09.11.13, 06:34Logo WHO (fot,Wikimedia Commons)

WHO deprawuje dzieci!

Przebadała ona wytyczne zawarte w dokumencie „Standardy wychowania seksualnego w Europie”, przeznaczonym dla europejskich ministerstw zdrowia i oświaty. Okazało się, że pod pretekstem edukacji zaleca się poddawanie dzieci ideologicznej indoktrynacji, i to już w wieku przedszkolnym. W konsekwencji prowadzi to do przedwczesnego i nadmiernego rozbudzenia seksualnego, które trzeba potem poskramiać farmakologicznie.

„Najbardziej zbulwersowało nas to, że dokument ten inspiruje się twierdzeniami ideologii gender oraz tzw. «Zasadami z Yogyakarty»q – powiedział Radiu Watykańskiemu Luca Volonté, dyrektor fundacji Novae Terrae. – Są to faktyczne podstawy tego dokumentu, który szczegółowo podaje, w jaki sposób wychowanie seksualne powinno się dostosować do tych arbitralnych wyobrażeń o równowadze seksualnej. Standardy te są bardzo niepokojące, prowadzą bowiem do nadmiernego rozbudzenia seksualnego dziecka, czyli uczą dzieci, jak nadużywać własnej płciowości od najwcześniejszych lat, już w pierwszej fazie wiekowej, od niemowlęctwa do czwartego roku życia. Konsekwencją wprowadzania w życie płciowe dzieci w tym wieku są sytuacje, które spotykamy już na przykład w Holandii, gdzie rodzice, aby poradzić sobie z problemami, jakie stwarza im szkoła, poddają dzieci terapii hormonalnej, by zablokować seksualność dziecka środkami farmakologicznymi”.

sm/Radio Watykańskie

Komentarze

anonim2013.11.9 9:05
Te sprawa jaśniej pokazuje gdzie są centra które promują panseksualizm. Widać że sprawa jest zaplanowana odgórnie na najwyższych szczeblach i realizowana w każdym zakątku globu. Chodzi zapewne o deprawacje na jak najwcześniejszym etapie rozwoju, żeby zniszczenie człowieka było już nie do cofnięcia. Skala zła i szerokość frontu tej akcji pokazują jej piekielne konotacje....trudno to tłumaczyć tylko biznesem i polityką ( choć ma to swoje znaczenie)...jednak ohydztwo tej perwersji narzucanej najmłodszym wskazuje na prawdziwego jej autora.
anonim2013.11.9 9:40
Czemu Bergoglio nie mówi głośno o ideologii Gender i zagrożeniu jakie z niej płynie? Czemu nie mówi o zgubnej legalizacji "małżeństw" homo? O ustawach przeciw "mowie nienawiści"? Czemu nie apeluje o wyrzeczenie się grzechu? Czemu masoni go tak kochają? Czemu mu sprawili takie powitanie? Ludzie, ten człowiek doprowadzi Kościół do ruiny, już tego niemal dokonał, a dopiero kilka miesięcy siedzi w Watykanie. Niech udowodni, że ma miłość do Chrystusa i do Ewangelii i broni naszej wiary, którą ONZ, WHO, UE i kilka innych masońskich organizacji lada moment zdelegalizuje! Niech raz chociaż powie coś mądrego, do rzeczy i przestanie ściemniać robiąc sobie dobry PR, a zły PR kościołowi.
anonim2013.11.9 9:59
@blumkwist Masz rację przyjacielu. Dlaczego Watykan milczy w tej sprawie? Dlaczego my - wierni musimy apelować, a nasi zwierzchnicy milczą? Czemu papa Francis odciąga uwagę od tych kwestii? Czemu mówi, że Kościół nie powinien gadać o takich rzeczach? To jest absurd. Bergoglio ma kilka milionów ludzi na swoim Twitterze, większość jego homilii przelatuje całą Ziemię. W każdej chwili może zaapelować o obronę naszej wiary i przestrzec przed tymi satanistycznymi ideologiami. Czemu tego nie robi, tak jak jego poprzednicy? Czemu nas usypia, zamiast budzić?! Iluminaci chcą nas wykończyć, zdeprawować nasze dzieci i zdelegalizować naszą religię, bo głosi Prawdę, a papa siedzi cicho. Katolicy - poczytajcie sobie homilie Benedykta XVI. Już w 2007 roku apelował w tych kwestiach i głosił klarowną naukę płynącą z Ewangelii. Minęło 6 lat i świat jest całkowicie innym miejscem - nie wierzę, że tego nie dostrzegacie - a nowy biskup Rzymu gada od rzeczy tworząc obraz jakiejś Idylli. Pewnie - wyjdźcie do sąsiada i mu pomachajcie. Zanieście mu szarlotkę. To jest faktycznie iście chrześcijańskie. Szkoda tylko, że zanim z tej szarlotki wrócicie, to nie będziecie już mieć za rogiem Kościoła, do którego chodziliście co niedzielę na Mszę. Księża - wyjdźcie z kościołów do ludzi na obrzeżach, przesiąknijcie smrodkiem oddalonych od Chrystusa owiec - jak wrócicie (jeśli wrócicie), to nie zastaniecie swojej świątyni. Księża, skupcie się na potrzebujących, zamiast głosić Królestwo Boże - zaniedbujcie obowiązki pomagając bezdomnym na ulicach. Jak się wybudzicie, to nie zastaniecie swojej parafii. Parafian też nie zastaniecie, bo będą na szarlotce u sąsiadów. Na Miłość Boską ludzie, czy Wy nie widzicie, że Bergoglio rozmontowuje Kościół? Że jego homilie są podstępne i przekręcają Słowo Boże? Że głosi Miłosierdzie Boże nie głosząc żalu za grzechy i pokuty? Ta nauka jest niezdrowa i doprowadzi do tragedii. Właśnie przebiega nam ostatnia szansa koło nosa, aby zachować wolność wyznania. Koncentrujemy się na obronie, lub ataku Franciszka, a może powinniśmy raczej się zjednoczyć i wystosować do niego jakiś list - jeśli nie jest masonem, to niech broni Kościoła. Jeśli jest, to zgodnie z kodeksem kanonicznym nie posiada jurysdykcji papieskiej. Niech Bergoglio zacznie głosić Prawdę, albo niech odda władzę temu, kto ją posiada pełnoprawnie - Benedyktowi XVI.
anonim2013.11.9 10:22
@mikolodz Jakąś odpowiedzią na Twoje pytanie może być kilka na ogół przemilczanych w oficjalnych przekaziorach faktów. 1. Pentagram ( główny symbol masłoniów) w herbie Bergoglio i w pierwszych dniach panowania Franciszka. 2. Członkostwo honorowe Bergoglio w Rotary Club 3. I to małe zdanko Franciszka zamieszczone w wywiadzie dla "La Repubblica": - „Każdy z nas ma wizję dobra i zła. Musimy zachęcić ludzi aby dążyli do tego co jest według nich Dobrem”. Tłumacząc z franciszkowego na owsiakowe....Róbta co chceta To krótkie zdanko jest esencją postawy masłońskiej....i echem dawnych słów wypowiedzianych w Edenie....będziecie jako bogowie znający dobro i zło
anonim2013.11.9 11:48
Inaczej mówiąc ludność ziemi ma być zmniejszona, po przez różne zabiegi. Jednym z nich jest zatruwanie farmakologiczne dzieci. W konsekwencji od najmłodszych lat ingeruje się w zdrowie dzieci. Światowa Organizacja Zdrowia zamiast leczyć, przyczynia się do chorowania dzieci.
anonim2013.11.9 13:32
Jak zwykle wiele szumu i ideologicznych wstawek w stylu "nadmierne rozbudzenie seksualne", "przedwczesne rozbudzenie", "nadużywanie własnej płciowości", itp. Tak naprawdę to jak zwykle są to metody mające na celu zniechęcić rodziców do tego rodzaju edukacji. Jak jest na prawdę to wszyscy możemy przypuszczać, że jak zwykle demonizuje się dla odstraszenia. Wprowadzane przez Światową Organizację Zdrowia wytyczne jak wszystkie są na gruncie krajów realizowane w programach autorskich nauczycieli. Zwykle (jeśli chodzi o Polskę) opracowywane tematy są realizowane w sposób rozsądny, wyważony, ze skutkami pozytywnymi dla uczniów. Zresztą stale mówi się, że w Polsce wiedza na tematy seksualne zwykle jest niska i wykładana w sposób "rozsądny", a nawet niewystarczający (by nie nazwać pruderyjny). Dlaczego teraz nagle wszyscy obawiają się, że będzie inaczej??? Wiedza, którą uczniowie nabywają w toku szkolnych programów nie predysponuje ich do nabywania złych skłonności, patologicznych praktyk czy też mechanicznych nawyków w stylu bycia, życia czy seksualnych preferencji. Dlatego jak zwykle straszenie ma na celu zniechęcić, odroczyć wprowadzanie zmian, zwrócić uwagę rodziców na zagadnienia związane z edukacją. Dzieci nawet bez wiedzy szkolnej podlegają seksualnym aktywacjom samoistnym, otoczenia, rodziny i grupy w której przebywają. Nieukierunkowane, bez wiedzy i świadomości własnych poczynań, zdane są na samoistne realizowanie się hormonalnych popędów, co na pewno może owocować nerwicami seksualnymi, nawykową aktywnością, nadpobudliwością i wszystko to bez możliwości pomocy rodziców, nauczycieli czy osób mających wiedzę w danej dziedzinie. Dlatego może pozwólmy uświadamiać dzieci dla normalizacji zachowań, możliwości wczesnego edukowania o zagadnieniach związanych z rozwojem, dojrzewaniem, życiem społecznym. Dobrze realizowana edukacja, a taka zwykle jest w polskich szkołach nigdy nie będzie tylko SEKSUALIZACJĄ.
anonim2013.11.9 14:45
@mikolodz Swietne przemyslenia trafne. Nie dla kogos kto pozbawiony jest pewnej wiedzy o wladzy poza kurtyna. Podzielam Twoje obawy. Tez sledze dzialania papieza i obawiam sie ze jak napisales nie sa one wystarczajaco mocne, ale pocieszam sie slowami Jezusa: "ty jesteś Piotr, i na tej opoce zbuduję Kościół mój, a bramy piekielne nie przemogą go." @Apologeta2 "Dla ludzi myślących samodzielnie"- naprawde? Malo nie spadelm z krzesla jak to przeczytalem :) Bez celowa byloby dalsza polemika z Toba. @Belteszassar33 " Nieukierunkowane, bez wiedzy i świadomości własnych poczynań, zdane są na samoistne realizowanie się hormonalnych popędów" co wg mojej opini samoistne w tym konkretnym wypadku znaczy naturalne i harmonijne nie pogwalcone przez ideologie Gender ktora wpycha sie drzwiami i oknami do naszgo zycia i zaciska coraz ciasniej swoje macki wokol naszych szyi. Dodkowo napisales "w Polsce wiedza na tematy seksualne zwykle jest niska i wykładana w sposób "rozsądny", a nawet niewystarczający (by nie nazwać pruderyjny)." Raczej sie z Toba nie zgodze ale skoro juz tak napisales to zapewne znasz statystyki rozwodow, morodowania malych dzieci(aborcji) ilosci zarazonych HIV itd a mowia one ze Polska (wg tego co nazwales sposobem pruderyjnym) jest w kazdej z tych ststystyk na "ogonach" czyli ku mojej uciesze choc demoralizacja postepuje na calym swiecie to statystycznie Polska nie ulega jej tak mocno jak kraje "postepowe" Pozdrawiam!
anonim2013.11.9 15:24
"Trzeba poskramiać farmakologicznie" ... Ach ci "badacze" ... Proponuję skuteczniejsze metody przeciwdziałania "przedwczesnemu rozbudzaniu seksualności ...". Na przykład wrócić do diety średniowiecznej bogatej w kapustę, rzepę ... ograniczyć posiłki mięsne do 1 na miesiąc ... i w ogóle obniżyć dzienną dawkę kalorii. A jak i to nie pomoże, to brom do wodociągów ... Seksualizm naszym wrogiem nr. 1!! Będziemy walczyć z każdym jego przejawem na ulicach, plażach, w Domach Kultury,Teatrach i w salach wystawowych. Za to sami, po cichu ... byle bez skandali ... Alleluja i pod kołdrę ...
anonim2013.11.9 16:43
A ja zwracam uwagę, że głównym problemem jest to, że te organizacje swoje chore ideologie wprowadzają przez PAŃSTWOWE ośrodki. Gdyby szkoły były prywatne i mogły decydować czego uczą, wówczas żadne Ministerstwo Edukacji nie wymagałoby nauczania o seksie i filozofii gender”, poprawności politycznej, źle pojmowanej ekologii. Chce się państwa opiekuńczego?? To trzeba mieć świadomość, że tym opiekuńczym państwem będą rządzić ludzie lewicy z chorymi ideologiami. Odpowiedzią na to jest państwo wolności (w pozytywnym znaczeniu), gdzie każdy decyduje o sobie i swojej rodzinie (dzieciach), a państwo pilnuje porządku i praworządności nie wtrącając się w edukacje i wychowanie. PS. Jak się chce mieć „darmowe” szkoły (darmowe w cudzysłowie, bo płacimy na nie w podatkach), to trzeba liczyć się z tym że będzie tam dziadowskie nauczanie ze złymi ideologiami na czele.
anonim2013.11.9 16:57
To ta sama WHO co propaguje pedalstwo jako normę!! Teraz chce zaszczepić 20 mln.dzieci nie wiadomo jakim świństwem biedne dzieci III-go świata. Podejrzewam ze chodzi tu o ich zdrowotną eliminację i przy okazji niezłe miliony $ zarobić Ta "organizacja" powinna być rozkurzona na 4-ry wiatry.
anonim2013.11.9 17:05
@blumkwist "1. Pentagram ( główny symbol masłoniów) w herbie Bergoglio". Dla pierwszych chrześcijan pentagram odzwierciedlał pięć ran Jezusa[1][2] ze względu na 5 wierzchołków. . Pentagram zwrócony jednym wierzchołkiem do góry zwany jest Pentagramem Białym, jest on odzwierciedleniem sacrum – siły boskiej. Może również odzwierciedlać pięć zmysłów Trochę umiaru z "teorii spiskowej".
anonim2013.11.9 17:09
Całe szczęście, że ten portal czyta się tylko dla beki :)
anonim2013.11.9 17:57
@Ondraszek1 Swastyka też była symbolem słońca w pierwotnych religiach....obecnie kojarzy nam się z nieco innym systemem. Może kiedyś dawno dawno temu pentagram był symbolem ran Chrystusa....wiedza o tym teraz tylko nieliczni. Obecnie jednak znaczenie tego symbolu jest jednoznaczne...Nie powiesz mi chyba że gwiazda pięcioramienna w herbie ZSRR, USA, UE i większości innych państw, oraz w symbolice masońskiej jest symbolem ran Chrystusa? A jak odniesiesz się do pozostałych dwóch argumentów które wspierają moją ...."spiskową teorię"?
anonim2013.11.9 18:25
@Belteszassar33 - Tak naprawdę to jak zwykle są to metody mające na celu zniechęcić rodziców do tego rodzaju edukacji. Jak jest na prawdę to wszyscy możemy przypuszczać, że jak zwykle demonizuje się dla odstraszenia To rodzice wychowują dzieci a nie płatni pracownicy.
anonim2013.11.9 21:41
@Sonia W naszych oczach zły rodzic, dla dziecka jest ostoją. Wyrozumiałość dzieci względem rodziców, którzy błądzą jest bardzo duża. Niszczenie więzów rodzinnych przez państwo przyczynia się do cierpień dzieci. Najgorsze jest to, że państwo chce nam wychować wszystkie dzieci według swojego upodobania.
anonim2013.11.10 9:14
@blumkwist Nawet nasi oficerowie posiadali i posiadają na swych szarżach pięcioramienne gwiazdki, Tęcza jest symbolem przymierza człowieka z Bogiem i wiesz kto ją wykorzystuje. Nie przesadzaj!!. Jak się chce psa zbić to kij się zawsze znajdzie.