26.01.22, 21:30Fot. Łukasz Błasikiewicz/Kancelaria Sejmu, via: Flickr CC 2.0

Ustawa Hoca. Do Sejmu wpłynął nowy projekt

Marszałek Sejmu Elżbieta Witek poinformowała, że wpłynął już nowy projekt ustawy dot. walki z pandemią koronawirusa, który ma zastąpić projekt przygotowany przez posła Czesława Hoca.

W Kancelarii Premiera odbyło się wczoraj spotkanie z przedstawicielami wszystkich partii, klubów i kół opozycyjnych. Po rozmowach rządzący zapowiedzieli nową ustawę antycovidową, która uwzględni postulaty opozycji. Rzecznik rządu Piotr Müller wskazał, że będzie ona uzupełnieniem projektu przygotowanego przez posła Czesława Hoca, który zakłada możliwość weryfikacji szczepienia pracowników przez pracodawców.

Marszałek Elżbieta Witek poinformowała, że projekt ten wpłynął już do Sejmu.

- „Postaramy się na tym posiedzeniu tak szybko jak to jest możliwe ten projekt przeprocedować i uchwalić”

- podkreśliła w czasie dzisiejszego posiedzenia.

kak/PAP

Komentarze

matis982022.01.28 17:38
FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~97% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~97% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~97% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~97% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~97% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~97% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~97% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~97% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~97% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!!
(...)2022.01.27 10:15
Prof. Christian Perronne "Wszystko to jest nielegalne" "każdy parlamentarzysta który zagłosuje za obowiązkiem na produkt eksperymentalny, może być postawiony przed międzynarodowy trybunał" [kodeks norymberski]
jake2022.01.27 10:09
„Postaramy się na tym posiedzeniu tak szybko jak to jest możliwe ten projekt przeprocedować i uchwalić”. Proszę się tak nie speszyć, chcemy jeszcze trochę pożyć.
jake2022.01.27 10:12
Tych ludzi nic nie "peszy". Nawet lekki rumieniec na twarzy, kiedy przyłapani na najgorszym oszustwie.
Te gadzie kanalie2022.01.27 9:53
wysmażyły jakiegoś kolejnego gniota w ciągu paru chwil wspólnie PIS i lewactwo na sabacie, zwołanym przez krzywoustego obłudnika, dlatego w ciemno można powiedzieć, że jest to satanistyczny produkt antypolski.
Karol2022.01.27 9:13
Jakim prawem taki hoc chce nas zmusic do szprycowania. Niech on i jego rodzina sie wyszczepia 4-ta i kolejna wraz z senatorami i poslami. Inne kraje juz znosza te klamstwa i przywracaja grype , ktora byla i jest. Zajmijcie sie leczeniem , a wasze sfalszowane statystyki znikna, podobnie jak falszowane testy.
Jacuś2022.01.27 8:16
Sprawy szczepień i segregacji powracają jak mantra pomimo wielu przeciwników w parlamencie. Najdziwniejsze jest to, że gdy przyszło głosować, aby w pierwszej kolejności zaszczepić posłów i senatorów projekt został natychmiast odrzucony. Więc co, "hołotę" można na siłę szprycować łamiąc wszelkie zasady wolnościowe. W ten sposób udowadniają obłudę wypowiadaną jak to walczą o demokrację w Polsce. Nie chcą rządzić, no to nie.
Kowalski Anatol2022.01.27 2:36
Kiedyś było OSTATECZNE ROZWIĄZANIE KWESTII ŻYDOWSKIEJ , teraz będzie OSTATECZNE ROZWIĄZANIE KWESTII NIEZASZCZEPIONYCH. Miejmy tylko nadzieję , że nie będą niezaszczepionych eliminować za pomocą krematoryjnych kominów. Notabene - poseł Hoc jest zastępcą przewodniczącego sejmowej Komisji Zdrowia a nie tak dawno ta właśnie komisja wypowiedziała się przeciwko szczepieniu posłów i senatorów. To jak - hołotę wyeliksirować ile się da a Wybrańcy Narodu - lepsza sfera nie będą się faszerować produktem , ze który nawet producent nie chce brać odpowiedzialności. Mogliby chociaż dla ściemy zaszczepić się solami fizjologicznymi - pewnie się boją, że szczepiący albo dla jaj albo po złości może pomylić niegroźne sole z czymś innym. I będzie pozamiatane.
Frec2022.01.26 23:41
Kaczory myślą że i tak będziemy na nich głosować. My takich nie potrzebujemy.
GP2022.01.26 23:18
Niech konowały zaczną wreszcie normalnie leczyć ludzi na sezonowe choroby przeziębieniowe, a w przypadku modnego wirusa - inwermektyna, hydrochlorochina, leczyć jak w Japonii, Indiach, Meksyku i Brazylii, a nie jak nakazują zbrodniarze z Ministerstwa Śmierci: "szczepionka", teleporada, paracetamol, respirator i trumna.
Argument2022.01.26 23:16
Nazywam się Argument i z przykrością stwierdzam, że modyfikowanie ludzkiego genomu poprzez tzw. "szczepionki" mRNA jest zbrodnią ludobójstwa.
Mark2022.01.26 23:14
"Szczepionki" mRNA modyfikują genom człowieka i osłabiają jego system odpornościowy.
Ty2022.01.26 22:47
mała cwaniaro, udająca gorliwą katoliczkę na Jasnej Górze. Jak ci nie wstyd tak się upodlić?
Człek2022.01.26 22:37
Partia Paszporty i Segregacja po przegłosowaniu tego świństwa pójdzie na dno. Jawnie stają przeciwko Polakom. No to przyjdzie czas rozliczenia.
Michał2022.01.26 22:36
Unia chce wprowadzać eTożsamość na podstawie certyfikatu , trzeba to przerwać bo ze zdrowiem nie ma to nic wspólnego
Debile2022.01.26 22:17
chcą obarczyć niezaszczepionych karami za ewentualne zakażenia innych. Ciekawe, jak będą karać zaszczepionych za przenoszenie wirusa.
(...)2022.01.26 21:47
Prof. Christian Perronne "Wszystko to jest nielegalne" "każdy parlamentarzysta który zagłosuje za obowiązkiem na produkt eksperymentalny, może być postawiony przed międzynarodowy trybunał" [kodeks norymberski]
Bubu2022.01.26 21:51
To nie jest produkt eksperymentalny dzbanie. On uratował życie milionom ludzi na świecie.
bubu- pusta beczko2022.01.26 22:14
ten produkt odebrał życie setkom znanych sportowców na świecie i innym ludziom-mniej znanym.
katolik2022.01.26 21:55
pełna zgoda !