotujcie rzeź dla jego synów z powodu niegodziwości ich ojca. Niech nie powstaną i nie wezmą świata w dziedzictwo, niech nie napełnią miastami powierzchni ziemi! Powstanę przeciw nim - wyrocznia Pana Zastępów - i wygładzę Babilonowi imię i resztę, ród też i potomstwo - wyrocznia Pana. Przemienię go w posiadłość jeżów i w bagna. I wymiotę go miotłą zagłady - wyrocznia Pana Zastępów. Przysiągł Pan Zastępów mówiąc: Zaprawdę, jak umyśliłem, tak się stanie, i jak postanowiłem, tak nastąpi: Że złamię Asyrię na mojej ziemi i zdepcę ją na moich górach. Wówczas jej jarzmo z nich się usunie, jej brzemię spadnie im z bark. Taki jest zamiar powzięty, co do całej ziemi; taka jest ręka wyciągnięta na wszystkie narody. Jeżeli Pan Zastępów postanowił, kto się odważy przeszkodzić? Jeżeli ręka Jego wyciągnięta, kto ją cofnie?” (Iz 14:19-27) Nie ma litości bowiem dla tego, kto małpuje Boga i upodabnia się do Lucyfera. (Iz. 14,9-15
Ela2020.11.26 1:13
Panie Witku, Pan by raczej pomyślał o niezależności od flaszki.
Anonim2020.11.26 1:44
po flaszcze ojciec cie zrobil....
ms2020.11.26 7:52
Elunia, chcesz do kunia?
Grizzly2020.11.26 0:15
O Potężny Lordzie Szatanie, przez którego wszystko jest wyzwolone, rzucam się cały w Twe ramiona i bez sprzeciwu oddaję się pod Twoją Wszechpotężną opiekę. Pociesz mnie i wybaw od wszelkich przeszkód oraz pułapek tych, którzy chcą mnie skrzywdzić. Na szukających mej zguby ześlij, o Potężny Lordzie Szatanie sprawiedliwość oraz zemstę, przez to niszcząc ich i czyniąc bezbronnymi. Pokieruj ich złość z powrotem, dziesięciokrotnie silniejszą. Unicestwij, Lordzie Szatanie tych, którzy nienawidzą mej osoby. Przepełnij mą duszę Twą Piekielną mocą i uczyń mnie silniejszym/ą, abym wytrwał/a w mej służbie, działając jako przedstawiciel/ka Twych poczynań oraz jako naczynie Twej woli. Oto proszę w Twoim imieniu, o Wszechpotężny i Niewysłowiony Lordzie Szatanie, który żyjesz i królujesz po wsze czasy. Ave Satan.
Grizzly2020.11.26 0:37
Won bydle! odp.. się od mojego nicka!
Anonim2020.11.26 1:45
debiiluu od urodzenia ...
Jan Radziszewski2020.11.26 2:08
co duraku zostałeś synem złego jak żydowscy faryzeusze tzn ipsissimusem V stopień w Ateizmie tj zjednoczenie z Lucyferem tzn budiet w Piekle blisko cezara żydów /J 19,15) Lucyferem /Iz 14,12-15 szukam schronienia u Pana Jutrzenki Sura 113,1( zw Czerwonym Smokiem (12,3 nn) który wraz z nim w Piekle tj jeziorze ognia i siarki /Ap 21,8) Będziesz wiecznie uprawiać sex Sado macho tzn będziesz jego ofiarą tj bydłem ofiarnym składaną na Ołtarzu PIEKŁA bo tam wieczne radości są nieprzemijające
Konrad Józef Turzyński2020.11.26 0:08
Niech się sowiecki miś pręży, niech dżender się z nas naigrawa, Trójmorza nic nie zwycięży! Prawa! Prawa! Prawa?
Znowu było pite?2020.11.25 23:55
j.w.
Anonim2020.11.26 1:46
nie za twoje parchu pomatolski
jox2020.11.25 23:49
Czy to już początek Nowego Wspaniałego Świata? www.youtube.com/watch?v=n0ltI6G0EuI
Dzisiejsi Niemcy są:2020.11.25 23:35
Tolerancyjni jak Hitler, prawdziwi jak Goebbels, szczerzy jak Goering i leczą jak prawdziwy niemiecki lekarz Mengele.
niemiecki agent z TVN2020.11.25 23:16
niemcom i nam folksdojczom z TVN nie udało się skazać Gadowskiego :(((((((((
JANOSIK2020.11.25 23:34
Bo jestescie cienkie bolki
Anonim2020.11.25 23:15
A co do rządzących, to nie z nimi mamy teraz problem, problem mamy z elitami i to istotny. Tutaj rację przyznaję Panu Wildsteinowi. Politycy muszą mieć silne zaplecze moralno- intelektualne
WKUR WIONY!!!2020.11.25 23:26
Po co piszesz na prawicowym portalu? Nie masz swoich? Psychika siada?
Wy piszecie na naszych a my na waszych2020.11.29 18:16
i tak to się kręci.
Tak lepiej2020.11.25 23:05
A pisie realizują plan Putina jednoczący dawne kraje domoludow
Anonim2020.11.25 22:45
Myśli Pan, że to nowy ambasador taka kreatura? Wygląd może jednak mylić. Cała nadzieja w tym, że wszystkich u nas nie wykastrowali!
ryszard2020.11.25 21:47
Niestety ale to jeszcze gorsze. To montowanie faszystowskiej twierdzy, przez tych którzy z pazerności zrujnowali ten świat dany wszystkim przez Boga a teraz, poprzez zaprowadzenie światowego neoniewolnictwa, próbują odczłowieczyć człowieka bo boją się jego reakcji na skutki swojego bandytyzmu. To jest potężny ale niewidzialny wróg (nie tylko Polski czy Węgier ale całej ludzkości), bo nie tworzy własnej organizacji, którą można by pokazać palcem. Działa poprzez system pasożytniczych mechanizmów napędzanych zrabowanym szmalem i opanowane przez najemników struktury, które kiedyś stworzono dla dobra społeczeństw. Taką właśnie strukturą jest UE. Międzymorze byłoby w takiej sytuacji bardzo w poprzek ich zamysłom,ale od czego jest hojnie opłacana agentura.
verizanus2020.11.25 21:38
Jak będą chcieli to rozbiją. Ciekawe tylko po czyjej stronie będzie ABW? ;)
oficer LWP2020.11.26 8:12
koszernej
A2020.11.25 21:22
TYLKO U NAS - Tak jakby ktoś chciał jeszcze publikować Gadowskiego :)
aloalo2020.11.26 8:13
ty i twoi bolszewicy nie chcą
Anonim2020.11.25 20:29
Tyż prowda . Polskę już mieli , ale cosik stała się niesforna . Ukrainę już mają . Litwę prawie też dzięki Polsce . Na Białoruś jazgoczą , bo nie mogą dostać jej w swoje łapska . Czesi i Słowacy na razie wstrzymali oddech . Jak zwykle w swej historii......przeczekać . Twarde małe Węgry wiedzą dokładnie czego chcą . Ale oni też zawsze musieli walczyć o niepodległość i doskonale rozumieją kiedy i kto im zagraża .
Anonim2020.11.25 20:32
A to , że Ukraina i Litwa nie należy do UE nic nie znaczy . Już są w ich łapskach chociaż jeszcze nie zaciśniętych .
a Świętokrzyskie należy do USA2020.11.25 20:58
bo Litwa należy do Zimbabwe,
Anonim2020.11.25 21:04
Gdzieś czytałam , że Niemcy przymierzają się do tworzenia " Trójmorza " pod swoim przewodnictwem . Nie wiem czy informacja jest oparta na faktach , ale byłoby to nieciekawe dla Polski .
hahahaha2020.11.25 23:39
Z kim? Z Austrią, Szwajcarią i Luksemburgiem? To czwór-morze bez morza.
Art2020.11.25 20:16
Ten człowiek już dawno stracił kontakt z rzeczywistością. Ale porównanie Strajku Kobiet z grupami terrorystycznymi we Włoszech czy Niemczech, to już jest high level odlotu. Ale ok. Każdy wierzy w teorie spiskowe jakie tam mu pasują. Jaki portal taki specjalista. I jeszcze jedno. On jedyny robił badania. Komedia. Ego wielkości słonia, a wnioskowanie na poziomie szkoły podstawowej. Żenada.
Kiki2020.11.25 20:08
Wiadomosci Niemieckie podaja, ze w dniu dzisiejszym obchodza swiatowe instytucje "dzien pomaranczowy" (innaczej dzien celulitisu), czyli dzien przemocy przeciw kobietom, ktora wzrasta wraz z szerzaca sie epidemia COVID19. Kto pozbedzie sie pomaranczy, pozbedzie sie przemocy przeciw kobietom. Pytanie co z COVIDEM. Pozbyc sie, czy pozostawic. Pragne zwrocic dyskretnie uwage, ze takze mezczyzni cierpia na celulitis. Niestety media niemieckie nie podaly danych statystycznych odnosnie zwiekszonego ryzyka celulitisu u mezczyzn w czasie pandemii COVID19. - Ktore to informacje mnie interesuja.
wnuk adiutanta Pilsudskiego2020.11.25 20:06
Bic niemieckie qwy i ruskich złodziei.
jkdf2020.11.25 19:57
Nie "Europy Środkowej", bo tego terminu używa się na określenie wspólnych interesów Polski i Niemiec, tylko Europy Wschodniej.
"strajk kobiet" wyp**** ać!!!2020.11.25 19:53
Psychicznie niezrównoważona lesbijka zamieszana w przekręty z kamienicami ma być reprezentantką kobiet? To ja już wolę Margota!
Brawo p. Gadowski. IV Rzesza!2020.11.25 19:37
Brawo p. Gadowski. IV Rzesza!
NEOS com pl2020.11.25 19:23
.... pejsy czuja dobrze geszeft nosem ... a nawet obrzezany kun ... kopie w dyszel ... https://www.youtube.com/watch?v=TD19zjzvUdw&t=211s
tate2020.11.25 19:21
od kogo ta niezależność? od całkowitego uzależnienia od judeseja?
prawy2020.11.25 19:16
niemieckimfaszystowskim kolonizatorom nie POwiedzie sie znioszczenie POLSKI ,bo rosnie w SIŁĘ i MOC .niedługo z PANSTWAMI MIĘDZYMORZA wykupią takich jak NIEMCY!!!!nie POmorze sprzedajna totalna wroga POLSCE opozycja!!!!!