06.02.15, 11:15Tylko w Rosji, ojczyźnie wolności, według Korwina (fot. archiwum)

Tylko w Rosji, ojczyźnie wolności, według Korwina

Rauza Galimowa, 81-letnia mieszkanka Petersburga, jak co dzień robiła zakupy w sieci sklepów Magnit. Przy kasie zapomniała o trzech kostkach masła, których nie wyjęła z torby. Zauważył to pracownik sklepu, który natychmiast wezwał policję, choć starsza pani chciała zapłacić za produkty.

Policjanci, jak zapewniają, chcieli rozwiązać sprawę na miejscu, ale pracownicy sklepu nalegali, by jechać na komisariat. Kobieta przeżyła tak wielki stres, że po dotarciu na komisariat, zmarła. Sprawę jej śmierci bada prokuratura.

Galimowa jako dziecko przeżyła blokadę Leningradu. Organizacja, która pomaga weteranom wojennym, już zażądała ukarania pracownika sklepu. Petersburski zarząd Ministerstwa Spraw Wewnętrznych zapowiedział, że przeprowadzi kontrolę wśród pracowników ochrony w sklepach.

MaR/TVP.info  

Komentarze

anonim2015.02.6 11:31
ruskich to szczerze pierd..le
anonim2015.02.6 11:51
W wyklętej Rosji można domagać się ukarania głównego sprawcy. Policja pokazała wiele rozsądku, nie to co tzw Strażnicy Miejscy (dziwnie nalane facjaty, po jakiej to chemii?) W tzw Polsce bandzior jest bezkarny z mocy "prawa". Coś jeszcze?
anonim2015.02.6 12:42
@ Taaak w USA nigdy się nic podobnego nie zdarzyło i w Polsce też nie do pomyślenia. No ale każdy sposób jest dobry żeby próbować zaatakować Korwina.
anonim2015.02.6 12:53
Co ma tu do rzeczy Korwin?
anonim2015.02.6 12:58
Ciekawe... jak miałem naście wiosen "wszystko" mi się kojarzyło z "pannami". Wiadomo dlaczego... Ale dlaczego komuś wszystko się kojarzy z Korwinem? Litości!
anonim2015.02.6 21:00
Głupia Flądro! W Polsce ludzie tez idą do kryminału za kradzież batonika. Rosyjskie ministerstwo przynajmniej zareagowało ODPOWIEDZIALNIE: "Petersburski zarząd Ministerstwa Spraw Wewnętrznych zapowiedział, że przeprowadzi kontrolę wśród pracowników ochrony w sklepie". W Polsce się tak nie reaguje - bo Polską nie rządzą patrioci, tylko sprzedawczyki na usługach obcych... Zazdroszczę Rosjanom, ze posiadają WŁASNE państwo.