14.12.19, 19:30Zdj. screen TVN24

Uuuu, powiało grozą... Jan Kidawa-Błoński: Prezydencie, bój się mojej Małgośki!

"Małgośka na pewno da radę. Bój się prezydencie Dudo i truchlej"-oświadczył Jan Kidawa-Błoński, znany reżyser, a prywatnie także mąż kandydatki Platformy Obywatelskiej na prezydenta RP. 

Wicemarszałek Sejmu wygrała dziś prawybory prezydenckie w Platformie Obywatelskiej. Wiadomo już, że to właśnie Małgorzata Kidawa-Błońska zmierzy się w wyborach prezydenckich z Andrzejem Dudą i innymi kandydatami. 

"Jestem bardzo dumny z tego, że Małgosia została wybrana na kandydata, na razie Platformy Obywatelskiej, a mam też nadzieję - za chwilę całej Koalicji Obywatelskiej, po to, żeby kandydować i po to, żeby zmierzyć się z prezydentem Andrzejem Dudą"-powiedział mąż polityk Platformy Obywatelskiej po ogłoszeniu wyników głosowania.

"Znając ją od 37 lat, bo tyle lat żyjemy ze sobą, wiem, że jest tak silna, że bój się prezydencie Dudo i truchlej. Małgośka na pewno da radę"-dodał Jan Kidawa-Błoński. Jednocześnie przyznał, że w kampanii będzie musiał wspierać małżonkę jeszcze bardziej niż dotychczas. 

"Będą ją wspierał, wszędzie gdzie będzie mnie potrzebowała, dam z siebie wszystko, żeby jej pomóc"-przekonywał. Cóż, reżyser jest zapewne dobrym mężem, ale czy tak samo dobrym wizjonerem politycznym? Przekonamy się w przyszłym roku. 

yenn/PAP, Fronda.pl

Komentarze

Antek z Czerniakowa2019.12.16 9:33
Człowieku ogarnij się, bo jak mówią PYCHA kroczy przed upadkiem
ja2019.12.15 13:40
faktycznie ogarnia mnie lek jak zacznie wyrazac sie na forum miedzynarodowym to strach chyba ze mezulek zalatwi jej suflera lepszego jak mial Komorowski
LULEK2019.12.15 9:31
Oto jak głupota, głupio się promuje.
Marta2019.12.15 8:35
ależ żydostwo pcha się do władzy! Nie znam żadnego ważnego filmu tego reżysera.
wyborca2019.12.15 0:01
Już się boję!
katolik2019.12.14 21:26
niestety , nic z tego
I wszystko jasne2019.12.14 21:14
W 1976 kształcił się na Wszechrosyjskim Państwowym Uniwersytecie Kinematografii im. Siergieja Apolinariewicza Gierasimowa w Moskwie
anonim2019.12.14 21:07
Jan Kidawa Błoński . Żyd czystego pochodzenia tak jak i jego Małgośka . A co ? Naród polski powinien mieć swojego przedstawiciela na świeczniku państwa . W końcu od dawna ten kraj do nich należy . Polacy są tylko od czarnej roboty . Skolonizowani niewolnicy na swojej ziemi .
KKK2019.12.14 20:38
Prosimy wszystkich czytelników i komentatorów Frondy o ignorowanie sku-rwiela, który wabi się Piotr Nowak. Ten przygłup z anty PIS-owskiego psychiatryka kasuje pienądze od PO i będzie robił hejt tak długo jak będą mu płacić ! Ten psychicznie chory osobnik to typowy upierdliwy rasista i antysemita, a także radykalny islamista. Prosimy nie czytać i nie komentować jego wypocin. Prosimy go ignorawać i przechodzić do swoich komentarzy !!! Napisaliśmy już petycję do moderatora Portalu o blokadę czy ewentualne ukaranie tego szczocha. Do wiadomości moderatora portalu Fronda i policji. Dane niezwykle złośliwego i agresywnego szkodnika portalu: Nazwisko Piotr Nowak, IP=89.64.41.189, Adres: 31-354 Kraków ul. Starego Dębu 16. W celi szybszej identyfikacji prosimy tego szkodnika na zamieszczenie jego fotografii w miejscu awataru, podania wieku i orientacji seksualnej. To niezwykle złośliwy i agresywny szkodnik portalu. Prosimy nie komentować !
ridado2019.12.14 20:37
Oczyścić Polskę z komunistycznego śmiecia. To obóz zdrady narodowej, który powinien być odsunięty z życia publicznego i to jak najszybciej. Oni bojkotują nawet największe święta narodowe, są przeciwni reparacjom wojennym, donoszą na Polskę gdzie się da i żądają karania Polski szczególnie w UE !!! Z tymi pasożytami nie można prowadzić dialogu. Oni nie mają nam nic do powiedzenia, a jeśli już to faszerują Polaków kłamstwami, manipulacjami i nienawiścią, szczują, a na prawdę reagują agresywnością.
Po2019.12.14 20:35
Tam, w tej PO-sr-an-ej partii politycznej nie ma już mormalnych ludzi. To same PO-je-by. Oto przykłady : 1. Były marszałek senatu Borusewicz, przydomek „samolocik”, latał samolotem rządowym z W-wy do Gdańska, żeby wypuszczać psa, 2. Obecny marszałek senatu Grodzki, od samego początku kadencji posiada przydomek „łapówkarz”. Pierwsza osoba od której zarządał łapówki w wys. 500 USD już się zgłosiła, 3. Burmistrz dzielnicy Praga, przydomek „jeździec z otwartym oknem”, niestety siedzi, ale swoi sędziowie nie pozwolą mu długo siedzieć. Neumann mówi, że będą o niego walczyć jak o niepodległość, 4. Senatorów Gawłowskiego i Kwiatkowskiego czekają procesy, ale Neumann pracuje nad tym, aby przygotowania trwały jak najdłużej, 5. Tusk spietrał i ogłosił, że nie będzie kandydował na prezydenta. Tchórz i zdrajca PO. Tam już nie ma komu kandydować. Same debile ! Co za patologia ?!
vivi2019.12.14 20:34
Hej szczochy gorszego sortu, wasze dominujące kiedyś geny normalnego myślenia zmutowały, głównie pod wpływem TVN, GW i innych ścierwomediów – na geny recesywne. Taka mutacja powoduje albo zanik myślenia, albo jednostronne myślenie ukierunkowane manipulacjami i tkwienie w tak blokowanej głupiźnie. I trwanie bez końca !!!
Dominika2019.12.14 20:33
Puste gesty, puste słowa, puste serce, pusta mowa, puste, choć zacięte usta, pusty wzrok i głowa pusta, pusty program i projekty, do cna pustych stek inwektyw, pusty jazgot, próżne żale, krzyk, co treści nie ma wcale, puste groźby, puste miny, wielkie morze próżnej śliny, puste hasła, obietnice, wszystko puste – poza picem ! Słowem zero, nicość, próżnia – tym się w Polsce PO wyróżnia.”
Marian2019.12.15 7:48
Bez serc i bez ducha,kto chce niech ich rucha.
Urszula2019.12.14 20:32
Rzeczywiście tyle energii co tam na Sali było, a najwięcej energi miały dwie zamówione przygłupki, które co dwa zdania piszczały jak waritki ! Kidawa miała więcej energii – jeszcze chwila a górną jej szczękę wysadziłoby w powietrze. Jacuś dostał cynk, że przegra i był spokojniejszy, a naewt przybladły. Kłamią dalej tak jak kłamali przedtem, kradną, szczególnie w samorządach dużych miast, jak kradli wsześniej, i ...... co najgorsze kłamią i kłamią i nienawidzą i kłamią jak kłamali i kłamać będą ! Ten żulik lwowski Sketyna już wisi na krawędzi (za parę dni dostanie kopa od Muchy), a jeszcze się odgraża, i to z zajadłą nienawiścią, i co 3 słowo PIS, i nie wyjdzie mu z gardła to, że walczą o władzę, aby przejąć czy wymienić władzę – tylko: odsunąć PIS od władzy, odsunąć tych, którzy przez 4 lata narobili „tyle złego”, zabrali wolność, konstytucję, praworządność, demokrację, itd. Kadawa mówi, że obecnie nie ma prezydenta, ale jak ona wygra to będzie prezydent. Nigdy nie była w gminie czy małym mieście, ale mówi, że dla tych ludzi zlikwiduje autobusy, pociągi, posterunki policji, fundusze na drogi lokalne, szkoąy itd. Co za paranoja ?!!!
MirekT2019.12.14 20:32
Janku - boimy się !!! Właściwie to już nas-ra-łe-m w pory ze strachu przed twoją tzw. prompter lalunią. Ona już sama w sobie jest zagrożeniem bezpieczeństwa Polaków !!!