09.05.16, 21:45o. Cesare Truqui

WAŻNE! Egzorcysta z Watykanu ostrzega przed popkulturą! Szatan działa poprzez jogę i powieści fantastyczne...

Watykański egzorcysta, o. Cesare Truqui w wywiadzie dla The Independent ujawnił, że Kościół obserwuje wzrost opętań na całym świecie. Uważa on, że jest to winą popularnych rozrywek, takich jak czytanie powieści fantastycznych i zaangażowanie w praktyki związane z jogą.

Według profesora Giuseppe Ferrari, uczestnika niedawnej konferencji w Rzymie, w czasie której katoliccy duchowni i uczeni zastanawiali się jak przeciwdziałać tej sytuacji, winę za ten stan ponosi popularność programów telewizyjnych, filmów oraz powieści, które wysławiają "demoniczne" stworzenia, takie jak wampiry i czarodzieje.

Demoniczne charaktery w popularnych serialach "True Blood" i "The Vampire Diaries" przedstawiane są jako piękni i nadzwyczaj silni ludzie. Taka "reklama" tego typu charakterów może prowadzić młodych ludzi w stronę praktyk okultystycznych. Ojciec Truqui twierdzi, że widział wiele przypadków, w których ludzie, fascynaci takich programów, pozostający pod wpływem złych duchów, mówili wieloma językami i wykazywali nadludzką siłę.

Na podst. naturalnews.com

ZACHĘCAMY DO ODWIEDZIN W NASZEJ GALERII HANDLOWEJ FRONDA! TE KSIĄŻKI MUSISZ POZNAĆ:


<<< PRAWDA O HOLOKAUŚCIE! KONIECZNIE PRZECZYTAJ! >>>


<<< CZYM JEST PRAWDZIWA MIŁOŚĆ, CZYLI O ZAKOCHANIU SŁÓW KILKA >>>


<<< NIESAMOWITA KSIĄŻKA ŻYDA, KTÓRY SPOTKAŁ JEZUSA I STAŁ SIĘ KATOLIKIEM! >>>


<<< 12 TAJEMNIC CHRZEŚCIJAŃSTWA PRZED KTÓRYMI NAUKA JEST ... BEZRADNA! >>>


<<< JAK DOBRZE PRZYGOTOWAĆ SIĘ NA CZASY OSTATECZNE! KONIECZNIE PRZECZYTAJ! >>>