31.01.14, 20:57Plakat Fundacji Pro

W Krakowie zabijają chore dzieci. Pikieta już jutro!

Jak podaje Fundacja Pro, od połowy roku 2010 w krakowskim szpitalu im. Rydygiera zamordowano co najmniej 28 dzieci, a wciąż nie ujawniono liczby ofiar z czasu przed przekształceniem Szpitala w spółkę (1993 - 1.07.2010 roku).

"Przychodzimy pod okna szpitala by pokazywać prawdę o aborcji. Przychodzimy by powstrzymać zabijanie. Czekamy na Twoje wsparcie!" - apeluje Fundacja Pro. 

Beb/Stopaborcji.pl

Komentarze

anonim2014.01.31 21:11
rydygier to szpital komuchów a czerwona hołota uwielbia mordować
anonim2014.01.31 21:36
nawet bezbronnego dziecka w łonie matki nie oszczędzą jedyne co opanowali do perfekcji to zabijanie ale tak się kończy wielbienia zła które przybrało formę oszukanej nauki polegającej na elastycznym dostosowaniu definicji obrzydliwego czynu aby usprawiedliwić unicestwianie.
anonim2014.01.31 22:25
Tak sobie myślę, czy jak któraś pacjentka zejdzie, bo lekarze się was przestraszą i zaniechają tego, co powinni zrobić, to uznacie się za morderców?
anonim2014.01.31 22:26
dość zabijania!
anonim2014.01.31 22:31
Dość dyrdymania ...
anonim2014.02.1 7:31
Nie myślą lekarze aborterzy jaki przerażający czeka ich los po śmierci. Nie będą tu dokonywał refleksji nad karą tych co dostali na wieczną mękę do piekła. Ale nad tymi którzy cudem zostali uratowani. Tzn pokutują w czyśćcu: Tak pisze s Medagarda: Widziałam dusze lekarzy, którzy przyczynili się do tych zbrodni i sami byli zbrodniarzymi. Widziałam takich, którzy te tzw. zabiegi czynili dla zysku. Widziałam, że ich pieniądze były takiejak judaszowskie, za zabicie Boga. Oni także Boga zabijali w duszy dzieciącia a zapłata to 30-ci srebrników judaszowskich. Widziałam jak wielu z nich szło po wysokiej górze, jakby szklanej z workiem pieniędzy Niektórzy na samym szczycie, a inni w połowie drogi. Potem spadali, pieniądze rozsypywały się z tych worków, a oni wracali i znowu szli zbierać i znowu wspinali się i znów staczali sią. Męka straszna i byli bezradni nie mogli sobie nic pomóc Potem widziałam wysokie kamienice, oni stali pod tymi kamienicami a te domy zwalały się na nich i byli zdruzgotani. Byłam pewna że wszyscy oni są zabici, ale nie, wychodzili spod gruzów, wspinali sią na pozostałe mury i brak było im powietrza, dusili się. Dane mi było zrozumieć, że to są domy budowane za nieuczciwe pieniądze. Widziałam wielu lekarzy, którzy mieli noże w rękach i jakby chcieli zabić samych siebie. Przebijali siebie a jednak żyli. Wielka to była dla nich męka a tym bardziej że był lęk przed śmiercią, przed tym, że sami muszą się zabić, a jednak zabić nie mogli" Dlaczego ocaleli ponieważ mieli akt skruchy i wiele uczynków za sobą
anonim2014.02.1 7:41
@tonia, ty tak poważmie z tekstami? np. "płód który w międzyczasie stał się dzieckiem..., przerywanie ciąży we wczesnych stadiach, kiedy dziecka jeszcze tam nie ma.." To jakaś paranoja co piszesz. Zamordowałaś kiedyś dziecko, że piszesz taki rzeczy nie mające nic wspólnego z wiedzą? Chcesz się usprawiedliwić, że to nic takiego?
anonim2014.02.1 7:50
Należy postawić pytanie kogo mordują? Czy te osoby które miały się potępić tzn. będą pracować dla chwały piekła? Czy może raczej te osoby które zbawią się, będą wypracowywały zbawienie innym, dzieki ich modlitwie ect, ludzie którzy mogli iść do piekła zbawią się. Szatan ponieważ jest mordercą od początku, Kainem który siebie zamordowawszy i swoich Towarzyszy - nie będzie szkodził sobie. Ponieważ bytuje w wieczności, nie w czasie, zna niejako przeznaczenie poszczególnych poczętych dzieci. Dlatego najbardziej będzie się starał usunąć tych którzy będą świętymi, sprawiedliwymi Np. tych przyszłych ministrów, posłów, ect, którzy będą żyli zgodnie z Prawem Bożym i Prawo to wcielali w życie społeczeństw narodowych. Napewną nie zostaną usunieci z łona matek Heretycy, błędnowiercy, przyszli mordercy, ect. tj wszyscy ci którzy pociągną wielu do otchłani, do szeolu. Dlatego tak bardzo czychał życie Abrahama, Mojżesza, Chrystusa ponieważ wiedział na podstawie swojego demonicznego jasnowidzenia, że oni nie bądą podlegali jego władzy. Tak jest i z naszymi politykami rządzą ci którzy nie powinni z racji moralnych rządzić. Dlaczego rządzą bo diabeł zawsze swoich chce wynieść na piedestał władzy, skąd wiele zła mogą uczynić. Czy nie chwalił się w czasie egzorczmów. Moi ludzie są u władzy ect.
anonim2014.02.1 9:36
Nie zabija sie dzieci , usuwamy tylko niezdatne w wiekszosci do samodzielnego zycia plady. Dziecko powstaje w momencie urodzenia.
anonim2014.02.1 9:41
Radzi to ty tak naprawde o tym piekle? Czy wynurzenia chizofreniczki mozna brac powaznie? Jacy wy katole jestescie ograniczeni
anonim2014.02.1 10:04
W żadnym szpitalu w Polsce nie usuwa się ciąży w 24 tygodniu.W żadnym szpitalu w Polsce nie zmusza się kobiet do aborcji. Może Fronda żeby uwiarygodnić poczynania tzw pro-laiferów niech zacznie publikować świadectwo ich wzniosłych czynów w postaci adopcji urodzonych już płodów np z postępującym zanikiem mózgu Downem albo choćby wymagających przez całe życie karmienia pozajelitowego.Skoro tak chcą ingerować w życie kobiety chorego nieuleczalnie płodu niech dadzą przykład i adoptują chore dzieci.Mnóstwo jest ich choćby w DPS-ach
anonim2014.02.1 12:42
@Drjack @lilianna @pies To nie opis z piekła cierpień lekarzy, tylko tych lekarzy którzy się zbawili - dzięki modlitwie innych, tych którzy są za życiem, a nie za śmiercią. W piekle panuje strach, horror, beznadzieja wieczna ect. Dusze w czyśćcu cierpiąc mają nadzieją końca cierpień, pewność zbawienia. Ponieważ to dzieje się w Krakowie znacie sprawę Bp Mączennika św. Stanisława z Szczepanowa jak zaproponował po złożeniu świadectwa jego niewinności Piotrowinowi możliwość dalszego życia na ziemi i jak odmówił. Dlaczego odmówił - dobrze wiedział, że istniała dla niego możliwość potępienia, znał konsekwencję - pomimo cierpień wolał cierpieć dalej w czyśćcu. Czy myślicie, że Prawo stanowione przez ludzi Państwowe jest ważniejsze od Prawa Bożego. To jesteście w wielkim błędzie! Bóg nie będzie was sądził z przestrzegania Prawa Stanowionego - tylko z Prawa z pod Góry Synai i Ewangelii. Jak macie wątpliwości to przeczytajcie sobie "Od złudzenia do Prawdy" - "Trafiona przez pioruna" świadectwo Glorii Polo z Kolumbi także dr. nauk medycznych. Nie myśl @pies mordercami zajmą na pewną z wielką gorliwości diabły w piekle i taką będą im radoche sprawiać, że wolały by te potępione dusze nigdy się nie narodzić podobnie jak Judasz Neron K. Marks Lenin Hitler Stalin wielu wielu innych /ok 25 miliardów miałoby takie pragnienie nie możliwe do spełnienia, wyrok wieczny zapadł/
anonim2014.02.1 14:32
@pies nie zamierzam cię wcale straszyć, Bóg dał ci wolną wolę możesz wybierać wieczność z NIM w Niebie lub Jaśniejącym Chrystusem z Piekła nie ma innych alternatyw, bo są dwie wieczności stworzone dla stworzeń Szczęśliwa Niebo i wieczność nieszczęśliwa stworzona przez Boga dla Rewolucjonistów Buntowników Lucyfera i Jego Ateistycznych Towarzyszy. Nie myśl jednak jak twięrdzą po wypiciu kielszka wody ognistej pijacy, że tam będzie miło, towarzystwo bądzie dobrane ect, bo wg nich w Niebie to jest bardzo a bardzo nudno. Ty sam wybierasz, jak będziesz żył taką będziesz miał wieczność. Znasz przysyłowie " Widziały gały co brały" jak mówi ci, te, co źle wybrali sobie za żonę lub męża. Co chciał mieć, to będzie taką miał już na wieczność" Była w dobrych czasach socjalizmu Lekarka z Proszowic biorąca udział prze dokonywaniu Aborcji. + Pojechała do Meksyku na konferencję medyczną zamieszkała w hotelu. A tu w nocy zatrząsła się ziemia i pół Hotelu od góry do ziemi nie ma, jak schodziła trzymając się poręczy to zmądrzała i już przy żadnej aborcji nie uczestniczyła. Wiedziała bowiem, że mogła stanąć na Sądzie Bożym gdyby ta połowa w której zamieszkała runeła na ziemię, a nie ta druga. Dlatego zapoznaj się z słynnym "zakładem" Paskala " jest Bóg czy go nie ma ..."
anonim2014.02.1 14:38
@Purple Morderca umrze bo zobaczy prawdę o tym, że morduje? Jasne, bardzo wiarygodny wariant. W ogóle, najlepiej dać mordercy komfortowe warunki do zamordowania własnego dziecka, żeby przypadkiem przy mordowaniu się nadmiernie nie stresował.
anonim2014.02.1 15:18
@pies Widocznie wybrałeś dobrą żone skoro nie zrozumiałeś kontekstu. Gdybyś miał tzw herod babę to wtedy byś dopiero zrozumiał. Dlatego mówi Pismo św. "Dobra żona to dobre dziedzictwa, dana jest tym którzy boją się Pana - /Adonai/ 2. Bóg daje się poznać tym którzy go miłują! 3. Jakimi słowami Lucyfer zaprasza swoich miłośników miłośnice; "Przyjdźcie do mnie wszyscy którzyście "Weseli" (Gey) przyjdzie do mnie wszyscy którzyście są zdeprwowani a ja was "pokrzepię" Bo GEY to nie tylko sodomita, ale każdy kto się raduje z grzechu, z zbrodni, z posiadania dóbr, złota, z rozpusty, kłamstwa, ect Nie należy jednak myśleć, - jak wołał Barck Obama na wiecu wyborczym, że Mierniczy cię wzbogaci! On bowiem nikogo tak naprawdę nie wzbogaci tj. w dobra trwałe, nieprzemijające, - wieczne skarby niebieskie!
anonim2014.02.1 18:15
@teotym Ty naprawdę nie rozumiesz o co chodzi? W szpitalach dokonuje się aborcji TAKŻE, gdy płód rozwijający się nieprawidłowo zagraża matce. Zastraszając lekarzy doprowadzisz do tego, że "oleją" zagrożenie i matka umrze. Będziesz wtedy uważał, że przyczyniłeś się do morderstwa "przez zaniechanie"? Założę się, że nie. Taka refleksja jest Tobie i innym "proliferom" obca. Ma być "po bożemu", a potencjalne ofiary - bóg rozpozna ... i.t.d. ... To już było.
anonim2014.02.1 22:28
Radzi-a ty znowu swoje-a raczej wygodne dla ciebie teksty, świadczące o poważnych zaburzeniach w twojej psychice,ale to są skutki obowiązującej ustawy o zdrowiu psychicznym. Nie wiem co twoja odpowiedź ma do mojej propozycji żeby Fronda przedstawiała świadectwa pro-lajferów adoptujących uszkodzone dzieci? Niech czyny idą w parze za tym co ci faryzeusze mówią i zmuszają do robienia innych.Łatwo mielić ozorem zdrowaśki-niech każdy z tych nawiedzonych oszołomów zajmie się osobiście dzieckiem z wielowadziem,niech zrezygnuje z pracy i żyje na skraju nędzy,niech będzie wyizolowany do końca życia jak wiele rodzin z takim problemem. A może ty sam zaadoptuj takie uszkodzone dziecko-toć to samo szczęście,błogosławieństwo i radość.Tylko niech to nie będzie kościółkowa "duchowa adopcja" tylko samo życie z wszystkimi problemami?
anonim2014.02.2 5:14
Ci, co nie wiedzą, że tzw. płód czy zarodek, TO CZŁOWIEK, odsyłam do słownika pojęć medycznych, gdzie w definicji okerślenia "płód" stoi, że jest to stadium rozwoju człowiek przed narodzeniem. Dla wszystkich zainteresowanych danymi osobowymi lekarzy i pielęgniarek na oddziale ginekologii i położnictwa oraz patologii ciąży odsyłam do stron: http://www.rydygierkrakow.pl/ginekologia/ginekologia_personel.html http://www.rydygierkrakow.pl/ginekologia.html kontakty: Sekretariat: tel. (12) 64 68 686 p.o. Położna Oddziałowa: Monika Scelina tel. (12) 64 68 377 Ordynator: dr n. med. Marcin Opławski Lek. med. Andrzej Opalski Lek. med. Dorota Krajewska Lek. med. Maciej Bodzek ◦Ginekologia zespół - koordynator lek. Józef Banyś lek. Grażyna Bogutyn lek. Julita Franaszek lek. Dorota Krajewska ◦Położnictwo i patologiia ciąży zespół - koordynator lek. Med. Andrzej Opalski lek. Anna Mazur-Nasiłowska lek. Sebastian Zalewski Zainteresowania: ◦onkologia ginekologiczna: lek. Maciej Bodzek, lek. Radosław Rokicki, ◦uroginekologia: lek. Grażyna Bogutyn, lek. Elżbieta Krupa, lek. Anna Mazur-Nasiłowska, ◦badania prenatalne: lek. Sebastian Zalewski, lek. Andrzej Opalski ◦endoskopia: lek. Maciej Bodzek, lek. Sebastian Zalewski Położne świadczące usługi komercyjne: •Monika Scelina 604206696 •Jolanta Łaszczyk 606336806 •Jolanta Janus 691432224 •Agnieszka Serafin 782265991 •Anna Jastrzębska 606878817 •Katarzyna Grzywa 506230711 •Renata Słoniewska 668419545 •Magdalena Wyżykowska - Kochanek 606957545 •Beata Marzec 604175518 •Elżbieta Zamojska 880113478 Wg zapisów na w/w stronach ten oddział jest baaaaaaaaardzo pro-rodzinny i świadczy "Położnictwo XXI wieku". Może warto zadzwonić do ordynatora czy oddziałowej i zapytać się jak godzą tą ich "prorodzinność" z abortowaniem, czyli pozbawianiem życia, bezbronnych dzieci?
anonim2014.02.2 13:22
@Iilianna Z twojej właśnie wypowiedzi wynika, że masz na sumieniu grzech, zbrodnie, tzn. jesteś na IV stopniu wiary Ateizmu. I dlatego radziłbym abyś uczestniczyła w "Modlitwie uzdrowienia uwolnienia" a jak nie chcesz iść do kościoła bo w Kościele czujesz się niedobrze, słabo ci to możesz np. wpisać w przeglądarkę "modlitwa uwolnienia O Daniela" lub innego Charyzmatyka. Dopiero wówczas jak zostaniesz uwolniona z zaszłości grzechów przeciwko Przykazaniom Bożym zaczniesz rozumować Mądrze, bo Mądrość jest Darem Ducha św. Lucyfer Wąż Smok anioł czeluści jako pierwszy sam w sobie poznał, "Gnosis" która jest "poznaniem, wiedzą, nauką, sztuką," oraz Naukową tzw. "Wiarę, Naukę, Sztukę" a która jest Kłamstwem "Kłamała nieprawość sobie" (Ps 26,12 +W.) Bo zasze nieprawość musi oszukiwać siebie, bo inaczej musiałaby zmienić swoje postępowanie, które jest zawsze buntem przeciwko Bogu. Prawda i Kłamstwo nie mogą wsółistnieć z sobą. Ponieważ Bóg jest Prawdą Mądrością ect. to żadne Kłamstwo nie może w Jego obecności istnieć, takie stworzenie które Kłamie Bogu zostałoby unicestwione, przestałoby istnieć. A ponieważ Bóg jest Miłością Nieskończoną w Swoim Bycie, dlatego aby nie unicestwić stworzeń które powołał do istnienia z miłości, Stworzył dla nich miejsce które jest pozbawione miłości. Ale duch - dusza jest stworzona do miłowania Boga! + Dlatego ten brak Boga jest robakiem który nigdy nie umiera. Duch św. który jest Miłością Osobową Panhagion więc karze z powodu zlekcewarzenia Boga Miłości - zapala więc płomień w sercu Intelekcie i Woli duszy potępionego oraz zapała ogień trawiący na zewnątrz który trawi, spopiela, a nie niszczy duszy która jest nieśmiertelna. Więc wiecznie będzie płonąc dusza, duch nieśmiertelny tj diabeł, w ogniu nieugaszonym Ponieważ Bóg jest wieczny tak i kara jest wieczna. Jaki więc sukces osiąga bezbożnik na tym świecie słuchając diabła. Gardząc Miłością Boga - żadnego przeklęty na całą wieczność, bez nadziei, trwa w Ateizmie w wierze piekła całego, ect.
anonim2014.02.3 9:25
Mam pytanie? Czy któryś z tych pikietujących mądrali ma w domu bardzo chore nieuleczalnie dziecko i widzi 24 godziny na dobę jego cierpienie...gdzie jedyny kontakt z nim jest kontaktem wzrokowym? Jeżeli nie, to najlepszym sposobem na pomoc takiemu dziecku jest charytatywne zajęcie się nim lub adopcja takiego dzieciątka. Po drugie: Jakim prawem ktokolwiek chce decydować za przyszłą matkę o urodzeniu chorego dziecka? Co za kret.. wymyślił tego rodzaju pikietę? Żyjemy w dwudziestym pierwszym wieku a nie w średniowieczu wiecznie zastraszani przez gniew Boży i rządny władzy sam w sobie zakłamany kościół. Chcecie pomóc i organizować pikiety? Zajmijcie się wreszcie uczciwym opodatkowaniem kościoła i oczywiście księżmi pedofilami a normalnym, uczciwym i odpowiedzialnym ludziom dajcie swobodnie żyć.
anonim2014.02.3 18:50
Mam pytanie? Czy któryś z tych pikietujących mądrali ma w domu bardzo chore nieuleczalnie dziecko i widzi 24 godziny na dobę jego cierpienie...gdzie jedyny kontakt z nim jest kontaktem wzrokowym? Jeżeli nie, to najlepszym sposobem na pomoc takiemu dziecku jest charytatywne zajęcie się nim lub adopcja takiego dzieciątka. Po drugie: Jakim prawem ktokolwiek chce decydować za przyszłą matkę o urodzeniu chorego dziecka? Co za kret.. wymyślił tego rodzaju pikietę? Żyjemy w dwudziestym pierwszym wieku a nie w średniowieczu wiecznie zastraszani przez gniew Boży i rządny władzy sam w sobie zakłamany kościół. Chcecie pomóc i organizować pikiety? Zajmijcie się wreszcie uczciwym opodatkowaniem kościoła i oczywiście księżmi pedofilami a normalnym, uczciwym i odpowiedzialnym ludziom dajcie swobodnie żyć.