11.11.19, 19:00Fot. Pixabay, CC 0 - edytowane

WIZJE mistyczne: Polska PRZETRWA z Chrystusem

W obliczu przepowiadanych dla świata katastrof Polska nie zostanie cudem uratowana, ale będzie państwem, które ucierpi w nich najmniej.

Polsce będą się kłaniać narody Europy - przepowiedział jeden z wizjonerów.

Błogosławiony ks. Bronisław Markiewicz, polski ksiądz katolicki, założyciel Zgromadzenia Świętego Michała Archanioła, pedagog: 
"Wy, Polacy, przez ucisk niniejszy oczyszczeni i miłością wspólną silni, nie tylko będziecie się wzajem wspomagali, ale nadto poniesiecie ratunek innym narodom i ludom, nawet wam niegdyś wrogim" - wieszczył ksiądz Markiewicz. Mówił on także o łaskach, jakimi Bóg obdarzy Polskę oraz o Polakach, którzy będą "mądrymi mistrzami" i będą zajmować wysokie stanowiska na całym świecie. Nasz język będzie rozpowszechniony i będą go uczyć we wszystkich światowych szkołach.

Lodovic Rocca - franciszkanin, prorok:

W swojej wizji opowiadał on o wolnej Polsce, jako o najpotężniejszym mocarstwie Europy. Razem ze Słowianami utworzy katolicko-słowiańskie mocarstwo Europy. Granice tego kraju wyznaczać będą Odra, Nysa, Adriatyk, Bałtyk, Morze Czarne, Dniepr i Dźwina. "Przy końcu wojny europejskiej czarny lud przyjdzie Polsce z pomocą, w czasie, gdy liście zdrzew opadać zaczną. Z gruzów i popiołów powstanie Polska i dojdzie wreszcie do porządku i spokoju w sprawach wewnętrznych. (...) Najwyżej Bóg wyniesie Polaków, gdy dadzą światu wielkiego papieża. Polska zawrze wieczną przyjaźń z Turcją, która po wieki zachowana będzie. Wielki mąż z Ameryki roztoczy nad jej granicami swoją przemożną opiekę, pod którą w wielkiej szczęśliwości królować będzie".

Kardynał August Hlond, salezjanin, arcybiskup metropolita gnieźnieński i poznański (1926-1946), arcybiskup metropolita gnieźnieński i warszawski (1946-1948), kardynał, prymas Polski:

W notatkach kardynała odnaleziono proroctwo takiej oto treści: "Jedyną broń, której Polska używając odniesie zwycięstwo - jest różaniec. On tylko uratuje Polskę od tych strasznych chwil, jakimi narody będą karane za swą niewierność względem Boga. Polska będzie pierwsza, która dozna opieki Matki Bożej. Maryja obroni świat od zagłady zupełnej".

Katarzyna Szymon, polska mistyczka katolicka i stygmatyczka ze Studzienic:

Była ona nie tylko naznaczona stygmatmi, ale także miewała objawienia i wizje. 2 listopada 1974 roku Matka Boża Niepokalana opowiedziała jej o karach, jakie czekają świat, jeżeli nie nastąpi poprawa. Największe zniszczenia poniosą Niemcy, Czechy, Francja, Anglia i Rosja. Widząc przestraszoną twarz kobiety, Matka Boża powiedziała: "Śląsk zachowam od zguby".

Proroctwa Teresy Neumann, niemiecka mistyczka i stygmatyczka:

Po zakończeniu II wojny światowej spotkała ona polskich oficerów, którzy nie byli pewni, czy mają wracać do kraju, bo krążyły pogłoski o wybuchu kolejnej wojny na terenie Polski. Powiedziała im, że jeżeli doszłoby do kolejnej wojny, to Polska ocaleje, "ponieważ przez Polskę wkrótce zacznie pielgrzymować Matka Boska Częstochowska i weźmie wasz kraj w swą macierzystą opiekę".

Po II wojnie światowej przekazała ona wizję dotyczącą Polski, biskupowi polowemu Józefowi Gawlinie: "Wy Polacy macie do nas Niemców żal, bośmy was skrzywdzili. Macie rację. Ale przez to wyście już wszystko odpokutowali. Na nas, Niemców, przyjdzie jeszcze pokuta. Wy możecie czuć się spokojni. (...) Za wami wstawia się Czarna Madonna, która będzie chodzić po ziemiach polskich. Wam się już złego nie stanie".

Wizje ojca Klimuszki, polski kapłan, franciszkanin, jasnowidz, zielarz:

Zakonnik rzadko mówił o swoich wizjach publicznie. Jednak na spotkaniu z dziennikarką, Wandą Konarzewską, uchylił rąbka tajemnicy przepowiedni dotyczacej losów Polski: "Polska będzie źródłem nowego prawa na świecie, zostanie tak uhoronowana wysoko, jak żaden kraj w Europie. (...) Polsce będą się kłaniać narody Europy. (...) Do nas będą przyjeżdżać inni, aby żyć tutaj i szczycić się tym. Nadchodzi czas Polski i upadku jej wrogów". Przed swoją śmiercia powiedział przyjacielowi, że gdyby mógł się drugi raz urodzić, to tylko w Polsce. "Niech Polacy z całego świata wracają nad Wisłę. Tu się im nic nie stanie".

Trzecia tajemnica fatimska:

Krążyła po Polsce przepowiednia, uznawana za fragment trzeciej tajemnicy fatmiskiej. Łucja miała powiedzieć nieznanemu ojcu Augustynowi: "Polska tym razem zostanie oszczędzona. Ona będzie jedynym państwem, które ze światowego kataklizmu wyjdzie silniejsze, potężniejsze i wspanialsze. Od Polski zależeć będzie przyszłość Europy. Obdarzy ona braterstwem wszystkie narody świata. Ona będzie przygarniać, chronić, nieść pomoc. (...) Pomoc i opieka Maryi Królowej Polski będzie wam towarzyszyć".

Przepowiednia licheńska:

W tej przepowiedni Maryja przekazało Mikołajowi Sikatce słowa: "Ku zdumieniu wszystkich narodów świata - z Polski wyjdzie nadzieja udręczonej ludzkości. Wtedy poruszą się wszystkie serca radością, jakiej nie było przez tysiąc lat. Jeśli naród polski się poprawi, będzie pocieszony, ocalony i wywyższony".

Komentarze

On2019.11.13 4:47
Do niektórych komentatorów. A IDŹCIE PRECZ STĄD!
andrzejhahn32019.11.12 11:22
kolejny chory psychicznie imbecyl katolicki iewajacy urojenia i halucynacje.............nie ma nic bardziej idiotycznego i kiczowatego od katolicyzmu
Polecam również ks. Skwarczyńskiego vel Novotnego.2019.11.12 10:21
Polecam dość dobre opracowania polskiego księdza: Adama Skwarczyńskiego, występującego pod ps. Ivan Novotny (Z Aniołem do nowego świata i Wejdź do radości). Ksiądz opisuje to co zostanie po Paruzji.... dla komputerowców dostępne są pdf-y. Warto przeczytać pomimo chaosu w mieszaniu wątków, ale posiadając taka masę informacji trudno jest chronologicznie i jasno opisać to wszystko. Dla znających temat jest sporo wskazówek duchowych jak się przygotować....
CzuwajcieBoNieZnacieDniaAniGodziny2019.11.12 9:45
Jeśli przeczytać całość przepowiedni bo tu cytowane są tylko fragmenty, to jest napisane że Polska szybko się oczyści. Pisze tam również że wojna o wiarę pochłonie 3/4 ludzkości i że II wojna światowa w porównaniu z nią to bajka i żeby być gotowym ( czystego serca) bo gdzie giną miliony to i sprawiedliwi ginąc będą jak zresztą zawsze bywało.
Stanis\305\202awa pielgrzymuj\304\205c 2019.11.12 8:40
Prońcie Krzyża świętego przed ateolewactwem!
JD"A2019.11.11 20:27
To wszystko prawda ale jest warunek ma być wierna Bogu a tu LGBT gender aborcja itd .
trzeźwo myślący2019.11.11 23:08
Czy będzie wierna Bogu zależy od Ciebie, ode mnie i wielu innych Polaków. LGBT to tylko margines w Polsce (ci sami ludzie: LGBT, gender, czarne macice, KoDy i inne antypolskie organizacje na usługach i za pieniądze masonerii, to nie Polska; ci sami ludzie są we wszystkich tych spędach). W górę serca! NMP Królowa Polski jest z nami. Kościoła szatan nie pokona, chociaż tak zajadle atakuje, bo zbliża się czas ostateczny - oddzielanie ziarna od plew, dobra od zła. A my musimy wybrać, po której ze stron się opowiadamy. zaślepieni nie widzą tego.
CzuwajcieBoNieZnacieDniaAniGodziny2019.11.12 9:43
Jeśli przeczytasz całość przepowiedni bo tu cytowane są tylko fragmenty, to jest napisane że Polska szybko się oczyści. Pisze tam również że wojna o wiarę pochłonie 3/4 ludzkości i że II wojna światowa w porównaniu z nią to bajka i żeby być gotowym ( czystego serca) bo gdzie giną miliony to i sprawiedliwi ginąc będą jak zresztą zawsze bywało.
Żyd Lech Keller-Krawczyk homo pedofil2019.11.11 20:26
Był "dzielnicowy" z radziecką muchą. Mucha smrodu nie wytrzymała. Był "PolishPatriot", "Poliamorysta", byl "Słowianin", "Sarmata" ... Jest 𝐁𝐣𝐨𝐫𝐧 𝐊𝐚𝐫𝐥𝐬𝐬𝐨𝐧 (jak długo?) - gudłaj 𝐚𝐧𝐝𝐫𝐳𝐞𝐣𝐡𝐚𝐡𝐧 - 𝐉𝐏𝐈𝐈𝐈 - 𝐨𝐟𝐢𝐜𝐞𝐫 𝐋𝐖𝐏 (co za żart? żyd-pedał "oficer"), 𝐃𝐚𝐫𝐢𝐚_𝐃𝐚𝐧𝐢𝐥𝐜𝐳𝐲𝐤, 𝐀𝐠𝐧𝐢𝐞𝐬𝐳𝐤𝐚, 𝐔𝐫𝐬𝐳𝐮𝐥𝐚 ... i dziesiątki innych "symbolicznych" pseudonimów. 𝐋𝐞𝐜𝐡 𝐊𝐞𝐥𝐥𝐞𝐫-𝐊𝐫𝐚𝐰𝐜𝐳𝐲𝐤 żyd - "genetyk słowianszczyzny" 𝐧𝐢𝐤𝐭 i tu ma racje. Żyd 𝐋𝐞𝐜𝐡 𝐊𝐞𝐥𝐥𝐞𝐫-𝐊𝐫𝐚𝐰𝐜𝐳𝐲𝐤 "anty-syjonista" krytykuje żonę prezydenta, że jest "żydówka" - co za żydowska hipokryzja! Jest tak przewidywalny jak spłuczka u mnie domu, jest jak goowna w dworcowych WC - niespłukiwalny. Od rana do nocy.
cenisz dobre dziennikarstwo?2019.11.11 20:03
> Polskę oraz o Polakach, którzy będą "mądrymi mistrzami" i będą zajmować wysokie > stanowiska na całym świecie. Proszę bardzo - spełniła się przepowiednia. A wy tak krytykujecie pana Przewodniczącego Rady Europejskiej. 🤣🤣🤣
kto\305\2332019.11.12 7:10
ale tu chodziło o mądrych a nie sprzedajnych.
cenisz dobre dziennikarstwo?2019.11.11 19:50
Tych "trzecich tajemnic fatimskich" powstało już chyba tyle samo, co gwoździ z krzyża chrystusowego czczonych jako relikwie. Ciekawe jaką wersję "Łucja" przekazała niemieckim katolikom? Może taką: "Bawaria tym razem zostanie oszczędzona. Ona będzie jedynym krajem, które ze światowego kataklizmu wyjdzie silniejsze, potężniejsze i wspanialsze. Od Bawarii zależeć będzie przyszłość Europy. Obdarzy ona braterstwem wszystkie krainy świata. Ona będzie przygarniać, chronić, nieść pomoc. (...) Pomoc i opieka Najświętszej Maryi Panny Patronki Bawarii będzie wam towarzyszyć". Tak, tak. Najświętsza Maryja Panna faktycznie jest patronką Bawarii: http://idziemy.pl/komentarze/patronka-bawarii
tyle2019.11.11 23:01
Istotnie, z całych Niemiec zachowa się tylko cząstka Bawarii.
Żyd Lech Keller-Krawczyk homo i pedofil2019.11.11 19:50
Był "dzielnicowy" z radziecką muchą. Mucha smrodu nie wytrzymała. Był "PolishPatriot", "Poliamorysta", byl "Słowianin", "Sarmata" ... Jest 𝐁𝐣𝐨𝐫𝐧 𝐊𝐚𝐫𝐥𝐬𝐬𝐨𝐧 (jak długo?) - gudłaj 𝐚𝐧𝐝𝐫𝐳𝐞𝐣𝐡𝐚𝐡𝐧 - 𝐉𝐏𝐈𝐈𝐈 - 𝐨𝐟𝐢𝐜𝐞𝐫 𝐋𝐖𝐏 (co za żart? żyd-pedał "oficer"), 𝐃𝐚𝐫𝐢𝐚_𝐃𝐚𝐧𝐢𝐥𝐜𝐳𝐲𝐤, 𝐀𝐠𝐧𝐢𝐞𝐬𝐳𝐤𝐚, 𝐔𝐫𝐬𝐳𝐮𝐥𝐚 ... i dziesiątki innych "symbolicznych" pseudonimów. 𝐋𝐞𝐜𝐡 𝐊𝐞𝐥𝐥𝐞𝐫-𝐊𝐫𝐚𝐰𝐜𝐳𝐲𝐤 żyd - "genetyk słowianszczyzny" 𝐧𝐢𝐤𝐭 i tu ma racje. Żyd 𝐋𝐞𝐜𝐡 𝐊𝐞𝐥𝐥𝐞𝐫-𝐊𝐫𝐚𝐰𝐜𝐳𝐲𝐤 "anty-syjonista" krytykuje żonę prezydenta, że jest "żydówka" - co za żydowska hipokryzja! Jest tak przewidywalny jak spłuczka u mnie domu, jest jak goowna w dworcowych WC - niespłukiwalny.
skuter2019.11.11 19:42
Polska przetrwa z Chrystusem i tylko z Nim Bez Niego zginie
realista2019.11.11 19:34
Tylko z Bogiem i Krzyżem, tylko pod Orła Znakiem, Polska jest Polską, a Polak Polakiem! Jeśli chcesz Polski wiernym synem być, musisz w Ojczyźnie matkę - ojca w Bogu czcić. I tylko pod platformą, tylko pod jej znakiem, Polska byłaby niczym, a Polak żebrakiem
JS2019.11.11 19:33
Zastanawiam się dlaczego ateiści i śmierdzące lewactwo tak chętnie zajmują się Kościołem ? Przecież nie wierząc w Boga, nie chodząc do kościoła, nie ucząc się religii – nie mają zielonego pojęcia co to jest wiara – a mimo to dyskutują jak najęci. Skoro ja, katolik nie jestem islamistą czy buddystą, to nie dyskutuję na ten temat, bo się na tym nie znam. Nie dyskutuję także na temat Lenina czy Hitlera – przywódców ateistów, bo mnie to nie obchodzi ! Zwierzęta będąc ateistami też nie dyskutują o wierze – to dlaczego ateiści Homo sapiens to robią, a właściwie nie dyskutują tylko wymyślają głupoty i bluzgają jadem ?! To niekończąca się nienawiść – nienawiść prowadząca do profanacji symboli religijnych i nienawiść do tych, którzy wierzą w Boga. Ponieważ nikt tych osobników nie namawia do wiary, nie woła do kościoła, nie zmusza do nauki religii – no to dlaczego cierpią w takiej zajadłej nienawiści ?! Wyjaśnieniem tego zjawiska może być to, że ci ludzie nie należą do Homo sapiens – bo ta łacińska nazwa znaczy „człowiek myślący”. Ateiści natomiast należą do Homo insipiens, gdzie jednym z podgatunków jest Homo sovieticus, a ten rodzaj ludzki „rozumuje” tak, że wszystko co inne należy zniszczyć, zabić – czyli kompletny debilizm. Wszystko jasne !
Jeta2019.11.11 20:40
Oni się boją wszystkiego co inne.
ktoś2019.11.12 7:07
Nie nawidzą bo są z tego świata a księciem tego świata jest lucyfer któremu służą.Ojciec kłamstwa i chodząca nienawiść w której brak nawet najmniejszego pierwiastka dobra . Bóg jest tylko dobrem i odpłaca dobrem,szatan jest złem i tym w nieskończoność odpłacać będzie swoim czcicielom. O jakże żal mi ich wszystkich.
antek.b2019.11.12 10:43
JS ,wytłumaczę ci,zajmuję się kościołem i dyskutuję o tym z tych samych powodów co garbaty który zajmuje się swoim garbem ,bo ten nie pozwala mu się wyprostować,na religi raczej nie ma logiki,ale myslę że rozumiesz analogię
Topek2019.11.11 19:32
Skoro lewacy i komuchy nie wierzą w Boga, to czemu protestują przeciwko temu, że my wierzymy ? Co im to przeszkadza ? Dlaczego zajmują się Bogiem, Kościołem i wiarą katolicką ?! Przecież my katolicy nie zmuszamy ich do wiary. Wręcz przeciwnie – nie chcemy ich w kościele. No ludzie, skoro ja nie wierzę w komunizm, to nie jadę do mauzoleum Lenina żeby go zobaczyć i pozdrowić ! Niech sobie mają ten komunizm tam gdzie chcą i niech są z tego szczęśliwi ! Czemu oni nie zajmą się tym w co wierzą, tym co lubią, tym w czym są dobrzy, tym z czego mają przyjemność. Oni mają chore umysły, bo chcą żeby wszędzie było tak jak oni uważają !
skuter2019.11.11 19:39
widzisz żeby obecny komunizm zniewolił umysły musi najpierw zniszczyć wiarę i kościół dlatego musimy bronić wiary i kościoła Bo tylko tak utrzymamy tożsamość narodową którą wrogowie żeby nas pokonać chcą rozerwać na strzępy Przez aborcję eutanazję tęczową zarazę i wszystko co odbiega od normy Chrześcijaństwo jest w tym pięknym narodzie od Mieszka I i nie pozwólmy żeby nam to wydarto bo zginiemy
katolik2019.11.12 9:20
Przeszkadza bo oni wcale nie sa wolni, sa omamieni przez zlego ducha, zobacz jak ogromna nienawisc maja do NMP, JPII, jaka wscieklosc u nich wywoluja. Dlatego ks. Glas zrobil egzorcyzm nad Polska na Jasnej Gorze w 2016.
Bizon2019.11.11 19:29
Jeśli nastałaby jakaś katastrofa, to musimy ją Polacy dobrze wykorzystać, i w zawierusze tej katastrofy wyp-ier-dolić wszystkich postkomuchów , czerwoną i tęczową zarezę, śmierdzących kacapów i PO-je-bów typo Björn Karlsson, czy Nowak, na zbity pysk na wschód !!!
tyle2019.11.11 22:57
Jest też pociecha od Anioła Stróża Polski, że jeśli rząd nie ulegnie naciskom i będzie konsekwentnie wprowadzał reformy zgodne z prawem Bożym całe zło samo się wyniesie z Polski. Ich serce nie zdzierży, że Polacy są wierni Bogu.
Emilia2019.11.12 0:32
tyle ! To co piszesz, to też tak słyszałam ! Oby tak było, zgodnie z Prawem Bożym ! Wierni Bogu, Krzyżowi i Ewangelii. Amen!
KKK2019.11.11 19:25
Prosimy wszystkich czytelników i komentatorów Frondy o ignorowanie sku-rwiela, który przeistoczył się z "dzielnicowego" na „Björn Karlsson”. Ten przygłup kasuje pinądze od PO i będzie robił hejt tak długo jak będą mu płacić ! Ten osobnik to typowy upierdliwy wsiak, psychicznie chory. Prosimy nie czytać i nie komentować jego wypocin. Prosimy go ignorawać i przechodzić do swoich komentarzy !!! Napisaliśmy już petycję do moderatora Portalu o indentyfikację jego IP numeru, odnalezienie danych personalnych i blokadę czy ewentualne ukaranie tego szczocha.
Ciekawy2019.11.11 19:26
Prawda w oczy kole?
Andrzej2019.11.11 20:42
Głupoty on pisze czasami,a czasami prawdę.
KleruchyKolportująZidiocenieMiędzyKatoCiemnotę2019.11.11 19:24
Kato-pierdy obłąkańców nakarmionych kremówkami z kiszonej kapuchy siostry Pulardycji. Wszystko dostępne na tony w kaplicach Poczty Polskiej.
ktoś tam2019.11.11 19:36
Już, Misiu-Pysiu? Ulżyło Ci? Czy jeszcze masz jakieś wiekopomne mondrości? Ale wiesz, że kiedyś umrzesz? Nie dziś, to jutro. Nie jutro to pojutrze. Nie pojutrze to za tydzień. Albo za miesiąc, czy rok, czy 10 lat, czy może nawet za 50. Ale na pewno umrzesz. I wtedy zobaczysz ile warte były te wszystkie Twoje wypociny. Nie będzie kolegów, znajomych, pieniędzy, nadzwyczajnej kasty. Będziesz tylko ty ze swoim życiem, ze swoimi twierdzeniami i Bóg. Będziesz sam, samiusieńki. I nie mów, że nie wiedziałeś.
Patriota2019.11.11 19:18
DZIŚ PRZEZ WARSZAWĘ PRZESZEDŁ PIĘKNY MARSZ. REKORDOWA FREKWENCJA, PIĘKNI MŁODZI LUDZIE, BYLI TEŻ STARSI, MNÓSTWO FLAG PRZERÓŻNYCH I PIĘKNE PATRIOTYCZNE HASŁA. WSPANIAŁY MARSZ, REKORD 15 TYSIĘCY UCZESTNIKÓW, TĘCZOWY BLOK ROŚNIE W SIŁĘ CO NAS CIESZY.
Jeta2019.11.11 20:32
Nie jesteś patriotą, zboki szkodzą Polsce.
MZK2019.11.12 0:26
JUŻ CI PISANO! " NIBY- PATRIOTO"! PISANO, ŻE Z CIEBIE TAKI PATRIOTA, JAK Z KOZIEJ DU.....Y TREBACZ ! Kogo durniu chcesz nabrać na swój nick ! Ani patriotą, ani Polakiem nie jesteś !
Bat na pisowskich debili2019.11.11 19:12
"Obdarzy ona braterstwem wszystkie narody świata. Ona będzie przygarniać, chronić, nieść pomoc..." no to chyba nie będzie tego za rządów PiS bo patrząc na to jak rząd przygarnia uchodźców syryjskich jak niesie pomoc kalekom i ich opiekunom oraz jak chroni LGBT i dzieci molestowane przez księży oraz jak jest skłócona z wszystkimi narodami świata to jeszcze mamy 4 lata nim przepowiednia się spełni...
antek.b2019.11.11 19:09
Polska w cieniu krzyża wegetuje, życiodajne soki zamiast ją zasilać płyną do kościoła,dopóki kler będzie trzymał ten kraj w garści, nie ma szans na zmianę.
BOB2019.11.11 19:25
Gdyby nie ten Kosciol ktory notabene sklada sie z wszystkich wierzacych to najprawdopodobniej Polski by juz nie bylo Wlasnie duchowienstwo tak w czasie zaborow,okupacji jak w czasie komunizmu bylo ostoja polskosci i patriotyzmu
antek.b2019.11.11 19:49
To czysto biologiczna relacja pasożyta do swojego żywiciela ,pasożyt broni żywiciela przed śmiercią bo zginąłby razem z nim,póżniej utrzymuje go w stanie wegetatywnym a sam rośnie w siłę,żywiciel zbyt silny mógłby pasożyta odrzucić, dokładnie to miałem na myśli we wcześniejszym wpisie,myślimy tak samo ,tylko wyciągamy z tego rożne wnioski ,ja polegam na własnych przemyśleniach ,Ty ? ,nie wiem na czym
kto tam2019.11.11 20:01
Uj, jakie to glembokie... Wszyscy ci co mówią, że nie wierzą w to co Kościół przekazuje to mają swoje przemyślenia. No a ci co wierzą to już przemyśleń, zwłaszcza swoich nie mają. Wiesz Mysiu-Pysiu... Poprzednicy p. Zandberga i matuzalemy od Cimoszewicza, TW "Carex", twierdziły to samo. Zresztą sodomici także.
antek.b2019.11.11 20:19
Także czesi ,również skandynawowie jakoś z tym żyją ,i to dobrze,i nikt ich nie podburza , nie wyszukuje wciąż nowych wrogów,zauważyłeś?że wciąż nam wyszukują wrogów?,nie znoszą ja k nie ma w nas nienawiści.
Mate2019.11.12 9:09
Dzięki temu Kościołowi Polska zniknęła z mapy. Kościół nigdy nie dbał o Polskę, za to zawsze o siebie.
Wiola 2019.11.15 12:07
Wolę dać na Kościół niż finansować aborcje i LGBT
ktoś tam2019.11.11 19:30
Napisał @antek.b
skuter2019.11.11 19:07
Każdy wróg Polski który będzie chciał ją zniszczyć zacznie od zniszczenia kościoła w Polsce Dlatego za wszelką cenę brońmy naszej wiary przed lewactwem wszelkiej maści
antek.b2019.11.11 19:15
Skuter,co oni ci zrobili?
Ciekawy2019.11.11 19:26
Najbardziej Polskę niszczy kosciol
Bizon2019.11.11 19:31
Uwaga debil na portalu. Prosimy nie komentować !
skuter2019.11.11 19:32
Naród Polski w obliczu innych narodów własnie dlatego jest wyjątkowy bo jest chrześcijański
Mate2019.11.12 9:08
Wyjątkowy nie oznacza dobry. A wspieranie organizacji, przez która Polska została wymazana z mapy zakrawa o zdradę.
ktoś tam2019.11.11 19:41
Zawsze możesz przytulić się do Allaha. Ostoja Twojego upragnionego postępu co to niedawno miała powrót do Marksa, którego pomnik wyprodukowany w Chinach odsłaniał p. Juncker, poważnie zastanawia się nad zgodnością prawa unijnego z szariatem.
Rozbawiony 2019.11.11 19:01
Przed czym ? Frondowe oszołomy wypisuje bzdety a ciemnota to kupuje Taka polska inteligencja z IQ mniejszym od nr buta
BOB2019.11.11 19:18
Jezeli uwazasz ze to bzdury to po co sie w ogole tym zajmujesz Jezeli jednak jest to choc w czesci prawda to marny twoj los
ktoś tam2019.11.11 19:29
A co nie wolno już być "idiotą"? Oczywiście w oczach takich mendrców jak Ty. Jak dla Ciebie to moje IQ wynosi 1. Zadowolony? Wolę być "głupi" z Chrystusem niż mondry z postępem. Ach ta Sodoma i Gomora mendrców...
rozbawiona bardziej2019.11.12 0:01
przed toba popaprańcu!!!!
Jerzy2019.11.12 8:17
Tak jak @Rozbawiony gadało i pisało wielu głupców przed nim, pisze on i będą pisać po nim. Z natury (i w związku z zawodem) jestem mocno sceptyczny do wielu zjawisk, w tym wszelkich przepowiedni i odnoszę się do nich z dużym dystansem (ale nigdy nie neguję a prori). Niemniej żyję już na tyle długo, że mogę z całą odpowiedzialnością powiedzieć, że to co słyszałem i czytałem jako dwudziesto-dwudziestoparolatek i patrzyłem na to z przymrużeniem oka, teraz na moich oczach się realizuje jako fakty. Nie ukrywam, przy pewnym moim zdziwieniu, że tak szybko i tak precyzyjnie, a wiec...dystans i zdrowy sceptycyzm tak, ale bez głupkowatego lekceważenia, jak u @Rozbawionego, bo to co prezentuje @Rozbawiony jest właśnie wyrazem ciemnoty, nieuctwa, wąskiego horyzontu i zabobonu (z resztą typowych cech lewych matołków).