02.08.21, 19:14Fot. screenshot - YouTube (World Affairs)

Waszyngton: 24 rosyjskich dyplomatów ma czas do 3 września na opuszczenie USA

Agencja TASS cytuje ambasadora Rosji w Waszyngtonie Anatolija Antonowa, który poinformował dziś, że do 3 września 24 dyplomatów, których wizyty wkrótce stracą ważność, będzie musiało opuścić Stany Zjednoczone.

- „Otrzymaliśmy listę 24 dyplomatów, którzy – jak się oczekuje – opuszczą kraj do 3 września 2021 roku. Niemal wszyscy z nich wyjadą bez zamiany (na następnych - PAP), dlatego że Waszyngton nagle zaostrzył procedurę wydania wiz”

- przekazał ambasador Rosji w Waszyngtonie, Anatolij Antonow.

Rosyjski ambasador przekonuje, że władze Stanów Zjednoczonych, nie wyjaśniając przyczyn swojej decyzji, zaczęły anulować wizy małżonków i dzieci dyplomatów. Powszechne mają być też „opóźnienia w przedłużeniu wiz, które utraciły ważność”, a celem tych działań, wedle Antonowa, jest „usuwanie z kraju rosyjskich pracowników dyplomatycznych”.

kak/PAP

Komentarze

Anonim2021.08.3 6:36
To się musieli czymś nieźle wkur..ć ( zdenerwować) !!!! Najwyższy czas !!!!!
droma2021.08.3 6:08
to już wiadomo że to nie pracownicy dyplomatyczni tylko azjatyccy bandyci tylko takich rosja-kaput wysyła do ambasad ...
Po 11 ...2021.08.3 1:14
Tak przyznaje, jestem skończony! Fronda jest moim narkotykiem a ja nałogowcem i jak każdy nałogowiec zatraciłem wszelką godność, poczucie wstydu i szacunek do samego siebie. Byleby tylko rzygnąć nienawiścią na Frondzie. Z poważaniem: prof. dr Jan Hertrich-Woleński, Loża Polin.
Po 11 ...2021.08.2 22:44
"24 rosyjskich dyplomatów ma czas do 3 września na opuszczenie USA" ... a w Polsce ciągle PiSowskie szambo wybija i nikt nie wzywa szambiarki, aby to goooowno wywieźć na wschód. Jak to jest możliwe?
tak to ja matis89, CHUJ nie katolik!2021.08.2 19:40
Wybaczcie Polaki, że jestem taka brudna k urwa białoruska! Robie co mi ten ch uj Łukaszenka każe. Piierdoliłem i dalej piierdole jak połamany ch uj o szczepionkach, o papieżu, ale ANI jednym słówkiem nie bąknąłem o szczepionkach Putina i tego bandyty z Chin Xi. ................. Gówno prawda, że jestem "katolikiem"! Jestem zwykłą, starą k urwą!
matis892021.08.2 19:22
Spełnia się proroctwo o inwazji Chin i Rosji na UE. Stanie się to wtedy gdy UE się podniesie, aby podporządkować sobie swoje od dawna cierpiące, niewinne narody. Właśnie dyktaturę UE zapowiada już oficjalnie Niedzielski i lewacki PIS. Niemcy i Francja robią wszystko by Chiny i Rosja podbiły UE i tak się stanie bo Bóg to przepowiedział w 2012 roku.----------------------- Orędzia Ostrzeżenie 19 lutego 2012 : ,,Dwóch sojuszników, Rosja i Chiny, połączy siły. Stanie się tak, kiedy bestia z dziesięcioma rogami się podniesie, aby podporządkować sobie swoje od dawna cierpiące, niewinne narody. Moja córko, bestią z dziesięcioma rogami jest Unia Europejska — zwana w Apokalipsie św. Jana Babilonem. Babilon upadnie i zostanie zdominowany przez wielkiego czerwonego smoka, Chiny, i jego sojusznika niedźwiedzia, Rosję. Kiedy to nastąpi, zapanuje komunizm, i biada temu, kto zostanie przyuważony na tym, że praktykuje swoją religię w ich obecności. Wszystkie religie zostaną zakazane, ale chrześcijanie będą cierpieć największe prześladowania. Rzymscy katolicy nie będą w ogóle tolerowani i będą musieli odprawiać Msze w tajemnicy... Wasz Ukochany Zbawiciel Odkupiciel ludzkości Jezus Chrystus''