03.07.21, 12:37Fot. screenshot - YouTube (Telewizja Republika)

Wracamy do ,,wojny polsko-polskiej’’. Sakiewicz komentuje wystąpienie Tuska

Donald Tusk oficjalnie przejął dziś stery na tonącym okręcie Platformy Obywatelskiej. W swoim pierwszym wystąpieniu mówił o „złu”, które rządzi Polską. Jak przekonuje red. nacz. „Gazety Polskiej” Tomasz Sakiewicz, właśnie rozpoczynamy powrót do „wojny polsko-polskiej”.

Komentując dzisiejsze wystąpienie Donalda Tuska  red. Tomasz Sakiewicz zwrócił na antenie TVP Info uwagę na agresję, z jaką atakował on polityków Prawa i Sprawiedliwości.

- „Dzisiejsza zapowiedź powrotu do wojny polsko-polskiej, najbardziej brutalnej formy uprawiania polityki, ogromnej skali agresji, poniżania, byłą słyszalna w przemówieniu Donalda Tuska. Bierzcie pałki i bijcie przeciwnika, bo są niegodni wymieszane z szacunkiem do drugiego człowieka to znaczy, że człowiekiem jest tylko ten, kto popiera Donalda Tuska”

- ocenił dziennikarz.

- „Niestety, zapowiadają się czasy bardzo brutalnej walki. Pytanie, czy naprawdę Polacy chcą zamiast swoimi firmami, rodzinami, gospodarką, bezpieczeństwem - zajmować się mordobiciem, które z PO przeniesie się na całe życie polityczne. Wątpię, by była to propozycja dla większości”

- dodał.

Podkreślił, że dzisiejsze wystąpienie byłego premiera jest „zapowiedzią mordobicia, w którym Tusk czuje się jak ryba w wodzie’’.

kak/TVP Info, PAP, niezależna.pl

Komentarze

Anonim2021.07.5 11:28
Ból du.py PiSdzielców - bezcenny!!! 😁😁😁😁
Anonim2021.07.5 7:23
To nie jest wojna polsko - polska, to jawna agresja niemiec na polskę poprzez swojego lojalnego wysłannika , niemiecka prasę, niemiecką tv. Polacy oczekujecie wojny hybrydowej na Polskę ze wschodu ,a ona rozpoczęła się od zachodu i rozkręca się na dobre.
Portofino2021.07.5 8:15
Jak ważna jest nasza środkowa i południowa Europa Niemcy dostrzegli już przed stu laty. Uznali, że tylko całkowite panowanie nad tym regionem może dać Niemcom mocarstwową pozycję w świecie. Po upadku komunizmu bardzo szybko podporządkowali sobie gospodarczo Polskę, która jest kluczem do tego regionu. Wszystko było bardzo pięknie do czasu wygrania wyborów przez PiS. Początkowo nieśmiało, ale z czasem coraz pewniej Polska zaczyna prowadzić swoja własną politykę korzystną dla naszych interesów nie Niemieckich. Dawno temu już dostrzegli ze silna Polska, oznacza słabsze Niemcy i do tego starają się nie dopuścić. To właśnie jest źródłem naszych niekończących się kłopotów z UE. To także dlatego ostatnia Niemiecka Wunderwaffe - Tusk wrócił do Polski. Tusk jest tu po to, by chronić Niemieckie interesy, Niemiecka mocarstwowość.
Skrzypek na dachu2021.07.4 21:42
Dosc tego klamstwa bo to jest wojna Zydow PiS PZPR PO i PSL z Polakami .
Anonim2021.07.5 7:17
w moskwie nie ma polskiej klawiatury ?
Ant2021.07.4 20:47
Panie Sakiewicz - nie ma już wojny polsko-polskiej PiS - PO to jedno zło. Piś chce wprowadzać azjatycki ład w moim kraju, a PO chce to co jeszcze pozostało rozkadać. Wszystkich ich należy pogonić, bo wszyscy oni występują przeciwko Polsce!
Anonim2021.07.5 7:18
do Ant - startuj do Sejmu ,a może Senatu wtedy pokażesz co potrafisz.
PO-PIS2021.07.4 19:46
Rozshuśtać nastroje społeczne. Skuteczniej podzielić i podzielonych wyborców rzucić sobie do gardeł. Tego Wam trzeba by utrzymać władzę nad mniej wartościowym narodem tubylczym w myśl zasady "Divide et impera." Lecz tym razem obecne o trzech dekad "Raz my, raz wy" już się nie uda. Non possumus...
pis nam fundowal wojne polsko-polska2021.07.4 19:14
Co nie bylo wojny Polsko-polskiej jaka urzadzal nam pis? Popierane blyskawic ss przez dudowa promujaca symbole na sukience, niszczace koscioly na przyzwoleniem i klaszczacej policji, dudy, kaminskiego.Finansowanie klatwy przez glinskiego, niszczenie autorytetu Papieża,finasowanie kołtunerii niszczacej polski wizerunek...Niszczenie kopaln, szpitali, przychodni, wykanczanie narodu Polskiego 75tys.Polakow usmierconych, wstrzymujac amantadyne..sprowadzil obca agenture..
antoni.s2021.07.4 16:20
Jeszcze tylko klonów karnowskich brakuje i będzie pełna mobilizacja.
Berenika2021.07.4 14:14
Właśnie kończy sie wystapienie rudego schizofrenika bełkocącego o czymś sam nie wie o czym. Na pewno po powrocie kundla Merkelowej zacznie sie jatka w platformie i totalna wojna z Polakami.Strach się bać.Ta chora psychicznie morda rudego jest straszna
Foster2021.07.4 14:26
Jak jesteś chora to idź do doktora, a nie zatruwasz ludziom niedzielę.
Berenika2021.07.4 14:35
A co ci sie nie podoba kundlu poplatfy?prawda?
antoni.s2021.07.4 14:46
Wy nie wiedzieliście co to prawda nawet gdyby ta nadepnęła wam na ten ciemny, katolsko pisowski łeb i kopnęła was w dudę, choć wciąż do niej dochodzicie, tylko dojść nie możecie.
ABC2021.07.4 18:30
Zapluwasz się antosiu! A my mamy uwierzyć, że taki zapluty, wulgarny hejter ma coś wspólnego z prawdą? I chce nas o prawdzie pouczać? Żałosny jesteś, hejterku.
antoni.s2021.07.4 19:57
Bardzo rzadko zdarza mi się używać wulgaryzmów, niestety czasami nie wytrzymuję, choć na tle części z was"katolików" nie rażą one tak bardzo.
nil2021.07.4 12:46
Platforma Obywatelska ma już w swojej wewnątrzpartyjnej strategii personalnej spore osiągnięcia. Ostatnim, dość spektakularnym, było wystawienie kandydatury Kidawy-Błońskiej na Prezydenta RP. Dziś "wuc" Tusek obejmuje kierownictwo partii. Brawo PO! Słuszna linia. Koniec bliski.
do @Portofino jn. 11:102021.07.4 12:23
racja jest udokumentowana w berlińskim archiwum i do tych dokumentów dotarły media, z których ponoć tusk się dowiedział, że jest wnukiem dziadka z wermachtu.- Donald Tusk 2005 r cyt: "- Dzisiaj dostałem informację o istnieniu dokumentu, którego do tej pory nie widziałem i według którego mój dziadek pod koniec wojny został wcielony do jednostek zapasowych wojska niemieckiego"
tusk jest wnukiem wermachtowca2021.07.4 12:37
www.interia-październik 2005 r CYT:  " Według "Faktów" TVN, które dotarły do DOKUMENTÓW POTWIERDZAJĄCYCH, że dziadek Tuska został wcielony do jednostki zapasowej Wehrmachtu - chodzi o dziadka ze strony ojca - Józefa Tuska. Telewizja zaprezentowała reprodukcję zaświadczenia z berlińskiego archiwum, które POTWIERDZA przynależność J. Tuska do byłego Wehrmachtu. Według pracownika archiwum, mówi o nim tylko jeden meldunek z następującymi informacjami: "Józef Tusk urodzony 23 marca 1907 w Gdańsku. Wcielony do Wehrmachtu między 2.08.1944 a 12.10.1944 (brak dokładnej daty). Służył w kampanii Kadrowej 328 Zapasowego Batalionu Szkolnego Grenadierów".
Portofino2021.07.4 13:21
Dziadek Tuska jest już nam nieco znany, ale o jego dalszej rodzinie niewiele wiadomo. W styczniu '45 do Gdyni zawinął wojskowy transportowiec "Wilhelm Gustloff" by ewakuować szkołę U-Bootów i co ważniejsze i zasłużone dla Rzeszy osobistości. W tym czasie Gdańsk zatłoczony był uciekinierami z Prus Wschodnich, ale żeby wejść na pokład tego okrętu nie mieli najmniejszych szans. Tylko ze specjalnym zezwoleniem Gestapo można było wejść. Otóż na pokładzie tegoż okrętu znalazł się brat dziadka Tuska i jego jakaś rodzina w sumie kilka osób. Kim byli, że dostali zezwolenie gestapo? Jakie zasługi wyświadczyli Rzeszy i czy nadal byli Rzeszy niezbędni? Jeżeli nawet żadnych zasług nie mieli, to musieli mieć dojścia do wysokich funkcjonariuszy gdańskiego Gestapo. W jaki sposób do nich dotarli. Proste wtedy to nie było, musieli jednak być kimś ważnym. Ci krewni wszyscy zginęli po storpedowaniu i zatonięciu okrętu w dniu 30 I '45. Wprawdzie nie była to najbliższa rodzina, ale rodzina i jeżeli Tusk chce pełnić wysokie stanowiska w państwie, to sprawę tę należy wyjaśnić.
LKJA2021.07.4 18:46
Dziadek Tuska jest już nieco nudny. Zresztą jak wnuk może odpowiadać za swojego dziadka to już tylko pisowskie gamonie wiedzą. Może lepiej zająć się obecnymi komuchami w rządzie pis, którzy ochoczo i z zasługami pełnili służbę dla radzieckiego reżimu? Może ich zaczniecie rozliczać niedojdy?
Dam2021.07.4 11:58
"Dzisiejsza zapowiedź powrotu do wojny polsko-polskiej, najbardziej brutalnej formy uprawiania polityki, ogromnej skali agresji, poniżania" - czyżby obejrzał Wiadomości TVP, że te rzeczy usłyszał? To nie żaden powrót, te rzeczy dzieją się tam od 6 lat.
Templar2021.07.4 12:10
To jedyny kraj gdzie tak dużo "swoich" służy interesom obcych. "Peowiec" to człowiek, który nawet będąc "w gościach" ubliża gospodarzowi i agituje. To hołota ostatniej kategorii, marnie wykształcona i bez manier. Piszę to z własnego doświadczenia, w kontaktach z tymi ludźmi.
Laura2021.07.4 14:15
100 % racji niestety to elektorat PO
Dam2021.07.4 14:40
Widzisz, ja z własnego doświadczenia znam PISowców jako ludzi sfrustrowanych własnymi niepowodzeniami, obwiniającymi za nie każdego oprócz siebie. Do tego z brakiem elementarnej kultury. Za to ludzi niegłosujących na PIS jako tych, którzy pracą własną (oraz także dzięki wcześniejszej ciężkiej pracy rodziców) skończyli szkołę i dzięki kompetencjom zdobyli pracę. A jednak jestem pewien, że istnieją zarówno kulturalni, poukładani wyborcy PIS, jak i chamscy POwcy. Argument "z własnego doswiadczenia" nie działa właśnie dlatego, że wszystko zależy od tego, kogo spotkasz,
Templar2021.07.4 11:55
To nie jest wojna polsko-polska, tylko niemiecko polska lub jak niektórzy mówią wojna VD z Polską.
Anonim2021.07.4 11:27
Pewnie Angela straciła cierpliwość i powiedziała RAUS!
wy2021.07.4 11:51
Angela kazala jemu robic zamet a on w tym najlepszy bo msciwy i rudy a rudy nie odpusci
Anonim2021.07.4 11:15
Sakiewicz, ty lewaku - to nie Polacy, ale zdradzieckie mordy. Więc nie wojna polsko-polska, ale polsko-zdradzieckomordowa.
tym się w świecie Tusk wyróżnia:2021.07.4 11:12
Puste gesty, puste słowa, puste serce, pusta mowa, puste - choć zacięte usta, pusty wzrok i głowa pusta, pusty program i projekty, do cna pustych stek inwektyw!,  pusty jazgot, próżne żale, krzyk, co treści nie ma wcale, puste groźby, puste miny, wielkie morze próżnej śliny, puste hasła, obietnice, wszystko puste - poza..... picem! Słowem : NICOŚĆ, ZERO, PRÓŻNIA! - tym się w świecie Tusk wyróżnia.
Anonim2021.07.4 11:24
... no nie opowiadaj ..., już jako szatniarz doskonale dałby sobie rady
ŻENADA2021.07.4 11:11
Z czym Tusk przyjechał do Polski? Co Polakom zaproponował? ........ Buńczuczny lewak - wysłannik Makreli i Makarona przywiózł nienawiść i agresję i wezwał do wojny domowej. ....... To takiego programu oczekiwał elektorat PO? POzer, śmierdzący leń i mąciciel.
Porofino2021.07.4 10:51
Tusk, bojowego ducha odziedziczył po dziadku. Początkowo dziadek wraz z innym znanym Danzingerem G. Grassem chciał wstąpić do Waffen SS, ale zdefektował się, że może to utrudnić karierę wnuczkowi. Bo jeżeli do tego dodamy jeszcze rany odniesione podczas szturmu gdańskiej Heimwehry na Pocztę Polską 1 IX 39 to może być zbyt wiele jak jednego wnuczka poprzestał wiec na Wehrmachcie. Boże co ja pisze! Przedziwne czasem sny się ma. Przedziwne.
Guy2021.07.4 10:56
Jesteś świadom że bajeczkę o dziadku z wermahtu wymyślił Kurski do czego się zresztą przyznał.
do @Porofino2021.07.4 11:06
to nie sen, to JAWA!
Portofino2021.07.4 11:10
Sam nie wiem, może masz racje.
Anonim2021.07.4 11:11
Co tam SS, zawsze można było się ewakuować przez Watykan - biskup Hudal i inni pomagierzy od ojca świętego dziadkowi by pomogli zwiać do Ameryki Pd. albo na bliski wschód
AAAtomek2021.07.4 11:14
Piszesz o Józefie Tusku (słynnym dziadku z Wermachtu), który 1 września 1939 został aresztowany przez Gestapo i siedział w obozie koncentracyjnym do 1942, w 1943 wrucił do Gdańska, żeby w 1944 zostać wcielonym do Wermachtu, z którego uciekł (jak dziesiątki tysięcy Polaków z Wermachtu) po miesiącu-dwu do Armii Andersa????? Z całą pewnością jesteś prawakiem, faszystą, hajlujesz i lubisz zbrodnicze Gestapo????
AAAtomek2021.07.4 11:14
...wrócił...
"wrocił"...tak jak Wł.Bartoszewski2021.07.4 12:29
dziadek tuska wrócił z niemieckiego obozu pracy tylko dlatego, że wstąpił do wermachtu, a Ci, którzy nie wyrazili zgody na wysługiwanie się zabójczej IIIciej Rzeszy, NIE wrócili.
Portofino2021.07.4 11:20
Heil Hitler, Atomku! Jestem przekonany ze Tusk nominacje na führera PO otrzymał z rąk Merkel.
AAAtomek2021.07.4 11:28
Prawda o Józefie Tusku zabolała jak widzę, i ma boleć takich kretynów jak ty!
Portofino2021.07.4 13:28
Też gdańszczanin, Polak Brunon Zwarra, też aresztowany i więziony w obozach zwolniony w '43 został skierowany po prostu do pracy jako element niepewny. Wtedy Niemcy bardzo potrzebowali żołnierzy, ale jego nie wzięli a słynnego dziadka, tak.
AAAtomek2021.07.4 17:02
Brunon Zwarra: "Nie wszyscy wyjechali. Nie jest pan trochę dumny, że przecież nawet obecny premier Donald Tusk wywodzi się z gdańskiej Polonii? - Niby historyk z wykształcenia, ale historii swego dziadka, mojego kolegi Józka Tuska nie zna. Kiedy przemawiał 1 września na Westerplatte i mówił o prawdzie w historii, to pomyślałem sobie, że zamiast studiować królów polskich z XV i XIV wieku, powinien znać dokładnie historię Józka, przecież typową dla gdańszczan. Jego relacje też zamieściłem w "Gdańsku 1939". Od razu by wiedział, jak odpowiedzieć temu Kurskiemu o dziadku w Wehrmachcie. Wystarczyło tylko jedno słowo, że dziadek został przymusowo wcielony. Gdyby wiedział, tak by mu dał, żeby ten Kurski z kraju musiał wyjechać. Myśmy nie mieli wyboru. "
Portofino2021.07.4 17:36
To ze dziadek wśród salw ze Szlezwika przemawiał 1 IX, to nawet dziecko nie uwierzy. Książkę czytałem b.dawno temu, wiec nie wiem, ale relacji dziadka sobie nie przypominam. Sprawdzę.
antoni.s2021.07.4 10:35
Taka sama była narracja polskich komunistów w odpowiedzi na wyzwoleńcze ruchy polaków[ nazywanych przez ówczesną nomenklaturę reakcją] chcących przywrócić w polsce demokrację, historia zatoczyła koło, pis to czysta komuna we współczesnym wydaniu, a gomułka to protoplasta kaczyńskiego.
cal.502021.07.4 10:48
W Sputniku tak ci powiedzieli co masz teraz bredzić, trollu sowiecki?
Dad2021.07.4 10:57
Kaczyzm jest od komunizmu gorszy bo ma po swojej stronie religię.
AAAtomek2021.07.4 11:29
Kaczyzm to tylko wersja komunizmu/bolszewizmu podlana religią katolicką.
ja2021.07.4 11:55
wam odpowiada putynizm zasmarkane bekarty
Carl Friedrich Freiherr von Münchhausen2021.07.4 10:15
"Bierzcie pałki i bijcie przeciwnika," w cywilizowanym kraju taka wypowiedź kończy się zawiadomieniem do prokuratury
chachacha... tusk wspieracz "na 100 procent"2021.07.4 10:10
Tusk "specjalista wielu profesji", którego "Niebieska(UE) wróżka" w nagrodę za szkodzenie Polakom i Ich Ojczyźnie, przeniosła na intratny stołek do Brukseli, przybywa w trybie pilnym z odsieczą, żeby wesprzeć sięgającą dna PO-Partię Oligarchów, tak jak wsparł komorowskiego w kampanii wyborczej w maju 2015 r. --------------------- http://pigipedia.blogspot.com/2015/05/oto-oczy-czowieka-przestraszonegoktory.html
Krystian2021.07.4 10:33
Sr*aczkę macie od rana przeogromną. Bierzcie dużo Stoperanu i węgla, będzie dobrze.
Anonim2021.07.4 10:09
p. Sakiewicz kłamie? To jest walka Żydów z Folksdojczami o rządy Polsce?
Anonim2021.07.4 10:11
Polacy jak głupie cioty kibicują sprzedawczykom?
??2021.07.4 10:21
Żydów? przecież tusk - ten rudy "mesjasz" POpaprańców we wczorajszym bełkocie seplenił o wojnie z PiS-em, a nie o Konfederacji z Joskiem Miki K0rwinem na czele.
Cool2021.07.4 9:26
... miliony zamordowanych ludzi, kobiet i dzieci, zburzone miasta, mydło z ludzkiego tłuszczu i abażury z ludzkiej skóry ... TO JEST NIEMIECKA NORMALNOŚC!!!
odp2021.07.4 10:19
W twoim przypadku to i lekarz bezradnie rozłoży ręce...na tą przypadłość lekarstwa nie ma.
Cool2021.07.4 18:42
Najłatwiej lewaka zorać prawdą.
Hiroo Onoda2021.07.4 10:20
Wojna się skończyła, stop, Niemce przegrali, stop, możesz wyjść z lasu, stop, dzikusie.
STOPeran na koszerną svaczkę2021.07.4 10:28
@Hiroo Onoda powiedz to żydowskim dzikusom z firmy "holokaust"
Nakamura Teruo2021.07.4 10:33
zluzuj majty, naziolu.
Anonim2021.07.4 12:00
Bo czaisz się s tyłu zboczku?
Polska jest dla tuska niechcianym tematem2021.07.4 8:58
Na łamach miesięcznika „ZNAK” w 1987 roku Donald Tusk obszernie wyraził swoje poglądy na temat Polski CYT: "Jak wyzwolić się z tych stereotypów, które towarzyszą nam niemal od urodzenia, wzmacniane literaturą, historią, powszechnymi resentymentami? Co pozostanie z polskości, gdy odejmiemy od niej cały ten wzniosło-ponuro-śmieszny teatr niespełnionych marzeń i nieuzasadnionych urojeń? POLSKOŚĆ TO NIENORMALNOŚĆ – takie skojarzenie nasuwa mi się z bolesną uporczywością, kiedy tylko dotykam tego niechcianego tematu. POLSKOŚĆ WYWOŁUJE U MNIE NIEZMIENNIE ODRUCH BUNTU: historia, geografia, pech dziejowy i Bóg wie co jeszcze, wrzuciły na moje barki BRZEMIĘ, KTÓREGO NIE MAM SPECJALNEJ OCHOTY DŹWIGAĆ… PIĘKNIEJSZA OD POLSKI JEST UCIECZKA OD POLSKI – TEJ ZIEMI KONKRETNEJ, PRZEGRANEJ, BRUDNEJ I BIEDNEJ. I dlatego tak często nas ogłupia, zaślepia, prowadzi w krainę mitu. Sama jest MITEM!"
Na bilbordy w całej Polsce przez cały rok2021.07.4 9:09
Te cytaty trzeba przypominać młodym Polakom ( i nie tylko)cały czas , w szkole, na ulicy w autobusie i gdzie się tylko da.
sprzedawczykom ku przestrodze:2021.07.4 9:33
Też na widocznym miejscu w POLSKICH szkołach, urzędach, sądach, sejmie i senacie, itd. powinien, a nawet musi być umieszczony ten cytat : "KTO NA ZIEMIĘ OJCZYSTĄ, CHOĆBY GRZESZNĄ i ZŁĄ, WROGA ODWIECZNEGO NAPROWADZIŁ, ZDEPTAŁ JĄ, SPLĄDROWAŁ, SPALIŁ, ZŁUPIŁ RĘKOMA CUDZOZIEMSKIEGO ŻOŁDACTWA, TEN SIĘ WYZUŁ OJCZYZNY. NIE MOŻE ONA BYĆ DLA NIEGO JUŻ NIGDY DOMEM , NI MIEJSCEM SPOCZYNKU. NA ZIEMI POLSKIEJ NIE MA DLA TYCH LUDZI JUŻ ANI TYLE MIEJSCA ILE ZAJMĄ STOPY CZŁOWIEKA, NI TYLE ILE ZAJMIE MOGIŁA". /Stefan Żeromski "Na probostwie w Wyszkowie"/ 1920
Donek nienawiść do Polski wyssał z mlekiem mutti.2021.07.4 9:43
1987r - hmmm..... czym tw."Oskar" nasiąkł za młodu, tym na starość trąca.
Krystian2021.07.4 10:34
Sr*aczkę macie od rana przeogromną. Bierzcie dużo Stoperanu i węgla, będzie dobrze.
granatowy na gebie z rozpaczy2021.07.4 12:00
a Ty wz sobie na poprawe pamieci milorzab japonski bo masz zlepek msciwosci w kodzie DNA
Krystian2021.07.4 8:33
Przedwyborczy postulat delegalizacji PiC jako organizacji przestępczej staje się coraz bardziej prawdopodobny. Warto sięgnąć do doświadczeń amerykańskich.
realista2021.07.4 8:18
co to za partia ktura wybiera zdrajce na przewodniczacego,zlodzieja ktury okradal polakow,kolaboranta wrogich mocarstw,smutno skonczy sie ten powrot i dla niego i tej zdechlej partii
katolik2021.07.4 8:41
masoni działają w Polsce, zniszczą ludzi i gospodarke, tzn przejmą wszystko co strategiczne, a ludzie będa niewolnikami, bez własności. Zaczyna się od zakazu hodowli zwierząt. Rolnicy,, bedą siedziec w klatkach, w których teraz trzymają zwierzeta''. Na pewno szpurek się do tego przyczyni, będzie jak w Chinach
ortografia2021.07.4 8:41
ktÓra, ktÓry, Polaków - poza tym OK
Wielka Narodowa Nowenna Pompejańska2021.07.4 8:14
7-my dzień odmawiania Wielkiej Narodowej Nowenny Pompejańskiej. Program: CZAS TRWANIA łącznie 54 dni, Cześć błagalna od 28.06.2021r do 24.07 2021. Część dziękczynna od 25.07.2021 do 20.08.2021 GODZ: 20.30 do 21.30 INTENCJA: Aby przez nawrócenie ludzi, upadły masońskie plany szczepień i zniewolenia ludzkości. Możesz włączyć się w dowolnym czasie odmawiania nowenny, odmówić 1 dziesiątkę Różańca albo więcej. Może być odmawiana w domu, na zewnątrz- przy figurach Matki Boskiej, Serca Pana Jezusa, przy Krzyżu, możesz odmawiać sam, z rodziną albo w towarzystwie, z sąsiadami , w grupie małej albo wielkiej, w Kościele. Szczęść Boże. Oczywiście bardzo pięknym byłoby, gdyby w tę inicjatywę włączyli się wierni w parafiach, podając informacje w ogłoszeniach do wiernych! Nowenna zostanie zainicjowana właśnie przy figurze Matki Boskiej przy Kościele jednej z Parafii w Polsce, z udziałem wiernych.
Polacy pamiętają! "polskość, to nienormalność"2021.07.4 8:11
Angela publicznie oświadczyła, że cyt. "straciła cierpliwość do Polski", dlatego rudy sprzedawczyk - furiat folks tusk dostał od niej specjalną misję m.in. "odpowiedniego" rozdysponowania funduszy jakie wynegocjował w UE premier Morawiecki i rozwalenia tego, co PiS odbudowało - gospodarkę, autonomię, a przede wszystkim GODNOŚĆ POLAKÓW. NIE twoje doczekanie ty sprzedajny, rudy odpadzie!!!!
odp2021.07.4 4:28
Licz się ze słowami, jeden z drugim prymitywie o mentalności wsiowego głupka, co to ani pisaty ani czytaty. Nie mówiąc już o wyciąganiu słusznych wniosków z tego co oczy widzą, uszy słyszą, a du*pa odczuwa. Przerażające, jak nisko w swojej ignorancji można upaść.
Anonim2021.07.4 0:43
Interesującą inicjatywą społeczną jest Ustawa Zakrzewskich. Ciekawy artykuł w tym temacie: https://wpolityce.pl/spoleczenstwo/550552-prof-karski-o-edukacji-domowej-i-ustawie-zakrzewskich
Prawda2021.07.4 0:28
Obowiazkiem Tuska w Polsce jest Likwidacja Polskiego Przemysłu dla Dobra 4 Rzeszy Niemiec a Narod Polski ma być NIEWOLNIKIEM ==
Prawda2021.07.4 6:03
Pod butem bolszewików z PiS Polacy są niewolnikami.
Krzysztof2021.07.3 23:47
Dziwne ze sodomita Sakiewicz jest idolem dla katolików. Dlaczego katolicy tak lubią i cenią sodomitów jak Sakiewicz czy Ziemkiewicz?
Krystian2021.07.4 8:11
Taki już jest elektorat PIC: - Chłopstwo z majątków dziedziców, później pegeerowcy, lud prosty, niewątpliwie często szczery i dobrego serca! w to nie wątpię! Ale okrutnie za rozumem tęskniący. Prezes dobrze wiedział co mówi...ciemny lud wszystko kupi. Ano prorok. Ciemny lud to ich grupa docelowa, ich głosy wystarczają do obsadzenia swojakami wszelakich koryt i paśników.
Jazzz2021.07.3 23:16
CZY NIE ZA DUŻO PISZECIE O TUSKU, JAKBY PRAWICA WPADŁA W PANIKĘ ? A to tylko wrócił emigrant zarobkowy, dla którego nie mają tam już pracy. Dlaczego wrócił ? Bo musiał. Gdyby tak nie było, w życiu by nie zamienił unijnej pensji, na szarpaninę w Polsce i niepewny los. Pamiętajcie że Tusk wyjechał w 2014, to była inna Polska.
logo2021.07.4 6:05
To była lepsza Polska.
chachacha......2021.07.4 7:45
Słońce Peru-mistrz bajeru tusk, spiehdolił z Polski "lepszej" i wrócił do gorszej????
Krystian2021.07.4 10:36
Sr*aczkę macie od rana przeogromną. Bierzcie dużo Stoperanu i węgla, będzie dobrze.
Ola2021.07.3 22:21
Spokojnie Panie Tomku my już nie tacy sami jak kiedyś. Pokażemy gostkowi miejsce w szeregu.
Moly2021.07.3 20:32
ta wojna sie nigdy nie skonczyla
------2021.07.3 20:18
Panie red. Sakiewicz, tam gdzie aszkenazyjski POmiot tusk, tam wojna niemiecko-polska.
abcd2021.07.3 20:18
Świadectwo proroka Tuska o cudach czekających Polskę: Już wkrótce Polacy zaczną wracać z emigracji, bo praca tu będzie się opłacać. Będą nas leczyć dobrze zarabiający lekarze i pielęgniarki, dobrze zarabiający nauczyciele będą uczyć nasze dzieci, dobrze zarabiający policjanci będą dbać o nasze bezpieczeństwo. Przy polskich drogach wyrosną nowoczesne stadiony i pływalnie. Czy to możliwe? Udało się w Irlandii, dlaczego ma nie udać się w Polsce? Przecież Polacy to wielki i mądry naród. Polskę też stać na swój cud gospodarczy. Musimy tylko wygrać te wybory. (Platforma Obywatelska 2007)
Filip2021.07.3 21:27
Cytuję dawną wypowiedz Jarosława Kaczyńskiego: "do polityki nie idzie się dla pieniędzy" :)
stało się!wyliniały, chory rudzielec do uśpienia!2021.07.3 19:44
U Angeli Donek wyje! Na śniadanie zjadł pomyje, a na obiad kawał flaka, żeby szczekać na Polaka!
Polacy mówią STOP! ryżej dojczZARAZIE!2021.07.3 19:33
Kończy się Merkel, to i fucha rudemu sprzedawczykowi też się kończy, co oznacza koniec profitów, splendorów, limuzyn, osobistych goryli itp fructów, dlatego ta ruda szwabska zaraza chcąc znowu na koszt polskich podatników (partyjne subwencje) korzystać z limuzyn, którymi osobisty kierowca będzie mu wozić tą chudą rudą dupę, a ochroniarze pilnować, żeby w swojej (jak sam określa) furii na dźwięk słowa "PiS" nie pievdolnął tym swoim sepleniącym, bezzębnym pyskiem o chodnik.
jle_ffm2021.07.3 18:42
Ale przecież ta wojna polsko-polska trwa pod rządami pisu w najlepsze bez . To przecież sam Kaczyński podzielił ludzi w tym kraju na sorty i gardzi tą drugą gorszą wg niego połową.
Klara2021.07.3 18:33
To, że będzie wojna polsko-polska nie ulega najmniejszej wątpliwości, nie po to Tussk pojawił się "na polskiej scenie politycznej". Dużo ważniejsze jest co ten teatrzyk ma przykryć.
Foster2021.07.3 17:12
Bolszewicy grają na podzial w opozycji. To widać i czuć cebulą panie Sakiewicz.
man.of.Stagira2021.07.3 16:45
HEJ! Lewackie bojówki! Teraz! WSZYSCY! ROZSIEWAJ Sars-cov-2! HEIL Lempart! SIEG Heil!...ŻRYJ Covida! Zostaw Ślad! Zostaw Ślad! Zdejm KAGANIEC ludobójco! WY*******AJ na PROTEST! NA Protest Trzaskowski! Zostaw Ślad! SIEG Braun!...Na Czerską Go! Pod Respirator z Nim!...Na Czerską Jego Mać!.. // BRAWO Konfederacja i PO-Platfusy! Kij WAM w RYJ!..b a r a n y Brauna-Clowna!..Teraz!..Rozsiewaj Sars-cov-2! ..bo.. Zakończą lock-down! Wszyscy!...Wy Imbecyle od Brauna, Michnika i Trzaskowskiego…Wy Durnie Tanajny!..
Anonim2021.07.3 16:42
Jonasz wrócił -- można się spodziewać nieszczęść.
oli2021.07.3 22:22
Chciałeś pewnie napisać Judasz
@ ! @ ! @ ! @2021.07.3 16:34
Donald Tusk został uhonorowany najwyższym odznaczeniem państwa rumuńskiego – Orderem Gwiazdy Rumunii w randze Wielkiego Krzyża – za „wyjątkowy wkład we wspieranie przewodnictwa Rumunii w Radzie Unii Europejskiej” – ogłosiła prezydencja rumuńska.
man.of.Stagira2021.07.3 16:33
"Für Deutschland! ..." -Donald T. //
matis892021.07.3 16:30
Powrót Tuska to wizerunkowa klęska lewackiego PISu mamlasów, ludzi ułomnych, we wszystkim nieskutecznych. 11 lat od zamachu smoleńskiego, Tusk uciekł z kraju gdzie został sowicie nagrodzony w UE za Smoleński i wszystkie przekręty, a teraz czuje się bezkarny i wraca do Polski gdzie czeka go kolejna nagroda i dalszy parasol ochronny od lewackiego PISu.
Sławomir2021.07.3 16:25
Kaczyński zapowiedział walkę z nepotyzmem...Ziobro, Sobolewski, Andruszkiewicz, Sasin, Suski, Czarnecki, Szydło, Kamiński...wszyscy klaskali...Morawiecki też.
Foster2021.07.3 17:56
Klaskali bo nie mieli innego wyjścia. Ale suweren wie, że te słowa do nich kierowal. Jak Stalin straszył to równiez klaskali, a kiedy tylko nadeszła sposobnośc to pomogli mu odejść.
Foster2021.07.4 9:06
Zresztą furtkę sobie zostawili: że niby posiadają (znaczy te żony i dzieci) kompetencje, wykształcenie albo są w arcytrudnej sytuacji życiowej (traktują te posady jak zasiłek społeczny).
Anonim2021.07.3 16:20
Jest to ostatni czas przed końcem do nawrócenia. Wszyscy ziejący nienawiścią nie będą oglądali nieba, czeka ich ogień wieczny, bo nie ma w ich życiu Jezusa Chrystusa i Jego łaski, Nawracajcie się dopóki jeszcze jest to możliwe...
Maciej Piwowar2021.07.3 16:09
Nie jestem fanem Tuska, ale moim zdaniem przeora scenę polityczną. Kaczyński ma pełne majty. Zerknąłem na fragment wystąpienia naftalinowego dziadygi. Memlący, zmęczony, stary ramol i rzędy podnóżków o wystraszonych oczętach. Oni już wiedzą, że to ostatnie podrygi. Że ten pociąg z napisem "kasa i bezkarność" bezpowrotnie odjeżdża. Widok wspaniały.
Foster2021.07.3 17:57
Trafna diagnoza. Gratuluję !!!
matis892021.07.3 16:04
Pan Jezus w Orędziach Ostrzeżenie przestrzegał przed TRUJĄCYMI szczepieniami i je przepowiedział 17.06.2012 tak samo jak przepowiedział obalenie Benedykta XVI i ustanowienie Fałszywego Proroka ........... ,,Moja droga umiłowana córko, plany masońskich grup przejęcia światowych walut są coraz bliższe ukończenia. Ich nikczemne plany obejmują również nowe globalne szczepienia, które spowodują choroby na całym świecie, wywołujące cierpienia na skalę nie widzianą nigdy wcześniej. Unikajcie takiego nagle ogłoszonego globalnego szczepienia ponieważ będzie was ono ZABIJAĆ.......''
oficer LWP2021.07.3 15:56
towarzysz Sakiewicz bohater narodowy Ukrainy odznaczony medalem przez ukraińskie służby specjalne czuje zagrożenie ze strony Tuska wszak pamięta wybory prezydenckie gdzie wyśmiewano się z kandydatury Kidawy-Błońskiej (i słusznie) i wieszczono zwycięstwo Dudy, gdy pojawił się Trzaskowski zwycięstwo Dudy stało pod znakiem zapytania i okazało się, ,że Duda wcale nie jest "ojcem" narodu i należy włożyć dużo pracy aby Duda wygrał (2-3%), mając na uwadze to doświadczenie wie, że pojawienie się Tuska będzie stanowiło wielki problem dla kandydata PIS w nadchodzących za 4 lata wyborach prezydenckich i dlatego trzeba już zacząć pracę straszenia ludzi Tuskiem, jego obecność stanowi też problem dla pisowskiego układy sił w sejmie bo senat już stracili, dlatego też bohater narodowy Ukrainy już zaczął uprawiać propagandę bo wie, że upadek PIS to też jego upadek czyli gazety polskiej i fundacji Puszcza, może liczyć w tej propagandzie na orlenowski "okopress, pisowską niezależną, Karnowskich, republikę i cały apart propagandy tvPIS i frondy
Po 11 ... tanaka pisze CYT.:2021.07.3 15:45
"Polak jest człowiekiem o słabo ugruntowanym poczuciu narodowym, ponieważ jest chłopem z pochodzenia, czyli istotą do niedawna półświadomą i ćwierćwolną, a jeszcze 70 lat temu nie wiedział czy jest bardziej Polakiem czy Mazurem, Ślązakiem,Kaszubem, Łemkiem, Poleszukiem, Litwinem, Rusinem, Ukraińcem, Żydem czy TUTEJSZYM. A tutejszy znaczyło – stąd, a nie skąd inąd. A Polska to było pojęcie zewnętrzne, obce, nierozumiane i niepotrzebne." . . . . . prof. dr Jan Hertrich-Woleński, czlonek PZPR-u, Loży Polin oraz kibucu im. Yitzhak Shamir.
Po 11 ...2021.07.3 15:40
O co tyle krzyku? Jeśli: "Donald Tusk oficjalnie przejął dziś stery na tonącym okręcie Platformy Obywatelskiej." to zatonie razem z nią. Dlaczego zatem frendzel się tym zajmuje?
Maciej Piwowar2021.07.3 15:35
Najważniejszym zadaniem dla PIS jest dokończenie repolonizacji mediów. Nie może być tak, że gazety i telewizje zadają politykom wcześniej nieskonsultowane pytania i bezkarnie krytykują rząd. Potrzeba wprowadzenia porządku medialnego, który ukazuje spójny i jednoznaczny obraz jest konieczna dla budowy jedności narodowej.
rezerwa792021.07.3 15:59
tak mi latach 70-tych opowiadali oficerowie polityczni w wojsku gdy odbywałem zsw czyli nic się zmieniło a wręcz jest jeszcze gorzej
olo2021.07.3 17:03
Twoj dziadek to oczywiscie przybyl do Polski na ruskim czolgu.
Dobrze oceniany !2021.07.3 15:28
..............Donald Tusk jest pozytywnie oceniany przez Joe Bidena, Manuela Macron, Borysa Johnsona, Angelę Merkel, i najważniejsza wspaniała ocena Władimira Władymirowicza. Reasumując' Taka samą wspaniałą ocenę miał król Staś, poprzedzając Targowicę. Następstwa jak wówczas, przyjdą i obecnie, sukcesywne !
Filip2021.07.3 15:16
Cytuję słowa Jarosława Kaczyńskiego: "Brak zamiłowania do ciężkiej pracy pana Tuska - u nas dobrze znany, dowcipy o tym są - tam coraz gorzej jest przyjmowany, a na dodatek jego germanocentryczność nie wszystkim odpowiada”. Odnośnie pracowitości chciałbym przypomnieć, że Donald Tusk nauczył się do perfekcji języka angielskiego. Jarosław Kaczyński zaczął uczyć się tego języka w tym samym czasie, co Donald Tusk i się go nie nauczył. Donald Tusk jest pozytywnie oceniany przez Joe Bidena, Manuela Macron, Borysa Johnsona, Angelę Merkel, a Jarosław Kaczyński nie. Jarosław Kaczyński zmusił Beatę Szydło, żeby głosowała przeciwko Polakowi Donaldowi Tuskowi jako kandydatowi na Przewodniczącego Rady Europejskiej i przegrał w stosunku 27:1. Następnie po upływie kadencji Donalda Tuska, europosłowie z PiS-u popierali kandydaturę Niemki na to stanowisko. Chcąc usprawiedliwić głosowanie przeciwko rodakowi, co w UE nie miało precedensu, propaganda pisowska zarzucała Donaldowi Tuskowi zdradę. Jednak politycy z PiS-u nie potrafili określić na czym ta "zdrada" miałaby polegać. Otoczenie Jarosława Kaczyńskiego urządziło polowanie na Donalda Tuska wzywając jego i jego syna Michała na kolejne przesłuchania przed komisje sejmowe. Donald Tusk jest najbardziej oczernianym politykiem w Polsce. Dla Polski pozbawienie władzy szkodników z PiS-u jest priorytetem, dlatego Donald Tusk dogada się z Borysem Budką i Rafałem Trzaskowskim. Jarosław Kaczyński przynosi wstyd i szkody naszemu krajowi na arenie międzynarodowej, dlatego należy pozbawić go władzy.
Anonim2021.07.3 15:10
http://100aferpis.pl/
klaus2021.07.3 15:04
Tak się dziwnie składa że przekrętasy z PO po 6 latach dobrej zmiany mają się dobrze a Min.Ziobro udaje że Prokuratura coś robi, trzeba to otwarcie powiedzieć nic i nikt z PO nie zostanie rozliczony, a wręcz przeciwnie w pierwszej kolejności po przejęciu władzy przez PO pisiory w slangu KO zostaną rozliczeni, a rozliczeni zostaną za partactwo w reformowaniu wymiaru sprawiedliwości i nie płaceniu za reklamy przez okres swoich rządów GW. TVN, a Tusk przyjechał przypilnować aby 700 mld, PL wróciło do Reichu, a w tym pomogą mu już rozgrzane elyty, które już stoją na starcie do żłoba , aby wykazać się przed Brukselą o przepraszam Niemcami.
Filip2021.07.3 14:58
Propaganda pisowska to ciągły spektakl kłamstw i pomówień w stosunku do Donalda Tuska i Koalicji Obywatelskiej, poczynając od kłamstwa smoleńskiego. Takiego łamania praworządności przez rządzących, jak za rządów PiS-u w Polsce jeszcze nigdy nie było. Mamy Kongres Prawa i Sprawiedliwości, który przypomina zjazd PZPR, a Jarosław Kaczyński w roli przypominającej Pierwszego Sekretarza, wygłasza propagandę sukcesu. Pod względem ilości afer PiS przebił wszystkie dotychczasowe ekipy od 1989 roku. Polska staje się pod rządami Jarosława Kaczyńskiego krajem autorytarnym, dlatego dla dobra Polski należy zmienić władzę. Prezes PiS-u doprowadził do pogorszenia stosunków z wszystkimi ważnymi państwami. Zadłużenie finansów publicznych rośnie jak nigdy do tej pory, inflacje mamy najwyższą w Unii Europejskiej. W związku z łamaniem praworządności przez rządzących Polska może stracić pieniądze z Funduszu Odbudowy. Działania Jarosława Kaczyńskiego mogą doprowadzić do wyjścia Polski z Unii Europejskiej. Polska w traktacie akcesyjnym przystępując do UE, podpisała zobowiązanie do przestrzegania praworządności.
matis892021.07.3 14:54
I słowo od mojego sponsora. Znana i renomowana firma kosmetyczno-garbarska "Rudolf Franz Höss" poleca swoje produkty: "Nic tak się nie pieni jak mydło zrobione na czysto żydowskim tłuszczu! Mydło jest świetne do mycia doopy! Ale tylko doopy, szczególnie dziury w doopie po srraniu!"
matis892021.07.3 16:04
DO PODSZYWA: Pan Jezus w Orędziach Ostrzeżenie przestrzegał przed TRUJĄCYMI szczepieniami i je przepowiedział 17.06.2012 tak samo jak przepowiedział obalenie Benedykta XVI i ustanowienie Fałszywego Proroka ........... ,,Moja droga umiłowana córko, plany masońskich grup przejęcia światowych walut są coraz bliższe ukończenia. Ich nikczemne plany obejmują również nowe globalne szczepienia, które spowodują choroby na całym świecie, wywołujące cierpienia na skalę nie widzianą nigdy wcześniej. Unikajcie takiego nagle ogłoszonego globalnego szczepienia ponieważ będzie was ono ZABIJAĆ.......''
matis892021.07.3 14:52
Pan Jezus w Orędziach Ostrzeżenie przestrzegał przed TRUJĄCYMI szczepieniami i je przepowiedział 17.06.2012 tak samo jak przepowiedział obalenie Benedykta XVI i ustanowienie Fałszywego Proroka ........... ,,Moja droga umiłowana córko, plany masońskich grup przejęcia światowych walut są coraz bliższe ukończenia. Ich nikczemne plany obejmują również nowe globalne szczepienia, które spowodują choroby na całym świecie, wywołujące cierpienia na skalę nie widzianą nigdy wcześniej. Unikajcie takiego nagle ogłoszonego globalnego szczepienia ponieważ będzie was ono ZABIJAĆ.......''
Krzysztof2021.07.3 14:47
Dziwne ze sodomita Sakiewicz jest idolem dla katolików. Dlaczego katolicy tak lubią i cenią sodomitów jak Sakiewicz czy Ziemkiewicz?
Haahahah2021.07.3 14:39
Na 11 dzisiejszych wiadomości Frondowych, aż 7 jest o Tusku. Niezapomniana chwila ,aż słychać wycie i jest znakomicie. Ból d..pska PiSiorków niezapomniany :)))))
fdf2021.07.3 14:38
Ja mam nadzieję że ta poczwara ze zdjęcia przestanie działać pod przykrywką dziennikarza.
Hehehhe2021.07.3 14:37
Hej ty AAAtomek, wpadnij do mnie na "kakałko" i coś ciepłego do pyska!
Heheehe2021.07.3 14:40
Wy katolicy ciągle myślicie albo o du..ie, gó..nie albo o sr..niu. Chyba z 500 takich komentarzy przeczytałem ostatnio na portalu katolickim od katolików.Znamienne o czym myślą katolicy. A może byś pomyślał raz dziennie o Bogu? Nie da sie,co?:))))
AAAtomek2021.07.4 11:30
To nie katolik. Tylko kretyn.
JM2021.07.3 14:32
Ja mam nadzieję, że ta ruda szelma trafi wreszcie za kraty!
olo2021.07.3 14:34
Żartujesz. Ziobro nie pozwoli aby mu włos spadł ,on chroni PO. Było 1000 afer za czasów złodziejskiej PO i NIKOGO Ziobro przez 6 lat nie zamkną i nie zamknie.
Hehehhe2021.07.3 14:31
Dzień bez Tusak,Grodziego czy tęczowej flagi to dzień stracony dla Frondy.Na żadnym portalu tyle nie przeczytasz o Tusku czy LGBT niż na tym portalu poświęconym katolickiej nienawiści :)))))
AAAtomek2021.07.3 14:22
Sakiewicz pełen strachu przed Tuskiem i Polakami! Już kończy się wasz prorosyjska władza!!!!!
Anonim2021.07.3 14:26
zakazemy jedzenia miesa, wyuczymy nawrazliwe dzieci dewiacji, w koncu bedziemy tez wskazniki hiva na nowoczesnym europejskim poziomie, a w obliczu laicyzacji sprowadzimy na pomoc islamskich bratankow,... bedzie fajnie co nie?
errata2021.07.3 14:27
zakazemy jedzenia miesa, wyuczymy nadwrazliwe dzieci dewiacji, w koncu bedziemy miec tez wskazniki hiva na nowoczesnym europejskim poziomie, a w obliczu laicyzacji sprowadzimy na pomoc islamskich bratankow,... bedzie fajnie co nie?
Andrzej2021.07.3 14:41
Będzie fajnie, bo w końcu ja będę mógł decydować, na co przeznaczam swoje zarobione pieniądze. A nie pis, który zabiera coraz więcej, daje nierobom, obibokom, którzy niczego nie wnoszą, no ale głosują na pis.
Anonim2021.07.3 14:58
Argument mocny ale nie do konca trafny. Lewackie fanaberie generuja nie mniejsze koszta, nie dajac przy tym zadnych korzysci. PO moze i jest nieco liberalna, a czy beda tez koalicjanci z SLD i 2050 co chce dochodu gwarantowanego? Kazda opozycja ma duza wladze bo swoja postawa wplywa czesciowo na rzadzacych. Dotyczy to tez tych co dzis z PISem sie licytuja i w przyszlosci moze dotyczyc rowniez samego PISu. Nikt inny jak PO domagala sie 500 plus na kazde dziecko, pozniej 14 emerytury, a swoja biernoscia i paranoidalna retoryka walki z wirusem przyklepywala lockdowny za 1-2 mld dziennie z twoich pieniedzy. Nikomu zycia to nie uratowalo bo szpitale od roku swieca pustkami. 4 lockdown byl uzasadniony ale byl skutkiem wprowadzenia 3 pierwszych. Na mocne zyczenie "zabojczych kopert".... Boze chron przed taka opozycja, z PISem poradzilbys sobie sam.
Jacek_mi2021.07.3 14:02
No cóż, wielu zapomniało jak w kampami wyborczej Tusk obiecywał , że pielęgniarki będą tyle zarabiać, że nie będą wyjeżdzać do niemiec a młodzi ludzie będą tak dobrze zarabiać, że tłumnie bedą wracać z zagranicy. I co było po zwyciętwie, śmiecówki dla młodych i brak podwyżek dla pielęgniarek. W konsekwencji mięliśmy ogromną emigracje zarobkową. w której z kraju odpłyną kwiat młodych polaków i polek przynosząc krociowe dochody z podatków w np Angli, Niemczech, Danii , Szwecji ......
Anonim2021.07.3 14:32
http://100aferpis.pl/
Adolf2021.07.3 13:56
Towarzyszu SSakiewicz - pytam..! Znalazł towarzysz dla Tuska jakiegoś dziadka z Wehrmachtu..? Bo było to naczelne zadanie dla towarzysza..!!
Olej2021.07.3 13:41
Wysłannik piekła powrócił. A Polacy ? Cóż zrobić, nieświadomi, głupi ? Chcą płakać i płakać będą. Jest jakiś wewnętrzny dramat tego narodu o którym pisał Wyspiański i ten dramat trwa podtrzymywany przez śmiertelnych wrogów. Dramatem jest, że on w ogóle mógł powrócić.
Anonim2021.07.3 13:55
Ból du.py PiSdzielców - bezcenny! 😁😁😁😁
Olej2021.07.3 13:59
A tak wygląda sprawiedliwość PO ,,polsku''................Tomasz Arabski został przed dwoma laty skazany przez Sąd Okręgowy w Warszawie na 10 miesięcy pozbawienia wolności w zawieszeniu na 2 lata. Uznano też winę urzędniczki KPRM Moniki B. Usłyszała ona wyrok 6 miesięcy pozbawienia wolności w zawieszeniu na rok.............................................................runęło państwo winna jest sprzątaczka pani Gienia !
Olej2021.07.3 14:03
Co do bólu du.........py ? Gdybym nie był przekonany co do tego, że większość komentarzy nasyła sowiecka agentura, pozostałbym w dojmującym doświadczeniu dzielenia się polskością z kolejnym wałem, którego mózg ma pojemność flaszki piwa i takąż samą zawartość.
powiesic zdrajce2021.07.3 13:34
piekna nasza Polska cala ..bez pedalow i rafala bez donaldka vermahcika ,sikorskiego i michnika bez niemieckich pomatolow co zlizuja z cudzych stolow.. PIEKNA NASZA POLSKA CALA .....
Anonim2021.07.3 13:34
dopóki takie mendy jak Sakiewicz będą w mediach dopóty będzie trwałą szczujnia pisbolszewii
Anonim2021.07.3 13:35
mendy ma twoja matka w kroku
niki2021.07.3 13:22
jedyne, do czego dt mógłby nas z powodzeniem doprowadzić to hołd pruski a'rebours. czy służby polskie zdecydują się by podzielić się informacjami n/t fundacji tego pajacyka z resztą gawiedzi?
ceramik2021.07.3 13:12
Przecież buda haj-luje TuSSkowi.
katolicka deratyzacja Polski2021.07.3 13:09
POwrot Tuska to historyczne zwyciestwo Konfederacji,ktora dazy do Rozbiorow i do rosyjskiej okupacji Polski.
Anonim2021.07.3 13:11
nudne, czekam jak teraz anonimowo w komentarzu zezwiesz sam siebie od curwy do czego ostatnio sie przyzwyczailismy
katolik2021.07.3 22:44
ha, ha
Anonim2021.07.3 13:11
Ból du.py PiSdzielców - bezcenny! 😁😁😁😁
katolik2021.07.3 13:17
słabo, daj czadu!
katolicka deratyzacja Polski2021.07.3 13:00
Mala korekta. To jest powrot do wojny polsko-niemieckiej !
No tak2021.07.3 12:55
polityka PIS jest wolna od agresji. Aż szkoda przytaczać słów wodza narodu.
katolicka deratyzcja Polski2021.07.3 12:58
Jak widac,komunisci zamordowali kilka milionow Polakow,i chca wiecej.
Anonim2021.07.3 13:01
hrabio, dzisiaj w komentarzach sam siebie jeszcze nie wyzywales , co sie stalo, tabletki wziete?
katolicka deratyzacja Polski2021.07.3 13:04
Komunisci to pedofile od lesbijki Putina
Anonim2021.07.3 13:06
a jak tam hrabio zyje w twojej glowie Wolenski i Keller Krawczyk? starcza miejsca w tak malej czaszce?
sisi z WSI2021.07.3 12:54
Naczelny Trybuny Ludu nie zauważa że wojna-polsko- polska trwa od rozwalenia projektu POPIS bez przerwy. Na scene powrócił polityk światowego formatu który był pomysłodawcą rzeczonego projektu i oczywiście strach i furia po stronie PIS uzasadniona .Obajtkowe media i telewizja Kurskiego przy wsparciu towarzysza redaktora i ojca dyrektora wykazujecie partyjną czujność szczując na Tuska bo przecież ,,tłuste lata ,, mogą się skończyć .
katolicka deratyzacja Polski2021.07.3 13:02
Konfederacja MUREM za niemieckim Tuskiem.
sisi z WSI2021.07.3 13:11
Konfederacji bliżej do osoby o poglądach liberalnych niż do zadeklarowanego bolszewika to chyba logiczne .
katolik2021.07.3 12:51
Sakiewicz cokolwiek mówisz, nie ma żadnego znaczenia= popierasz SSPIS i PO jednakowe szmaty nazistowsko- msonskie, dokonujace depopulacji Polaków chemią genetyczną, zniewolenie i zamordyzm
Anonim2021.07.3 12:57
Sakiewicz umieral z zachwytu jak jego pisowskie naziole zamykali wszystko co sie dalo. Czesto tez straszyli Ewą Kopacz, ktora PIS wczesniej bezskutecznie zachecal do podobnych cyrkow
katolik2021.07.3 13:06
Dokładnie, Polacy są otoczenie wrogiem wewnętrznym, ale myślą, ze to taka przeciągająca się zabawa. Gdy ustanie muzyka którą grają nazisci, masoni SSPIS, PO- Polakom otworza sie oczy i Kosciołowi. Jedni sobie wracają, inni wychodzą, tak dla niepoznaki. A Polacy się cieszą. SSPIS , PO dla niepoznaki nie stosują metod Chin, Korei- porządek od razu, ale powoli, aby przyzwyczaić ludzi z których juz zrobili bydło, MORDERCY decydują o zyciu, kłamiąc i każa decydować Kosciołowi o chemii genetycznej, gdzie my żyjemy!
Anonim2021.07.3 13:09
szczepionki nie sa przymusowe a zakaz wyjscia z domu, o zgrozo do pracy czy do lasu byl pod grozba surowych ... platforma nic nie protestowala widzac co robia te pisowskie skur..syny.
Anonim2021.07.3 13:15
oczywiscie, to jedna klika. Nie był przymus, bo się bali ludzi, ale hieny chcą to zrealizować, bo taki jest plan globalny masonów, podobnie jak dokonanie zniewolenia i zamordyzmu, wszystko odbedzie się pod pretekstem masywnej fali wirusa. Posłowie wszyscy, to mordercy
katolik2021.07.3 13:18
uciekł nick, katolik
katolicka deratyzacja Polski2021.07.3 13:06
Konfederacja chasydzka morduje katolikow wedlug przepisow TALMUDU.
katolik2021.07.3 13:16
przepraszam, wciaż do mnie piszesz, gej jestes, czy co