22.01.14, 16:35Agnieszka Kozłowska Rajewicz (fot. Sejm.gov.pl)

„Wolałbym b****ć kozę niż Pawłowicz”. Kozłowska-Rajewicz w obronie posłanki

Chodzi o wpis posła Marka Domarackiego z Twojego Ruchu, który na Facebooku wyznał, że „wolałby b****ć kozę niż Pawłowicz”. Parlamentarzysta chciał w ten sposób stanąć w obronie klubowej koleżanki Anny Grodzkiej, która rzekomo jest obrażana wypowiedziami posłanki PiS.

Chociaż wpis z Facebook a szybko zniknął, to jednak poseł Domaracki nie robi wielkiego problemu ze swojej wypowiedzi. „Moim zdaniem pani Pawłowicz nie powinna wykładać na uczelni, bo jest tak zabetonowana w swoim myśleniu, że aż szkodliwa. Powinna zaszyć się w Puszczy Białowieskiej, zbierać grzyby i łowić ryby” – mówił w rozmowie z lokalnym portalem. 

Tymczasem w obronie prof. Pawłowicz stanęła Agnieszka Kozłowska-Rajewicz, która wypowiedź posła Domarackiego komentuje jednym słowem: „Rynsztok. Pełnomocnik rządu ds. równouprawnienia zapowiedziała złożenie skargi do komisji etyki poselskiej.

Wulgarny komentarz Domarackiego stał się także przedmiotem klubowej dyskusji Twojego Ruchu. „Domaracki po raz kolejny usłyszał wypowiedzi pani posłanki Pawłowicz i nie wytrzymał, jak to się mówi. Oczywiście absolutnie jest to naganne i autor słów podejmie decyzję, aby przeprosić i w jakiś sposób znieść swoją winę w oczach ludzi, którzy się z tym wpisem spotkali. Klub zastanowi się, jaką część tej odpowiedzialności organizacyjnie na siebie wziąć” – zadeklarował w rozmowie z Natemat.pl poseł Piotr Bauć z Twojego Ruchu.

MBW/Gazeta.pl/Natemat.pl/Fronda.pl 

Komentarze

anonim2014.01.22 16:47
@Naos, może on chciałby tak b*ć kozę jak b*je konia;) Tylko wtedy obrońcy zwierząt by się odezwali- tak czy tak, pierwszy fejm już zdobył nowy polityczny celebryta.
anonim2014.01.22 16:54
Tak już to wygląda, że trzeba być celebrytą by zdobyc wyborcę. Nie- fachowcem czy specjalistą, który swoimi analizami przyczynia się do rozwoju Polski a kulturą osobistą godnie reprezentuje Nasz kraj na arenie międzynarodowej- to nie obchodzi większości Polaków. Większość Polaków ogląda marnej jakości telenowele i seriale więc trzeba im serwować głośne wypowiedzi by zyskać ich uwagę. Wtedy już wystarczy sypnąć hasłem wyborczym sprofilowanym na prawo, lewo lub szeroko rozumiane centrum, na młodych, starych, mieszczan czy mieszkańców wsi- i target docelowy chętnie zagłosuje. Bo przecież większość ogląda telenowele więc w polityce oczekują również... telenoweli. Kto komu co brzydkiego powiedział i jak ten drugi się obraził albo kto w czyjej obronie stanął. Serial pt. "P jak polityka"
anonim2014.01.22 16:59
Wszyscy zapomnieliście o owcach!!!
anonim2014.01.22 17:08
Niech on a nie bedzie taka dobra .To polityczna ustawka "poprawności genderowej" Niech się zajmie paniami a warszawskiego klubu go-go lub innych burdeli A moze by tak wyjechała z feministkami na autostrady z ciepłym posiłkiem dla zmeczonych i zziebnietych "tirówek"!.
anonim2014.01.22 17:19
W parlamencie zagościło chamstwo i prostactwo
anonim2014.01.22 19:51
Rozmowa Pubu z maglem tak właśnie wygląda ...
anonim2014.01.22 21:19
Ależ ta ministra od masturbacji nietolerancyjna, dlaczego odmawia Domarckiemu preferowania seksu z kozą, jak może facet z facetem, baba z babą, to i Domaracki z kozą, a co on gorszy, albo koza..., a że ujawnił swoją "orientację" publicznie...toż to akt odwagi, postępu i europejskości...
anonim2014.01.23 2:50
Myślę, że Pawłowicz nie potrzebuje przeprosin zarówno kozojebca, jak i lesbijki. Co oni sobą reprezentują koń widzi.
anonim2014.01.23 5:54
Mam nadzieję, że gdy nasz kraj odzyska suwerenność i zaczną nim rządzić normalni Polacy, to ten komiksowy urząd o nazwie "pełnomocnik rządu ds. równego traktowania" zostanie wywalony na śmietnik historii, a takie jego przedstawicielki zaczną rodzić dzieci i stać przy garach, czyli tam, gdzie jest ich miejsce. Oczywiście pełnomocniczce akurat wypsnęło się słuszne oburzenie, no ale - jak to mój były kolega powiadał - raz na rok to i kura pierdnie.
anonim2014.01.23 7:48
Domaracki - to mowa nienawiści
anonim2014.01.23 10:14
Wolałbym gadać z kozą niż z prymitywem z TR.